Výbava

Prouzova 700px

SM ColterUž čtyři dekády je značka Sun Mountain spojena s golfem, jehož fanoušci si vybaví hlavně bagy. Pozadu ale výrobce nezůstává ani v segmentu oblečení a připravil i novou kolekci pro nadcházející měsíce. Jejím primárním cílem je poskytnout hráčům teplo a umožnit jim široký rozsah pohybu. Kolekce Colter nabízí v pánské verzi bundu i vestu se zipem po celé délce, neschází ani pulovr s dlouhými rukávy. Stejně tak dámy najdou bundu i vestu do chladných dní, zhotovené ze syntetických vláken, pohlcujících tělesné teplo a odvádějících vlhkost ven.

Celý článek...

300x600Užijte si velký výprodej golfového vybavení na BLACK FRIDAY v internetovém obchodě GolfChampion.cz! Obrovský výběr golfových holí, vozíků, bagů, golfových míčků a veškerého golfového vybavení. Slevy až 60 % a více než 300 produktů za nejlepší ceny sezóny.

Celý článek...

PING SenzorNa chladnější část roku zbrojí i PING ve svých kolekcích pro dámy i pány. V obou případech jde o nejdražší kolekci v historii značky. Kombinují v sobě špičkové tkaniny s nejnovějšími barevnými trendy a motivy potisku. Jak už víme z minulosti, oděvy se opírají o tzv. technologii Sensor, zaručující pohodlí ve třech směrech – teplo, sucho, chlad.

Celý článek...

BR-D4Mizuno si buduje pozici i v segment bagů. Přesvědčit vás o tom může i podzimní nabídka, zahrnující hned kvartet modelů se společným označením BR-D, dva stand bagy, jeden carry bag a jeden bag na vozík. BR-D2 je bag určený k nošení, malý, elegantní, ideální pro cvičnou rundu nebo rychlé oběhnutí devítky. Snadno v něm „ubytujete" 14 holí. Rozdělen je na čtyři části, dva děliče jdou po celé délce. K dispozici máte hned devět kapes, z toho jedna je odnímatelná. Popruhy opatřili čtyřmi prvky pro jejich lepší nastavení, což umocňuje komfort. Chytré uspořádání zajišťuje, že deštník či náhradní oblečení vždy zůstanou v suchu. Na výběr máte ze tří barevných kombinací. Bag pořídíte za 150 euro.

Celý článek...

Approach R10Vlastně to ani tak docela dávno, co byli golfisté v našich zeměpisných šířkách nuceni na podzim „zazimovat" svou výbavu, aby ji rozbalili zase až na jaře. Návštěva indoorů v tomto období byla svátkem, po kterém se nejeden zapálený golfista zasnil. Mít tak doma indoor, nebo dokonce zařízení na monitorování našich ran! Dnes jsme i díky zařízení Garmin Approach R10 tomuto snu blízko.

Celý článek...

Srixon 10 letUž celou dekádu se přízni golfistů těší míček Srixon AD333, který je k dostání jak v čistě bílé, tak v zářivě žluté variantě. Nejnovější edice dorazila na trh v září a Joe Miller vyzdvihuje zejména všestranný výkon této stálice. „Nižší komprese ve srovnání s předchozími generacemi přináší metry navíc z týčka a také lepší cit při hře z okolí greenů," vysvětluje produktový expert Srixonu pro Evropu. Nově AD333 využívají technologie na túře prověřených modelů Z-Star, nicméně vše je zabalenou pouze ve dvou vrstvách.

Celý článek...

Nik 3Nikon uvedl hned tři nové laserové dálkoměry, Coolshot ProII Stabilized, Coolshot Lite Stabilized a Coolshot 50i. Tentokrát si blíže představíme posledně jmenovaný přístroj. Coolshot 50i je nástupcem modelu Coolshot 40i a měří vzdálenost do 360 metrů (400 yardů).

Celý článek...

CLSNikon uvádí hned novinku Coolshot Lite Stabilized, vybavený inovativními technologiemi, které prostřednictvím špičkové optiky nabízejí nekompromisně jasný a stabilní pohled na hřiště.

Celý článek...

Shot

Nikon uvádí hned nový laserový dálkoměr Coolshot ProII Stabilized, vybavený inovativními technologiemi, které prostřednictvím špičkové optiky nabízejí nekompromisně jasný a stabilní pohled na hřiště. Aktuálně nejpokročilejší laserový dálkoměr od společnosti Nikon přebral technologii stabilizace od svého předchůdce, který si právě v tomto ohledu vysloužil vynikající uživatelské recenze. Nový model dokáže měřit až do vzdálenosti 450 metrů (500 yardů). Stabilizuje obraz, čímž zaměřovací laser eliminuje chvění rukou a další vlivy okolního prostředí.

Celý článek...

Strana 1 z 67

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...