HoreKaždý rok se do světa rozeběhnou stovky našich vánočních voucherů a my jsme hrozně moc rádi, že dárky z Hořehled dělají radost. Proto vám i letos nabízíme možnost obdarovat sebe či své blízké některým z našich poukazů. Postačí, když si některý vyberete (nebo si i můžete vymyslet vlastní, rádi vám na něj vytvoříme kalkulaci) a přes náš nový e-shop zakoupíte. Dárkový voucher vám automaticky dorazí do emailu!

Celý článek...

Telc-750Golf Resort Telč už zahájil od 1. 10. 2021 prodej členství na rok 2022. Pokud si zakoupíte členství ještě dnes, můžete jako bonus hrát ještě ve zbytku sezony 2021. Vybírat si můžete hned z několika různých druhů členství – od řádného členství, přes udržující řádné, Basic, roční hrací kartu, nebo prvočlenství. Stačí si vybrat a začít hrát.

Celý článek...

Dar-dvur-club-750Nejen tři devítijamková hřiště, ale také možnost podzimní dovolené v kouzelném místě uprostřed přírody nabízí golfový resort Darovanský Dvůr. Balíček podzimní dovolená pro dvě osoby obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe se snídaní na jednu noc, neomezený vstup do hotelové Spa ve stylu antických lázní, wellness proceduru dle výběru v délce 30 minut pro dvě osoby, sobotní dýňové degustační menu včetně ochutnávky vín. Využít lze i bowling, tenisové kurty, nebo si zapůjčit horská kola k projížďkám po okolí. To vše za 7900 korun pro dvě osoby.

Celý článek...

Ypsilon-drak-750Tradiční a oblíbená série klubových turnajů Fojtecký drak, která v letošním roce píše již 16. ročník, měla letos na pořadí 12 turnajů. O body do celkového pořadí se hrálo od konce května do finálového turnaje v sobotu 9. října 2021. Jednotlivé turnaje byli pod záštitou významných partnerů golfového resortu, jakými byli například společnosti Syner, Pivovar Svijany, PRO-DOMA, SMWORKS nebo TMR Ještěd.

Celý článek...

hluboka-250Zámecký Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na golfový turnaj, který se koná v sobotu 23. 10. 2021 s účastí pozvaných profesionálních hráčů Czech PGA.

Celý článek...

Dolni-Dobrouc-1-750Golf Dobrouč, nové přírodní 18jamkové, plně zavlažované hřiště je rodinným projektem, pro který se nadchl Petr Kolář se svou ženou Hankou. Jejich obdiv k malebné krajině a záliba v golfu dala vzniknout tomuto golfovému hřišti. K realizaci jejich krásného snu se připojila i mladší dcera Petra Rychetská.

Celý článek...

horehledy-podzim-75011. října zahajujeme aerifikaci a pískování jamkovišť. Celodenní fee se tak snižuje na 300 Kč a bude platit po celou zimu až do příštího jara. Recepce bude otevřena do konce října, poté bude možnost samoodbavení či ve výjimečných případech po telefonu. Hřiště i driving budou otevřeny s ohledem na počasí.

Celý článek...

cebr-750Golfová sezona se pomalu chýlí ke svému konci, a tak není nad to si její závěr opravdu vychutnat. Na Čertově břemeni doslova a do písmene. O víkendu 30. – 31. října si můžete nejen zahrát závěrečný turnaj Texas dvojic, případně si na drivingu pod dohledem profesionálního trenéra a s možností zapůjčení holí a míčků vyzkoušet své první odpaly, ale také si užít další z gurmánských víkendů, tentokrát na téma úžasné dary z lesů, polí a rybníků. Takže pozvání je na zvěřinu a ryby z nedalekých rybníků a těšit se můžete na tradiční i netradiční recepty z ryb a zvěřiny.

Celý článek...

Zbraslav-750Už je to tradice. Výzva jako z filmu Zelený svět. Turnaj sedmičkou železem na hřišti Prague Golf City na pražské Zbraslavi se odehraje 16. října a jedná se už o čtvrtý ročník. Není tajemstvím, že turnaj našel inspiraci i ve filmu Zelený světa se slavným Kevinem Costnerem v hlavní roli. Základní pravidlo turnaje je zřejmé – hraje se pouze sedmičkou železem. Pouze pro ty, pro které by to byla příliš náročná výzva, mohou na greenech použít putter. Hraje se v kategoriích jednotlivci a dvojice.

Celý článek...

Strana 1 z 181

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...