Brother-leaderboard
Golf v ČR

CGF KonopistePřestože se naděje na senzační úspěch české amatérky na profesionálním turnaji Czech Ladies Challenge, který se odehrál na Konopišti 14. – 16. června, nakonec v realitu nepřeměnila, muselo dělené druhé místo Terezy Melecké (208/-8) české fanoušky minimálně uspokojit. Vítězný šek s hodnotou 5 600 euro si z Konopiště odvezla Španělka Carmen Alonso (205/-11).

Celý článek...

ABF-fordecor

wernerUž měsíc běží platforma, cílem které je přilákat nové golfisty, informovat je o možnostech jak s golfem začít. Dokonce se obrací na hráče, kteří golf už hráli, ale z nějakého důvodu přestali. Součástí je i bourání mýtů, zájemcům vysvětluje, že golf nemusí být tak drahý, že zelená karta neexistuje a prostřednictvím garanta z klubu můžete získat i hendikep. Na stránkách najdete základní informace, jak se na první golf obléci, co si vzít (a nevzít s sebou), dokonce jsou tam i pravidla a další věci. Základní funkcí však je nabídka hřišť a klubů pro začátečníky. Kurzy, dny otevřených dveří a podobně.

Celý článek...

Mnich-il-1S výjimkou krajských soutěží proběhla v průběhu uplynulého víkendu první dvě kola všech ligových soutěží – od druhé ligy až po extraligu. Hrálo se na sedmi místech (na ilustračním snímku je extraligový Mnich) a výsledky svého klubu můžete sledovat na serveru ČGF.

 

 

Celý článek...

charvat-tomJe již golfových hřišť u nás moc, nebo máme naopak málo golfistů? A jak se vlastně vede domácím golfovým resortům? Věřím, že i vás zaujmou názory Tomáše Charváta, který stál nejenom u vzniku hřiště u Slapské přehrady, ale s jehož jménem se setkáte u většiny progresivních projektů z dílny asociace majitelů golfových hřišť.

Celý článek...

ogs-2018-skalica-2Účastníci turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se sešli ve středu 30. května ve slovenském resortu Skalica, kde na ně čekalo ideální počasí a hřiště ve fantastické kondicí. A tomu odpovídaly i výsledky. Šampión elitní kategorie Jan Hovězák obešel hřiště v paru, premiant druhé vypsané kategorie Petr Beneš (na snímku) nasbíral 45 stablefordových bodů. Žolíka s hodnotou 410 cm za nearest to pin ukořistil Martin Komloš.
Celý článek...

Mruzek il drimlNa turnaji European Challenge Tour, druhé profesionální evropské lize, která se odehrála ve dnech 24.–27. května na Kunětické Hoře, se nejlépe dařilo Filipovi Mrůzkovi. Ten se i přes nepříliš vydařený závěrečný den umístil po kolech 73, 66, 69 a 73, celkem 281/-7 na dělené pětadvacáté příčce, za což mu přísluší odměna 1 628 euro. Naopak díky famóznímu závěrečnému kolu dosáhl stejného výsledku (-7) i Šimon Zach, jenž se tak stal nejlepším amatérem turnaje.

Celý článek...

Strana 1 z 177

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...