Golfiq
Golf ve světě

RC kapitaniRyder Cup je varieté v golfovém divadle, úplně jiné než ostatní golfová představení. Peněžní výhry tady nenajdete, odměnou je čest a sláva. Dějištěm 42. pokračování je tentokrát Evropa, hřiště Le Golf National kousek od Paříže, hřiště superlativů a výstavní klenot francouzského golfu. Napůl velká show a pouť, napůl skvělé výkony v soubojích muže proti muži, v nichž občas – víc než v jiných turnajích – emoce hráčů i fanoušků překračují hranice fair play. Připravte se! Show začíná již v pátek 28. září.

Celý článek...

ABF-interior

Stanford EvianO tom, že si v sezoně Američanky připíšou alespoň jeden major, rozhodla na Evian Championship zkušená Angela Stanford a odvrátila hrozbu, že poprvé za 51 let vyjdou naprázdno. Pro čtyřicetiletou golfistku jde o první grandslamový titul, na jeho zisk potřebovala 76 pokusů.

Celý článek...

Fitzpa OmegaMatthew Fitzpatrick sice nezvládl souboj o Ryder Cup a divoká karta ho minula, nicméně hned při první příležitosti si spravil chuť. Na Omega European Masters triumfoval po úspěšně zahraném play-off, v němž mu byl soupeřem Dán Lucas Bjerregaard. Oba v součtu čtyř kol zapisovali sedmnáct ran pod par. Třetí místo vybojoval s odstupem tří úderů Francouz Mike Lorenzo-Vera.

Celý článek...

Wallace DenmarkVelmi napínavou finálovou zápletku nachystal divákům na Made In Denmark hned kvartet golfistů. Angličané Matt Wallace, Lee Westwood, Steven Brown a Jonathan Thomson zahráli v součtu čtyř kol devatenáct ran pod par, čímž mimochodem stanovil rekordní skóre turnaje, a tak o vítězi musela rozhodnout až rozehrávka. Ta měla překvapivě relativně krátké trvání.

Celý článek...

PavanSkalp trojnásobného vítěze majoru Padraiga Harringtona, premiérové vítězství na okruhu a odměnu 167 tisíc euro. To všechno si z Albatrossu odvezl italský golfista Andrea Pavan. Do finále Czech Masters vstupoval z děleného vedení spolu se zkušeným Irem, a byť jednou zaváhal, hned na druhé jamce, nakonec mu pět ran pod par vyneslo titul.

Celý článek...

WaringPremiérový titul z European PGA Tour slaví po úspěšně zvládnuté rozehrávce Angličan Paul Waring. Dějištěm jeho triumfu na Nordea Masters se stalo hřiště Hill GC. Waring vstupoval do finále se stejným skóre jako Thomas Aiken z Jihoafrické republiky a po osmnácti jamkách se stále drželi bok po boku, když oba zapisovali 68 ran (-14). Rozuzlení tak muselo přinést play-off, v němž pevnější nervy prokázal Angličan a vybojoval svůj první titul na okruhu.

Celý článek...

Strana 1 z 158

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...