Golf v ČR

cgf-whc-250ČGF zveřejnila první informativní video k dlouhodobě plánované změně hendikepového systému, který je – zjednodušeně řečeno - postaven na průměru nejlepších osmi výsledků z posledních dvaceti odehraných. Přestože byla na přechod poskytnuta roční lhůta, měl by nový celosvětový hendikepový systém WHC platit v Česku již od 1. ledna.

 

 

Celý článek...

tipsport2019-winners-250Patnáctý ročník Tipsport Poháru Mistrů 2019 se odehrál 12. – 13. října na Konopišti za takřka ideálního počasí. Ze 36 mužů a 33 žen, kteří se postavili na start se po dvou kolech nejvíce radovali Gregg Lavoie z Erpetu a Michaela Kverková z Kunětické Hory.

Celý článek...

ogs-fin-win-250Závěrečný turnaj Open Golf Series, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a přiznivce časopisu Golf, se odehrál v úterý 8. října ve Slavkově u Brna, a protože se finálový turnaj nejenom přepočítával koeficientem 1,5, ale započítával se navíc do žebříčku jako šestý, nechyběl na startu nikdo, kdo měl šanci získat titul celkového vítěze. Hrálo se ve třech kategoriích, které ovládli Petr Leicman, David Novák a Lukáš Pařenica. Celkovým vítězem túry se stal Jan Hovězák (na snímku uprostřed) a zlatostříbrného rytíře za vítězství v soutěži Gecco Nearest získal David Novotný.

 

Celý článek...

Spilkova 2019 ofic 250„Jsem ráda, že jsem podruhé za sebou prošla cutem a mohla si zahrát všechna čtyři kola. Hra byla solidní a turnajový tlak nic nenahradí. Věřím, že v příštích týdnech si vše sedne ještě lépe," dodala Klára Spilková.

Celý článek...

grandfinale-ondra-250Závěrečný turnaj české profesionální série, Portiva Golf Trophy – Grandfinále Moneta Czech PGA Tour, který se odehrál 3.–5. října na Kaskádě, ovládl – byť o jedinou ránu – po kolech 68, 67, 70, celkem 205/-11 Ondra Lieser, za což si vysloužil šek na 60 000 Kč. Na druhé místo odsoudila mocně finišujícího Standu Matuše až chybička na poslední jamce, takže se musel spokojit s šekem na 47 200 Kč. Za celkový výkon -6 si třetí místo a 27 200 Kč odváží z Kaskády Gregg Lavoie.


Na ocenění za první místo v Order of Merit za rok 2019 stačilo Janu Cafourkovi 242 000 Kč.

Celý článek...

spilkova-new2-250Na turnaji Indy Women Championship, který byl na pořadu LPGA ve dnech 26.-29. září, nejprve Klára taktak proklouzla cutem, aby po závěrečném kole 68/-4 (celkem 285/-3) nakonec podělila 47. příčku oceněnou 7 380 dolary.

Celý článek...

Strana 1 z 204

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...