Jak hrát golf

Vyuka detiNa počátku každé další sezony přicházejí noví zájemci, aby se naučili golf hrát a doživotně propadli této skvělé hře. Nejvíce se těším na nové dětské adepty. Dělá mi velikou radost sledovat je při tréninku, ty pokročilejší pak na dětských turnajích. Je to úžasná podívaná.

Celý článek...

WilMark Wilson si je vědom, že nepatří mezi žádné paliče. V této kategorii figuruje totiž hluboko v pořadí s průměrným drajvem v délce 273,7 yardu. Uvedený hendikep tak musí kompenzovat jinak. Řešení má jméno krátká hra.

Celý článek...

VillePočasí stále ještě poručit neumíme, a tak se hráči musejí vyrovnat s nejrůznějšími situacemi včetně nepřízně počasí. Zvlášť ve větru je třeba důsledně kontrolovat trajektorii ran. Jak na to? S tím vám tentokrát poradí kolumbijský golfista Camilo Villegas, který o sobě po delší odmlce zase dává na PGA Tour trochu vědět.

Celý článek...

Kas wedgePokud čekáte, že vám věk a odehraná léta přinesou automaticky golfovou moudrost, pak je možné, že budete čekat marně. Za to je však naprosto jisté, že vám přibývající léta budou postupně ubírat délku ran. Nemá cenu nad tím smutnit, je to v řádu věcí. Lze však přizpůsobit strategii golfové hry a vaše vybavení tak, aby rez věku nepřidával rány k vašemu skóre. Nejspolehlivější cestou je stát se mistry v ovládání hry s různými druhy wedží.

Celý článek...

profTato možnost stojí sice peníze, ale je nejefektivnější. Profesionál vás naučí nejen základům golfu nebo zlepší techniku úderu, ale pomůže vám najít správnou cestu, jak mít z golfové hry radost a potěšení. Co by měl dobrý profesionál splňovat?

Celý článek...

Prace treneraMnozí si kladou otázku, zda je vůbec nutné učit se golf u profesionálního trenéra. Vždyť existuje mnoho způsobů, jak se tuto hru naučit. Posuďte sami, která z cest je ta nejlepší.

Celý článek...

soketMilé golfistky a milí golfisté, dnes vám budu vyprávět smutný, ale pravdivý příběh. Chtěl bych se s vámi podělit o kolaps, který potkal jednoho z hráčů na MMČR v Karlových Varech. Budeme mu říkat třeba Stanley.

Celý článek...

Ment koVíra v sebe samého, schopnost přijímat se takový, jaký jsem, a ocenit se za vše, co je pro mne důležité, vážit si sám sebe... To jsou vlastnosti sebevědomého člověka.

Celý článek...

EnzymPro někoho je stáří v nedohledném horizontu, další se k němu přibližuje nebo ho už prožívá společně s různými aspekty, které stáří může přinášet. Nicméně všechny věkové kategorie mají jedno společné, a to otázku kvality či množství enzymů. Právě ty jsou takovým „šémem" pro naše zdravé bytí. Po narození dostáváme velkou dávku tělu vlastních enzymů a záleží jen na nás, jak si životním stylem jejich využití rozvrhneme na celý život.

Celý článek...

BrysBryson aktuálně patří k nejsledovanějším hráčům na PGA Tour. Golfový nadšenec toužící posouvat své hranice každým dnem. A naštěstí pro nás se neváhá se svými tipy na hru svěřit. Snad se vám některé z nich budou hodit.

Celý článek...

Strana 1 z 40

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...