Golfová pravidla
Golf ve světě

Raf ScotRafael Cabrera-Bello se po déle než pěti letech dočkal vítězství na European Tour. Od svého posledního triumfu na Dubai Desert Classic v roce 2012 skončil šestkrát druhý a už se zdálo, že mu toto umístění bude souzené i na Aberdeen Asset Management Scottish Open. Klání nakonec dospělo do rozehrávky, ve které mu byl soupeřem Callum Shinkwin.

Celý článek...

Rahm IrishNejstarší major světa Open Championship je na spadnutí, a tak hráči odjeli otestovat svou formu na linksové hřiště. Kdo se těšil na Irish Open, že shlédne dramatické představení, ten byl možná zklamán. Ne tak Španěl Jon Rahm, který soupeře deklasoval rozdílem úctyhodných šesti ran. Jen tím potvrdil pověst jedné z vycházejících hvězd.

Celý článek...

StanleyQuicken Loans je druhým vítězným podnikem v podání Kylea Stanleyho. Pro titul si došel až v rozehrávce, v níž zarmoutil Charlese Howella III. Oba hráči skončili po čtyřech kolech sedm úderů v mínusu, načež následovalo play-off. Rozuzlení přinesla hned úvodní jamka, na které Stanleymu stačilo uhrát par.

Celý článek...

Spieth TravelersJordan Spieth vybojoval jubilejní desátý titul na okruhu PGA Tour, když předvedl závěr z říše snů. V rozehrávce Travelers Championship vyhlížel přes okraj bankru k jamce vzdálené nějakých dvacet metrů. V tu chvíli jeho manažer Jordan Lewites, který vše sledoval zpoza posledního greenu, ucedil: „Jordan chce jít domů. Ten míček skončí v jamce."

Celý článek...

Koepka USProfesionálem je od roku 2012, na PGA Tour se pohybuje čtvrtým rokem, když předtím získával ostruhy na EPGA Tour. Po celou dobu však Brookse Koepku provázela pověst hráče, od něhož můžeme jednou čekat velké věci. Netrvalo dlouho a podal nám víc než přesvědčivý důkaz. V neděli 18. června si na hřišti Erin Hills došel pro svůj první major, když se stal vítězem národního šampionátu Spojených států.

Celý článek...

Berger StVýkony Daniela Bergera na důvěrně známé půdě FedEx St. Jude Classic měly vzestupnou tendenci – na úvod 70 ran, poté 68 a nakonec dvakrát po sobě 66 ran. Díky tomu získal druhý titul na PGA Tour, když úspěšně obhájil svůj rok starý triumf. Na paty mu tentokrát hodně šlapali Jihoafričan Charl Schwartzel, který šel finálové kolo rovněž za 66 ran, a Whee Kim z Jižní Korey, Berger však těsný náskok jednoho úderu uhájil.

Celý článek...

Strana 1 z 148

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
2500 Kč,-

Hybrid Callaway XR 2015 č. 3 (19°) je vhodný pro všechny mírně pokročilé i zkušenější golfistky. Osazen je dámským shaftem. Usnadňuje vyslání míče do ...