Vincentka-golfinfo

kacov-il-750Nejenom hezké počasí, ale od pondělí 19. října na vás v Panorama Golf Resortu čekají i zvýhodněné ceny green fee, a to již od 500 Kč za devítku (990 Kč za osmnáctku). Váš tee time si můžete rezervovat na telefonu 602 203 203.

Celý článek...

Mstetice-il-750Dvě věci, které kromě výborně připraveného hřiště, povýší dobrý den na golfu na skvělý. O tom, jak na to jdou ve Mstěticích, se rozhovořil zdejší manažer Jaroslav Kuracina.

Celý článek...

horehledy-x-750Hřiště i driving range jsou otevřeny bez omezení. Na hřiště se můžete samoodbavit a nebo využít naší recepce (z okénka uděláme kávu, grog i klobásku), kde pro vás budeme určitě do 28.10. a pak se uvidí. Restaurace pro letošek své brány již uzavřela. Na hřišti probíhají zimní přípravy včetně aerifikace, takže fee je poníženo na 300 Kč bez omezení počtu jamek v kterýkoli den v týdnu i o víkendu.

Celý článek...

y golfOd pondělí 19. října máte skvělou příležitost zahrát si na Ypsilonu za velmi výhodných pomínek. Green fee na 18 i 9 jamek totiž pořídíte s 50% slevou. Využijte příhodného počasí a přijďte si zahrát.

Více informací o resortu na wwww.ygolf.cz

ostravice-il-podzim-750Bez omezení avšak s maximální bezpečností a za bezkonkurenční ceny si zahrajete na obou hřištích TMR. Cena green fee na Kaskádě je nastavena na 490 Kč/9 jamek a 890 Kč/18 jamek; na Ostravici pak na 400 Kč/9 jamek a 900 Kč/18 jamek.

Celý článek...

Strana 1 z 293

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...