marsalska-21-250Maršál Josef Pícha a team Golfového klubu Hluboká nad Vltavou si Vás dovolují pozvat na golfový turnaj Maršálská Cross Country (21 jamek), který se koná v sobotu 3. 11. 2018.

Celý článek...

Ropice clenstvi 250Při zakoupení do konce roku získáte jako bonus navíc zdarma jedenkrát hru na 18 jamek (platí jen pro sezonu 2018) plus zdarma hru na zimní jamky.

Celý článek...

hluboka kilt 250Série turnajů pořádaných Whisky&Kilt Golf Clubem a vybranými českými kluby. Součástí turnaje je sázka účastníků na zasažení greenu č. 8 alespoň čtvrtou ranou. Vklad 200 Kč, ale může být i vyšší, bude za všechny hráče předán Centru Paraple. Ze všech "zásahů" greenu bude vylosován 1 majitel speciální lahve skotské GRANT´S, hlavního partnera turnaje.

Celý článek...

Ostravice HuvarovaV roce 2015 reprezentovala Karolína Huvarová ČR na Mistrovství světa v bikini fitness v Budapešti, získala titul vicemistryně v této disciplíně na Mistrovství Moravy a Slezska v kulturistice a fitness. Vlastnila také fitcentrum ve Fulneku, připravovala kondiční trénink pro fotbalisty Baníku Ostrava, vystudovala Ostravskou univerzitu a perfektně tančí.

Celý článek...

Radstadt-birdiejetRakouský golfový klub Radstadt v údolí Ennsu poblíž Schladmingu hledá pro příští sezónu greenkeepera (může být i žena). GC Radstadt je jedním z předních rakouských golfklubů, pyšní se unikátní golfovou lanovkou „Birdie Jet", která vozí hráče na odpaliště dvanácté a třinácté jamky, vysoko nad hřiště.

Celý článek...

Strana 1 z 253

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...