Jak hrát golf

Rory cvikJakákoliv sportovní aktivita vyžaduje uvolnění kloubů a zahřátí svalů, golf v tomto ohledu není výjimkou. Čím chladnější počasí panuje, o to důležitější roli rozcvičení hraje. Seznámím vás proto s několika základními cviky. Časy statického protahování patří minulosti, soustřeďte se na dynamický strečink, s jehož pomocí se postupně zahřejete a uvolníte. Každý hráč má svůj postup a své cviky, na které spoléhá, pokud se však dostanete do časové tísně, krev vám spolehlivě rozproudí pětice níže uvedených cviků. Díky nim uvolníte ramena, záda, trup, kolena a chodidla.

Celý článek...

CukroviRok se s rokem sešel a čekají nás opět vánoční svátky a Silvestr. S tímto obdobím si každý spojí ledasco, ale vykouzlit si pohodičku a netrpět s přecpaným žaludkem na gauči může být pro mnohé nadlidský výkon. Pokusím se lehkou formou nastínit, jak sváteční období prožít zvesela a bez skrupulí.

Celý článek...

Mentalni silaCo dělají úspěšní a duševně vyzrálí lidé? Proč jeden dosáhne úspěchu, zatímco druhý se snaží, a nepodaří se mu to? Naše zkušenosti z nás dělají ty osobnosti, jimiž jsme. Činí nás silnějšími a odolnějšími. Neexistuje však přesný návod, jak dosáhnout úspěchu a být vnitřně silný. Každý člověk to má jinak, nicméně existují společné věci, které úspěšní a duševně silní lidé nedělají. Celkem jich napočítáme třináct.

Celý článek...

ZdraviV dnešní době není problém najít relevantní informace týkající se zdravého životního stylu, ale už mnohem méně vyvěrají na povrch informace o tom, co se nám dostává doslova pod kůži. Tím nemám na mysli smog nebo jiné „moderní" nečistoty, ale kosmetiku a kosmetické krémy, různé mycí gely, šampóny apod. Tuto množinu produktů budu dále v textu uvádět jako „kosmetické".

Celý článek...

Rose chipZkušenější golfisté už vědí, že mnohé lze zachránit precizní krátkou hrou, a tak i když v poli občas nějakou tu ránu necháte, ještě nemusíte házet flintu do žita. Zatímco některé údery z okolí greenů zvládne i méně zkušený hráč s rutinou, jsou i takové, které vyžadují ke spolehlivému zvládnutí poctivý trénink. Letošní vítěz FedEx Cupu a úspěšný rydercupový reprezentant Evropy Justin Rose vám proto odhalí tajemství úspěšného čipování.

Celý článek...

zenZklidnit mysl, když to nejvíce potřebujeme, vyčistit negativní energii, ovládat své myšlení, dokázat se zbavit strachu, úzkosti, stresu, zbytečného hodnocení, porovnávání a obav můžeme zvládnout pomocí zenové meditace.

Celý článek...

Strana 10 z 56

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...