Golfová hřiště Zlínský kraj

Golfová hřiště Zlínský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Zlínský kraj na větší mapě
Zpět na články
Búřov  | 9Praporek
FEE od
od 300 Kč
Búřov
Přírodní hřiště se čtyřmi znormovanými variantami na samém vrcholu kopce Búřov. Dominantou je stylová rozhledna s krásným výhledem na okolí, ze které je vidět větší část areálu. Členité greeny, široké ferveje, travnaté i pískové bankry jsou výzvou i pro zkušené hráče.
Hotel Vozik
Holešov  | 9Praporek
FEE od
od 400 Kč
Holešov
Menší devítijamkové hřiště (4 čtyřpary a 5 tříparů) nacházející se v krásném prostředí s nádherným výhledem do krajiny na úpatí Hostýnských Vrchů.
PRO
Komárno  | 9Praporek
FEE od
od 400 kč
Komárno
Přírodní hřiště v krásné přírodě Hostýnských vrchů, na soutoku řeky Juhyně a potůčku Komárník. Široké ferveje a velké zavlažované greeny jsou ideální pro začínající, pokročilé i sportovní hráče. Hřiště s parem 72 má druhou 9jamkovou variantu, která se připravuje na znormování.
Vozik
FEE od
od 600 Kč
Lázně Kostelec u Zlína
9jamkové hřiště s parem 30 je posazeno do náročného terénu s velkým převýšením, jednoduchými bankry, vzrostlými stromy a menšími jemně modelovanými gríny. Hřiště vyžaduje určitou fyzickou zdatnost a pro svůj rozmanitý charakter je vhodné pro hráče všech výkonnostních kategorií.
Hotel Restaurace PRO
1 FEE 2
Ostrožská Nová Ves – Jezera
Na dohled od Buchlovského hradu se nachází golfové hřiště Jezera. Zavlažované hřiště ležící v rovině se vyznačuje jednoduchou modelací s velkým množstvím vodních překážek.
Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...