mba banner
Jak hrát golf

ZraneniMezi obvyklá zimní zranění nejen lyžařů patří přetržení vazu v koleni. O tom, zda člověka poznamená na zbytek života, anebo se rychle a bez trvalých následků uzdraví, rozhodují tři faktory: včasná pomoc fyzioterapeuta, aplikace moderních technologií podporujících hojení a aktivní spolupráce pacienta při rehabilitaci.

Celý článek...

FyzioklinikaProchladlé svaly dokáží člověka vyřadit z aktivního života až na několik měsíců. Už první bolestivé signály by proto měli lidé vnímat a řešit. Při včasné pomoci fyzioterapeuta lze zmrzlé rameno či blokádu krku nebo zad účinně zvrátit v jejich počátcích. V opačném případě znamenají mnohaměsíční rekonvalescenci.

Celý článek...

Rose puttKrátký pat vypadá jako formalita, avšak jeho neproměnění může pořádně nahlodat vaši sebedůvěru. Poradím vám pár cvičení, jak s jistotou proměňovat paty z kratší vzdálenosti, a dám vám i pár užitečných tipů.

Celý článek...

Oost patExistuje několik základních principů, které se vyplatí zvážit ještě předtím, než vkročíte na greeny. Připomenu vám proto něco o založení hole a o vlastním úderu, abyste zvýšili své šance uspět. Nabídnu vám i několik tipů, jak číst green, včetně klíčových rad, s jejichž pomocí pokaždé zasáhnete požadovaný cíl.

Celý článek...

DychaniBlíží se den soutěže a nervozita ve mně roste. Poslední noc jsem se moc nevyspal a v hlavě se mi pořád dokola objevují myšlenky, které bych nepřál ani nepříteli. Snažím se usnout, ale čím více se snažím to vyhnat z hlavy, tím více myšlenky sílí a můj příběh nabývá na síle a intenzitě. Zkouším na to nemyslet, ale za chvíli je to tady zase. Začínám ztrácet energii a panika z toho, že se zase nevyspím a zítra budu unaven na důležitou soutěž, je skličující.

Celý článek...

PyramidaMáme tady nový rok, do kterého si obvykle přejeme zdraví a štěstí. O stavu štěstí by se dalo dlouze polemizovat a každý si jej jistě představuje úplně jinak. Mnoho lidí po něm touží a najdou se i tací, kteří jsou ochotni pro jeho dosažení provádět psí kusy. Jelikož tady o zdraví obvykle dlouze rozjímám, zaměřím se tentokrát na štěstí, které jde se zdravím ruku v ruce.

Celý článek...

Strana 5 z 61

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...