Golf ve světě

West NedbankBývalá světová jednička Lee Westwood, který těžiště své činnosti přesunul na EPGA Tour, oslavil na Nedbank Golf Challenge další titul, když za zády nechal zkušeného Sergia Garcíu (-12) i domácího Louise Oosthuizena (-11). Angličan se lepšil kolo od kola. Na úvod odehrál hřiště Garyho Playera v Sun Sity na 71 ran, v následujících dvou kolech shodně zapisoval po 69 úderech, to nejlepší si ale nechal na finálový den, kdy své skóre stlačil na parádních osm ran pod par a celkovým skóre 273/-15 unikl nejbližšímu pronásledovateli Sergio Garcíovi o tři rány.

Celý článek...

Gaggenau-Hanak

Rose TurkJustin Rose se po úspěšné obhajobě prvenství z Turkish Airlines Open ze série EPGA Tour vrací na pozici světové jedničky, kde vystřídá Brookse Koepku. Na hřišti Carya Golf musel o titul bojovat až v rozehrávce, v níž narazil na Číňana Li Haotonga (oba -17). Před začátkem závěrečné rundy sice na svého rivala ztrácel tři údery, ale manko smazal. Rozuzlení nakonec přinesla hned úvodní dodatečná jamka, na níž čínský golfista zahrál bogey proti Angličanově paru.

Celý článek...

Schauffele HSBCAž dodatečná jamka určila jméno vítěze prestižního podniku ze série World Golf Championship – HSBC Champions. V souboji dvou Američanů, Xandera Schauffeleho a Tony Finaua, nakonec uspěl prvně jmenovaný, když v pořadí třetímu Justinu Roseovi oba hlavní protagonisté unikli o čtyři rány.

Celý článek...

Koepka CJPřesně takový si bude moci odškrtnout v kalendáři americký golfista Brooks Koepka. Ten po úspěšné obhajobě titulu z US Open přidal na PGA Championship do sbírky svůj třetí major a byl po právu zvolen jedničkou roku na PGA Tour. Nyní vše korunoval výhrou na turnaji CJ Cup na jihokorejském hřišti Nine Bridges, kam nejprestižnější profesionální golfová série zavítala. Vítězství mu totiž zajistilo, že v pondělním světovém žebříčku bude u jeho jména poprvé v kariéře jednička.

Celý článek...

Pepperell MizunoS náskokem dvou ran před Švédem Alexanderem Björkem vybojoval Eddie Pepperell svůj druhý titul na okruhu EPGA Tour. Ten je o to cennější, že jej vybojoval před zraky domácích fanoušků. Na hřiště Walton Heath Golf Club vstupoval do finále s náskokem tří úderů, který se však po devíti jamkách ztenčil na jedinou ránu.

Celý článek...

Bjerregaard DunhillPrestižní podnik EPGA Tour Alfred Dunhill Links Championship, hraný na ikonických hřištích Old Course v St. Andrews, Kingsbarns a Carnoustie s finálovou tečkou na Old Course, si podmanil dánský golfista Lucas Bjerregaard, když o ránu přehrál dva Angličany, rydercupového hrdinu Tommy Fleetwooda a obhájce trofeje Tyrrella Hattona. Rozhodující birdie Dán přidal na poslední jamce turnaje.

Celý článek...

Strana 1 z 159

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...