Golf ve světě

JT WGCPět úderů pod par – výsledek, který ve finálové rundě WGC - FedEx St Jude Invitational zaručil Justinu Thomasovi další vavřín v jeho už tak úspěšné kariéře. Američan díky tomu zvítězil s náskokem tří ran na kvarteto golfistů ve složení Tom Lewis, Daniel Berger, Phil Mickelson a Brooks Koepka. Výhra Thomase vrátila po odmlce na post světové jedničky. Zároveň prokázal, že se mu na tomto podniku daří, opanoval jej podruhé v uplynulých třech letech.

Celý článek...

pga-750V normální sezoně bychom touhle dobou už znali vítěze všech čtyř golfových majorů, kalendářní rok 2020 je ale kvůli koronavirové pandemii všechno, jen ne normální. Zatímco Masters v Augustě se tak bude hrát místo v dubnu v listopadu, a třeba britské The Open bylo pro letošek zrušeno úplně, prvního majoru sezony se fanoušci dočkají až příští týden. Bude jím PGA Championship, pořádané pro letošek v TPC Harding Park nedaleko San Francisca, a už dávno je jasné, že jinak bude kromě termínu i leccos ostatní.

Celý článek...

ParaBritish Masters, podnik, který hostil Lee Westwood, si s náskokem tří ran podmanil Ital Renato Paratore, třebaže se to ve startovním poli hemžilo Brity. Ti však na lepší než dělené čtvrté místo nedosáhli. Za Italem se na druhé příčce umístil Rasmus Højgaard z Dánska, třetí místo vybojoval Jihoafričan Justin Harding.

Celý článek...

nicklaus-750Už celá desetiletí soutěžní golf nehraje, přesto byl Jack Nicklaus minulý týden středobodem světového golfového dění. Legendární bývalý profesionál a držitel rekordních osmnácti majorových vítězství hostil svůj tradiční turnaj The Memorial v Muirfiled Village v ohijském Dublinu, a stal se jako každý rok vděčným terčem novinářů, se kterými probíral mimo jiné aktuální herní trendy: a došlo navíc i na jedno nečekané odhalení.

Celý článek...

Rahm memorialTřebaže finálová runda v podání Jona Rahma připomínala horskou dráhu, nakonec i vzhledem k tomu, že jeho konkurenti rovněž chybovali, uhájil své postavení v čele bez zbytečného vypětí sil. Na úvodní devítce totiž své skóre srazil o dvě rány, a tak ho nakonec nemuselo mrzet ani pět úderů navíc, které zapsal na druhé devítce. Po výsledku devět ran pod par ovládl Memorial Tournament s náskokem tří ran na Ryana Palmera. Třetí s výsledkem -5 skončil Matthew Fitzpatrick, jenž se naopak ve finále činil a zvládl jej na čtyři rány pod par.

Celý článek...

StalterNejprestižnější evropská profesionální série golfistů pokračovala rakouským podnikem Euram Bank Open, který byl společným turnajem s Challenge Tour a jehož se účastnila i dvojice českých zástupců, Ondřej Lieser a Stanislav Matuš. A právě druhý z nich klání parádně rozjel, když úvodní kolo v Adamstalu zvládl na sedm ran pod par a vévodil startovnímu poli.

Celý článek...

Strana 1 z 183

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...