Berovice-ilu-750Chcete začít s golfem, ale raději sami, než s trenérem? Žádný problém. Využijte v podstatě celoroční „den otevřených dveří" v Beřovicích. Jak na to? Snadno. Stačí přijít na recepci, zdarma (na zálohu) si půjčit hůl, nebo rovnou celý bag, koupit si za 60 korun žeton na tréninkové míčky a potom už můžete na drivingu, puttingu a chippingu vyzkoušet na vlastní kůži, co obnáší golf. Na recepci nezapomeňte říct heslo „samouk".

Celý článek...

dar-dvur-club-750Prázdniny jsou za rohem, a pokud ještě nemáte program pro své ratolesti, využijte příměstské golfové tábory na Darovanském dvoře ve spolupráci s Darovanský Dvůr Golf Academy. Děti prožijí nezapomenutelný týden plný nejen golfu, ale i zábavy, sportu a zážitků. Po celý týden je pro děti od 9 do 16 hodin připravený nejen bohatý program, ale i celodenní pitný režim a strava. Vše završí páteční slavnostní vyhlášení soutěží s opékáním buřtů při táboráku. Vybrat si můžete ze dvou termínů 18. – 22. 7., nebo 22. – 26. 8. Tábory jsou určené dětem ve věku od 5 do 16 let. A cena? 5990 Kč.

Celý článek...

Karlstejn-750Zahrajte si proslulé hřiště Golf Resortu Karlštejn za zvýhodněnou cenu. Využijte prázdninovou akci 3+1, což znamená, že čtvrtý hráč ve flightu hraje zdarma. Akce platí do konce srpna 2022. Navíc se hraje za zvýhodněné green fee: v pondělí – celý den za 1350 korun, v úterý a ve středu za 1350 korun do 11 hodin. Neváhejte, protože hřiště je ve skvělé kondici.

Celý článek...

mstetice-ilu-750Zahrajte si golf ve Mstěticích o prázdninách a využijte některou ze zajímavých akcí. Co třeba si zahrát v podvečer a využít sunset fee za 850 korun, které platí každý den od 17 hodin. Host člena Golf Clubu Mstětice si může zahrát se slevou 30 procent z plného fee, ale na tuto cenu už se nevztahují žádné další slevy. A platí i to, že o prázdninách si děti do 15 let v doprovodu dospělé osoby zahrají osmnáct jamek ve Mstěticích zdarma. Takže neváhejte a užijte si o prázdninách golf ve Mstěticích.

Celý článek...

Pysely-clubhouse2-750Prázdniny se kvapem blíží, a pokud stále ještě přemýšlíte, kam se svými ratolestmi, co takhle využít příměstské tábory Loreta v golfovém klubu Loreta Pyšely. Termíny jsou od 11. do 15. 7., dále 18. – 22. 7. (ten je určený pro malé děti a začátečníky), 15. – 19. srpna a od 22. do 26. srpna pro pokročilé. Vedle celodenní verze (9.00 – 16.00), lze zvolit i půldenní verzi, a to buď od 9 do 13 hodin, nebo od 12 do 16 hodin. Celodenní verze pro děti do 8 let stojí 4990 orun, pro děti od 9 let pak 5490 korun. Program kempů je upravený podle věku dětí, jejich výkonnosti a samozřejmě i podle počasí.

Celý článek...

black-bridge-il-750Není turnaj jako turnaj. Třetí ročník turnaje o Pohár prezidenta v golfovém resortu Black Bridge na pražském Černém Mostě se hraje už 25. června. A na co se můžete těšit? Na canon start s vloženými soutěžemi pro jednotlivce i družstva, na gastronomický program na jamkách i v klubovně, na losování o zájezd na Mallorku, na další doprovodné akce a na večerní zábavu s živou hudbou. Připraveno je i ubytování v místních apartmánech se slevou 10%. Cena startovného je pro členy klubu Black Bridge 1600 korun, pro nečleny 2200 korun.

Celý článek...

Ceska-Lipa-klub-750Pokud hledáte pro své děti prázdninový program, přihlaste své ratolesti na golfový kemp v Golf Resortu Česká Lípa. Kurz probíhá pod patronací Golfové akademie Petra Janoucha a nejmenší golfové naděje povede Iva Janouchová. Přednost mají děti zapojené do pravidelných celoročních tréninků Golf Clubu Česká Lípa, další zájemci budou zařazeni v případě volné kapacity. Kempy se uskuteční ve dvou turnusech 11. – 13. 7. v čase 8:45 až 14 hodin a 1. – 5. 8. v čase 8:45 až 16 hodin. Maximální počet přihlášených je 18 dětí ve věku 8 – 18 let.

Celý článek...

ypsilon-hriste-750Mezi tradiční a oblíbené akce na liberecké Ypsilonce patří Sedmičkový turnaj, při němž se hraje pouze jedinou holí, a to sedmičkou železem. Na greenech pak bude připravený Hickory Vintage Putter z místního Muzea golfu na Ypsilonce. Hraje se v pátek 19. srpna, takže je relativně dost času, ale kapacita turnaje je pouze 36 osob a přihlášky je nutné poslat nejpozději do 18. 8. Startuje se canonem v 16.30, hraje s v kategoriích společná brutto rány a společná netto rány. Startovné je 477 korun a green fee 377 korun.

Celý článek...

il-flag-750Láká vás golf a nevíte, jak začít. Vyzkoušejte golfový kurz Začni s golfem, který je určený všem zájemcům o golf, kteří se chtějí naučit základní golfovou techniku pod dohledem profesionálních trenérů PGAC a navíc za velice příznivou cenu. Během tří hodin s profesionálním trenérem se v malé skupině pěti až osmi lidí naučíte základní golfové dovednosti a pravidla. Vybavení zapůjčíme, k dispozici budete mít neomezený počet tréninkových míčků. Kurz stojí 790 koruna a vyzkoušet si ho můžete v golfových resortech v Hodkovičkách, na Kunětické Hoře, nebo v Průhonicích.

Celý článek...

Strana 1 z 198

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...