Výbava

Prouzova 700px

Go ToAdidas už delší dobu ukazuje, že mu osud životního prostředí není cizí. S tím souvisí zejména použití recyklovaných plastů, ze kterých vytvářejí vlákna opětovně využitelná. V nastíněném duchu zhotovili i kolekci Go-To, založenou ze 40 % na recyklovaných materiálech a vynikající univerzálností a funkčností.

Celý článek...

ClevKonkrétně jde o rozšíření řady patrů Cleveland Huntington Beach SOFT o modely Premier, které do obchodů dorazily v druhé polovině března. „Patry Huntington Beach SOFT Premier stojí na úspěchu aktuální řady Huntington Beach SOFT," vysvětluje produktový expert Joe Miller a dodává, „s novým tvarem hlav, uhlazeným designem a fitovacím systémem pro každý typ úderu chceme zlepšit výkon každého hráče."

Celý článek...

FanFantom znovu na scéně neboli špičkovou technologií prošpikovaná řada patrů Phantom X z dílny Scotty Cameron přidává čtyři nové modely. Jedná se o zmodernizované Phantom X 5 a Phantom X 5.5 a dále zcela nové Phantom X 11 a Phantom X 11.5. Tělo a líc zhotovili z nerez oceli, nový je tvar i podoba krčku.

Celý článek...

Rad FWFervejová dřeva RADSPEED stejně jako drajvry, které jsme vám už představili, těží z využití tenké karbonové koruny, která umožnila ušetřenou hmotnost využít na podporu rychlosti míče. I v tomto případě pracovali s radiálním vyvážením a využili i osvědčené kolejničky zvyšující pružnost vodící hrany a zároveň podporující interakci hole s povrchem. I v případě fervejových dřev se nabízejí tři verze.

Celý článek...

PING G425Závazek nabízet golfistům technologická vylepšení přispívající ke snížení skóre i většímu požitku ze hry trvá u značky PING už desetiletí. Potvrdit by to měla i celá rodiny holí pro tuto sezonu, označená jednoduše G425. Zahrnuje i tři modely drajvrů.

Celý článek...

TP5xNejkompletnější míč na Tour, tak výrobce označuje letošní edici míčů TP5 a TP5x. Jak už název prozrazuje, tvoří jej pět částí. Vylepšení se týká aerodynamiky a carry vzdálenosti. Za revoluční považují nový design dimplů, mající unikátní tvar zvyšující objem, což optimalizuje proudění vzduchu kolem míče v jeho letu. Tím dochází ke snížení odporu vzduchu a prodlužuje se délka úderu. Nově použitá výrazně žlutá barva povrchu zlepšuje viditelnost míče, zároveň je tato vrstva odolnější.

Celý článek...

fw simŘada SIM se i letos objevuje na scéně, jde o „druhé vydání‟, což ostatně dokumentuje i číslice 2, která figuruje v názvu. I tentokrát jde o několik modelů drajvrů, fervejových dřev, hybridů i želez a my si blíže představíme fervejová dřeva.

Celý článek...

cal apexApex je prakticky synonymem pro legendární kované hole a jedná se o železa prvotřídní konstrukce. Vylepšit jeden z nejúspěšnějších designů všech dob rozhodně není jednoduché, ale Callaway se o to variantami Apex DCB, Apex 21, Apex Pro a TCB pokouší. Přidejte k tomu i hybridy Apex 21. I tentokrát dostala slovo umělá inteligence, a to při návrhu líce. Jako u drajvrů s tím souvisí vysoká rychlost míče a konzistentní rotace.

Celý článek...

RadSlova v názvech holí zpravidla předurčují, s jakou „zbraní" budeme mít tu čest. Nejinak je tomu v případě letošní řady Cobra s podtitulem RADSPEED. Zatímco „speed" snadno rozšifrujeme a do rovnice si dosadíme rychlost, „rad" už je větší oříšek k rozlousknutí. A týká se drajvrů, fervejových dřev, hybridů i želez. Nebudu vás tedy déle napínat a prozradím, že jde o zkratku pro radiální vyvážení. Právě to výrobce považuje za inovativní technologii maximalizující výkon.

Celý článek...

Strana 1 z 63

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...