Golfová pravidla

Mstet podzimPodzimní dny nemusejí být jen o mlhavém oparu, mrholení a studeném větru. V posledních letech bylo mnoho krásných dnů také v listopadu. Ve Mstěticích si je můžete užít za zvýhodněných podmínek green fee. V pondělí bude fee nabízeno za 50 Kč0, v úterý za 650 Kč, od středy do pátku za 850 Kč a o víkendech za rovných 1 000 Kč. Tato akce bude v platnosti až do samého závěru letošní sezony.

Celý článek...

Golfovy obchod

Hor podzimJak víte z minulých let, i letos bude naše recepce zavírat a to 30. 10. Poté bude odbavení možné v restauraci Pod Kokšínem vždy od 9:00 nebo na telefonu 606 793 476, případně 775 012 892. Hřiště neplánujeme nijak konkrétně zavírat, vše necháme na počasí.

Celý článek...

Marianske-Lazne-JankuPodobný, ba možno ešte honosnejší ako v Karlových Varoch, je príbeh ihriska Royal GC v Mariánskych Lázňach, ktoré herec Miroslav Horníček kedysi nazval mestom v lese a les v meste. Aj ono prežilo roky horšie i lepšie. Napríklad cez II. svetovú vojnu, keď chátralo, ho pomohli čiastočne obnoviť vojaci americkej posádky za pomoci vojenskej techniky.

Celý článek...

ZebrickyKurz se uskuteční v lednu ve dvou termínech: 7.–8. ledna a 14.–15. ledna. Metodicky a výukově tento kurz zajišťuje Profesionální golfová asociace hráčů a učitelů golfu v ČR (PGAC). Cena kurzu je 6 050 Kč včetně DPH.

Celý článek...

Titleist 91724. října byl na Kaskádě zahájen měsíc fittingu, který bude trvat až do 24. listopadu 2016. V rámci tohoto měsíce můžete absolvovat zvýhodněný fitting za cenu 900 Kč/60 min. V případě objednání holí pak získáte poplatek za fitting (nebo jeho část) zpět formou slevy z celkové ceny holí.

Celý článek...

Strana 1 z 205

Začátek
Předchozí
1

Aktuální počasí

Přihlášení Golf News

Poradna

Míč leží v blízkosti sršního hnízda

Ahoj Pepo! Míč leží v těsné blízkosti hnízda sršňů (stalo se Chmelíčkovi po odpalu na jamce č.2-Železná) a je životu ...

Poradna

Tip na kompletní nové golfové vybavení

Dobrý den, rád bych dostal tip na kompletní nové golfové vybavení(tj. sada holí,bag a vozík). Současné je staré a nev ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
3500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...