Golf ve světě

Kizzire SonyUž druhé vítězství v probíhající sezoně na PGA tour vybojoval Patton Kizzire, na Sony Open to však neměl jednoduché a o svém triumfu rozhodl až v rozehrávce s Jamesem Hahnem. Oba golfisté zahráli v součtu čtyř kol sedmnáct ran pod par, o úder lépe než třetí Hoge.

Celý článek...

Inzerce

Johnson Globe-MediaKolik už bylo golfistů, kteří měli talentu na rozdávání, ale nikdy to nedotáhli na úplný vrchol? Majory jim zůstaly zapovězeny a golfový trůn jakbysmet. Kdekdo si myslel, že dalším „případem" bude Dustin Johnson. Stal se však pravý opak.

Celý článek...

EngstromZatímco většina hráčů a hráček se už připravuje na Vánoce, napilno mají golfistky bojující o kartu na Ladies European Tour. Závěrečná fáze kvalifikace, hraná v Maroku, má za sebou dvě kola a zatím nejlépe si vede Američanka Casey Danielson s jedenácti ranami pod par. Jen o úder zpět je švédská amatérka Julia Engström (na snímku), další hráčky číhají na svou šanci a posun vzhůru s -6 údery.

Celý článek...

YinPodobně jako v mužské nejvyšší evropské profesionální sérii i dámy zakončují sezonu v Dubaji, a to finálovým podnikem Omega Dubai Ladies Classic. Z vítězství se radovala americká golfistka Angel Yin. Devatenáctiletá rodačka z Los Angeles obešla závěrečné kolo na 67 ran, celkově zahrála 15 úderů pod par, nakonec však musela do rozstřelu se skvěle finišujícími In-Kyung Kim (ve finále 65) z Jižní Korey a Francouzkou Celine Herbin (64).

Celý článek...

Woods FowlerDesetiměsíční čekání je u konce. Tiger Woods se vrátil na „svém" podniku Hero World Challenge, hraném na Bahamách, a vyjma sobotního kola může být se svým představením spokojený. Nakonec vybojoval deváté místo, z vítězství a milionové prémie se radoval jeho krajan Rickie Fowler, který na závěr vystřihl parádních 61 ran!

Celý článek...

Fleetwood RaceSkotsko je považováno za kolébku golfu. Severní Irsko je domovem nedávné světové jedničky a krále této hry Roryho McIlorye. Důležitou úlohu ale zastává i Anglie, která je pravidelnou zásobárnou elitních světových hráčů. Pro špičková jména není třeba chodit daleko, můžeme jmenovat Justina Rose, Iana Poultera či Paula Caseyho. A brzy se v této společnosti může zabydlet i Tommy Fleetwood.

Celý článek...

Strana 1 z 152

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...