Golfová hřiště Hlavní město Praha

Golfová hřiště Praha


Zobrazit místo Golfová hřiště Praha na větší mapě
Zpět na články
FEE od
od 700 Kč
Prague City Golf na Zbraslavi
18jamkové mistrovské hřiště, 18jamkový puttovací green „Himaláje", driving range, jedna z největších putting a chipping area v ČR, moderní restaurace a klubovna, zázemí pro hráče, 160 parkovacích míst, tréninkové centrum mládeže, golfová akademie par 3, největší golf shop v rámci golfového hřiště.
Restaurace PRO Vozik
Praha – Golf Resort Black Bridge
18jamkové hřiště v Praze nabízí moderní zázemí, šatny, restauraci, pro shop a golfovou akademii. Možnost zapůjčení buggy a golfových setů. Osvětlený driving range a cvičné plochy, 3jamková akademie. Celkem 12 krytých vyhřívaných odpališť. Celoroční dětské tréninky. V areálu se nachází 14 apartmánů, možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu, školicí prostory a salonek. Nejvýhodnější hra s produk
Hotel Restaurace PRO Vozik
FEE od
od 600 Kč
Praha – Hodkovičky
Golfový areál otevřený 365 dní v roce nabízí znormované 9jamkové hřiště otevřené celoročně na letních greenech, osvětlené tréninkové zázemí (4 chipping greeny,4 putting greeny a vyhřívaný driving range). Součástí je i nadčasová klubovna se dvěma restauracemi a golfovým simulátorem AboutGolf.
Restaurace PRO
FEE od
od 300 Kč
Praha – Hostivař
Základní hra v roce 2021 je na 12 jamek. Standardní osmnáctka (v jiném složení jamek než během klasické hry) se bude hrát při turnajích nebo firemních akcích. Jinak se hrají varianty 6/12 jamek, resp. 6 + 6, 12 + 6. Do doby, než se poslední dvě jamky dostaví, se hraje 16 jamek, a to 12 + 4, pak je možné hrát 4 + 4 a na turnaji 16 jamek v jiném pořadí jamek.
PRO
FEE od
od 600 Kč
Praha – Motol
Motolské 9jamkové hřiště vzniklo v prostoru bývalého vojenského cvičiště. Perfektně udržované hřiště má vysokou obtížnost – zejména kvůli zvlnění terénu – říká se, že na rovině zde hráč stojí pouze v klubovně. Přes svou polohu uvnitř velkoměsta je vyhledávanou oázou klidu.
Restaurace PRO
1 FEE 2
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...