Inzerce
Jak hrát golf

Fazovy modelUčení je základem jakékoliv aktivity. A naučit se učit se využijeme ve všech aspektech života, nejen v tréninku. Pojďme se spolu podívat na fázový model učení. Jak funguje a jak ho použít k vlastnímu zdokonalení, na golfovém hřišti i mimo něj.

Celý článek...

Pravidla - test

ReidSportovně nadaná Angličanka Melissa Reid posbírala na LET už pět titulů a dvakrát hájila evropské barvy v Solheim Cupu. Vidět jste ji mohli na vlastní oči na Albatrossu, kde v roce 2012 zvítězila. V kariéře ji dočasně zbrzdily i osobní problémy, ale dokázala jim čelit. A stejně úspěšně se umí postavit i překážkám na hřišti. Třeba se její tipy budou hodit i vám.

Celý článek...

Spieth zelezoNedávná světová jednička Jordan Spieth převyšuje konkurenty zejména na greenech. V jednopatech je takřka nedostižný. Ovšem i k úspěšným patům si musí cestu pečlivě připravit. Postrachem i pro zkušenější hráče bývá dlouhé železo.

Celý článek...

ZklamaniVe vrcholovém sportu, ale i v běžném životě, se někdy nacházíme nahoře, jindy naopak dole. Nikdo se nemůže neustále hřát na výsluní. Občas je potřeba spadnout, abychom dokázali vstát a být ještě lepší, výkonnější a spokojenější.

Celý článek...

Donald instrukceNěkdejší světová jednička Luke Donald sice momentálně hledá pohodu z dob, kdy se usadil na vrcholu, nicméně stále si z jeho hry můžeme mnohé vzít. Ne náhodou Angličan patří mezi nejlepší golfisty, pokud jde o krátkou. Jeho wedge i patr patří k nejpřesnějším.

Celý článek...

Rose svihPokud jednotlivé části hry do sebe zapadají jako skládanka, není těžké zůstat „v zóně". Těžší je udržet se v takovém stavu. Věřit své hře, kontrolovat emoce a hrát bez chyb – usilujeme o to všichni. Jak na to jde Justin Rose?

Celý článek...

Strana 9 z 41

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...