mstetice-prazdniny-250I letos si ve Mstěticích připravili prázdninovou nabídku zvýhodněných her a dalších akcí. Malou ochutnávkou je například Sunset fee za 790 Kč, dítě za 1 Kč při doprovodu držitele Prague Golf Card, sleva 30% pro hosta člena GCM anebo koš míčků na driving zdarma pro každého hráče při naplnění celého flightu. Tak hurá do Mstětic!

Celý článek...

kacov-vino-750Přijměte pozvání na degustaci vín Želivka z vinice Martina Jana Stránského, která se pěstují na slunném svahu v Hněvkovicích nedaleko Panorama Golf Resortu. Ochutnávka vín se uskuteční v úterý 11. srpna od 15 hod. v Panorama Restaurantu.

Celý článek...

ST Sunday tour logo 750Pokud hráváte golf převážně o víkendech, nejraději s rodinou, milujete soutěžení a chtěli byste za výhodných podmínek poznávat nová hřiště, pak by vás mohla zaujmout nejnovější turnajová série z dílny časopisu Golf. A co na vás čeká? Přátelské miniturnaje s možností složit si svůj flight, drobné ceny pro nejúspěšnější hráče a společný žebříček. Hrajeme každou neděli a záleži jen na vás, kam se pojedete tentokrát podívat.

Celý článek...

Ksir dobaNa Kšírovce hlásí prázdninovou otevírací dobu. Trénovat tady můžete ve všední dny od 8:00 do 21:00 a o víkendu od 8:00 do 20:00 hodin. Cvičné plochy a DR stání rezervovat nemusíte, ale pokud byste chtěli vyrazit na akademii, s rodinou na fotbalgolf nebo minigolf, tady už je rezervace potřeba.

Celý článek...

KunkaPo několika nelehkých sezonách bychom chtěli formou dnů otevřených dveří (pondělí 13. 7. a pátek 24. 7. od 7.00 do 21.00) prezentovat široké golfové veřejnosti výsledek trpělivé práce našich greenkeeperů, kterým se podařilo dostat Kuňku opět do původní kondice. Chceme vás také seznámit s novinkami v nastavení hřiště, které, jak doufáme, zpříjemní hru hlavně rekreačním hráčům. Hráči si budou moct vyzkoušet rozšíření dopadových a jiných kritických zón. Dámy budou mít možnost otestovat nově znormovaná nejkratší fialová odpaliště (4 511 m), senioři pak hru z odpališť červených (5 476 m).

Celý článek...

Strana 1 z 289

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...