Loreta-prizeRok se s rokem sešel a hlasy golfistů nám přinesly již druhé vítězství v anketě o "hřiště roku." Před čtyřmi lety touto dobou jsme se modlili, aby už roztál sníh. Pořád jsme neměli osetou osmnáctou jamku, ale věřili jsme, že v létě hřiště otevřeme. V polovině června jsme začali na první devítce, o měsíc později už se hrálo na osmnáct jamek. Od první sezóny se snažíme, aby byli naši hosté každým dalším rokem na Loretě spokojenější a cítili se tady víc a víc jako doma.

Ocenění "hřiště roku" vnímám jako ocenění služby, kterou nabízíme. Nejsme a nikdy nebudeme nejkvalitnějším hřištěm u nás. Pro podobná nej nebylo hřiště ani postaveno. Věřím ale, že se dlouhodobě prezentujeme vstřícným a osobním přístupem. Byť by to měla být samozřejmost, často nás to odlišuje od ostatních.

Osobně mne těší, že se v letošní anketě v dílčích kategoriích na skvělém druhém místě umístila naše restaurace, trenér Jakub Važanský a naše tréninkové zázemí.
Snažíme se našim členům, hráčům a klientům nabídnout každý den kvalitní služby. Začínáme již pátou sezónu a na začátku každého dne máme vždy stejný cíl. Dopřát našim hostům krásný den na golfu a vidět je odcházet s úsměvem na tváři.
Děkuji všem hráčům za jich hlasy pro Loretu a srdečně je zvu na oslavu našeho vítězství. Charitativní Loreta GolFest se uskuteční již v pátek 7. 4. na Loretě. Rezervujte si hrací časy co nejdříve. Hrajeme za každého počasí!

Zdroj: TZ, Jirka Novosad, Loreta Golf Club Pyšely


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...