Výbava

Prouzova 700px

OgOgio potěší všechny golfisty, kteří se poohlížejí po novém bagu. A je jedno, zda toužíte po stand bagu nebo preferujete cart bag. Oba tábory uspokojí nepromokavými modely All Elements s výraznými grafickými vzory, určenými výhradně pro evropský trh. Hybridní All Elements bag se nabízí v osmi barevných variacích, od klasické černé až po galaktickou červenou označenou Nebula (Mlhovina). Stylová a nápaditá podoba má vyvolat úžas, donutit vás vystoupit z řady nebo alespoň pozdvihnout obočí nad jedinečností těchto kousků.

Celý článek...

monoNázev úderný jak pat bezpečně mířící na střed jamky. Právě takové pojmenování použil renomovaný výrobce Scotty Cameron pro svůj další přírůstek v rodině patrů. Jedná se o limitovanou edici malletů a jak už označení napovídá, jsou zhotovené z jednoho kusu oceli.

Celý článek...

caosO čem je řeč? O limitované edici obuvi adidas CODECHAOS 22, charakteristické zcela novým designem a inovativními technologiemi. Vyzkoušejte sami, zdali tato novinka posouvá výkon v segmentu bezespajkových bot na novou úroveň. Obuv na první pohled zaujme siluetou a podrážkou, a to jak její podobou, tak barvou. Primární je nicméně funkce – poskytuje lepší oporu během švihu a větší spojení se zemí. S tím souvisí i tzv. TWISTGRIP technologie, kterou nově rozšířili napříč patou, přední částí chodidla i po stranách.

Celý článek...

graniteVesta i bunda Sun Mountain Granite jsou na první pohled nadýchané, jejich hlavní poslání však spočívá v zajištění optimální teploty. Izolační vrstva tak brání pronikání vlhkosti dovnitř i přehřívání a zároveň v chladnějších dnech zahřeje. Za tím účelem použili patentovanou technologii v podobě šedesátigramové izolace, která tělo zahřívá, zatímco aktivní plochy v příslušných částech zrychlují odvod vodní páry, aby se zabránilo přehřívání. Kromě toho je tato vrstva rezistentní vůči pachu, vyniká odolností a udržitelností.

Celý článek...

Miz ComboJaponský výrobce, který základ svému podnikání položil v Ósace už v roce 1906, dávno nenabízí jen kvalitní železa. Pevný bod v jejich výrobním program našlo i oblečení, mající oporu ve vyspělých technologiích. Od oblečení inspirovaného vojenským potiskem se v rámci letní kolekce posouvají ke klasice a ležérní eleganci. Anatomicky tvarované svršky zhotovili z pružného materiálu, předností je také rychlé schnutí díky Mizuno Quick Dry Plus, což je materiál, jenž rychle pohlcuje a propouští vlhkost ven z povrchu těla. Upravili také barevnou paletu, veškeré položky mají sportovní vzhled.

Celý článek...

Play GreenKdyby golfová hřiště mohla mluvit, pravděpodobně by za svou oblíbenou barvu označila zelenou. Stromy, rostliny a tráva totiž patří k základním stavebním kamenům hřiště a, poeticky řečeno, utvářejí jeho krásu, osobnost i charakter. Renomovaná sportovní značka se i proto rozhodla vyjádřit tomu všemu respekt, a tak se zrodila kolekce adidas Play Green. Zcela jistě ji ocení golfisté, kterým osud životního prostředí není lhostejný.

Celý článek...

TrayCo se stane, když se spojí uznávaný dánský výrobce obuvi ECCO s renomovanou švédskou značkou J. Lindberg? Výsledkem klidně může být nový model obuvi ECCO Golf Tray. Neotřelý vzhled a všestranný design jdou v tomto případě ruku v ruce, takže se neztratíte na fervejích ani na ulici.

Celý článek...

IgnTak se ve stručnosti dají popsat přednosti jednoho z nejnovějších modelů obuvi od Pumy. Její jméno zní Ignite Articulate a slibuje posun v segmentu obuvi opatřené výčnělky na novou úroveň, a to díky zcela novému designu charakteristickému tvarovanou podešví, mezipodešví i svrchní vrstvou, které se ohýbají s chodidlem, čímž zaručují nejvyšší možnou míru pohodlí a podpory.

Celý článek...

x5sSpolečnost, kterou zprvu konkurence mírně škodolibě nazývala „bílými límečky", zastupují špičkové patry Scotty Cameron, reprezentované řadou Phantom X. Sedmička nových modelů patrů Scotty Cameron Phantom X dorazila na prodejní pulty už na jaře, tři další přibyly nedávno. Jedná se o hole typu mallet s novým texturovaným gripem a novou grafikou, společná všem je líc z nerez oceli 303, vyměnitelná závaží v patě a špičce i cena 430 dolarů.

Celý článek...

Strana 1 z 71

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...