Loreta-prizeRok se s rokem sešel a hlasy golfistů nám přinesly již druhé vítězství v anketě o "hřiště roku." Před čtyřmi lety touto dobou jsme se modlili, aby už roztál sníh. Pořád jsme neměli osetou osmnáctou jamku, ale věřili jsme, že v létě hřiště otevřeme. V polovině června jsme začali na první devítce, o měsíc později už se hrálo na osmnáct jamek. Od první sezóny se snažíme, aby byli naši hosté každým dalším rokem na Loretě spokojenější a cítili se tady víc a víc jako doma.

Ocenění "hřiště roku" vnímám jako ocenění služby, kterou nabízíme. Nejsme a nikdy nebudeme nejkvalitnějším hřištěm u nás. Pro podobná nej nebylo hřiště ani postaveno. Věřím ale, že se dlouhodobě prezentujeme vstřícným a osobním přístupem. Byť by to měla být samozřejmost, často nás to odlišuje od ostatních.

Osobně mne těší, že se v letošní anketě v dílčích kategoriích na skvělém druhém místě umístila naše restaurace, trenér Jakub Važanský a naše tréninkové zázemí.
Snažíme se našim členům, hráčům a klientům nabídnout každý den kvalitní služby. Začínáme již pátou sezónu a na začátku každého dne máme vždy stejný cíl. Dopřát našim hostům krásný den na golfu a vidět je odcházet s úsměvem na tváři.
Děkuji všem hráčům za jich hlasy pro Loretu a srdečně je zvu na oslavu našeho vítězství. Charitativní Loreta GolFest se uskuteční již v pátek 7. 4. na Loretě. Rezervujte si hrací časy co nejdříve. Hrajeme za každého počasí!

Zdroj: TZ, Jirka Novosad, Loreta Golf Club Pyšely


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...