Golf ve světě

Rahm DubaiZávěrečný podnik EPGA Tour – DP World Tour Championship – zná svého vítěze. Finálový turnaj Race to Dubai i inaugurační Rolex Series na hřišti Jumeirah Golf Estates Earth Course si podmanil Španěl Jon Rahm. Pro třiadvacetiletého profesionála jde o třetí výhru v kariéře, vedle toho na EPGA Tour ovládl ještě Dubai Duty Free Irish Open v červnu 2017, které rovněž spadalo pod vybrané akce Rolex Series.

Celý článek...

Grace NedbankBranden Grace uzavřel turnaj výsledkem 66 a v domácím prostředí si došel pro osmou výhru na European Tour. Na Nedbank Golf Challenge hosted by Gary Player, sedmým podnikem z Rolex Series, triumfoval s náskokem jediné rány před Scottem Jamiesonem, třetí Victor Dubuisson ztratil na čelo dva údery.

Celý článek...

Rose TurkishA to na vítězné vlně. Poté, co minulý týden ovládl podnik World Golf Championship, došel si nyní pro titul na Turkish Airlines Open ze série European Tour. S náskokem jediného úderu jej vyválčil v souboji s Belgičanem Colsaertsem a Dylanem Frittellim z Jihoafrické republiky. Angličan duel rozhodl berdíkem na poslední jamce turnaje.

Celý článek...

Rose HSBCAktuálně první hráč světového žebříčku Dustin Johnson je víceméně považován za krále podniků World Golf Championship, v Šanghaji na HSBC Champions však svou roli nezvládl. Ve finále promarnil pohodlný náskok šesti úderů a musel se sklonit před Angličanem Justinem Rosem. Ten přitom před závěrečnou rundou zaostával za Johnsonem o propastných osm ran!

Celý článek...

Thomas CJA to na vítězné vlně. V uplynulé sezoně vybojoval pět titulů včetně majoru a stal se celkovým vítězem FedEx Cupu, tu následující zahájil vítězstvím na CJ Cup @ Nine Bridges, kde svedl napínavou bitvu s Australanem Leishmanem. Jejich souboj dospěl až do rozehrávky, když „v základní hrací době" obě zahráli devět úderů pod par.

Celý článek...

Perez CIMBVýhrou o čtyři rány jako by chtěl Pat Perez dokázat, že vítězství na PGA Tour nemusejí nutně patřit ohebným mladíkům s perfektní kondicí a neuvěřitelně rychlým švihem. Jednačtyřicetiletý golfista, který rozhodně nepatří mezi milovníky posilovny, zapisoval na CIMB Classic čtyřiadvacet ran pod par a za zády nechal jak Keegana Bradleyho (o čtyři údery), tak nejlepšího nováčka uplynulé sezony Xandera Schauffeleho nebo Sung Kanga, kteří na vítěze ztratili propastných sedm ran.

Celý článek...

Strana 1 z 151

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...