Golf v ČR

rocenka-tri-750Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici nejenom všem předplatitelům časopisu Golf, ale všem českým golfistům, kteří o ni projeví zájem. A proč dát přednost tištěné verzi před holými daty na webu? Nejenže se v ní krásně listuje, ale poskytuje především ucelenější a přehlednější informace jak o českých hřištích, tak zahraničních partnerských resortech – a především – o projektu 1fee2hráči, se kterým dokážete šetřit za jedinou hru až 2 000 Kč! Nevěříte?

Celý článek...

ogs-ostravice-k2-750V pořadí devátý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se odehrál ve středu 29. června na Ostravici, kde příjemné horské prostředí a přátelsky připravené hřiště umožňovaly hrát dobrý golf i za úmorného vedra. A jak se soutěžilo? Téměř osmdesát hráčů bylo rozděleno do tří kaategorií, ve kterých prokázali aktuálně nejlepší formu Eliška Králíková, Jan Stránský (na snímku uprostřed) a Sarah Wojtylová

Celý článek...

Melichova-Sluka-750Poprvé v historii vyhrála turnaj nejvyšší evropské série na české půdě domácí golfistka. Z titulu na 4. ročníku Tipsport Czech Ladies Open hraném v Berouně se raduje senzačně amatérka Jana Melichová, dělená druhá skončila Klára Spilková.

Celý článek...

Beroun-gc-ilu-750Beroun je domovem golfového Czech Open. Platí to i letos. Po ženském červnovém turnaji LET nechybí v turnajovém kalendáři ani mužské srpnové Czech Open, které se na hřišti Royal Beroun Golf Clubu odehraje 11. – 14. srpna 2022 se zaručenou dotací 500 000 Kč.

Celý článek...

kouskova-drazba-750Čerstvá golfová profesionálka Sára Kousková se chystá na domácí golfový turnaj Ladies European Tour, který se odehraje od pátku do neděle 24. – 26. června v Berouně. A kromě toho, že zde od pondělí pilovala formu, přispěla ve středu svou malbou do unikátní dražby.

Celý článek...

ogs-kynzvart-k1-750V pořadí osmý turnaj Open Golf Series 2022, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, se po „slavkovské reprezentační pauze v rámci Czech PGA Tour" odehrál ve středu 22. června v Golf Resortu Lázně Kynžvart. A kdo nebyl, neuvěří. Přátelsky připravené hřiště a mírný vítr tlumící sluneční žár vytvořili dokonalé podmínky pro špičkové výkony všech přihlášených hráčů. A kde se stal vítězem? V elitní kategorii Jan Kropáček (na snímku uprostřed), v té druhé Ondřej Vacek.

Celý článek...

beroun-750Prodloužený víkend na hřišti Royal Beroun Golf Clubu bude ve znamení golfu. A ne ledajakého. Od pátku do neděle 24. až 26. června se hraje turnaj Tipsport Czech Ladies Open v rámci Ladies European Tour. V akci bude i rekordní počet českých golfistek a řada z nich v předchozích dnech ukazovala velmi dobrou formu.

Celý článek...

Karlstejn-pgac-750Jednodenní turnaj Czech PGA Tour, který se odehraje v úterý 12. 7. 2022 v Golf Resortu Karlštejn, se zapíše do historie. Poprvé se zde nebude vytvářet redukované pořadí a výhry tak budou rozděleny podle umístění i mezi zúčastněné amatéry. Takže kdo milujete Karlštejn, váš hendikep je 10 a lepší a máte ve svém golfovém kalendáři v úterý 12. července volné okénko, přijeďte si utrhnout z vypsané 100tisícové dotace svůj spravedlivý podíl.

Celý článek...

Jakubcik-750Ve dnech 16. – 19. června se na Kaskádě odehrál turnaj kategorie Challenge Tour, kterému po všechna kola dominoval dánský golfista Martin Simonsen. Oproti Kunětické Hoře prošli na Kaskádě cutem hned tři čeští golfisté Šimon Zach, Gordan Brixi a Filip Jakubčík. A protože se první dvěma jmenovaným závěrečné kolo nevydařilo podle představ, stal se v rámci závěrečného bilancování nejlepším českým hráčem dělený jednatřicátý 18letý amatér Filip Jakubčík, cekem -4 (na snímku).

Celý článek...

golf5-6 lk 750Léto i golfový život jsou v plném proudu, a tak nám nezbývá, než jen zrychleně a ve zkratce zaznamenávat vše, co se kolem nás děje. Vždyť od posledního vydání zde máme vítěze dvou majorů, „stříbrnou" Kristýnu Napoleaovou i naplno rozjetý vlak jménem Czech Open Golf Tour, ve kterém už amatéři s profesionály nejenom poměřují svou aktuální výkonnost, ale bez ohledu na svůj status odjíždějí z turnajů obtěžkáni finanční výhrou i nejúspěšnější muži a ženy, kteří se doposud neprofesionalizovali. Zajímavých informací na rekordních 140 stranách ale přinášíme mnohem, mnohem víc. Tak hezké čtení.

Celý článek...

Strana 1 z 154

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...