Inzerce
Jak hrát golf

Quiros odpalŠpanělský golfista Alvaro Quiros dlouhodobě patří mezi největší „ranaře" na European Tour. Není divu, že drajvr patří k jeho nejmilejším holím. Bezpečně s ní atakuje hranici tří set yardů. V čem spočívá kouzlo jeho dlouhých ran? Ve čtyřech krocích vám to odtajní.

Celý článek...

Pravidla - test

MytyPřipravte se, tento článek vás donutí přemýšlet! Často si golfisté myslí, že ví, jak vypadá dobrý švih, ale že jej pouze neumí provést. Proč jim to nejde? Protože jejich znalosti o dobrém švihu jsou mnohdy založeny na mýtech a otřepaných frázích, které jednoduše nefungují.

Celý článek...

Furyk swingFurykův neortodoxní švih patrně není krásný na pohled, zvlášť ve srovnání s klasickým švihem, kterým se pyšnili Bobby Jones nebo Ben Hogan. Jak se však zdá, je velmi účinný. Jinak by Američan sotva vybojoval už sedmnáct vavřínů na PGA Tour.

Celý článek...

detiMáte doma dítě, které byste rádi přivedli ke golfu? Podělím se s vámi o několik rad, kdy a jak začít, čeho se vyvarovat, aby dítě od golfu po pár letech neuteklo.

Celý článek...

StresStres je všude. Nelze jej zcela vytěsnit z našeho života, můžeme však pochopit důvody, proč se objevil, a naučit se ho zvládat. Nebo dokonce ovládat. Vnímat své tělo, pocity, myšlenky. To je klíč k bráně otevírající cestu našeho poznání o sobě samém.

Celý článek...

VillegasVýkony jako na houpačce zažil snad každý golfista. Možná tomu nebudete věřit, ale výpadky se týkají i těch nejlepších. Potvrzuje to i Camilo Villegas, jehož tělesné proporce vzbuzují obdiv. Z fyzických předností vychází i jeho švih, který je velmi dynamický, nicméně občas potřebuje učesat.

Celý článek...

Strana 10 z 41

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...