Jak hrát golf

Kas wedgePokud čekáte, že vám věk a odehraná léta přinesou automaticky golfovou moudrost, pak je možné, že budete čekat marně. Za to je však naprosto jisté, že vám přibývající léta budou postupně ubírat délku ran. Nemá cenu nad tím smutnit, je to v řádu věcí. Lze však přizpůsobit strategii golfové hry a vaše vybavení tak, aby rez věku nepřidával rány k vašemu skóre. Nejspolehlivější cestou je stát se mistry v ovládání hry s různými druhy wedží.

Celý článek...

profTato možnost stojí sice peníze, ale je nejefektivnější. Profesionál vás naučí nejen základům golfu nebo zlepší techniku úderu, ale pomůže vám najít správnou cestu, jak mít z golfové hry radost a potěšení. Co by měl dobrý profesionál splňovat?

Celý článek...

Prace treneraMnozí si kladou otázku, zda je vůbec nutné učit se golf u profesionálního trenéra. Vždyť existuje mnoho způsobů, jak se tuto hru naučit. Posuďte sami, která z cest je ta nejlepší.

Celý článek...

soketMilé golfistky a milí golfisté, dnes vám budu vyprávět smutný, ale pravdivý příběh. Chtěl bych se s vámi podělit o kolaps, který potkal jednoho z hráčů na MMČR v Karlových Varech. Budeme mu říkat třeba Stanley.

Celý článek...

Ment koVíra v sebe samého, schopnost přijímat se takový, jaký jsem, a ocenit se za vše, co je pro mne důležité, vážit si sám sebe... To jsou vlastnosti sebevědomého člověka.

Celý článek...

EnzymPro někoho je stáří v nedohledném horizontu, další se k němu přibližuje nebo ho už prožívá společně s různými aspekty, které stáří může přinášet. Nicméně všechny věkové kategorie mají jedno společné, a to otázku kvality či množství enzymů. Právě ty jsou takovým „šémem" pro naše zdravé bytí. Po narození dostáváme velkou dávku tělu vlastních enzymů a záleží jen na nás, jak si životním stylem jejich využití rozvrhneme na celý život.

Celý článek...

BrysBryson aktuálně patří k nejsledovanějším hráčům na PGA Tour. Golfový nadšenec toužící posouvat své hranice každým dnem. A naštěstí pro nás se neváhá se svými tipy na hru svěřit. Snad se vám některé z nich budou hodit.

Celý článek...

AdasAdamův švih může sloužit za vzor, neboť na něm lze dobře dokumentovat, jak celá hůl, od konce gripu až po její hlavu, v průběhu pohybu perfektně pracuje. Pojďme se podrobněji podívat na čtyři klíčové body, které stojí za to vypíchnout.

Celý článek...

AnnikaDesetinásobnou vítězku majoru a mnohaletou světovou jedničku Anniku Sörenstam asi netřeba dlouze představovat. Třebaže už soutěžnímu golfu na vrcholové úrovní řekla sbohem, její rady určitě přijdou vhod. Velmi často se dostanete do situace, kdy míč dopadne přesně do takové vzdálenosti, že se před následující ranou musíte rozhodovat mezi dvěma za sebou jdoucími holemi. Co si v takovém případě počít? Zkuste se držet Anničiných tipů.

Celý článek...

clubs-mix2-750Vybrat si to správné golfové nádobíčko, to je přání každého, kdo okusil a také mu „zachutnal" golf. Nalézt správný driver, dřeva, železa, k tomu hybrid, putter a samozřejmě míčky. Proto amatérští, nebo spíš rekreační golfisté sledují velké hráče a hráčky, s čím a jak hrají. Leckdy se je snaží i napodobit, ale přitom dělají také chyby. Jak se jim vyvarovat?
Pro rekreační hráče jsou určené následující rady a tipy, které přinesl portál golf.com. Od těch nejpovolanějších, od předních profesionálních hráček z LPGA, mezi nimiž byly mj. Yani Tseng, Carlota Ciganda, Sandra Dal, Anne van Dam či Georgia Hall. Všechny se proměnily na chvíli v rádkyně, jak vybírat hole a čeho se vyvarovat.

Celý článek...

Strana 7 z 46

7

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...