Golf ve světě

Rory PlayPokud by The Players, označované coby „pátý major", bylo majorem skutečným, pak by Rory McIlroy přidal do sbírky právě pátý titul z této kategorie turnajů. Ale i když tento prestižní podnik mezi turnaje uvedené kategorie nepatří, byť se obsazením řadí k nejvýznamnějším, titul vybojovaný na hřišti TPC Sawgrass má velký zvuk. Letos jej získal s náskokem jediné rány Rory McIlroy, který tak rázně umlčel kritiky. V poslední době totiž severoirský golfista ne a ne dotáhnout dobře rozehrané partie do vítězného konce, což zlým jazykům hodně nahrávalo.

Celý článek...

Molinari PalmerPrestižní podnik Arnold Palmer Invitational se nesl ve znamení evropské invaze. Rory McIlroy sice výhodnou pozici před finálovou rundou nepřetavil v další triumf a poté, co kolo obešel v paru, musel se spokojit s děleným šestým místem, výborně ho však zastoupil Francesco Molinari. Úřadující šampion z Open a rydercupový hrdina Evropy si sice ve třetím kole vybral slabší chvilku (73), ve finále však svůj um rozbalil naplno a osm úderů pod par jej katapultovalo na vrchol.

Celý článek...

Pepperell GlobeMediaJe tomu už rok, co Eddie Pepperell vyhrál svůj první turnaj na European Tour. Od té doby ušel kus cesty, poskočil až na 33. místo světového žebříčku, vypracoval se mezi elitní evropské golfisty a na posledním Open skončil šestý, jen tři rány za vítězným Francescem Molinarim. Přitom sedmadvacetiletý Angličan vstupoval do závěrečného kola s pořádnou kocovinou.

Celý článek...

Kitayama OmanS těsným náskokem jediné rány před vláčkem pronásledovatelů vybojoval Kurt Kitayama svůj druhý titul v probíhající sezoně na okruhu EPGA Tour. Oman Open vedl Američan po 36 jamkách o jedinou ránu, ale do třetí rundy vstoupil quadruple bogey a zaváhal i na druhé a třetí jamce... Rázem ztrácel propastných sedm ran.

Celý článek...

DJ MexDvě bývalé světové jedničky v posledním flightu – takové bylo obsazení finálové rundy WGC – Mexico Championship. Lepší výchozí pozici měl Dustin Johnson, a i když se k němu v začátku kola Rory McIlroy dočasně přiblížil, ve druhé devítce Američan svému soupeři razantně odskočil. V konečném účtování tak oba hráče dělilo pět ran. Stejný počet dělil McIlroye od trojice hráčů na dělené třetí příčce, Angličanů Poultera a Caseyho a Thajce Aphibarnrata.

Celý článek...

Holmes Genesis

Genesis Open, na němž se představila plejáda předních golfistů světa, se možná poněkud překvapivě stalo kořistí J. B. Holemse. Před finále měl sice nejlepší výchozí pozici jeho dávný kamarád Justin Thomas, ten však nakonec na vítěze jednu ránu ztratil. O další úder zpět skončil třetí Si Woo Kim z Jižní Korey. Děleným čtvrtým místem o sobě dal vědět Rory McIlroy.

Celý článek...

Strana 1 z 163

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...