Výbava

Prouzova 700px

Boa 2Boa na druhou, tak by se dala ve zkratce charakterizovat nová obuv adidas TOUR360 XT Twin Boa. Přední výrobce sportovního oblečení a obuvi poprvé přichází s golfovou botou vybavenou ne jedním, nýbrž dvěma mechanismy zapínání. Duální konstrukce je známá z cyklistiky a řešení lépe vychází vstříc individuálním požadavkům nositele, golfistům má nabídnout déle trvající komfort.

Celý článek...

AsicsCo se může narodit, když dva titáni spojí síly? Srixon si tak podla ruku se značkou Asisc, jejichž zejména běžecké boty dnes už patří k legendárním, a své portofilio díky tomu obohatil o golfovou obuv. Konkrétně o dva modely, Gel Course Duo Boa a Gel Course Glide, jež slibují dokonalou trakci i stabilitu.

Celý článek...

ToptracerToptracer, divize Topgolf Entertainment Group, což je jeden z lídrů na poli sportu i zábavy, si posvítil na zajímavé propojení golfistů. Nabízí platformu operující v reálném čase, kde mohou hráči předvést své dovednosti. Toptracer Range představuje devítiúderovou výzvu, která prověří vaši schopnost tvarovat rány v délkách od 55 do 160 yardů.

Celý článek...

Cobra SpeedzoneCobra Golf představuje své nejnovější drajvry rodinky Speedzone. Jak už název prozrazuje, hole se opírají o rychlost a podle výrobce jde o nejryhlejší drajvr, jaký kdy uvedli na trh. Inspiraci čerpali z designových prvků nejrychlejších vozů! Novinka se dělí na dvě podmnožiny, King Speedzone a King Speedzone Xtreme. Výkon, respektive nedostižná délka a rychlost mají oporu v šesti oblastech.

Celý článek...

Velikost gripu 1Daleko za námi jsou naštěstí doby, kdy jsme museli hrávat v letech 70. a 80. minulého století s tím, co jsme horko těžko koupili z druhé ruky nebo získali pracně a za velkých obětí ze zahraničí. A pokud nám ekologičtí fundamentalisté a alarmisté nezakážou golf, budeme se stále častěji ocitat v situaci, kdy si každý může vybrat vybavení odpovídající jeho postavě, vkusu, herní vyspělosti a koupěschopnosti.

Celý článek...

ModusNippon Shaft do světa uvádí nový typ šaftu N.S.PRO MODUS³ Hybrid. Jde o první šaft zhotovený z oceli i grafitu, který využívá předností obou materiálů ve prospěch hybridů. „Je to skutečný hybridní šaft pro hybridní hole," popisuje jej Hiro Fukada z prodejního a marketinkového oddělení Nippon Shaft.
Uživatelům hybridů přinese dobrý pocit z rány a menší disperzi, které se pojí k oceli, a zároveň snazší vyslání míče do vzduchu, delší rány a vyšší trajektorii, stejně jako schopnost lépe pohlcovat vibrace, což je benefit grafitu.

Celý článek...

Strana 1 z 82

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...