Golfová hřiště Jihomoravský kraj

Golfová hřiště Jihomoravský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Jihomoravský kraj na větší mapě
Zpět na články
FEE od
od 400 Kč
Brno – Autodrom
Jamky členitého hřiště disponují převýšením od 15 do téměř 30 metrů a nástrahy relativně menšího počtu písečných bankrů suplují vzrostlé stromy lemující většinu fervejí.
1 FEE 2 Diners Club
FEE od
od 1 600 Kč
Brno – Golf Resort Kaskáda
Hřiště se nachází 10 km severně od Brna v údolí mezi městem Kuřim a obcí Jinačovice. Komplexní zázemí resortu doplňuje čtyřhvězdičkový hotel, restaurace s terasou a výhledem na hřiště, moderní kongresové centrum s víceúčelovou halou, bowlingem, samostatným salónkem a s útulným wellness centrem.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 290 Kč
Brno – Kšírovka
Kromě akademie najdete v areálu velkoryse koncipované a osvětlené cvičné plochy pro trénink krátké i dlouhé hry, vyhřívaná odpaliště, golfový simulátor, indoorovou halu, budovu se sociálním zařízením, bistrem, rozlehlou terasou i golf-shopem. Hřiště na fotbal, minigolf a fotbalgolf. V provozu je celoročně.
Restaurace PRO
FEE od
od 1 000 Kč
Kořenec Golf a Ski Resort
18jamkové hřiště, které se nachází v přírodním parku, obklopují husté lesy a lemují jej malebné vodní překážky. Je citlivě zasazeno do luk a remízků Drahanské vrchoviny. Najdete zde kryté odpaliště, výbornou restauraci, kongresové centrum, stylový vinný šenk, saunu a šatny se sprchami.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 600 Kč
Slavkov u Brna
Zavlažované mistrovské hřiště typu links s řadou převýšení, množstvím písčitých překážek a několika uměle vybudovanými vodními plochami, na kterém hru znepříjemňuje i nepravidelně proudící vítr. Součástí areálu je i restaurace a ubytovací komplex.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...