Cesty za golfem

Chile Cachagua2Jsou jména, která spolehlivě vzruší pravověrné sportovce. U tenistů je to třeba Wimbledon, fotbalistům zní magicky Maracaña a my golfisté se snadno zasníme při vyslovení jména Augusta. Zahrát si jednou v Augustě je touhou každého. A je to vzrušující, i když se ta Augusta nenachází v USA, nýbrž v Chile. Tak vznikla myšlenka napsat reportáž o třech zajímavých chilských hřištích s vyvrcholením v Augustě. Přesněji řečeno v Santa Augusta.

Celý článek...

Gaggenau-Hanak

Bolivie 5O Bolívii toho moc nevíme, snad jen, že je to třetí nejchudší země Jižní Ameriky a že zdejší prezident je šéfem všech svazů pěstujících koku, ze které se vyrábí kokain. Tyto dvě skutečnosti dohromady vypovídají na jedné straně o obrovské chudobě lidí, na druhé straně o neuvěřitelných boháčích. Je to krásná země, najdeme tu Salar de Uyuni, obrovské solné jezero, barevné pouště, památky starší než Machu Picchu, džungle s největší diverzitou rostlin a živočichů na světě. A je tu nejvýše položené hlavní město na světě s nejvýše položeným golfovým hřištěm světa.

Celý článek...

golf-in-austriaV roce 1988 založilo dvanáct rakouských klubů a jejich partnerské hotely organizaci, která si vytkla za cíl společně propagovat nabídku rakouského golfu hráčům v zemi i v zemích okolních. Dnes slaví sdružení Golf in Austria (GiA), které se mezitím podstatně rozrostlo, třicet let činnosti. Počet členů vzrostl na 138 členských hotelů a 20 partnerských regionů!

Celý článek...

Skalica 1Prechádzať sa zachovaným historickým centrom mesta Skalica, len kúsok od moravsko-slovenských hraníc, je ako lekcia z dejepisu. Každý dom, kostoly, hradby, kláštor či románska rotunda Sv. Juraja by vedeli rozprávať.

Celý článek...

Penati oceneniNa Medzinárodnom golfovom cestovateľskom veľtrhu IGTM v slovinskej metropole Ľubľana sa v polovici októbra tohto roku prezentovalo aj prestížne združenie golfových ihrísk World of Leading Golf, ktorého členom je aj slovenský rezort Penati Senica.

Celý článek...

Nem Sonnerhof 1Zatímco Rakousko se v plánech tuzemských golfistů už důkladně zabydlelo, hřiště západně od našich hranic stále čekají na důkladnější prohlídku. Je na čase to napravit. Zvlášť když na podzim určitě nebude od věci spojit hru s péčí o tělo a duši. Německý hotel Sonnenhof je pro tyto účely jako stvořený.

Celý článek...

Strana 1 z 68

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...