Výbava

Prouzova 700px

exs bladeŽeleza, co přímo sjela z náklaďáku křižujícího túru. Takový příměr bychom mohli použít při prezentaci hráčských želez EXS Blade značky Tour Edge. Do té doby výrobce sbíral body především za velmi dobrá dřeva, uspěje i v bitvě želez?

Celý článek...

Jordan 4Od doby, kdy Jordan Spieth spojil své jméno se značkou Under Armour, hledají její vývojáři způsob, jak vylepšit výkon bot „od kotníku dolů" a současně zachovat moderní vzhled i dostatečný komfort. Znamená to jediné, a sice využít nejnovější technologie v oblasti designu golfové obuvi. Od silného „podvozku", jenž zaručí správný přenos váhy v průběhu celého švihu, až po stabilitu zvyšující výztuž, již uplatnili už u předchozího modelu Spieth 3.

Celý článek...

Puma nostalgieNávrháři značky Puma se ve své poslední kolekci nechali inspirovat ikonickou sanfranciskou čtvrtí Haight-Ashbury, srdcem volnomyšlenkářské kultury 60. let minulého stolení a neoficiálním rodištěm batiky. Nostalgická a barevná, přesně taková je nová kolekce, příznačně zvaná Tie Dye (batika), ideální pro bitvy na PGA Championship, které bude v srpnu hostit právě San Francisco.

Celý článek...

Vivo4Garmin vívoactive4 jsou chytré, sportovně všestranné GPS hodinky. Využijete je nejen při běhu, jízdě na kole, na lyžích, ale také při golfu. Hodinky mají bezplatný přístup k celosvětové databázi golfových hřišť, díky které umí zobrazit vzdálenosti ke greenu, jamce a dalším důležitým místům na ferveji. Dokáží vést skóre kartu a zaznamenat průběh hry.

Celý článek...

ER2B newEvnroll má důvod k oslavě, model ER2B si opět v rámci hodnocení MyGolfSpy vysloužil ocenění pro nejžádanější patr typu blade. Technologicky propracovaná hůl z dílny uznávaného Guerina Rifea těží především z unikátního frézovaného vzorku v líci, jenž zajišťuje nesrovnatelnou přesnost a nulovou disperzi.

Celý článek...

Miz ST200První globální kovová dřeva Mizuno. Tvrzení, kterým výrobce vyprovází řadu ST200, jejíž drajvry vám představíme. Řada vznikla ve spolupráci s americkým vývojovým týmem a Chris Voshall ji považuje za přirozenou evoluci kombinující japonské špičkové materiály a prvotřídní zpracování s expertízou těch nejlepších golfistů, jakým je například Keith Mitchell. Drajvry najdete ve třech odlišných designech hlavy, každá je v líci obohacena beta titanem a nabízí jiný let míče.

Celý článek...

Strana 1 z 86

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...