jota

horehledy-zima-250Nechceme vás dráždit, chápeme že většina z vás by daleko radši ryla nosem v prašanu, ale ten je zatím v nedohlednu. Takže – v Hořehledech stále hrajeme i v lednu na letní greeny, pro nečleny za 300 Kč/den.

 

 

 

Celý článek...

konopiste-rest-250V sobotu 8. února 2020 se v Golf & Spa Resortu Konopiště uskuteční oblíbené zabíjačkové hody, které kromě gastronomického zážitku nabízí také aktivní odpočinek dle aktuálního počasí, ať již ve formě wellness, golfu nebo lyžování. Cena za kompletní menu - „all you can eat" - je 350 Kč pro dospělé a 140 Kč pro děti a další výhody.

Celý článek...

marschalove-logo-250Vysoce ceněný kurz dovedností a znalostí golfového maršála pořádá Česká asociace golfových maršálů z.s. V pořadí třináctý kurz proběhne 1.–2. dubna 2020 v zázemí Panorama Golf Resortu v Kácově a jako je již tradicí, bude pod vedením velezkušených lektorů Ivana Mareše a Jiřího Milfajta, kterým bude v oblasti první pomoci sekundovat Jan Šonka.

Celý článek...

hrad-loket-250Karlovarský kraj je považován za kolébku českého golfu. Zdejší hřiště jsou dobře známá v Evropě a jsou dějištěm jak amatérských, tak profesionálních turnajů. Golfistům nabízí i netradiční prostředí, v nichž se resorty nacházejí, především však nedotknutou přírodu Slavkovského lesa. Přidanou hodnotou pak jsou historické památky v těsném dosahu hřišť, a tak pokud sem budete plánovat cestu, určitě se vyplatí na ně nezapomenout. Rádi vám jich teď několik představíme. Na ilustračním snímku hrad Loket.

Celý článek...

m bolTradičního silvestrovského odpalu na mladoboleslavském golfovém hřišti Sand Martin's Holes se v poslední den roku 2019 zúčastnilo celkem sedmadvacet golfistů a golfistek. V individuální dovednostní soutěži v přesnosti odpalu čili nearest to pin pořadatelé z Golf Clubu Mladá Boleslav vyhlásili tři vítěze.

Celý článek...

Strana 1 z 278

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...