Výbava

Prouzova 700px

MARQ Golfer 1Garmin MARQ Golfer jsou elegantní, chytré hodinky určené pro hráče golfu. Hodinky jsou vhodné pro sport i běžné nošení. V paměti obsahují více než 41 000 golfových hřišť, na kterých dokáží zobrazovat vzdálenosti k jamce, greenu, překážkám a dalším důležitým místům. Zaznamenají skóre i průběh hry a v balení obsahují tři bezdrátová čidla, schopná zaznamenat statistiky nejpoužívanějších golfových holí. Statistiky pak dokáže využít funkce Virtual Caddie, která vám při hře poradí, kterou holí byste měli zahrát další úder.

Celý článek...

ThreePřední výrobce golfové sportovní obuvi uvádí speciální edici ECCO S-THREE. Hybridní model budou nosit ambasadoři značky Erik van Rooyen a Henrik Stenson na všech majorech. Původní hybridní golfovou botu představil Fred Couples, tehdy šlo o slavný originál známý pod označením GOLF STREET a vloni tento model slavil desetileté výročí. Ústřední myšlenka zněla, aby šlo o víc než jen golfovou obuv. To se podařilo a aktuální S-THREE je pokračovatelem této tradice.

Celý článek...

tm vyberTaylorMade v rámci personalizovaného programu nabízí řadu produktů, které lze opatřit „osobním podpisem". Na evropský trh tak zamířili nově s patry MySpider X a MySpider Tour i s dvěma modely wedží, MyMG2 a MyHi-Toe. Jisté omezení tu existuje, uvedené produkty budou k zakoupení ve Velké Británii, v Německu, Francii, Švédsku, Španělsku, Irsku, Itálii, Nizozemí, Dánsku a Švýcarsku. Program našel inspiraci na PGA Tour, kde si někteří z hráčů opatřují hole jménem či jinou značkou, čímž se hůl stává jedinečnou. Tuto šanci tak máte i vy.

Celý článek...

Puma RickieEGW neboli Excellent Golf Wear. Tak zní název nejnovější kolekce oblečení značky Puma, která naprosto ctí potřeby moderních hráčů. Můžete v ní na hřiště, na drink po hře, a vždycky si udržíte styl. EGW nezapře rysy „módy ulice", odpovídá tomu silueta i použitá látka. Hlavním smyslem je absolutní pohodlí. Důraz se samozřejmě klade i na styl. Kolekce zahrnuje trička, mikiny, kraťasy a kalhoty, v jakých vídáte třeba běžce. Samozřejmostí je funkčnost, s čímž souvisí použitý materiál i střih.

Celý článek...

Cross MUSlůvko „pitch" má rozdílné významy, pokud jde o golf a fotbal, nyní se však tato dvě sportovní odvětví sešla dohromady, a to v podobě limitované edice. Za vším stojí adidas a fotbalový gigant Manchester United. Znak „rudých ďáblů" tak ponese speciální kolekce obuvi adicross Retro Manchester United. Vyjít v nových botách na odpaliště bude klidně moci i kanonýr Pogba, novinka vedle evropského trhu míří i na ten japonský.

Celý článek...

captChcete mít své putty pod kontrolou? Pak máte po sezoně vhodnou příležitost, jak zapracovat na své hře. Zkušení golfisté vědí, že o dobrém výsledku se rozhoduje na greenu a v jeho okolí. Nadmíru užitečným pomocníkem vám v tomto ohledu může být systém Capto.

Celý článek...

Strana 1 z 89

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...