Golfová hřiště Jihočeský kraj

Golfová hřiště Jihočeský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Jihočeský kraj na větší mapě
Zpět na články
Alenina Lhota – Čertovo břemeno
Přírodní 18jamkové hřiště s modelovanými gríny, citlivě zasazené do okolní přírody s dominujícími kamennými shluky. Výškový rozdíl mezi odpalištěm a jamkovištěm činí nejvíce 31 m, nejméně 2 m. Křižují jej dva potůčky, součástí je několik rybníků.
Hotel Restaurace Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 1 000 Kč
Český Krumlov
Výjimečné místo v nádherné jihočeské přírodě kousek od Českého Krumlova s 18jamkovým hřištěm a tréninkovým zázemím, které obklopuje resort Svachovka. Přijměte naše pozvání a vychutnejte si pohodu a komplexnost služeb, kterou náš resort nabízí. Od sezony 2019 zde najdete i výrobnu čokolády!
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
FEE od
od 520 Kč
Golf Resort Bechyně
Nejstarší 9jamkové hřiště v jižních Čechách naleznete 6 km od města Bechyně. Malebné hřiště s rodinnou atmosférou je zasazeno do přírodní památky Černická obora. Hřiště je převážně rovinaté a dominují mu staré lípy a duby. Jamky vedou částečně lesem a představují pro hráče nečekaný hrací zážitek. Komfortní zázemí poskytuje zemanská tvrz s penzionem a restaurací a nedaleký Černický Zámeček.
Hotel Restaurace
1 FEE 2
FEE od
od 1 390 Kč
Hluboká nad Vltavou
Zámecký Golf Resort Hluboká se rozprostírá v historickém zámeckém parku pod zámkem Hluboká. Najdete zde 27 jamek a velkorysý moderní driving range. Parkové hřiště nabízí množství zajímavých překážek a nevšední golfový zážitek.
Hotel Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Lipno nad Vltavou
V současnosti přístupný driving s možností zapůjčení holí a míčů. K dispozici také indoor simulátor ve Sport Areně Lipno včetně zapůjčení vybavení. Hosté, kteří využijí nabídku hraní na driving range mají 10% slevu pro hru na simulátoru, stejně tak hosté ubytovaní v areálu Lipno Point.
Hotel Restaurace
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...