Golfová hřiště Ústecký kraj

Golfová hřiště Ústecký kraj


Zobrazit místo Golfová hřiště Ústecký kraj na větší mapě
Zpět na články
Bitozeves  | 9Praporek
FEE od
od 650 Kč
Bitozeves
Moderní golfový areál v Bitozevsi u Loun nabízí kvalitní sportovní vyžití v podobě 9jamkového hřiště, tréninkových ploch se zastřešenými odpališti a zázemí pro hráče i hosty v krásné restauraci s hotelem o kapacitě 18 pokojů, kde je možno pořádat soukromé i firemní společenské akce. Úplní golfoví začátečníci si zde mohou zapůjčit hole nebo využít služeb kvalifikovaných trenérů.
Hotel Restaurace PRO
Golf Resort Ústí nad Labem – Terasy
V severozápadní části Ústí nad Labem, na rekultivované zóně bývalého Všebořického dolu, je od roku 2009 otevřeno 18jamkové mistrovské golfové hřiště. Využívá krajinné předpoklady zalesněného okraje bývalého dolu a okolí přírodního jezera vzniklého zatopením původních slojí. Většinu jamek první devítky obklopuje jezero, i přesto se zde hráči setkají se dvěmi jamkami umístěnými výše nad okolním teré
Restaurace Vozik
Janov u Hřenska – České Švýcarsko KHG
Golfový areál Janov je přírodním typem 9jamkového hřiště s mimořádnou scenérií okolních pískovcových stěn. Hřiště se nachází v romantické lokalitě Labských pískovců a bezprostředně navazuje na území národního parku České Švýcarsko.
Restaurace
1 FEE 2
FEE od
od 150 Kč
Krásný Dvůr
Hřiště je součástí zámeckého parku, jehož součástí je Gotická kaple Kamený důl. Nachází se na rovinatém návrší a jednotlivé jamky měří od 90 do 280 metrů, takže si hráči procvičí jak krátkou hru, tak dlouhé rány drajvrem.
Libouchec  | 9Praporek
FEE od
od 250 Kč
Libouchec
Nenáročné 9jamkové hřiště vybudované na větší luční ploše. Rovinaté, téměř bez stromů, s menšími jednoduchými gríny. Hru může na několika místech zkomplikovat pouze rákosí a nevelké vodní plochy.
PRO
Začátek
Předchozí
1
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...