Spa Hotel Ulrika
Golf v ČR

Pysely-win1-750V pořadí pátý turnaj Open Golf Series, turnajové série pro předplatitele a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 1. července v resortu Loreta GC Pyšely. Dokonale připravené hřiště a vlídné (i když horké) počasí daly hráčům doslova vyniknout. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, ve kterých nejlepšími z nejlepších se stali Jan Černý a Zdeněk Růžička (na snímku vlevo). Vložená soutěž Gecco Nearest byla vypsána na kultovní osmičce, kde ji výkonem 101 cm získal Dušan Hozák. Přestože míček několikrát přeběhl po hraně jamky, nepadlo hole-in-one ani v Pyšelích, a tak další šance na jeho zisk bude 8. července v Ostravici.

Celý článek...

mcr-aus-il-750Národní mistrovství žáků a kadetů, které se odehrálo 26. – 28. června v GR Austerlitz ve Slavkově u Brna, doprovázelo proměnlivé počasí. Přestože se první páteční kolo kvůli bouřkám nedohrálo, podařilo se následující den časový plán dohnat a o titulech se tak mohlo rozhodovat až po cutu v neděli ve třetím kole. Na ilustračním snímku jsou nejlepší hráči katergorie kadetů a kadetek.


 

Celý článek...

ogs-kynzvart-750Čtvrtý turnaj letošní Open Golf Series se odehrál ve středu 24. června za ideálního počasí na až neskutečně perfektně připraveném hřišti v Lázních Kynžvart. Z dvadvaceti hráčů, kteří odevzdali svoji skóre kartu, si nejlépe vedl Jan Lederer. A soutěž Gecco Nearest? Ano, byla ve hře i v Lázních Kynžvart, kde výkon 675 centimetrů Romana Schrecka nikdo další nepřekonal.

 

Celý článek...

cgat-berovice-750Po vynucené přestávce se odehrál i první turnaj stvořený k měřená sil mezi nejlepšími českými amatéry. Odehrál se v Beřovicích a nejlépe na něj svou formu vyladili Filip Ráža, který zvítězil s náskokem osmi úderů, a Denisa Vodičková, která si prvenství vybojovala až na třetí jamce rozehrávky.

 

 

Celý článek...

ogs-mstetice-win-c2-750Ve čtvrtek 18. června se ve Mstěticích odehrál již čtvrtý turnaj letošního seriálu Open Golf Series. Nepříznivou předpověď počasí naštěstí simulovaly jen hrozivé kulisy, samotný turnaj na vynikajícím způsobem připraveném hřišti zkropil mírný déšť až v jeho úplném závěru.

 

Celý článek...

Laimar-250Šéfem golfových profesionálů na Kaskádě je již druhým rokem pětačtyřicetiletý Head Pro Martin Laimar. V resortu působí od jeho vzniku a osobně se tak podílel nejenom na vybudování současné sportovní tradice, ale i na výkonnostním růstu velkého počtu nás běžných golfistů. Věřím, že i vás bude zajímat, co si myslí a jak prožívá naše golfové úspěchy či trápení.

Celý článek...

Strana 1 z 213

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...