Jak hrát golf

WillettJsou mistry svého řemesla a nezdráhají se s vámi podělit o něco málo ze svého umu. Danny Willett letos šokoval soupeře v Augustě, a tak je určitě jedním z nejpovolanějších, pokud jde o tipy pro vaši hru.

Celý článek...

mentalNěkteří sportovci, ať dělají cokoliv, dosahují jen průměrné výkony, zatímco druzí jsou ve svém oboru špičkami. Všichni trénují, snaží se tomu dávat maximum, přesto je jejich výkonnost natolik rozdílná. Kde je zakopaný pes? Z praxe sportovního kouče a profesionální sportovkyně je má odpověď jednoznačná. Od průměru odděluje elitu hlava!

Celý článek...

basketPoužitím techniky tlaku do země zvýšíte rychlost hlavy hole a odstraníte tím problém s přenosem váhy, pokud zůstáváte ve švihu takzvaně „viset vzadu". Robin Symes vám vysvětlí, jak na to.

Celý článek...

Mahan zelezaHunter Mahan patří mezi nejlépe odpalující hráče na okruhu, ovšem on sám považuje za silnou část své hry i rány železy. Co je zapotřebí, abyste zasáhli pokaždé green? Podívejme se na tři klíčové body.

Celý článek...

Poulter svihIan Poulter je pověstný svým citem při ranách z okolí greenů, podíváme-li se však na mechaniku jeho švihu, zjistíme, že i tady je co obdivovat. Švihá skvěle na pohled a určitě stojí za nápodobu, zejména pokud se v začátku spouštění hole potýkáte s tzv. přepadáváním hole přes osu švihu. Je-li vaší obvyklou křivkou slabý fade, který může přecházet až ve slice, určitě zpozorněte.

Celý článek...

Spieth puttJordan Spieth vloni zažil skvělou sezonu, kterou pečetil 2 448. patem na poslední jamce Tour Championship. Ze dvou a půl metru se snad ani nemohl mýlit, neboť právě v této činnosti konkurenci výrazně převyšoval. Dominoval zejména v úspěšnosti jednopatů, když proměnil 44,3 % případů.

Celý článek...

Strana 10 z 39

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...