Vincentka-golfinfo
Výbava

Prouzova 700px

Pum ingZářivé i výkonné, takové jsou boty IGNITE PWRADAPT Caged značky Puma. Obuv se nabízí v nových barvách, speciální pár opatřený podpisem vítěze US Open Brysona DeChambeau a Garyho Woodlanda šel také do aukce, jejíž výtěžek bude použitý na charitu.
Bota je anatomicky tvarovaná a nabízí pohodlí, podpůrné pásy v sedle zaručují boční oporu i stabilitu. Jakmile utáhnete tkaničky, pás se přimkne k chodidlu, komfort zaručuje i vystlání v oblasti paty.

Celý článek...

Ping Zing 2Mí drazí spoluobčané zeleného světa. Vím, že se tímto článkem vydávám na „tenký led", protože vnímání krásy a ošklivosti je aktem značně subjektivním. Co jedněm připadá krásné, ostatní mohou vnímat jako ošklivé. Co jednoho odpuzuje, v jiném může budit důvěru, nebo jej dokonce přitahovat. Berte tedy tento článek spíše jako pohled do historie golfových holí a výpověď o tom, které z nich připadaly ošklivé mně a některým mým zahraničním kolegům. Nejprve se podíváme na železa. Do značné míry lze u vybraných modelů najít rovněž korelaci mezi estetickými prohřešky a slepými uličkami z hlediska fyzikálního.

Celý článek...

MarqPoslední novinka od Garminu v oblasti golfových GPS hodinek je pro skutečné fajnšmekry, kteří rozhodně nemají hluboko do kapsy. Řada MARQ s podtitulem Golfer je opatřena těmi nejpokročilejšími funkcemi a propojuje prvky, které jste do té doby mohli využívat zpravidla pouze odděleně.

Celý článek...

Puma RickieEGW neboli Excellent Golf Wear. Tak zní název nejnovější kolekce oblečení značky Puma, která naprosto ctí potřeby moderních hráčů. Můžete v ní na hřiště, na drink po hře, a vždycky si udržíte styl. EGW nezapře rysy „módy ulice", odpovídá tomu silueta i použitá látka. Hlavním smyslem je absolutní pohodlí. Důraz se samozřejmě klade i na styl. Kolekce zahrnuje trička, mikiny, kraťasy a kalhoty, v jakých vídáte třeba běžce. Samozřejmostí je funkčnost, s čímž souvisí použitý materiál i střih.

Celý článek...

mccLídr v oblasti výroby gripů užívaných na Tour rozšířil populární rodinu gripů na hybridy MCC o novou kolekci MCC Teams. Golf Pride tak nyní v rámci novinky nabízí patnáct jedinečných barevných kombinací. MCC je obecně gripem číslo jedna na všech světových sériích, majitelé těchto produktů nastřádali na Tour na 250 titulů. Oblibě se těší i mezi amatéry. Patentovaný vícesložkový design sbírá pozitivní body za velmi dobrý pocit, umožňuje dobře vnímat hůl.

Celý článek...

Cross MUSlůvko „pitch" má rozdílné významy, pokud jde o golf a fotbal, nyní se však tato dvě sportovní odvětví sešla dohromady, a to v podobě limitované edice. Za vším stojí adidas a fotbalový gigant Manchester United. Znak „rudých ďáblů" tak ponese speciální kolekce obuvi adicross Retro Manchester United. Vyjít v nových botách na odpaliště bude klidně moci i kanonýr Pogba, novinka vedle evropského trhu míří i na ten japonský.

Celý článek...

Strana 1 z 87

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...