Pravidla
Golf ve světě

Kuch SonyV uplynulých třech čtyřech sezonách to vypadalo, že oblíbený Matt Kuchar pomalu, ale jistě vyklízí pozice. Vždyť do té doby svůj zatím poslední titul přidal v roce 2014. A najednou v sezoně 2019 slaví už druhou výhru. Jeho sedmé a osmé vítězství dělilo dlouhých 1 667 dní... Teď, kdy je sezona teprve ve svém začátku, slaví už podruhé, když se po skvělém výkonu dočkal na havajském Sony Open. Druhého Putmana „odřízl" o čtyři rány.

Celý článek...

DeChambeauPokud chcete vystoupit z davu a být úspěšný, musíte být v něčem výjimeční. Něco vás musí odlišit od zbytku konkurence. A platí to i ve sportu. Někteří se na vrchol dostali pílí, jiní ohromným talentem. A pak je tady Bryson DeChambeau. Ten má obojí, navíc ale přidal svůj vlastní X faktor. Hraje jako vědec a sklízí za to úspěchy.

Celý článek...

SchaufFantastický finálový spurt – jinak ani závěrečné kolo prvního lednového klání na PGA Tour Sentry Tournament of Champions v podání Xandera Schauffeleho nazvat nelze. Výsledkem jedenáct ran pod par (celkově –25) dokonale odzbrojil své soupeře v čele s druhým Gary Woodlandem, jenž si v průběhu celého klání trpělivě budoval svou pozici, aby nakonec zaostal o jediný úder.

Celý článek...

ilustrace-dolaryJeden ze špičkových agentů, kteří se starají o nejlepší golfové profesionály, veterán s patnáctiletou historií spolupráce s hráči včetně borců ze světové třicítky, se pod rouškou inkognity rozpovídal o tocích jejich peněz – o tom, jak a odkud se berou a kam odtékají jejich dolary. Většina z toho je vcelku jasná, přesto se to pěkně čte, když u toho stojí čísla.

Celý článek...

Lipsky AlfredDavid Lipsky ve finále Alfred Dunhill Championship pořádně zabojoval a díky čtyřem ranám pod par si došel pro druhý titul na EPGA Tour. Své ambice demonstroval už od úvodu, jen na první devítce zaznamenal čtyři birdie. Třebaže se na druhých devíti jamkách nevyvaroval chybám, nakonec svou jízdu pečetil berdíkem.

Celý článek...

Oost SAS velkým přehledem si počínal v domácích podmínkách Jihoafričan Louis Ooosthuizen. Na turnaji South African Open v Johannesburgu zvítězil o šest ran před Francouzem Romainem Langasquem a osm ran před skupinkou čtyř dalších soupeřů, mezi nimiž hráli prim rovněž domácí borci – Charl Schwartzel, Thomas Aiken a Bryce Easton, ty ještě doplnil Angličan Oliver Wilson.

Celý článek...

Strana 1 z 161

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...