Vyvlecka-750Prosper Golf Resort Čeladná je oblíbeným golfovým místem v Beskydech, které v minulosti hostilo i podniky z kalendáře PGA European Tour. Ovšem Čeladná, to není jen golf. Místní areál nabízí mnoho lákadel, o čemž jsme si popovídali s manažerem resortu Jiřím Vyvlečkou.

Celý článek...

Ostravice-ilux-750Golfový klub Ostravice připravil pro zájemce o členství na rok 2022 novinku. Roční členství bez vstupního poplatku, přičemž roční hrací poplatek činí 18 900 korun. A co členství zahrnuje? Neomezenou hru golfu po celou golfovou sezonu na Ostravici, o víkendech a svátcích jednou 18 jamek denně. Každý nový člen bez hrací karty získá bezplatný kurz s profesionálním trenérem. A další benefity? 18% sleva na míčky na driving, účast v členských golfových turnajích, slevy na masáže, wellness, bugy, tréninkové lekce, či ubytování, nebo možnost přivést si třikrát ročně pozvat hosta, který má hru v jeho doprovodu zdarma.

Celý článek...

Pysely-clubhouse1-750Zimní měsíce jsou pro řadu golfistů obdobím hledání nového členství. Golfový klub Loreta Pyšely nabízí těm stále ještě nerozhodnutým na výběr více druhů ročního členství – od členství Swing za 1590 korun přes Swing Plus za 3990,- Kč až po členství Twist za 7990 korun. Všechny druhy členství navíc klub nabízí i v juniorské verzi za výrazně nižší cenu.

Celý článek...

Hluboka-Vitovec-750Do Hluboké nad Vltavou můžete v zimních měsících vyrazit nejen na prohlídku místního vyhlášeného zámku, který se veřejnosti přes zimu neuzavírá, ale také si můžete na nedalekém hřišti zahrát i golf. Hraje se na zimní greeny a k dispozici je i místní public course a driving, na kterém je ale v zimě povoleno odpalovat míčky pouze z podložek. Cena za 18 jamek je 590 korun, za celodenní vstup na public zaplatíte 300 korun. Samozřejmě o tom, zda bude otevřeno, rozhoduje aktuální počasí.

Celý článek...

ceska-lipa-il-750Novoročním odpalem odstartovala golfová sezona 2022 v České Lípě, ale dobrou zprávou pro nedočkavé golfisty je to, že i poté zůstává hřiště otevřené. Od pondělí 3. ledna se otevřelo vybraných devět jamek, tzv. stará devítka, na kterých se hraje na letní greeny. Samozřejmě platí, že záleží na počasí. Takže se hraje, dokud to počasí dovolí. Trénovat je možné z krytých odpališť a celodenní fee je pro nečleny 300 korun.

Celý článek...

Mnich-nadhled-750V zimním čase mluvit o létě se může zdát předčasné, ale v případě letních golfových táborů v úžasné přírodě jižních Čech rozhodně ne. Golfový klub Monachus pořádá v Nové Bystřici tradiční letní tábory v termínech 16. – 23. 7. a 6. – 13. 8. 2022. Týden plný golfu a zábavy obsahuje každodenní trénink pod dohledem zkušeného trenéra, ubytování, volné využití tréninkových ploch včetně žetonů a green fee v rámci tábora na obě hřiště. Kapacita letních táborů je v každém termínu 15 osob a cena je 10 999 korun za osobu.

Celý článek...

black-bridge-il-750Pokud ještě přemýšlíte o tom, jak bude vypadat vaše letošní golfová sezona a zvažujete stále nové členství, můžete sáhnout i po členství v golfovém klubu Black Bridge za 3000 korun. I za tuto částku si můžete užívat slevu 15% na veškerou hru a další klubové benefity. A pokud členství zaplatíte do 1. dubna 2022, získáte ještě jako bonus jednu hru na 18 jamek zdarma. Hru si navíc můžete rozdělit i na dvě devítky.

Celý článek...

Roznov-750Vánoční dárek na poslední chvíli? Proč ne? Dárkovým voucherem na služby v golfovém klubu Rožnov pod Radhoštěm můžete obdarovat rodinu, kamarády, nebo obchodní partnery. Vybrat si lze z nabídky všech služeb, které klub poskytuje – na green fee, na občerstvení, na turnajové startovné, permanentku na driving, nebo třeba lekce s trenérem. Platnost voucherů je do 31. 12 2022 a vybírat si můžete z voucherů v ceně 2000, nebo 1000 korun.

Celý článek...

Hodkovicky-750Zima v české kotlině golfistům moc nepřeje. Většina hřišť se totiž zavírá, ale jsou i výjimky. Jednou z nich jsou pražské Hodkovičky, kde se obvyklá devítka mění v zimním období na desetijamkové hřiště. Pětiparová třetí jamka se totiž na tohle období mění na dvě kratší čtyřparové jamky. Hraje se na zimní greeny, ale dobrou zprávou pro hráče je to, že jejich kvalita je hodně dobrá. A ještě zimní ceník: ve všední dny pondělí až pátek 10 jamek za 490 korun, víkendy a svátky za 690 korun.

Celý článek...

Strana 1 z 187

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...