Black Stork
Golf ve světě

Otaegui BelgianŠpanělsko-francouzský souboj – takové finálové obsazení nabídl Belgian Knockout, turnaj ze série EPGA Tour hraný zprvu na rány a poté jako duel muže proti muži. Vítězně z něho nakonec vyšel Španěl Adrian Otaegui, který v přímé souboji zdolal Benjamina Herberta. Pro Španěla se jedná o druhý triumf na evropském okruhu, když ten první získal vloni. Letos zatím zažívá velmi zdařilý rok, z devíti startů pronikl už třikrát do desítky nejlepších, vedle tohoto vítězství skončil mimo jiné druhý na Volvo China Open.

Celý článek...

Simpson PlayersWebb Simpson po tři kola kráčel zcela neohroženě turnajem The Players, podnikem neformálně označovaným jako „pátý major". Stalo se tak, že do finálové rundy vstupoval se sotva uvěřitelným náskokem sedmi ran. A pohled to historie PGA Tour praví, že žádný z hráčů takový náskok nikdy nedokázal prohospodařit. A i když se vnucovala otázka v duchu „Co je v golfu formalita?" a Simpson závěrečnou rundou tak trochu klopýtal, o nadmíru cenný vavřín ho už nikdo nepřipravil.

Celý článek...

MS Ski golfV Rakouském Zell am See se za překrásného slunečného počasí ve dnech 10.–12. května konal již patnáctý světový šampionát v kombinaci SKI&GOLF. Lyžařská část se uskutečnila na kaprunském ledovci Kitzsteinhorn, golf se odehrál na dvou fantasticky připravených 18jamkových hřištích Golf Club Zell am See, Kitzsteihorn a Schmittenhöhe. Výsledek se počítá jako součet lyžařské části obřího slalomu násobené čtyřmi a dvou kol golfu hrané na rány.

Celý článek...

IrelandNetradiční soutěž dvoučlenných týmů složených ze zástupců nejlepších golfistek LET a jejich protějšků z EPGA Tour, hraná pod názvem GolfSixes, se stala kořistí Irů Paula Dunnea a Gavina Moynihana. Ve finále zdolali Francouze Mika Lorenza Veru a Romaina Wattela, když prohráli jediný ze šesti duelů a na 12 ze 17 jamek zapisovali minimálně birdie.

Celý článek...

BjorkTěsným náskokem jediné rány pro sebe čínský podnik ze série EPGA Tour „urval" Švéd Alexander Björk. Seveřan si na závěr nechal bezchybnou rundu, kterou ozdobil sedmi berdíky a jedenácti pary. Podobně si počínal na úvod turnaje, kdy zahrál šest ran pod par, přičemž zaznamenal jeden eagle a čtyři birdie. Díky tomu dosáhl při svém 44. startu premiérové výhry na okruhu.

Celý článek...

Spilkova HaglundČeská zástupkyně na LET přesto potvrdila, že se jí v Maroku daří. Na Lalla Meryem Cup stoupala kolo od kola výsledkovou listinou, až se její skóre zastavilo na hodnotě 285/-3. To znamenalo jediné, že se o titul popere v rozehrávce. Soupeřkami jí byly Švédka Jenny Haglund a Sarah Kemp z Austrálie.

Celý článek...

Strana 1 z 155

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...