Výbava

Prouzova 700px

Exotics EXSAž do těchto chvil jsme o značce Exotics psali s odkazem na lepší hráče, s čímž souvisela hladina výkonu, ale také hladina cenová, odrážející špičkové technologie. V nejnovější řadě, nové vlajkové lodi, má výrobce za cíl oslovit širší hráčské spektrum. Neznamená to však, že by se drajvr Exotics EXS vzdával technologických vymožeností.

Celý článek...

Gaggenau-Hanak

Stub EvolveA přece se nemusíte své oblíbené kratochvíle vzdávat. Stuburt se vás rozhodl vybavit i do nepříznivějších podmínek. Aby vám, jak se říká, nezalezlo, vybavte se speciálními palčáky. Voděodolné rukavice vystlali pro větší pohodlí fleecem, jenž je příjemný na dotek a udrží ruce v teple.

Celý článek...

MacGregor JunPovažujeme je za budoucnost golfu, nicméně pokud jde o výbavu, často mladší hráče poněkud opomíjíme. MacGregor tomu chce učinit přítrž, a tak pro začínající golfisty připravil set, který najdete pod označením Tourney II. Navržen je pro všechny věkové kategorie hráčů tak, aby míč zasahovali konzistentněji a mohli postupně prodlužovat délku ran. Doplněn je odlehčeným bagem na nošení. Chlapecký set zahrnuje tři věkové kategorie (3–5, 6–8 a 9–12 let), dívčí hole jsou určeny hráčkám ve věku 6–8 a 9–12 let.

Celý článek...

Mizuno vestaŽe v Mizunu upřeli pozornost i na golfový „software", o tom jsme referovali nejednou. Podívejme se proto, čím obohatit šatník, pokud se touto dobou odhodláte na hřiště. „Univerzální voják" – tak by se dala popsat strečová bunda Tech Shield, jež vás ochrání před větrem. Za vyšších teplot ji můžete nosit jako svrchní vrstvu jen na tričko, v chladnějších dnech je dobrá kombinace s vnější vrstvou, abyste zůstali v teple.

Celý článek...

Puma ThrowbackPadesát let – to už je slušná tradice, jež zasluhuje náležitou oslavu. Výrobce sportovního oblečení a obuvi Puma se s ní vypořádal prostřednictvím „reinkarnace" ikonické obuvi Suede G, kterou jsme vám představili v uplynulém vydání, a kolekcí oblečení Throwback. S tou vás seznámíme nyní.

Celý článek...

Adidas adipower 4ordegAneb základní rys nové vylepšené obuvi adidas z rodiny adipower pro muže (adipower 4ORGED S) i ženy (adipower 4ORGED), a to ve spajkové verzi, pro muži i v bezespajkové. Model se opírá o zákaznický výzkum, přičemž zohledňuje způsob přenosu váhy chodidlem během švihu. Za účelem vyšší stability výrobce použil novou techniku i přídavný materiál.

Celý článek...

Strana 1 z 72

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...