Inzerce
Golfová hřiště Zlínský kraj

Golfová hřiště Zlínský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Zlínský kraj na větší mapě
Zpět na články
Búřov  | 9Praporek
FEE od
od 300 Kč
Búřov
Přírodní hřiště se třemi znormovanými variantami na samém vrcholu kopce Búřov. Dominantou je stylová rozhledna, ze které je vidět větší část areálu. Členité greeny, široké ferveje a pouze travnaté bankry jsou výzvou i pro zkušené hráče.
Hotel Restaurace Vozik
Holešov  | 9Praporek
FEE od
od 400 Kč
Holešov
Menší devítijamkové hřiště (4 čtyřpary a 5 tříparů) nacházející se v krásném prostředí s nádherným výhledem do krajiny na úpatí Hostýnských Vrchů.
PRO
Komárno  | 6Praporek
FEE od
od 300 kč
Komárno
Přírodní hřiště rovinatějšího charakteru v krásné přírodě Hostýnských Vrchů, na soutoku řeky Juhyně a potůčku Komárník. Široké ferveje a velké greeny jsou ideální pro začínající i pokročilé hráče. Hřiště zatím není v 100% kondici, ale na tom intenzivně pracujeme.
Vozik
FEE od
od 600 Kč
Lázně Kostelec u Zlína
9jamkové hřiště s parem 30 je posazeno do náročného terénu s velkým převýšením, jednoduchými bankry, vzrostlými stromy a menšími jemně modelovanými gríny. Hřiště vyžaduje určitou fyzickou zdatnost a pro svůj rozmanitý charakter je vhodné pro hráče všech výkonnostních kategorií.
Hotel Restaurace PRO
1 FEE 2
Ostrožská Nová Ves – Jezera
Na dohled od Buchlovského hradu se nachází golfové hřiště Jezera. Zavlažované hřiště ležící v rovině se vyznačuje jednoduchou modelací s velkým množstvím vodních překážek.
Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...