Golf ve světě

Gar KLMSergio García si připsal šestnáctý triumf na okruhu EPGA. Šlo přitom určitě o jeden z titulů, o který musel pořádně zabojovat. Před druhým Dánem Nicolaiem Højgaardem uhájil na KLM Open náskok jediné rány a výhru si pak mohl vychutnat v kruhu nejbližších.

Celý článek...

Sol 2019Ačkoliv šla Suzann Pettersen až ve třetím singlu od konce, osud tomu chtěl, že to byla nakonec ona, jejíž pat přinesl rozhodnutí v letošní bitvě o Solheim Cup. Její duel proti Marině Alex dospěl až na osmnáctou jamku.

Celý článek...

2019 WLDC Winners 03 250Do vzdáleností, které pro rekreační golfisty znamenají ne právě snadný čtyřpar, létaly začátkem září míčky ve WinStar World Casino a Resortu na hranici amerických států Oklahoma a Texas. Konal se tam totiž letošní ročník světového šampionátů v nejdelších golfových odpalech: a překvapení se alespoň v mužské části klání nekonalo. Světovým ranařem číslo jedna i nasazenou jedničkou letošního šampionátu byl Kyle Berkshire, muž všeobecně uznávaný za nejdále drivujícího hráče planety. Není divu, zanedlouho třiadvacetiletý Američan totiž umí běžně hrát z týčka brutální rychlostí a nedávno v tomto ohledu stanovil nový světový rekord, když jeho míčku při odpalu naměřili neskutečných 366 kilometrů v hodině.

Celý článek...

sabbatini-lieser-250Vec na Slovensku priam nevídaná: za hrajúcim flajtom sa posúvali početné skupiny divákov a hľadali si čo najlepší výhľad. Po troch rokoch existencie získava Slovak Championship Open čoraz vyššiu popularitu. Tentokrát k tomu nesporne prispela účasť slovenského reprezentanta Rory Sabbatiniho. Ten si z Penati odniesol aj víťaznú trofej.

Celý článek...

Casey PorscheUž na závěrečném podniku PGA Tour v rámci play-off FedEx Cupu o sobě dával Paul Casey pořádně vědět, nyní dokázal slušnou formou přetavit na EPGA Tour ve výhru na Porsche European Open. S náskokem jediné rány přehrál Rakušana Schwaba, Němce Ritthammera a Skota MacIntyrea.

Celý článek...

il Bavte-se-golfem-250Statisticky vzato, šance činí neuvěřitelných 1 ku 144 milionům, přesto se taková věc stala. Dvojice golfistů z amerického Vermontu si v minulých dnech připsala úspěch, na který většina lidí na světě marně čeká celý život. Na stejné jamce a při stejném kole, navíc hned první ránou dne, zahráli jeden po druhém hole-in-one - míček do jamky přímo z odpaliště.

Celý článek...

Strana 1 z 169

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...