Výbava

Prouzova 700px

EtiqusPod pojmem golfové hodinky si drtivá většina hráčů představí klasický GPS přístroj, poskytující informace o hřišti, jamkách, statistická data a další parametry jako třeba tempo švihu. Gary Butler, britský zakladatel značky Etiqus, na to šel jinak. Z přesvědčení, že na trhu golfových hodinek existuje mezera, se zrodily klasické náramkové hodinky, s nimiž jde náramně dohromady slůvko elegance.

Celý článek...

TE BiarritzKonkrétně patrů z dílny Tour Edge, nesoucí název Pure Feel Template. Celá řada zahrnuje tři mallety (Alps, Biarritz, Road), jeden semi-mallet (Redan), po dvou patrech nabízejí z kategorie typu blade (Cape, Eden). Aby docílili okamžité horní rotace pro přesnější rolování, využili technologii mikrodrážek. Díky ní zažijete měkký pocit při kontaktu, zároveň drážky mírní sklouznutí míčku – právě tady hledejme kořeny čistého pocitu (Pure Feel), jenž se promítá v samotném označení patrů. Ne náhodou stejnou technologii uplatnili také u wedží.

Celý článek...

Srixon Z ForgedVe světě golfu se pohybují déle než osm dekád a jedno z nepsaných pravidel značky Srixon zní: Vyrábět prvotřídní vybavení, posvěcené těmi nejlepšími, které vášnivé golfisty podpoří na cestě za jejich zlepšením tak, aby si hru maximálně užívali. Uspějí na kolbišti i kované žiletky?

Celý článek...

FJ RukaviceVelký podíl na trhu si FJ ukrojil v segmentu golfových rukavic. Stálicí je v tomto směru jednička na Tour, a sice model StaSof. Kůže zaručuje měkkost, kterou si díky kvalitě materiálu rukavice uchová po celou dobu. Velmi dobře odvádí vlhkost, samozřejmostí je dobrý úchop hole i odolnost proti opotřebení. Díky pružnosti a preciznímu zpracování na ruce skvěle sedí. V potřebných částech využili síťovinu i perforaci, aby zlepšili prodyšnost i pružnost.

Celý článek...

Callaway Epis FlashSvou nejnovější zbraň v sekci drajvrů i fervejových dřev Callaway konstruuje pomocí umělé inteligence. Díky ní se zrodila úderová plocha holí Epic Flash. Tu tvoří od špičky k patě jdoucí jemné vlny, jež vylepšují odrazivost. Míči tak udělíte vyšší rychlost a dosáhnete celkově delších odpalů. Kromě toho nová líc vedla ke snížení boční rotace a tím přispěla k menší disperzi drajvů.

Celý článek...

TS2 TS3Zatímco někteří výrobci chrlí jednu hůl za druhou, Titleist zůstává věrný dvouletým cyklům, což postupem času vždy podněcuje zvědavost hráčů. Letos došla řada na drajvry a fervejová dřeva. Drajvr TS2 charakterizuje nová tenčí koruna, ostřejší tvar snižující odpor vzduchu i taková redistribuce hmoty, jež vedla ke zvýšení momentu setrvačnosti. TS3 vyhoví lepším hráčům a umožňuje nastavení těžiště, je kompaktnější, za možnost tvarování ran platíte menší tolerancí než u TS2. Abyste z drajvrů vytěžili maximum, využijte možnosti nastavení na míru.

Celý článek...

Strana 1 z 76

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...