Prague-Golf-Card 250Pojmy jako „spolupráce, schopnost kompromisu nebo dlouhodobá společná vize" zatím nebyly českému golfu příliš vlastní. Zčásti to jistě souvisí s jeho překotným vývojem, částečně za to mohla naše podnikatelská i sociální nedospělost. Jak jinak si vysvětlit, že regionální i čistě lokální golfové karty, které jsou zcela běžné od Rakouska a Německa dál na západ, u nás nevznikly. Pokud se zde objevily podobné snahy, měly až na výjimky jepičí život.

Prague Golf Card je první vlaštovkou dlouhodobé spolupráce a společné vize, která je v českém golfovém prostředí ojedinělá. Naznačuje, že se časy mění. A to je především pro golfisty dobrá zpráva. Prague Golf Card vznikla díky spolupráci pěti oblíbených hřišť z Prahy a blízkého okolí.
Golfové resorty Black Bridge, Loreta Pyšely, Prague City Golf Zbraslav, Mstětice a Beřovice si uvědomily, že dozrál čas ke změně. Rozhodly se k radikálnímu kroku. Rozvázaly spolupráci s virtuálními kluby. To byla nutnost pro možný budoucí úspěch Prague Golf Card.

Po měsíci jednání připravily nejen pro pražské golfisty produkt, se kterým si mohou za cenu od 6 290 Kč sedmkrát zahrát v průběhu sezony 2019 na svých mistrovských hřištích. Nabídka reflektuje fakt, že se hráči často nechtějí vázat k jednomu hřišti, a přináší cenově velmi dostupnou variantu hry na hřištích, jež jsou oblíbená pro svou vysokou kvalitu hracích ploch i služeb. Zároveň ale golfisté nechtějí cestovat za hrou déle než hodinu, což všechna hřiště Prague Golf Card při cestě z centra Prahy splňují.

Celý projekt vznikl ve spolupráci se společností Tee Time SE, která zajistí jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném a moderním uživatelském rozhraní. Vše bude probíhat v dobře známém prostředí rezervačního systému Tee Time. Zakoupení Prague Golf Card je možné také na recepcích pěti spolupracujících hřišť, a to například ve formě dárkového poukazu k Vánocům.

Prague Golf Card je krokem k budoucí dlouhodobé spolupráci, ze které budou profitovat golfisté v Praze a okolí. Hráče, kteří si zakoupí Prague Golf Card, čeká mimo jiné série golfových turnajů na uvedených pěti hřištích. O další nápady není nouze, ale následující rozvoj PGC vyplyne především z ohlasů hráčů.
Aby Prague Golf Card nebyla jen výstřelem do tmy, je spolupráce smluvně potvrzená na tři roky. Celý projekt nicméně počítá minimálně s pětiletým horizontem, ve kterém by se měla nabídka směrem k hráčům nadále rozšiřovat.

Věříme, že Prague Golf Card je dalším důvodem, proč se těšit na golfový rok 2019. Přejeme vám pěknou hru z Lorety, Černého Mostu, Zbraslavi, Mstětic a Beřovic.

PRAGUE GOLF CARD V KOSTCE
Nejvýhodnější nabídka hry v Praze a okolí!
· Celkem 7 her na 18 jamek na 5 mistrovských hřištích
· 1 hra na každém z hřišť + 2 volitelná fee
· Možnost využít hry v rámci turnajů Prague Golf Card Tour.
· Karta je na jméno a je nepřenosná.

Ceny a typy karet:
po–čt: 6 290 Kč
po–ne: 7 590 Kč

Prague-Golf-Card 650 all


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...