Jak hrát golf

VillegasVýkony jako na houpačce zažil snad každý golfista. Možná tomu nebudete věřit, ale výpadky se týkají i těch nejlepších. Potvrzuje to i Camilo Villegas, jehož tělesné proporce vzbuzují obdiv. Z fyzických předností vychází i jeho švih, který je velmi dynamický, nicméně občas potřebuje učesat.

Celý článek...

PodvedomiJak ovlivňuje podvědomí náš život a tím pádem sportovní výkon? Víc, než si myslíme. Síla podvědomí je obrovská a skrývá mnohá tajemství, která mají vliv na to, jak přemýšlíme, jak se cítíme a konáme.

Celý článek...

McIlroy jamkovkaHra na jamky využívá stejný arzenál zbraní jako hra na rány, ovšem liší se ve strategii. Hrajete totiž proti jedinému soupeři, hrajete šachovou partii na trávě. Jak si v takovém duelu počínat?

Celý článek...

BrobergJedním z klíčových pohybů, rozpitváme-li celý golfový švih, je uvolnění zápěstí při zásahu míče. Právě ten vám umožní „napumpovat" do rány energii.

Celý článek...

WarrenJsou mistry svého řemesla a nezdráhají se s vámi podělit o něco málo ze svého umu. Marc Warren už třikrát triumfoval na European Tour a poradí vám, jak si poradit s ranou z bankru.

Celý článek...

Olesen svihJakmile se profesionálové z PGA dostanou k přihrávce, u které se kvůli délce rozhodují mezi dvěma holemi, spoléhají na dvě věci. Na přesnou znalost délek, které hrají jednotlivými wedgemi, a na hodiny strávené na driving range.

Celý článek...

Strana 9 z 39

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...