Pravidla
Výbava

Prouzova 700px

adicross Henley bigPro opravdové golfisty sezona nikdy nekončí. A tak nemůže končit ani pro výrobce vybavení. Ti usilují o neustálé posouvání hranic a adidas v tomto ohledu není výjimkou. Osvědčený výrobce oblečení a obuvi tak opětovně překračuje hranice hřiště a v další edici řady adicross se znovu nechává inspirovat městským stylem. Netradiční svršky si už vloni získali množství příznivců a na pultech obchodů se po nich jen zaprášilo.

Celý článek...

Cobra SpeedPrvní svého druhu – tak Cobra charakterizuje svá nejnovější fervejová dřeva KING F9 SPEEDBACK s počítačově frézovanou lící, u nichž se dle testů podařilo zvýšit rychlost míče o 4 km/h ve srovnání s tradiční leštěnou úderovou plochou. Dřeva mají nízko a vzadu usazené wolframové závaží, dále využívají osvědčené upravené kolejnice Baffler, s jejichž pomocí se těžiště posouvá hlouběji a níž. Z dalších rysů stojí za připomenutí vylepšená interakce s povrchem. Usazení závaží níž a vzadu podporuje vyšší let míče a vede k větší toleranci.

Celý článek...

BettinardiHned na začátek sezony potěší své příznivce Bettinardi. Na trh totiž uvádí limitovanou edici patru řady BB1, kterou nazval Bettinardi Tiki BB1. Sezona PGA Tour tradičně zahajuje na Havaji a právě tady čerpal výrobce inspiraci. Hlava o hmotnosti 350 gramů je vysoustružená s příslovečnou přesností z měkké karbonové oceli a zdobí ji prvky až vyvolávající havajské „rytmy".

Celý článek...

2019 Pro V1Rychlejší od jádra k obalu, přesně takové jsou nové míče Titleist Pro V1 a Pro V1x. Vyšší rychlost míče a méně rotace, pokud jde o dlouhou hru, vedou k delším ranám, u krátké hry pak očekávejte lepší kontrolu. „Vnímáme spokojenost hráčů všech úrovní s míči Pro V1 i Pro V1x, zároveň jsme evidovali požadavek na vzdálenost, aniž bychom se však vzdali stávajících předností," prozradil Michael Mahoney, viceprezident pro marketink golfových míčů.

Celý článek...

Ping PrimaLoftNejen hole se stávají čím dál tím dokonalejší, pokud jde o využití špičkových technologií. Stejnou pozornost věnují svým produktům i výrobci oblečení. PING dokonce otevřeně hlásí, že jejich poslední kolekce pro podzim a zimu snese v tomto směru přívlastek nejvyspělejší. Hlavní smysl spočívá v tom, aby výrobek pomohl hráči dosahovat jeho maxima. Za tím účelem kombinují vlastní vlákna vybudovaná na platformě označované Senzor s řadou dalších průmyslově vyspělých technologií. Cílem je udržet hráče v suchu, teple, odvádět vlhkost a zamezit promoknutí. S tím souvisí i perfektní střih, precizní zpracování.

Celý článek...

Cobra SpeedbackCobra se může směle hlásit k lídrům v oblasti golfových inovací, což potvrzuje i svým dalším přírůstkem v segmentu drajvrů – holí 2019 King F9 Speedback. Poprvé u kovových dřev dosáhli skutečné optimalizace aerodynamiky a snížili těžiště tak, že zkonstruovali svůj nejdelší drajvr. A jen tak na okraj, to samé platí i pro fervejová dřeva.

Celý článek...

Strana 1 z 73

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...