jota

ilustrace-GMVouchery 1fee2hráči, které vydává časopis Golf, neplatí jen u nás, ale můžete je využít také na partnerských hřištích v Rakousku a na Slovensku. Protože letos nastaly v platnosti voucherů určité změny, přinášíme zde přehled hřišť a dnů v týdnu, kdy můžete vouchery využít na devíti rakouských hřištích.

Murtalské údolí – 7 dnů v týdnu
V dlouhém krásném údolí řeky Mur leží čtyři hřiště: GC Murau – Kreischberg, GC Mariahof a GC Murtal jsou ve Štýrsku, řeka Mur pramení v Salzbursku a tam, v místech, kde Mur je jen větší potok, je hřiště GC Lungau. Všechna hřiště umožňují už třetí rok hru s vouchery 1 = 2 po všechny dny v týdnu!

Poysdorf – 7 dnů v týdnu
GC Poysdorf je tradičním partnerem projektu Jedno fee, dva hráči už po mnoho let. Vouchery tam platí také sedm dnů v týdnu, v sobotu a v neděli od 13 hodin. Hotel vedle klubovny koupilo vedle ležící vinařství Neustifter, nově se jmenuje Hotel Neustifter. I klub má nové jméno – místo GC Veltlinerland Poysdorf jen GC Poysdorf.

Weitra – 5 dní v týdnu
GC Weitra je nový, velmi zajímavý partner projektu. Hřiště leží u malého starobylého městečka Weitra (první rakouské město s právem vařit pivo s krásným renesančním zámkem) jižně od Gmündu, asi 35 km od známějšího Haugschlagu. Zajímavě vedené hřiště, převážně rovinaté se třemi výraznějšími kopci, je z valné části vetknuto do lesního terénu. Nezáludné, přátelské. Změna majitele přinesla výrazná pozitiva: investice do techniky, nový malý hotel, nová restaurace s výtečnou kuchyní a dobrými cenami. Platnost voucherů po – pá.

Ottenstein – 5 dní v týdnu
Ottenstein je také tradiční partner projektu. Barvité, určitě ne rovinaté hřiště se na každé devítce spouští do lesnatého údolí, jímž protéká potok, a vystupuje zpět ke klubovně, v níž sídlí restaurant Hetteger, několikrát (a oprávněně) vyhlášený nejlepší golfovou restaurací Rakouska. Platnost voucherů po – pá.

Ennstal – 4 dny v týdnu
GLC Ennstal leží na dolním konci údolí řeky Enns, nad ním proti toku jsou další tři hřiště: Pichlarn s tisíciletým zámkem, Schladming nově patřící Franzi Wittmannovi a Radstadt s unikátní golfovou lanovkou. GLC Ennstal je nejrovnější hřiště Alp, spousta přírody – leží v rezervaci Natura 2000 jako jediné evropské hřiště. Velmi oblíbené, snadno prostupné díky nulovému převýšení. Platnost voucherů po – čt.

Haugschlag – nově 25%, 7 dní v týdnu
Gplfclub Haugschlag připravil pro české hráče letošní novinku – vouchery zaručující slevu ve výši 25% na green fee bez ohledu na počet hráčů, platnou po všechny dny v týdnu. Poukaz na slevu v Haugschlagu je vždy součástí objednaného setu voucherů 1fee2hráči.

Připravil: Ivo Doušek


Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...