Hostivař-500c
Golf ve světě

Nordqvist EvianLetošní Evian Championship, pátý a závěrečný dámský major, nabídl snad úplně všechno – restart, zkratku, rozmary počasí, české zastoupení, překvapení, skvělý finiš i dramatickou tečku na konec. Strhující závěr předvedly dvě hlavní protagonistky, zkušená Švédka Anna Nordqvist a překvapení turnaje Brittany Altomar. Obě do finále vstupovaly s mankem pěti ran na vedoucí Moriyu Jutanugarn, ale po 66 ranách nakonec právě ony stanuly v rozehrávce o prestižní titul s celkovým skóre devět ran pod par.

Celý článek...

Fitz OmegaO tři údery odskočili Matthew Fitzpatrick z Anglie a Australan Scott Hend svým pronásledovatelům na turnaji Omega European Masters. Napínavou finálovou bitvu pro sebe nakonec ukořistil prvně jmenovaný, ačkoliv na hřišti Crans-sur-Sierre Golf Club ztrácel na svého rivala před začátkem závěrečné rundy čtyři rány. Dostihl jej však už na osmé jamce, a když přidal tři birdie v řadě na jamkách č. 14, 15 a 16, ujal se vedení o dva údery. Bogey na předposlední jamce však vrátilo Henda do hry, a tak o se vítězi rozhodovalo až play-off.

Celý článek...

Rahm fotoTMOdkud pocházejí nejlepší golfisté světa? Z Ameriky, řekla by většina. Ta odpověď ale není úplná, ještě je totiž třeba dodat, že se „rodí" na zámořských univerzitách. Z těch vzešla většina velikánů, kteří se výrazně zapsali do golfových dějin. Tiger Woods či Arnold Palmer nejsou výjimkami. Na úvodní fotografii Jon Rahm, absolvent arizonské univerzity.

Celý článek...

Johnson tmFinálová část FedEx Cupu spěje do své poloviny, avšak na jméno vítěze druhého podniku si musíme ještě počkat. Na Dell Technologies Championship jsou totiž odehrána zatím tři kola.

Celý článek...

DJ TrustHned při prvním podniku finálové části FedEx Cupu se diváci mohli těšit ze souboje „těžkých vah", hlavní zápletku Northern Trust totiž obstarali dva mimořádně zajímaví hráči, Dustin Johnson a Jordan Spieth, jejichž duel dospěl až do rozehrávky. Lepší startovní pozici měl sice před závěrečnou rundou Spieth, ale ve finále jej soupeř dostihl a nakonec vyšel úspěšně i z play-off, jež mělo jen jeden díl.

Celý článek...

evianHistorie ženských majorů je stejně jako samotná historie ženského sportovního golfu mnohem kratší než její mužský protipól. Vždyť nejdelší tradici má US Women´s Open, jehož první ročník se odehrál v roce 1946, tedy téměř sto let poté, co se v létě 1860 ve skotském Prestwick Golf Clubu uskutečnil první ročník The Open, nejstaršího mužského majoru.

Celý článek...

Strana 1 z 150

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
2500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...