Golf v ČR

Grandfi-socha-2502.–6. října 2019 se v Golf Resortu Kaskáda u Brna uskuteční již sedmý ročník závěrečného turnaje české profesionální série, Portiva Golf Trophy – Grandfinále Czech PGA Tour 2019. Turnaj kromě souboje profesionálů o vypsanou finanční prémii přináší i zajímavý golfový program pro partnery. Pokud se rozhodnete podpořit české golfové profesionály a stát se součástí jejich Grandfinále, pak vám můžeme nabídnout:

Celý článek...

Pieters-250Šestý ročník Czech Masters se odehrál 15. – 18. srpna na Albatrossu a výkonem 269/-19 ho ovládl (již podruhé) Belgičan Thomas Pieters. Jen o ránu zpět skončil Španěl Adri Arnaus a třetí místo výkonem -16 dělili Ital Andrea Pavan a Angličan Sam Horsfield. Nevesele – hned po dvou kolech – skončil turnaj jak pro největší hvězdy a tváře turnaje Jihoafričana Erine Else a Angličana Lee Westwooda, tak pro všech třináct českých hráčů.

Celý článek...

ogs-olomouc-2-250Jakoby hráči tušili, že se mohou dít velké věci, a tak se jich ve středu 14. srpna postavilo na start turnaje Olomouc Open s časopisem Golf více než devadesát. A dobře udělali. Ideálně vyladěné hřiště a dokonalé počasí vytvořily jedinečnou kulisu pro excelentní výsledky znamenající výrazné vylepšení hendikepu u pětadvaceti z nich. Soutěžilo se ve třech kategoriích, které ovládli Jana Hůrková, Jan Koterle (na úvodním snímku uprostřed) a Renata Gerychová. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 96 cm si na kultovní ostrovní osmičce vysloužil Pavel Kučera.

Celý článek...

mcr-winners2-250Letošní MMČR ve hře na rány se odehrálo 7.–10. srpna v Karlových Varech a novými mistry se po skvělých závěrečných kolech stali Hana Ryšková a v mužské rozehrávce si skvělým chip-inem do eaglu zajistil zlato Němec Leon Breimer.

Celý článek...

kids-pro-am-250Turnaj Kids Pro-Am se odehrál v sobotu 10. srpna na devítijamkovém hřišti Golf Clubu Praha. Ve formátu Texas Scramble nastoupilo devět týmů, složených z jednoho profesionála a tří mladých amatérských hráčů, či v případě mariánskolázeňské skupiny Oldřicha Nechanického výlučně tří hráček (na snímku). Profesionálové se mohli zapojit do hry až od druhé rány, s výjimkou tříparové osmičky, kde soutěžili o Nearest to Pin.

Celý článek...

ogs-sedin-2-250Ve středu 7. srpna přivítalo hráče Open Golf Series pohádkově krásné, upravené a šťavnatě zelené hřiště ve slovenském Sedinu a nejčastější společný komentář zněl: „Neuvěřitelné!" Slepá ramena Malého Dunaje ale dokáží zázraky, a tak suché a teplé počasí hřišti jen prospívá. Ovšem i tady se soutěžilo, a to hned ve dvou kategoriích. Tu elitní ovládl Michal Hřičiště, té druhé dominovala Renata Zezulková (na ilustračním snímku). Gecco Nearest v hodnotě 363 cm získal Petr Sýkora. 

Celý článek...

Strana 1 z 200

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...