Pysely 2019 1 250Loreta Golf Club Pyšely vítá hráče a své členy na prahu již své sedmé sezony. Přes zimu jsme tradičně nelenili. Připravili jsme řadu novinek a zapracovali na detailech, které by měly váš celkový zážitek ze hry na Loretě posunout zase o stupínek výš. Hlavní filozofií Loreta Golf Clubu Pyšely i nadále zůstává především budování klubu se silnou tradicí a vytváření nadstandardních podmínek pro své členy. Vysoký standard služeb, údržby hřiště, ale hlavně úsměvy a přátelská atmosféra čekají na všechny hráče. Na co se tedy můžete na Loretě těšit v roce 2019?

Loreta Hotel nabízí ubytování s výhledem na hřiště
Golfisté pomalu objevují, že z Lorety je škoda po hře golfu odjíždět. Dobrá večeře, víno na terase a spánek v hotelu uprostřed golfového hřiště v překrásné posázavské krajině určitě stojí za to. Přijeďte na Loretu za skvělým golfem. V příjemném prostředí si odpočinete a dobijete baterky na další náročné dny. Připravili jsme pro vás výhodné balíčky.

Bestseller! Roční členství Swing PLUS s jarní slevou 50 % na fee
Skutečným bestsellerem je členství Swing PLUS. Za cenu 3 990 Kč získáte registraci v ČGF, čtyři volná fee na 18 jamek, slevu 10–30 % na green fee při zakoupení přes aplikaci Loreta a další výhody člena. Jako jarní bonus získáte do 12. dubna slevu 50 % na fee! V nabídce je stále také oblíbené členství Swing za 1 590 Kč.

Vysoká kvalita hracích ploch od prvního dne sezony
První dny po otevření hřiště ukázaly, že všechny plochy přezimovaly bez problémů a hřiště je ve skvělé herní kondici. Naší snahou je nabídnout vám hru na Loretě vždy ve stoprocentní kvalitě. Díky pravidelné údržbě greenů bez velké aerifikace a pískování se můžete opět těšit na vysoký standard všech hracích ploch hned od prvních dnů po otevření hřiště. Věříme, že se tak na jaře staneme vaší volbou číslo jedna v honbě za kvalitními greeny.

Životní členství Premium na zkoušku za 25 000 Kč
Na Loretě je v první řadě kladen důraz na členský život a budování klubu s tradicí a spokojenými členy. Jedinečnou možností, jak se o tom přesvědčit, je nabídka životního členství Premium na roční zkoušku. Můžete tak prožít rok jako člen Premium s možností volné hry a všemi výhodami člena. Po roce je na vás, zda využijete výhodné individuální nabídky pro setrvání v klubu na permanentní bázi. Členem na zkoušku se můžete stát již za 25 000 Kč na rok. Zvýhodněnou cenu mají junioři, studenti a senioři nad 60 let.

PGC potěší v létě golfové rodiny. Nejen na Loretě si děti zahrají za 1 korunu
V rámci Prague Golf Card jsme se rozhodli nabídnout benefit skupině hráčů, které říkáme „golfová rodina". Držitel karty bude moci vzít o letních prázdninách své dítě do 16 let na hřiště (Loreta, Zbraslav, Black Bridge, Mstětice, Beřovice) do flightu jako spoluhráče za symbolickou jednu korunu. Uvědomujeme si, že v létě musí během prázdnin řešit rodiče často palčivou otázku „kam s ním/s nimi". Vyrazit přitom třeba ve čtyřech na golf prostě vaši peněženku provětrá, ať už chcete nebo ne.
Letos v létě to tak nebude muset být. Chceme v rámci PGC dopřát golfovým rodinám možnost cestování po hřištích, aniž by musely řešit finanční stránku hry spojenou s jejich dětmi.

Přejeme všem golfistům úspěšnou golfovou sezonu a těšíme se na viděnou na Loretě.

Převzato z časopisu GOLF 4/2019

Pysely 2019 2 250UŽITEČNÉ INFORMACE
LORETA GOLF CLUB PYŠELY
Adresa: Šibeniční 520, 251 67 Pyšely
Tel.: +420 606 602 422
Web: www.loretagolf.cz
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
GPS: 49°86'9,38" N | 14°67'24,87" E
Rok otevření: 2013
Služby: driving range | chipping & putting green | výuka golfu | půjčovna vybavení | klubovna | restaurace | ubytování | wellness
Počet jamek: 18 | Par: 72
Délka (m): 5 991 (bílá) | 5 586 (žlutá) | 5 280 (modrá) | 4 890 (červená)
Green fee: 1 090 (po–čt) | 1 350 Kč (st–pá) | 1 690 Kč (so–ne)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...