Cesty za golfem

Malacky-250Po podzimním nájezdu divokých prasat se podařilo otevřít druhou devítku až začátkem letošního záři, a tak pokud si chcete toto zajímavé hřiště z pera Jaroslava Kachlíka projít v celé jeho kráse, budete mít tu nejlepší šanci ve středu 25. září, kdy na něm proběhne předposlední turnaj Open Golf Series 2019. Startovné včetně green fee je nastaveno na přátelských 500 Kč. Přihlašování ideálně přes server ČGF.

 

 

Celý článek...

Adamstal 1 250Spousta lidí ho zná, klenot Golfclub Adamstal v zalesněných kopcích předhůří Alp jihozápadně od Vídně, ale ne všichni znají jeho historii. Adamstal je život dvanáctinásobného mistra Rakouska v rallye, lyžařského reprezentanta, nadšeného golfisty a šarmantního hostitele Franze Wittmanna (69). Tady jsou jeho kořeny, tady vybudoval dílo, jež ho přesahuje. Pro golfisty hotspot první kategorie.

Celý článek...

Weitra-1-250Weitra leží kousek od našich hranic, letos slaví třicáté „narozeniny" a současně byly dokončeny zásadní přestavby nejen hřiště, ale i klubovny. Přibyla krásná moderní restaurace, nový menší hotel a po hře čeká rekreační rybník hned vedle klubovny.

Celý článek...

Skalica il 250GGGR Skalica si pre vás pripravilo na túto sezónu skvelé akcie. Pondelky a utorky od 8:00 do 9:30 máte u nás raňajky s kávou k platenému green fee zadarmo. Táto akcia platí pre green fee na 18 jamiek, 9 jamiek pre všetky platené feečka. Môžete si tak vychutnať výhľad na ihrisko z terasy a naštartovať sa pred hrou.

Celý článek...

Piestany-TP-il-250Kúpele Piešťany otvorili brány päťhviezdičkového wellness-relaxačného centra, ktoré ponúka luxusnú a modernú relaxáciu v historickej atmosfére. Brány nového wellness-relaxačného centra, v časti kúpeľného domu Irma spojeného s päťhviezdičkovým hotelom Thermia Palace, sa otvorili 15. júna 2019. Investorom sú Slovenské liečebné kúpele Piešťany a.s.. Návštevníkom je k dispozícii vodný svet s vnútorným a vonkajším bazénom s termálnou vodou, priestranná veľká vírivka, ale aj saunový svet s parnou, fínskou, infra saunou, zážitkovými sprchami, sprchou s imitáciou tropickej burky, tepidáriom a odpočinkovými plochami s výhľadom do hotelovej záhrady. Celoročnú prevádzku vonkajšieho bazéna zabezpečí termálna voda a vyhrievaná dlažba v jeho okolí.

Celý článek...

01-New-Kuta-Golf-250Bali je hlavně známé svými plážemi, hinduistickými chrámy, rýžovými políčky, sopkami, ale také luxusními golfovými hřišti. Nejlepší golfová hřiště na Bali nabízejí kombinaci náročných greenů a dobře udržovaných fervejí zasazených v nádherných přírodních sceneriích. Mezi nejstarší patří Handara Golf Club zasazený do deštných pralesů, v pozadí se sopkou Batur. Golfový klub Nirwana (v současnosti probíhá přestavba) zase přináší výhledy na Indický oceán a chrám Tanah Lot. Hra na nich však není jen vizuálním zážitkem, ale také testem golfových dovedností, protože přehrát jedním úderem malou pláž a umístit míček na green, tak aby jej nestáhly útesy dolů, není nic jednoduchého.

Celý článek...

Strana 1 z 73

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...