OGS 2017 Pysely-250Zahajovací turnaj Open Golf Series (turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu GOLF) se uskutečnil tradičně v Pyšelích, tentokrát ve středu 19. dubna. Na hráče zde čekalo nádherné, perfektně připravené hřiště, dokonce i sluníčko. Pouze teplota a vítr odpovídaly spíš skotskému létu, než druhé polovině dubna u nás. Díky počasí prořídlému startovnímu poli dominoval Antonín Jízdný z GC Brno.

Do turnaje nakonec nastoupilo jen 22 hráčů, z nichž nejlepší výsledek znamenající první místo přinesl do klubovny Antonín Jízdný z GC Brno. Litovat ale nemusí nikdo, protože všichni hráči byli odměněni bonusovým bodem, který se jim připočetl k výsledku započítávanému do průběžného žebříčku, jehož vítěz získá týdenní pronájem vily ve Španělsku u golfového hřiště La Reserva.

Popis fotografie (zleva): Anna-Marie Dzivjaková (6. místo); Jan Kužela (5. místo); Jitka Boudová (3 místo); Jan Jelínek (druhé místo) a Anatol Nepala, držitel prvního žolíka za Gecco Nearest z jamky číslo osm v hodnotě 232 cm. Vítěz turnaje Antonín Jízdný na fotografii chybí. Z „winning ceremony" byl omluven, protože spěchal podpořit svou Kometu v rozhodujícím zápase o extraligový hokejový titul. A jak už teď víme, úspěšný byl i tam!

Turnajové výsledky ZDE

Průběžný žebříček OGS 2017 ZDE

Další turnaj OGS 2017: Malacky, středa 3.5.2017, přihlašování ZDE

Turnajový kalendář a propozice OGS 2017 ZDE


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...