Výbava

Prouzova 700px

qstar 2019Jako nejvýkonnější dvoudílný míč popisuje už pátou generaci modelu Srixon Q-Star marketingový ředitel Brian Schielke. Při jeho výrobě uplatnili i řadu technologií, jež využívají míče spatřované na Tour. Vhodný je pro hráče všech švihových rychlostí, kteří upřednostňují vzdálenost a vyšší rotaci i kontrolu.
Od modelu Z-Star převzali řešení jádra (FastLayer), které je měkké ve středu a směrem k okraji je tvrdší, což pomáhá docílit vyšší rychlosti míče. S předchůdcem míč pojí vzorek dimplů (338 Speed Dimple), jenž mírní odpor vzduch a maximalizuje délku ran.

Celý článek...

GAPRI s pomocí známé technologie SpeedFoam nabízí Taylormade v podobě modelů povýšení výkonu a pokrytí všech délek v rámci dlouhé hry. Řešení hledejte pod lehce záhadným názvem GAPR.

Celý článek...

Puma PalmerLegendární Arnold Palmer tu navždy bude s námi. A jeho odkaz pravidelně připomínají i Puma a Cobra ve svých speciálních kolekcích. Díky nim mu vzdává hold i Rickie Fowler. A není důvod, proč byste tak nemohli činit i vy. V nabídce objevíte čepici Arnold Palmer Snapback Cap, limitovanou edici obuvi IGNITE PROADAPT nebo bag Cobra x Vessel. Všechny výrobky opatřili ikonickým Palmerovým logem v podobě deštníku.

Celý článek...

Ping BlueprintI tak by se dal přeložit název letošní novinky značky PING v segmentu želez. A podtitul by klidně mohl znít: na dokonalé zničení soupeřů. Kované žiletky Blueprint se totiž stanou účinnou zbraní v rukou golfistů vyžadujících naprostou přesnost. Těch, co od holí požadují schopnost tvarovat ránu. A taková hůl vás proto musí naplnit sebevědomím. Unesou železa kovaná z karbonové oceli 8620 tyto nároky? O tom nepochybujte!

Celý článek...

SM7Samotný název SM7 prozrazuje, kolikátá generace wedží Vokey se dostává do oběhu. Jakkoliv neuvěřitelně to zní, k dispozici máme již sedmou iteraci těchto holí, jedničky v segmentu wedží na PGA Tour. Jejich obliba a četnost vychází mimo jiné z velkého výběru řešení spodní části hole, tzv. grind nabízí výrobce v šesti provedeních.

Celý článek...

Od StrokeLabA je to tady, vracíme se k titulku, který celý článek otevírá. Odyssey se letošní řadu patrů nebojí vyprovodit úsečnou hláškou – úder génia. Příslib světlých zítřků na greenech slibuje prostřednictvím patrů Odyssey StrokeLab. Celý soubor zahrnuje deset modelů, z toho šest malletů, blade je zastoupen čtyřikrát.

Celý článek...

Strana 1 z 78

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...