Výbava

Prouzova 700px

Ping i210PING si stále drží skvělou reputaci a na rozdíl od většiny konkurentů na trhu nehodlá obětovat atributy související s výkonem želez. Vylepšená délka, přesnost a konzistence jsou toho důkazem. Bezezbytku to platí i pro novinku – železa i210. „Soustředili jsme se na hole, které přinesou až máslový pocit při kontaktu s míčkem, spolu s délkovou konzistencí," objasnil prezident společnosti John K. Solheim.

Celý článek...

Mizuno JPX919Rok se s rokem se šel, a tak je tu další železná zbraň předního japonského výrobce golfových holí. Mizuno představuje železa JPX919, opět v několika verzích. My se nejprve seznámíme se setem určeným těm nejzkušenějším golfistům – JPX919 Tour. Podobně jako další z novinek ztělesňuje třaskavý mix vzhledu, pocitu i možnosti tvarovat údery.

Celý článek...

MillarPrávě těmito dvěma slovy charakterizuje jeden z předních výrobců luxusního volnočasového oblečení svou kolekci pro podzim a zimu. Podobně jako konkurenti Peter Millar slibuje, že se neztratíte ani za hranicemi golfového hřiště, natož pak na něm. Ne náhodou si značku vybralo i vedení evropského rydercupového týmu. Aktuální kolekce zahrnuje polo trika, pletené svršky i oděvy vhodné pro vrstvení včetně voděodolných oděvů i doplňků, a to pro muže, ženy i děti.

Celý článek...

Puma VTak zní tři základní pilíře značky Puma. A bezezbytku to platí i pro kolekci chystanou na podzim a zimu. Ta servíruje svěží a trendy barevné příběhy, dobře spojené s perfektním střihem a technickými prvky včetně nových vláken, zvaných Fusionyarn. Ta podporují komfort, výkon i styl a vynikají až „máslovou" měkkostí, těží i z prodyšnosti bavlny, zároveň dobře odvádějí vlhkost, polyester pro změnu přináší odolnost. Smísením umělých a přírodních vláken docílili rychle schnoucího materiálu, který dobře vypadá a příjemně se nosí za jakýchkoliv podmínek. Nová vlákna využili u polo triček Crossings a Local Pro, uplatnění dále našla v rámci dámské kolekce (pola Road Map a Sundays).

Celý článek...

TM Spider MiniA platí to i pro verzi patru TaylorMade – Spider Mini, jež nabízí podobný výkon jako originální patry Spider Tour. Od nich se odlišuje minimalistickým designem a „zeštíhlením". Hlava je celkově o 15 % menší, přesto přináší stabilitu srovnatelnou se svým větším sourozencem. Vzhledem k menšímu rozměru posunuli těžiště blíže přední hraně, díky tomu jde hlava lehce do úderu, podobně jako u patrů typu blade.

Celý článek...

Exo wedgeKované wedge Exotics CBX potěší každého hráče, jenž hledá délkovou kontrolu, maximální všestrannost a dostatek rotace. Vykovány jsou z měkké karbonové oceli S25, která je ideální pro výbornou odezvu. Klasický tvar a tenká horní hrana jdou dobře dohromady s novou metodou DG, označenou iniciálami zakladatele společnosti Davida Gloda.

Celý článek...

Strana 1 z 71

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...