Jak hrát golf

Reed skoreHráč, který má spoustu příznivců, avšak ještě možná větší počet odpůrců, vyčítajících mu jeho chování. Ať už však na tohoto Američana budeme pohlížet jakkoliv, jedno mu upřít nelze. Herní mistrovství. Ostatně jak jinak by vybojoval titul z Augusty nebo se stal jedním z podstatných článků rydercupového týmu svých barev. Proto v jeho radách jistě najdete něco, co pomůže i vaší hře.

Celý článek...

KoronDnes tolik skloňované viry, bakterie, ale i kvasinky či další mikroorganismy nás provázejí odjakživa a každému musí být jasné, že budou našimi souputníky navždy. To, že je okem nevidíme, neznamená, že s námi nejsou. Ba naopak, velmi často s námi komunikují a dávají nám najevo, jaký životní styl provozujeme. Teď k nim navíc přibyl nováček, koronavirus.

Celý článek...

Eddie PepDvojnásobný vítěz turnajů EPGA Tour Eddie Pepperell zažil svou nejúspěšnější sezonu před dvěma roky, kdy vybojoval oba zmiňované tituly. Třebaže na další výhru zatím čeká, určitě vám jeho rady z oblasti strategie či tréninku dobře poslouží.

Celý článek...

Kasina PolreichNevím, jaký bude svět po odeznění pandemie COVID-19. Každopádně, pokud se týká světa a chování lidí před pandemií, zaujala mě diagnóza šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha, která byla přesnější než bláboly všech politologů a mentálních koučů. V rozhovoru pro denik.cz Pohlreich řekl: „Současný svět byl hrozně vyhajpovaný. Ke všemu se přistupuje pozitivně, je móda být pozitivní. Lidi si na všechno vytvořili pozitivní vidění a přístup a ztratili kontury normálu. A když se něco stane, je z toho obrovský problém. Jsme pod hrozným tlakem médií a – jak jsme u všeho, ztratili jsme schopnost řešit, co je opravdu důležitý."

Celý článek...

Spieth newJordan Spieth sice v posledních měsících trochu slevil ze své parádní formy, zanedlouho sedmadvacetiletý Američan však už má v držení tři vítězství na majoru, což dokládá jeho erudici a schopnosti. A v oblasti krátké hry vám jistě bude užitečným rádcem.

Celý článek...

Scott LinksPomalu se zdálo, že Adam Scott vyklízí čelní příčky. Někdejší světová jednička však zabrala. Výsledkem je návrat do top 10 a na zatím neuskutečněném Masters, kde už jednou triumfoval, by měl patřit k širšímu okruhu favoritů. Snad vám proto bude k užitku jeho pár rad, jak si počínat na linksových typech hřišť.

Celý článek...

SpanekO výkonech v profesionálním sportu rozhoduje každá maličkost. Trénink zůstává nejdůležitější aktivitou pro vysokou výkonnost, ale když není podpořen dalšími faktory, většinou se to na výkonech odrazí negativně. Ve světovém sportu rozhodují sekundy, setiny, centimetry, body. To je to, co je měřitelné a co je vidět. Ale to, co stojí za každou sekundou, setinou, bodem..., odráží všechny drobnosti, které sportovec zdokonaluje v přípravě.

Celý článek...

CereaŘíká se, co tě nezabije, to tě posílí. Ve rčeních bývají zakódovaná hluboká a léty prověřená moudra, avšak co se stravování týče, uvedené rčení bohužel neplatí. Vzhledem k současné situaci, kdy se více než kdy jindy skloňuje slovo imunita, by bylo dobré ji nejen skloňovat, ale hlavně posilovat.

Celý článek...

Stres minimalizaceStres je slovo, které v sobě nese negativní náboj. Každý si ho spojuje s problémy a starostmi. Nikdo se neocitne ve stresu, když se mu daří a cítí se dobře. To se navzájem vylučuje. Ať nám stres způsobí sportovní aktivita nebo pracovní a mezilidská komunikace, výsledek je stejný. Naše tělo reaguje na určitý podnět, který nám způsobuje nepříjemné pocity a stavy. Trpí jak psychická, tak fyzická stránka člověka. A protože se psychika odráží na fyzickém stavu, je celá situace o to náročnější.

Celý článek...

UnavaTento pojem se velmi vžil, i když je spíš takovým paradoxem, protože na jaře se začíná příroda probouzet a bujet, tudíž není důvod si myslet, že by to pro člověka mělo být jinak. Ale to by nebyl člověk člověkem, aby si svým chováním nevytvářel jiná pravidla, mnohokrát na úkor sebe sama.

Celý článek...

Strana 7 z 42

7

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...