Prague-Golf-Card 250Pojmy jako „spolupráce, schopnost kompromisu nebo dlouhodobá společná vize" zatím nebyly českému golfu příliš vlastní. Zčásti to jistě souvisí s jeho překotným vývojem, částečně za to mohla naše podnikatelská i sociální nedospělost. Jak jinak si vysvětlit, že regionální i čistě lokální golfové karty, které jsou zcela běžné od Rakouska a Německa dál na západ, u nás nevznikly. Pokud se zde objevily podobné snahy, měly až na výjimky jepičí život.

Prague Golf Card je první vlaštovkou dlouhodobé spolupráce a společné vize, která je v českém golfovém prostředí ojedinělá. Naznačuje, že se časy mění. A to je především pro golfisty dobrá zpráva. Prague Golf Card vznikla díky spolupráci pěti oblíbených hřišť z Prahy a blízkého okolí.
Golfové resorty Black Bridge, Loreta Pyšely, Prague City Golf Zbraslav, Mstětice a Beřovice si uvědomily, že dozrál čas ke změně. Rozhodly se k radikálnímu kroku. Rozvázaly spolupráci s virtuálními kluby. To byla nutnost pro možný budoucí úspěch Prague Golf Card.

Po měsíci jednání připravily nejen pro pražské golfisty produkt, se kterým si mohou za cenu od 6 290 Kč sedmkrát zahrát v průběhu sezony 2019 na svých mistrovských hřištích. Nabídka reflektuje fakt, že se hráči často nechtějí vázat k jednomu hřišti, a přináší cenově velmi dostupnou variantu hry na hřištích, jež jsou oblíbená pro svou vysokou kvalitu hracích ploch i služeb. Zároveň ale golfisté nechtějí cestovat za hrou déle než hodinu, což všechna hřiště Prague Golf Card při cestě z centra Prahy splňují.

Celý projekt vznikl ve spolupráci se společností Tee Time SE, která zajistí jednoduchý způsob online objednání, platby a následnou kontrolu čerpání karty v přehledném a moderním uživatelském rozhraní. Vše bude probíhat v dobře známém prostředí rezervačního systému Tee Time. Zakoupení Prague Golf Card je možné také na recepcích pěti spolupracujících hřišť, a to například ve formě dárkového poukazu k Vánocům.

Prague Golf Card je krokem k budoucí dlouhodobé spolupráci, ze které budou profitovat golfisté v Praze a okolí. Hráče, kteří si zakoupí Prague Golf Card, čeká mimo jiné série golfových turnajů na uvedených pěti hřištích. O další nápady není nouze, ale následující rozvoj PGC vyplyne především z ohlasů hráčů.
Aby Prague Golf Card nebyla jen výstřelem do tmy, je spolupráce smluvně potvrzená na tři roky. Celý projekt nicméně počítá minimálně s pětiletým horizontem, ve kterém by se měla nabídka směrem k hráčům nadále rozšiřovat.

Věříme, že Prague Golf Card je dalším důvodem, proč se těšit na golfový rok 2019. Přejeme vám pěknou hru z Lorety, Černého Mostu, Zbraslavi, Mstětic a Beřovic.

PRAGUE GOLF CARD V KOSTCE
Nejvýhodnější nabídka hry v Praze a okolí!
· Celkem 7 her na 18 jamek na 5 mistrovských hřištích
· 1 hra na každém z hřišť + 2 volitelná fee
· Možnost využít hry v rámci turnajů Prague Golf Card Tour.
· Karta je na jméno a je nepřenosná.

Ceny a typy karet:
po–čt: 6 290 Kč
po–ne: 7 590 Kč

Prague-Golf-Card 650 all


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...