Brother-leaderboard
Golf ve světě

Stone ScottishJihoafričan Brandon Stone přepisoval historii European Tour. V závěrečné rundě Scottish Open zahrál osm birdie a jeden eagle a 60 ranami (deset pod par na kolo) vyrovnal nejnižší dosažené skóre v celé sérii. Tento výsledek přidal k průběžným deseti úderům pod par v součtu tří kol a došel si po zásluze pro třetí titul na EPGA Tour. Pětadvacetiletý golfista tímto skóre navázal na Darrena Clarkea, jemuž se podobný kousek podařil už dvakrát.

Celý článek...

ABF-fordecor

Knox IrishAž rozehrávka rozluštila tajenku se jménem vítěze Irish Open. Se čtrnácti údery pod par se do ní probojovali Skot Russell Knox a Ryan Fox z Nového Zélandu. Za delší konec nakonec tahal prvně jmenovaný a získal svůj druhý titul na evropském okruhu, první z prestižní Rolex Series.

Celý článek...

Noren FranceUž desátý titul na okruhu European Tour vybojoval švédský golfista Alexander Norén. Místem jeho posledního triumfu bylo hřiště Le Golf National. Na Open de France, jež tvoří součást minisérie Rolex Series, sice ztrácel před finále na vedení sedm úderů, nicméně předvedl výborný finiš v podobě 67 ran a přeskočil o jeden úder trojici ve složení Russell Knox, Chris Wood a Julian Suri (všichni -6).

Celý článek...

Wallace BMWS náskokem jediné rány triumfoval Angličan Matt Wallace (-10) na německém podniku ze série EPGA Tour. Mimo jiné tak rozesmutnil příznivce domácího Martina Kaymera, který dělil druhé místo spolu s Dánem Olesenem a Mikko Korhonenem z Finska. Famóznímu Dánovi přitom nebyla platná ani bezchybná jízda, při níž zaznamenal devět berdíků a jeden eagle, celkově tak šel na rundu na jedenáct úderů pod par!

Celý článek...

Koepka US 2Brooks Koepka podruhé v řadě vyšplhal až na nejvyšší stupínek US Open. Mezi svými dvěma triumfy přitom bojoval s nepříjemným zraněním levého zápěstí, jež mu na tři měsíce vystavilo stopku. Nakonec ho ale nezastavili soupeři, náročné hřiště ani herní výpadek.

Celý článek...

DuJ JudeS pohodlným náskokem šesti ran ovládl Dustin Johnson turnaj FedEx St. Jude a do své sbírky přidal už osmnácté vítězství na PGA Tour. K ataku zavelel v páteční rundě, kdy kolo obešel na 63 ran a z plynu příliš neubral ani v sobotním kole, kdy zapsal jen o dvě rány víc. Ve finále si už 66 údery pohlídal vedení.

Celý článek...

Strana 1 z 156

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...