mba banner
Jak hrát golf

cipKaždá normální hráčka golfu a každý normální hráč, třeba i v kategorii začátečníků a rekreantů, mají legitimní touhu hrát nižší skóre. Normální golfisté rovněž mají zájem zlepšovat herní techniku, ovšem v amatérské kategorii na to povětšině nemají dost času. Proto si musí vybrat, do čeho v tréninku investují vzácný čas ukradený rodině, obživě a dalším oblastem života. Musí si vybrat, co je pro něj nejefektivnější. Proto doporučuji strategickou volbu, která každému rekreačnímu golfistovi zajistí vyšší úroveň spolehlivosti hry a lepší výsledky. Jedná se o tři klíčové rány, na kterých lze v součtu postavit vyšší konzistentnost výsledků.

Celý článek...

BankrKaždá normální hráčka golfu a každý normální hráč, třeba i v kategorii začátečníků a rekreantů, mají legitimní touhu hrát nižší skóre. Normální golfisté rovněž mají zájem zlepšovat herní techniku, ovšem v amatérské kategorii na to povětšině nemají dost času. Proto si musí vybrat, do čeho v tréninku investují vzácný čas ukradený rodině, obživě a dalším oblastem života. Musí si vybrat, co je pro něj nejefektivnější. Proto doporučuji strategickou volbu, která každému rekreačnímu golfistovi zajistí vyšší úroveň spolehlivosti hry a lepší výsledky. Jedná se o tři klíčové rány, na kterých lze v součtu postavit vyšší konzistentnost výsledků.

Celý článek...

Sto metruKaždá normální hráčka golfu a každý normální hráč, třeba i v kategorii začátečníků a rekreantů, mají legitimní touhu hrát nižší skóre. Normální golfisté rovněž mají zájem zlepšovat herní techniku, ovšem v amatérské kategorii na to povětšině nemají dost času. Proto si musí vybrat, do čeho v tréninku investují vzácný čas ukradený rodině, obživě a dalším oblastem života. Musí si vybrat, co je pro něj nejefektivnější. Proto doporučuji strategickou volbu, která každému rekreačnímu golfistovi zajistí vyšší úroveň spolehlivosti hry a lepší výsledky. Jedná se o tři klíčové rány, na kterých lze v součtu postavit vyšší konzistentnost výsledků.

Celý článek...

KoucKoučink neboli mentální trénink je v současnosti nedílnou součástí sportovní přípravy úspěšných sportovců. O tom se již napsalo mnoho článků a byl vytvořen nespočet psychologických studií. Jeho dopad na výkonnost je jasný. Zamysleme se však nad otázkou, co když si sportovci platí mentálního kouče, posilují svoji psychickou stránku, a trenér jim neúmyslně škodí, aniž by si to uvědomoval. Někdy stačí nesprávné slovo, gesto nebo věta, jež vytvoří tlak. A i když jsme už psychicky silní, mohou se nám některé staré stereotypy vrátit a poškodit tréninkový výsledek nebo turnaj samotný. Psychika je velice citlivá a nikdy nebude připravena na sto procent. Člověk není stroj, a proto se tyto věci mohou stát, i přes její aktivní rozvoj a trénink.

Celý článek...

Shane LowryČtyřicetimetrová rána z bankru patří v golfu k nejobtížnějším úderům. Dokonce i jako profík, který si golfem vydělává, se spokojím s tím, když míček skončí pět metrů od jamky. Prozradím vám, jak na to jdu. Mám zažité, že uvedenou ránu hraju lob wedží a plným švihem. Amatérským golfistům bych však doporučil, pokud to hrana bankru dovolí, vzít si pitching wedge a otevřít úderovou plochu. Zasáhnete-li písek kousek za míčkem, docílíte ideální kombinace délky letu vzduchem a kutálení míčku po dopadu, aniž byste potřebovali plný švih. Čím delší nápřah totiž provedete, o to větší pravděpodobnost, že hůl nepřivedete k míčku správně.

Celý článek...

MatrixI když některé obchody své „Vánoce" zahájily už koncem léta, ty pravé Vánoce a sváteční období nás teprve čeká. Můžeme se nechat strhnout a nechat se semlít vánočním shonem nebo se od všeho toho humbuku oprostit a svobodně si stanovit nové a příjemnější rituály či zvyklosti nebo se vrátit k těm původním.

Celý článek...

Strana 6 z 61

6

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...