mstetice-klubovna-750Pořiďte si kartu Kredit Play v golfovém resortu Mstětice a váš golfový život doslova ožije. To proto, že ušetříte až 45 procent za platby fee a o víkendu na místním 18 jamkovém hřišti si zahrajete už od 910 korun. Karta Kredit Play je vhodná pro rodinné příslušníky, stejně jako pro obchodní partnery, navíc je přenosná a můžete ji využít až pro desítku parťáků. Kredit lze kdykoliv během roku dobít a čerpat z něj lze i na platby za drivingové míče za zvýhodněnou cenu, nebo využít slevy i v restauraci.

Celý článek...

olomouc-klub-750Golfová sezona se rozjíždí naplno, tak proč si naplno neužít i hru. Stačí si vybrat některou z variant golfové balíčku Stay & Play v Golf Resortu Olomouc. Na jednu noc za 2390 korun na osobu, na dvě noci za 3890 Kč, či na tři noci za 4990 korun v pracovní dny pondělí až pátek. A co balíček obsahuje? Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Golf Resortu Olomouc přímo na hřišti, bohatou snídani, neomezený golf na 18jamkovém hřišti, 40 míčů na drivin na každý den pobytu, neomezený vstup na tréninkové plochy plus 200 Kč sleva na bugy.

Celý článek...

zbraslav-ilu2-750Pokud na prahu golfové sezony ještě stále přemýšlíte o golfovém členství, možná vás osloví nabídka Prague City Golf. Stačí si vybrat některé z mnoha variant členství a užívat si nejen hru na hřištích na pražské Zbraslavi a Vinoři, stejně jako trénink na Rohanském ostrově, ale využívat i další zajímavé benefity. Mimo jiné zvýhodněné fee na 18 jamek na Kunětické Hoře, díky exkluzívnímu partnerství s resorty TMR využít i hru zdarma na Čeladné a Ostravici.

Celý článek...

marianky-ilu-750Již v pátek 29. března otevřelo pro širokou veřejnost a zahájilo novou golfovou sezónu nejstarší golfové hřiště u nás, osmnáctijamkové hřiště Royal Golf Clubu Mariánské Lázně, oceněné titulem britské královny Alžběty II. Hřiště je po zimní přestávce ve výborném stavu a je zřejmé, že díky organizačním změnám v odborné péči o greeny a jejich okolí je hřiště v jednom z nejlepších stavů za několik posledních let. Podařilo se tak dosáhnout nejen vysoké kvality hracích ploch, ale zároveň se daří i prodlužovat období v roce, po které jsou plně hratelné.

Celý článek...

mb12. dubna Mladé Buky zahájí provoz i na druhé devítce, a tak bude hřiště kompletně otevřené. Využijte výhodné nabídky v podobě 50% jarní slevy na green fee a zahrajte si za výhodných podmínek.

Více informací o hřišti na www.grundresort.cz

Zdroj: Mladé Buky

malacky-750Pokud se do Malacek chystáte, pojeďte si tam zahrát společně s turnajovou sérií časopisu Golf v úterý 30. dubna. Turnaj Malacky Open se zvýhodněnou cenou je otevřený pro přihlašování na serveru ČGF. Startovné včetně green fee činí 700 Kč!

Celý článek...

Kaskada-il2-750Pokud máte ve svém okolí přátele či známé, kteří by si chtěli vyzkoušet golf, není lepší tip na nedělní rodinný výlet než na brněnskou Kaskádu, která v neděli 14. dubna otevře své greeny pro každého zájemce. Výuka golfu, zapůjčení holí i vstup na tréninkové plochy bude zdarma. Rezervace předem není podmínkou. Stačí jen přijít!

Celý článek...

Kacov-club1-750Máte doma malého golfistu? Ať už hraje nebo ne, velice rádi se o něj postaráme v rámci dětské golfové akademie. Pod profesionálním vedením se spoustou zábavných aktivit se tyto tréninky letos konají každou sobotu od 10 hodin a to v termínech od 6.4. do 29.6. s pokračováním po letních prázdninách od 7.9. do 19.10.

Celý článek...

mstetice-ilu-750Od pátku 5. dubna se golfistům otevírá i golfový areál Mstětice, ale protože ještě stále probíhá rekonstrukce parkoviště, musí návštěvníci počítat s lehce omezeným provozem. V nové sezoně 2024 se mohou golfisté těšit nejen na hru na místním 18jamkovém hřišti, ale také na novou podobu klubovny včetně restaurace, recepce, toalet a šaten. Rekonstrukce celé klubovny bude dokončena v průběhu května. Do té doby je možné si zakoupit malé občerstvení a pití v provizorní recepci u jamky č. 1. Rezervovat hrací časy je online je možné už od pondělí 1. dubna.

Celý článek...

Strana 1 z 242

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...