Golf ve světě

Kaymer gmr 250Pět let. Tak dlouho už Martin Kaymer čeká na jakékoliv turnajové vítězství. Někdejší světová jednička naposledy zvítězila na US Open 2014, které se letos od 13. června odehraje v Pebble Beach. Německý golfista, jenž vzešel z Pro Golf Tour, bude u toho.

Celý článek...

WiesGenerálka před nejstarším majorem světa, Open Championship, je za námi a ve skotském Renaissance Club se bylo opravdu nač dívat. Hráči servírovali fanouškům jeden skvělý výsledek za druhým. Vše vyvrcholilo parádní bitvou v play-off, do něhož se s výsledným skóre dvaadvacet (!) úderů pod par probojovali Francouz Benjamin Hebert a Rakušan Bernd Wiesberger, jdoucí do finále z vedení s náskokem dvou ran.

Celý článek...

PGT Cafourek 250Golf Stars of Tomorrow. Tedy golfové hvězdy zítřka. Takové je heslo, kterým se řídí jedna z nižších evropských sérií, jejíž prestiž je však poměrně vysoká. Aby taky ne, když tady začínali takoví hráči jako David Law, Joost Luiten nebo dvojnásobný vítěz majoru Martin Kaymer.

Celý článek...

Rahm IrSkvělé představení si vychutnali návštěvníci Dubai Duty Free Irish Open, turnaje, který slouží jako příprava před blížícím se Open Championship. O titul se strhla zajímavá bitva, kořeněná skvělými výsledky. Ten nejzářivější si na sobotní rundu nachystal Robert Rock, když zapsal 60 úderů. Vynikající výsledek ho vynesl do čela, ovšem, jak se o den později ukázalo, na výhru to nestačilo.

Celý článek...

BezJihoafričan Christiaan Bezuidenhout získal na Estrella Damm N.A. Andalucía Masters první titul na EPGA Tour. A k titulu si došel s velkou jistotou. Před finále měl k dobru pět ran, a tak volil spíše konzervativní strategii, přesto svůj konečný náskok ještě o ránu navýšil. Na druhém místě se seřadil kontingent domácích Španělů ve složení Quiros, Arnaus, Rahm a De La Riva, mezi které pronikl pouze Francouz Lorenzo-Vera. Sedmý skončil Sergio García, jehož nadace se na pořádní turnaje podílela.

Celý článek...

Pavan BMWAndrea Pavan je tuzemským fanouškům dobře známý, vloni totiž ovládl český podnik EPGA Tour na Albatrossu. V neděli přidal další triumf na nejvyšší evropské sérii, když v rozehrávce BMW International Open zdolal na druhé jamce Angličana Fitzpatricka. Rozehrávku si vynutil výborně odehraným finálovým kolem, v němž zapisoval 66 ran, o tři méně než Fitzpatrick.

Celý článek...

Strana 1 z 166

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...