mba banner
Jak hrát golf

SpanekO výkonech v profesionálním sportu rozhoduje každá maličkost. Trénink zůstává nejdůležitější aktivitou pro vysokou výkonnost, ale když není podpořen dalšími faktory, většinou se to na výkonech odrazí negativně. Ve světovém sportu rozhodují sekundy, setiny, centimetry, body. To je to, co je měřitelné a co je vidět. Ale to, co stojí za každou sekundou, setinou, bodem..., odráží všechny drobnosti, které sportovec zdokonaluje v přípravě.

Celý článek...

CereaŘíká se, co tě nezabije, to tě posílí. Ve rčeních bývají zakódovaná hluboká a léty prověřená moudra, avšak co se stravování týče, uvedené rčení bohužel neplatí. Vzhledem k současné situaci, kdy se více než kdy jindy skloňuje slovo imunita, by bylo dobré ji nejen skloňovat, ale hlavně posilovat.

Celý článek...

Stres minimalizaceStres je slovo, které v sobě nese negativní náboj. Každý si ho spojuje s problémy a starostmi. Nikdo se neocitne ve stresu, když se mu daří a cítí se dobře. To se navzájem vylučuje. Ať nám stres způsobí sportovní aktivita nebo pracovní a mezilidská komunikace, výsledek je stejný. Naše tělo reaguje na určitý podnět, který nám způsobuje nepříjemné pocity a stavy. Trpí jak psychická, tak fyzická stránka člověka. A protože se psychika odráží na fyzickém stavu, je celá situace o to náročnější.

Celý článek...

UnavaTento pojem se velmi vžil, i když je spíš takovým paradoxem, protože na jaře se začíná příroda probouzet a bujet, tudíž není důvod si myslet, že by to pro člověka mělo být jinak. Ale to by nebyl člověk člověkem, aby si svým chováním nevytvářel jiná pravidla, mnohokrát na úkor sebe sama.

Celý článek...

Jon bunkerV závislosti na poloze míčku, vzdálenosti a umístění vlajky mám v zásobě tři druhy ran z bankru. Standardní úder, kdy míček po dopadu trochu běží, ránu s velkou rotací, která vyletí vysoko a míč po dopadu rychle zastaví, a tzv. chunk and run, kdy míček letí trochu níž a po dopadu má větší doběh. Uvedené dělení ran je však pro potřeby rekreačních hráčů příliš komplikované, proto vám dám tři zásadní rady pro vyhrání míčku z bankru.

Celý článek...

Rooyen greenTřicetiletý Jihoafričan se vloni na Scandinavian Invitational dočkal premiérového titulu na okruhu European Tour a díky dobrým výkonům si vydláždil i první start na letošním Masters v Augustě. Nejen to ho pasuje do role rádce v oblasti hry na greenech a v jejich okolí.

Celý článek...

Strana 3 z 61

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...