Slovinsko il2Chcete si otestovat svůj drajv na nejdelší jamce Slovinska? Ta leží na hřišti Livada Golf Course přímo u komplexu lázní Terme 3000 v Moravských Toplicích, kousek od rakouských hranic a od nás vůbec ne tak daleko, jak si člověk Slovinsko představuje: z Brna je to 350 km a jste tam za necelé čtyři hodinky. Bezvadná příležitost, jak spojit golf s pobytem v řadě horkých bazénů s léčivou „černou" vodou!

 

Slovinsko 01Od začátečníků po zkušené hráče.
V roce 2016 zvolili hráči zdejší hřiště za krajinově nejkrásnější hřiště Slovinska. Rozkládá se na 50 hektarech a je charakteristické svou rovinatostí a širokými fervejemi uprostřed lesíků kraje Prekmurje. Po lehké první jamce budete čelit řadě vodních překážek a dalším zajímavým, hru zpestřujícím situacím. Předepsaná hrací doba pro flajt 4 hráčů, odpovídající plochému terénu a délce (z bílých 6,236 metrů, SR 133, CR 72,7) je 4 hodiny 17 minut.

 

Slovinsko 02Postaveno jako výzva – dvě jamky dlouhé 600 metrů
Hřiště je velmi přijatelné pro začátečníky, ale i pro zkušené hráče je výzvou. Dva čtyřpary o délce 400 metrů, dva pětipary přes 500 a dva třípary delší než 180 metrů jsou připraveny prověřit vaše dovednosti. Největší výzvou – pokud chcete zahrát par – je devátá jamka par 5, delší než 600 metrů! Par hřiště je klasických 72, rekord hřiště z bílých je 66 ran. Všichni hráči, kteří zahrají hole-in-one, obdrží své speciální pamětní místečko na hřišti.
Každý rok se zde odehraje víc než 70 turnajů. Mezi nimi mezinárodní open mistrovství amatérů, kde hrává víc než 130 účastníků ze 14 evropských zemí.

Slovinsko thermalA co po golfu?
Po hře na vás čeká spousta příjemných věcí. Hotel Livada Prestige 5*, jen pár kroků od hřiště, je známý svým příjemným přátelským prostředím, poklidným hotelovým bazénem, autentickou místní kuchyní kraje Prekmurje. Během celého pobytu jste přímo hýčkáni. V koupelnách vašich prostorných pokojů, kde si můžete do vany napustit i léčivou černou termálně-minerální vodu, získáte novou energii pro svá další golfová dobrodružství. A přímo s tímto hotelem je propojen další hotel – místo zde vždycky najdete a cenová politika je příznivá. Hotelový komplex obsahuje několik bazénů, vnějších i vnitřních, a je odtud přímý a bezplatný vstup i do celého rekreačního komplexu lázeňského parku s dalšími bazény a atrakcemi pro celou rodinu.

Livada Golf Course
Kranjčeva 12, Moravske Toplice
+386 2 512 50 66
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
www.golf-livada.si

Slovinsko il2 600 all


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...