Golf v ČR

ilu-advice-750Chyby ke golfu patří. Tak to prostě je. Nevyvarují se jim ani ti nejlepší z nejlepších, natož potom rekreační golfisté. Některé z chyb, kterých se při golfu dopouštíme, jsou z kategorie jen těžko kontrolovatelných, ale jsou chyby, které jdou přímo za námi. A vůbec nejhorší jsou ty, které amatérští hráči „vyrobí" ještě před začátkem kole, ještě předtím, než poprvé švihnou holí.

Celý článek...

ogs-kravare-k1-750V pořadí jednadvacátý turnaj série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se odehrál ve středu 20. září v zámeckém parku v Kravařích. A přestože nebem nad pohodově vyladěným hřištěm vládlo prosluněné počasí, nijak zázračné výsledky svědčily spíše o tom, že se většina hráčů tentokrát oddávala spíše prosluněné procházce, než soustředěnému zacílení na výkon. Znalost domácího prostředí tak tentokrát dokonale využili vítězové obou kategorií: Denisa Horáková (na snímku) a Pavel Lux.

Celý článek...

Telc-ilu1-750Poslední turnaj základní části turnajové série pro čtenáře, předplatitele a příznivce časopisu Golf se odehraje ve středu 11. října v Telči, a protože existuje jen málo tak nádherných věcí, jako je podzimní Vysočina, věřím, že si tuto šanci nenecháte ujít. Jako bonus jsme pro vás ve spolupráci s resortem připravili zvýhodněné fee 700 Kč, které zahrnuje i startovné.

Celý článek...

Zuska-Jiri-fotosluka-750Další start na turnaji Challenge Tour čeká na Jiřího Zusku v druhé polovině tohoto týdne. Po účasti ve Španělsku, tolik ovlivněného logistickými problémy, se bude čtyřiadvacetiletý golfista snažit posunout v žebříčku Road To Mallorca a přiblížit si jistotu plné hráčské karty pro příští sezónu.

Celý článek...

ogs-ropice-k2-750V pořadí dvacátý turnaj série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se odehrál ve středu 13. září, v poslední den intenzivního Mariánského léta. A právě ryze letní podmínky daly vyniknout zbrusu nové, pověstmi opředené, Ocelové devítce, na které účastníci svou hru zahajovali. Pro dobré známky, ale bylo potřeba vydržet i závěrečnou sekvenci tří posledních jamek devítky kdysi původní, dnes Železné. Hrálo se ve třech kategoriích, které opanovali Zbyhněv Bartulec, Martin Blechovský (na snímku) a Lukáš Mokrý.

Celý článek...

kouskova-sara-ilu-750Po úspěšném vystoupení na předchozích dvou kláních v Irsku a Nizozemsku, se česká golfistka Sára Kousková připravuje na třetí turnaj LET v řadě, jenž hostí od pátku do neděle švýcarský Holzhausern. VP Bank Swiss Ladies Open se bude hrát o prizemoney v hodnotě 300.000 euro.

Celý článek...

ilu-advice-750Není to tak docela častý jev, ale může se stát, že golfový míček přežije i několik golfových rund a pak může přijít otázka, kdy je vhodné vyměnit ohraný míček za nový? Profesionálové mají tento proces jednodušší, než rekreační amatérští hráči. Pokud dostáváte míčky zdarma, není problém je měnit i třikrát čtyřikrát za kolo. Drtivá většina amatérů si ale takový luxus dovolit nemůže.

Celý článek...

SpiTřetí fázi letošní sezony zakončila česká profesionálka Klára Davidson Spilková děleným 15. místem v Nizozemsku. Na turnaji Big Green Egg Open v Hilversumu zapsala po třech kolech výsledek šest úderů pod par hřiště neboli 210 ran (70-73-67). Na svůj účet si tak bude moci připsat finanční odměnu ve výši 5.025 eur a udržela si postavení v první desítce žebříčku Ladies European Tour Race to Costa del Sol.

Celý článek...

kynzvart-winners-750Až do posledního patu na osmnácté jamce se rvali o vítězství mladíci David Tomi a Timotej Formánek ve finálovém dni ALTEPRO Trophy by EXTEC v Kynžvartu. Nakonec si mohl vítězně plácnout s caddym David Tomi. O vítězství Gabriely Roberty Vítů nebylo pochyb už o mnoho dříve.

Celý článek...

ilu-advice-750Nezasvěceným se může zdát golf možná i jako trochu nudná, nepříliš fyzicky náročná sportovní aktivita. To je ale mylná představa těch, kteří tenhle sport nikdy neokusili, nebo ho sledují s patřičným odstupem. Právě naopak, golf je rozhodně jedním z nejnáročnějších sportů. Proč? Hned předložíme několik důkazů.

Celý článek...

Strana 1 z 175

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...