Kolagen2Dobrá rada pro ty, kterým není jedno, že jejich tělo vstupuje do každé sezóny o rok starší: doplňte si kolagen! A dobře vybírejte ten správný produkt, není kolagen jako kolagen! Jak si vybrat? Čtěte dál, třeba vám tento článek pomůže a třeba využijete i slevový kód pro golfisty, se kterým výrazně ušetříte!

Chystáte se ze všech sil na další sezónu? Byli jste už dvakrát v Turecku a ještě to jednou stihnete, než oschne poslední březnové bláto, nevynecháváte indoor? Výborně. A staráte se podobně intenzivně i o své - zase o rok starší - klouby, svaly, šlachy a vůbec celou tělesnou schránku? Protože golf je sice, jak říkají ti, co jej nehrají, procházka, ale procházka dosti dlouhá, kde dostanou zabrat nohy, a pro dobrý švih je zase potřeba mít v pořádku svaly ramen, břicha i zad...

Tam všude je jednou z významných stavebních složek kolagen. Kolagen má celkový pozitivní vliv na lidský organismus, podporuje práci všech buněk tvořících lidské tělo. V mládí si ho vyrábíme z potravy sami. Jeho produkce se ale se stárnutím těla snižuje, kolem 45. roku života ustává úplně, projevy stárnutí se projevují všude, od kloubů po kůži. Tento proces můžeme brzdit tím, že si kolagen dodáváme zvenčí – tělo ho přijímá a distribuuje ho tam, kde je ho potřeba.

Trocha teorie
Výživových doplňků obsahujících kolagen je tisíc, ale jen málokterý z nich nabízí čistý kolagen v dostatečné dávce. Jsou kolageny hovězí, vepřové – ty se získávají vařením, a rybí, nejčistší, získávané z mořských ryb lisováním za studena.
Proč si vybrat INCA Collagen: je to čistý mořský rybí kolagen, dodává jej česká firma stejného jména. Je bioaktivní, to znamená, že se výborně vstřebává. Balení obsahuje 90 gramů hydrolyzovaného kolagenu, denní dávka je tři gramy, to je skutečně pořádná porce. Běžné produkty jsou sice zdánlivě levnější, ale při přepočtu na gram kolagenu zjistíte, že zaplatíte klidně až 900 Kč za gram. Zde jeden gram vyjde na 12,50 Kč, to je zdaleka nejlepší poměr cena/výkon na trhu.
Balení obsahuje 30 zlatých sáčků, prášek je snadno rozpustný ve vodě a jiných tekutinách, nemá téměř žádnou chuť.

Inca Sipky 250Sleva pro golfisty
Produkt najdete v lékárnách, ale golfistům Inca Collagen nabízí slevu, už při odběru od jednoho balení: místo obvyklých 1260 Kč a dopravného 90 Kč zaplatíte 1120 Kč a dopravné je zdarma. Na to je potřeba zadat při objednávání slevový kód C37 000 018 do kolonky dole vlevo v objednacím formuláři. Ke každé dodávce dostanete ještě jedno balení vitaminu C.

Kde objednat: přes web www.incacollagen.cz


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...