Cesty za golfem

black-stork-jaro-750Využite krásne slnečné dni na hru golfu. K dispozícii zimné jamky na ihrisku Taylor (A) a Braid (B). Keď ihrisko nie je pokryté snehom, môžete si zahrať zimné gríny.

Celý článek...

sicilie-golf-etna-750Sopka Etna na talianskom ostrove Sicília podchvíľou dokazuje, že nie náhodou patrí medzi najaktívnejšie vulkány na svete. Správa sa ako vrtošivá nevesta. Určite to bude jej žeravým vnútrajškom. V rezorte Golf & Spa rezort Il Picciolo o tom vedia svoje. Po našej májovej návšteve aj my.

Celý článek...

viet-ilu-vinpearl-750Najväčší vietnamský ostrov Phú Quôc kúpajúci sa v Siamskom mori na juhu krajiny túži byť výkladnou skriňou západného štýlu turizmu. Hoci veľa projektov pribrzdila covidová pandémia, už teraz tam nájdete obrovské hotelové rezorty, zábavné parky v štýle Disneyland, safari, napodobeninu Benátok či stredomorských miest. Nechýba ani golf.

Celý článek...

Lomnica-nadhled-750Predstavte si hotel uprostred zelene, s milým a kompetentným personálom, skvelou kuchyňou, domácou cukrárňou, službami a dych berúcimi výhľadmi na končiare slovenských veľhôr. Wellness so saunami, vnútornými aj vonkajšími bazénmi, uprostred golfového ihriska alebo v zime s bežeckými traťami. Ak si to neviete predstaviť príďte sa pozrieť do Veľkej Lomnice a uvidíte o čom píšeme.

Celý článek...

mikunda-timo-750Vydal jsem se s kamarádem do Malacek, zahrát si a popovídat si s generálním sekretářem Black&White Golf Resort Bratislava Timotejem Mikundou. Původní plán byl článeček o Malackách, ale ukázalo se, že Timo se nestará jen o hřiště Bernolákovo a Malacky, ale má velký přesah do slovenského golfu. A tak jsme se rozvykládali o ledasčem.

Celý článek...

Torremirona-26Costa Brava na severovýchodě Španělska, patří k nejoblíbenějším dovolenkovým destinacím. Tato nejsevernější část španělského středomořského pobřeží, která končí až na hranici s Francií, je malý ráj mezi mořem a horami, kde je co objevovat a zažívat.

Celý článek...

portug-ilu-750Jen hodinku jízdy od Lisabonu v provincii Alentejo najdete místo, které omývají vlny Atlantiku. Vítejte v Terras da Comporta, kde se sen mění v realitu. Právě tady, na hranici přírodní rezervace Sado Estuary vyrostlo Dunas, jedno ze dvou plánovaných hřišť, v dokonalé symbióze s přírodou. Ostatně důraz na ekologii se celým příběhem proplétá jako tenká nitka. K oficiálnímu otevření hřiště dojde zkraje října, my vás už ale nyní můžeme pozvat na malou ochutnávku.

Celý článek...

Tichy-Vaclav-750Cestu za oceán, za golfem i studiem, už dnes volí řada českých talentovaných hráčů a hráček. Co všechno to obnáší, jak golfový život v zámoří probíhá nebo jak těžké je skloubit trénink a školu, o tom se rozpovídali v následujícím rozhovoru Václav Tichý (VT) a Jan Wdówka (JW).

Celý článek...

gru-hriste-ilu1-750Rieka Kura, po gruzínsky nazývaná Mtkvari, vyryla na hornom toku hlboké úžiny a tiesňavy. Na svahoch okolo jednej z nich sa do výšky dvíha historická časť hlavného mesta Gruzínska – Tbilisi. Ešte vyššie nad ním leží ako v obrovskom hniezde s kulisou Šavnabadského kláštora za chrbtom golfové ihrisko Tbilisi Hills.

Celý článek...

slov-lomnica-ilu1-750Slovenské Tatry mají mnoho lákadel. Lákají na malebnou přírodu, skalnaté hory i adrenalinové zážitky. A taky na golf! Na tom má zásluhu resort Black Stork ve Velké Lomnici, který nabízí prvotřídní golfovou kvalitu. V jeho čele stojí generální ředitelka Sylvia Hrušková.

Celý článek...

Strana 1 z 59

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...