Hostivař-500c

restaurace 01Ve Mstěticích se v letošním roce rozhodli, že menu v klubové restauraci budou měnit vždy po dvou měsících. Nicméně podle managera restaurace Karla Vacka zůstává v platnosti to, co je ověřené, například akce „Objednej si kachničku před hrou pro čtyři hráče a až dohraješ, budeš mít vše připraveno".

Celý článek...

Slapy mistrSlapský klub už zná klubové šampiony pro rok 2017! Stali se jimi Pavel Hoffman s uhranými 79 ranami a Lucie Vydrová s 91 ranami, oba dva obhájili titul z předchozích let. Gratulujeme oběma vítězům a děkujeme všem, kdo se turnaje zúčastnili.

Celý článek...

panorama podzim

CGF-kopieV sobotu 14. října se na Dýšině uskuteční závěrečný turnaj s cenami v hodnotě přes 300 000 Kč! Startovné člena GCG 1 200 Kč i startovné a fee pro nečlena 2 700 Kč zahrnuje celodenn catering a večerní program.

Celý článek...

kaskada elektromobilyZbrusu novou službou na Kaskádě je nabíjecí stanice pro elektromobily, kterou najdete na vrchním velkém parkovišti (po pravé straně při příjezdu na Kaskádu).

Celý článek...

Strana 1 z 230

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
2500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...