mba banner
Jak hrát golf

KoronDnes tolik skloňované viry, bakterie, ale i kvasinky či další mikroorganismy nás provázejí odjakživa a každému musí být jasné, že budou našimi souputníky navždy. To, že je okem nevidíme, neznamená, že s námi nejsou. Ba naopak, velmi často s námi komunikují a dávají nám najevo, jaký životní styl provozujeme. Teď k nim navíc přibyl nováček, koronavirus.

Celý článek...

zmelPandemie, která zasáhla celý svět, v sobě nese negativní náboj a mnohá omezení. Musí se s ní vypořádat běžná populace, ale také vrcholoví sportovci. Sport se na celém světě zastavil, došlo ke zrušení všech jarních soutěží, což mělo negativní dopad na většinu sportovců.

Celý článek...

Eddie PepDvojnásobný vítěz turnajů EPGA Tour Eddie Pepperell zažil svou nejúspěšnější sezonu před dvěma roky, kdy vybojoval oba zmiňované tituly. Třebaže na další výhru zatím čeká, určitě vám jeho rady z oblasti strategie či tréninku dobře poslouží.

Celý článek...

Kasina PolreichNevím, jaký bude svět po odeznění pandemie COVID-19. Každopádně, pokud se týká světa a chování lidí před pandemií, zaujala mě diagnóza šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, která byla přesnější než bláboly všech politologů a mentálních koučů. V rozhovoru pro denik.cz Pohlreich řekl: „Současný svět byl hrozně vyhajpovaný. Ke všemu se přistupuje pozitivně, je móda být pozitivní. Lidi si na všechno vytvořili pozitivní vidění a přístup a ztratili kontury normálu. A když se něco stane, je z toho obrovský problém. Jsme pod hrozným tlakem médií a – jak jsme u všeho, ztratili jsme schopnost řešit, co je opravdu důležitý."

Celý článek...

Spieth newJordan Spieth sice v posledních měsících trochu slevil ze své parádní formy, zanedlouho sedmadvacetiletý Američan však už má v držení tři vítězství na majoru, což dokládá jeho erudici a schopnosti. A v oblasti krátké hry vám jistě bude užitečným rádcem.

Celý článek...

Scott LinksPomalu se zdálo, že Adam Scott vyklízí čelní příčky. Někdejší světová jednička však zabrala. Výsledkem je návrat do top 10 a na zatím neuskutečněném Masters, kde už jednou triumfoval, by měl patřit k širšímu okruhu favoritů. Snad vám proto bude k užitku jeho pár rad, jak si počínat na linksových typech hřišť.

Celý článek...

Strana 2 z 61

2

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...