Golf v ČR

Czech-Classic-winners-250První ročník Czech Classic by Czech Golf Federation, hraný jako součást profesionální Pro Golf Tour, se odehrál 18.–20. června 2019 na té nejnáročnější sportovní kombinaci Golf Resortu Kaskáda. A přestože počasí nedovolilo odehrát všechna tři kola, nic nesnižuje obrovský úspěch českých amatérů, kteří obsadili první dvě místa. Jako jediný skončil po kolech 67 a 74, celkem 141/-1 Vítek Novák (Am). Druhé místo za kola 74 a 68 (celkem 142) obsadil Petr Hrubý (Am) a až třetí místo (a vítězný 5tisícový šek) získal po kolech 71 a 71 (celkem 142) profesionál Allen John. Z českých profesionálů se na Kaskádě dařilo nejlépe Ondřeji Lieserovi, který po kolech 74 a 71 (celkem 145/+3) dělil deváté místo, oceněné částkou 1 145 euro.

Celý článek...

CC Pro-Am vinners-250Všechny profesionální turnaje mají ve svém programu turnaje kategorie Pro-Am, nebo nějaký jiný podobný formát, který umožňuje společnou hru amatérů s profesionály. Na Kaskádě se v rámci Czech Classic by Czech Golf Federation odehrál v pondělí 17. června pohodový Texas Scramble, při kterém se nemusíte celou dobu soustředit jen na svůj výkon, ale můžete si užívat špičkové výkony profesionálů doslova z první řady a dokonce občas přispět do společného výsledku podařenou příhrou nebo patem. Přesto i zde se soutěží.

Celý článek...

OGS-Mstetice-Novak-250Fantasticky připravené hřiště, vynikající počasí, super výkony a špičkový kulinářský zážitek. Tak nějak by se dal stručně shrnout záznam do kroniky letošní Open Golf Series, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf, z jejího šestého letošního zastavení, které se uskutečnilo ve středu 13. června v Golf Resortu Mstětice. A přestože hezké vzpomínky si odvážejí všichni účastníci, ty nejkrásnější (vítězné) už nikdo nikdy nevezme Petru Leicmanovi a Davidu Novákovi (na snímku).

 

Celý článek...

Spilkova cgf 250Po turnaji Shoprite LPGA Classic v New Jersey, který Klára Spilková dobře rozehrála (68/-3), ale nakonec po druhém kole 77/+6 cutem neprošla, se rozhodla pro výměnu svého kedíka. Na místo Martina Konečného tak nastoupí Američan Wiliam St. Onge, který má zkušenosti jak z LPGA, tak z Ladies European Tour.

Celý článek...

Lieser-agt-250Finále se odehrálo v neděli 9. června na Kácově. Aby získal titul, musel si Ondřej Lieser ve finále poradit s Greggem Lavoie (5 & 4). V boji o bronz byl úspěšnější Václav Froněk, který zvítězil nad Tadeášem Sedláčkem (4 & 3).

Celý článek...

vlasinovaXNa profesionálním turnaji kategorie LETAS, který se odehrál 6.–8. června pod názvem Viaplay Ladies Finnish Open 2019 ve finském Lahti, se zadařilo české profesionálce Kateřině Vlašínové. Ve třech kolech zde zahrála 72, 74 a 72, celkem 216/E a obsadila dělené 8. místo oceněné šekem na 969 euro.

Celý článek...

Strana 1 z 196

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...