Výbava

Prouzova 700px

Srix Z StarMíče Srixon rozhodně nemusejí bojovat o své místo na slunci, to už si dávno vydobyly. Letos se do souboje o přízeň hlásí již šestá generace míčů Srixon Z-STAR XV a Z-STAR, servírovaná v čistě bílé či zářivě žluté variantě. Další generace přináší zcela nové rychlé jádro, jež dle vyjádření výrobce představuje revoluci. Začíná měkkým středem a směrem k obvodu tvrdost roste. Uvedené řešení výrazně zvyšuje rychlost míče, jež se promítá v dosažené délce, současně je zachován měkký kontakt při impaktu.

Celý článek...

FJ FuryUž dávno neplatí, že by značka FootJoy byla výhradně synonymem golfové klasiky. Do své výrobní řad zahrnula i více či méně sportovní modely, úplná novinka letošní sezony FJ Fury je však zcela ryzí „sporťák", se kterým v duchu názvu můžete zuřivě vyrazit na zteč jamek. Vedle koncentrace na výkon hraje prim vysoká míra komfortu. Nízká hmotnost, podpora, pohodlí, dynamika a stabilita. Tolik hlavní přednosti v kostce.

Celý článek...

Exo iron EXSČím? Technologiemi usnadňujícímu hru a ženoucími výkon nahoru. Tak se prezentují železa Exotics EXS. Kovaná úderová plocha se opírá o tzv. SpiderWeb VFT technologii a charakteristický pro ni je rozšířený sweet spot. Dutá konstrukce dlouhých želez a vybrání v zadní části krátkých želez s přídavkem technologie LaunchPad za lící optimalizuje úhel odpalu. K tomu přidejte 19gramové wolframové závaží pro vyvážení špičky a konstrukci spodku, jež díky hladké interakci s povrchem zvyšuje rychlost hlavy hole.

Celý článek...

TM bbgNení nadto mít své hole jako v bavlnce. Řešení nabízí TaylorMade prostřednictvím bohaté nadílky bagů pro nadcházející sezonu. Vycházejí z osvědčené a populární technologie FlexTech a kombinují v sobě funkčnost, estetiku, ergonomii i špičkové materiály. Společnost zdůrazňuje, že právě v tomto segmentu zboží hodlá udržet rostoucí trend. Pomoci by jí v tom měly dva klíčové prvky, zmiňovaný systém FlexTech a nový systém nastavitelných popruhů. FlexTech je vícedílná skládací základna umožňující snadné rozložení bagu, čímž získáte dodatečný prostor, nový systém popruhů bag připevní tak, aby se hmotnost ideálně rozložila.

Celý článek...

G Fore MGUrčitě jej nezapře nový přírůstek v segmentu obuvi G/FORE. Ten se zatím pyšnil osobitostí, zajímavým designem, výraznou kresbou či elegancí, v modelu MG4.1 však přichází nefalšovaný „sporťák". Zdobí jej lehkost a technologie podporující výkon. Snadno se tak stane favoritem číslo jedna na hřišti i mimo něj. Botky navrhl zakladatel společnosti, vizionář Mossimo Giannulli, podle něhož mají umožnit hráčům, aby vyjádřili sami sebe a na golfu sdíleli radost i zápal. Novinka výborně zapadá do nabídky výrobce a prezentuje se jako moderní interpretace klasiky v duchu street módy a sportovního střihu.

Celý článek...

Fli-Hi Mizuno

Že se příliš nekamarádíte s dlouhými železy? Nevadí. Mizuno má pro vás řešení v podobě holí JPX Fli-Hi. Koncept vychází jak z želez, tak z hybridů a je přímou odpovědí na požadavky hráčů stran snadného vyslání míčku do vzduchu delšími holemi a větší variability hry. Prošpikovány jsou prvky podporujícími vyšší úhel odpalu a měkký dopad, z hlediska loftů dokáží hravě nahradit železa od 4 po 7, abyste bezpečně pokryli potřebné vzdálenosti.

Celý článek...

Strana 1 z 75

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...