jota
Golf ve světě

DeChambeau-250Titul na nadcházejícím Omega Dubai Desert Classic bude tento týden obhajovat Bryson DeChambeau - a jen tak mimochodem, v tamním Emirates Golf Clubu má svým způsobem unikátní bilanci, protože tam kromě loňského turnaje startoval už jen v roce 2016 ještě jako amatér, a také v této kategorii byl tehdy nejlepší. Kolem mladého Američana bylo i během letošní zimy hodně rušno, pohříchu ale ani ne tak kvůli jeho golfovým výsledkům. Jak se mu povede na ikonickém nejstarším turnaji European Tour v oblasti Blízkého východu?

Celý článek...

West AbuLee Westwood se stal prvním hráčem European Tour, který dokázal své triumfy rozložit do čtyř desetiletí. Ten zatím poslední, pětadvacátý, vybojoval v Abu Dhabi. Titul z Abu Dhabi HSBC Championship je jeho druhým vítězstvím v Rolex Series, kterou tvoří ty nejprestižnější podniky EPGA Tour. Své tažení uzavřel 67 údery a celkově s devatenácti ranami pod par přehrál o dva údery krajany Fitzpatricka a Fleetwooda, které doplnil ještě Francouz Perez.

Celý článek...

fire australia reuters 250Austrálie patří, jak známo, k zemím golfu zaslíbeným, pokračující série katastrofálních požárů tedy celkem pochopitelně nenechala v klidu také řadu světových hvězd tohoto sportu. Nejmenší kontinent se už týdny potýká s ničivým ohněm, peníze na pomoc v boji proti plamenům proto poslali například členové Mezinárodního výběru pro nedávný Prezidentský pohár, který se odehrál právě v Austrálii, konkrétně v Melbourne. Přispěla však i spousta dalších, nevyjímaje třeba sourozenecké duo Američanek s českými kořeny sester Kordových.

Celý článek...

Smith CamDruhý turnaj PGA Tour v kalendářním roce 2020, druhá rozehrávka o vítězství. V ní proti sobě tentokrát stanuli Australan Cameron Smith a domácí Brendan Steele a zatímco minule se play-off protáhlo na tři jamky, na Sony Open bylo jméno vítěze odtajněno hned po první jamce rozehrávky, na níž vítěznému Smithovi stačil k titul par.

Celý článek...

woods-2k-250Každého golfistu ze světové špičky obklopuje tým lidí, kteří mu poskytují plný servis: od trenérů jednotlivých hráčských dovedností přes osobní agenty, reklamní manažery až k odborníkům na styk s veřejností. Jen u mála hvězd platí, že se personální změny v tomto týmu řeší v médiích, existují ovšem výjimky. A ano, tou největší je samozřejmě nejsledovanější golfista všech dob Tiger Woods.

Celý článek...

thomas winnersNový kalendářní rok přinesl na PGA Tour hned pěkné drama. V tradičním turnaji vítězů podniků série z předchozí sezony – Sentry Tournament of Champions – se totiž o vítězi rozhodovalo až v tříčlenném play-off. Vstupenkou do něho bylo čtrnáct úderů pod par, kterých na dvaasedmdesáti jamkách dosáhli Justin Thomas, Xander Schauffele a Patrick Reed.

Celý článek...

Strana 1 z 175

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...