Pravidla
Golfová hřiště Zlínský kraj

Golfová hřiště Zlínský kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Zlínský kraj na větší mapě
Zpět na články
Búřov  | 9Praporek
FEE od
od 300 Kč
Búřov
Veřejné hřiště se třemi znormovanými variantami na samém vrcholu kopce Búřov. Dominantou je stylová rozhledna, ze které je vidět větší část areálu. Členité zavlažované greeny, široké, zvlněné ferveje jsou výzvou i pro zkušené hráče. Odměnou jsou překrásné panoramata Beskyd. Driving, putting green, pro shop, výuka golfu, půjčovna holí, půjčovna ručních vozíků, tenis, indoor golf.
Hotel Vozik
Holešov  | 9Praporek
FEE od
od 400 Kč
Holešov
Menší devítijamkové hřiště (4 čtyřpary a 5 tříparů) nacházející se v krásném prostředí s nádherným výhledem do krajiny na úpatí Hostýnských Vrchů.
PRO
Komárno  | 6Praporek
FEE od
od 300 kč
Komárno
Devítijamkové hřiště sportovního charakteru v krásné přírodě Hostýnských vrchů, na soutoku řeky Juhyně a potůčku Komárník. Široké ferveje, velké zavlažované greeny jsou ideální pro začínající i pokročilé hráče. Areál nabízí druhou variantu 9 jamek s parem 72. K dispozici driving, putting green, výuka golfu, půjčovna holí, půjčovna ručních vozíků.
Vozik
FEE od
od 600 Kč
Lázně Kostelec u Zlína
9jamkové hřiště s parem 30 je posazeno do náročného terénu s velkým převýšením, jednoduchými bankry, vzrostlými stromy a menšími jemně modelovanými gríny. Hřiště vyžaduje určitou fyzickou zdatnost a pro svůj rozmanitý charakter je vhodné pro hráče všech výkonnostních kategorií.
Hotel Restaurace PRO
1 FEE 2
Ostrožská Nová Ves – Jezera
Na dohled od Buchlovského hradu se nachází golfové hřiště Jezera. Zavlažované hřiště ležící v rovině se vyznačuje jednoduchou modelací s velkým množstvím vodních překážek.
Restaurace PRO Vozik
1 FEE 2
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...