Pysely 2019 1 250Loreta Golf Club Pyšely vítá hráče a své členy na prahu již své sedmé sezony. Přes zimu jsme tradičně nelenili. Připravili jsme řadu novinek a zapracovali na detailech, které by měly váš celkový zážitek ze hry na Loretě posunout zase o stupínek výš. Hlavní filozofií Loreta Golf Clubu Pyšely i nadále zůstává především budování klubu se silnou tradicí a vytváření nadstandardních podmínek pro své členy. Vysoký standard služeb, údržby hřiště, ale hlavně úsměvy a přátelská atmosféra čekají na všechny hráče. Na co se tedy můžete na Loretě těšit v roce 2019?

Loreta Hotel nabízí ubytování s výhledem na hřiště
Golfisté pomalu objevují, že z Lorety je škoda po hře golfu odjíždět. Dobrá večeře, víno na terase a spánek v hotelu uprostřed golfového hřiště v překrásné posázavské krajině určitě stojí za to. Přijeďte na Loretu za skvělým golfem. V příjemném prostředí si odpočinete a dobijete baterky na další náročné dny. Připravili jsme pro vás výhodné balíčky.

Bestseller! Roční členství Swing PLUS s jarní slevou 50 % na fee
Skutečným bestsellerem je členství Swing PLUS. Za cenu 3 990 Kč získáte registraci v ČGF, čtyři volná fee na 18 jamek, slevu 10–30 % na green fee při zakoupení přes aplikaci Loreta a další výhody člena. Jako jarní bonus získáte do 12. dubna slevu 50 % na fee! V nabídce je stále také oblíbené členství Swing za 1 590 Kč.

Vysoká kvalita hracích ploch od prvního dne sezony
První dny po otevření hřiště ukázaly, že všechny plochy přezimovaly bez problémů a hřiště je ve skvělé herní kondici. Naší snahou je nabídnout vám hru na Loretě vždy ve stoprocentní kvalitě. Díky pravidelné údržbě greenů bez velké aerifikace a pískování se můžete opět těšit na vysoký standard všech hracích ploch hned od prvních dnů po otevření hřiště. Věříme, že se tak na jaře staneme vaší volbou číslo jedna v honbě za kvalitními greeny.

Životní členství Premium na zkoušku za 25 000 Kč
Na Loretě je v první řadě kladen důraz na členský život a budování klubu s tradicí a spokojenými členy. Jedinečnou možností, jak se o tom přesvědčit, je nabídka životního členství Premium na roční zkoušku. Můžete tak prožít rok jako člen Premium s možností volné hry a všemi výhodami člena. Po roce je na vás, zda využijete výhodné individuální nabídky pro setrvání v klubu na permanentní bázi. Členem na zkoušku se můžete stát již za 25 000 Kč na rok. Zvýhodněnou cenu mají junioři, studenti a senioři nad 60 let.

PGC potěší v létě golfové rodiny. Nejen na Loretě si děti zahrají za 1 korunu
V rámci Prague Golf Card jsme se rozhodli nabídnout benefit skupině hráčů, které říkáme „golfová rodina". Držitel karty bude moci vzít o letních prázdninách své dítě do 16 let na hřiště (Loreta, Zbraslav, Black Bridge, Mstětice, Beřovice) do flightu jako spoluhráče za symbolickou jednu korunu. Uvědomujeme si, že v létě musí během prázdnin řešit rodiče často palčivou otázku „kam s ním/s nimi". Vyrazit přitom třeba ve čtyřech na golf prostě vaši peněženku provětrá, ať už chcete nebo ne.
Letos v létě to tak nebude muset být. Chceme v rámci PGC dopřát golfovým rodinám možnost cestování po hřištích, aniž by musely řešit finanční stránku hry spojenou s jejich dětmi.

Přejeme všem golfistům úspěšnou golfovou sezonu a těšíme se na viděnou na Loretě.

Převzato z časopisu GOLF 4/2019

Pysely 2019 2 250UŽITEČNÉ INFORMACE
LORETA GOLF CLUB PYŠELY
Adresa: Šibeniční 520, 251 67 Pyšely
Tel.: +420 606 602 422
Web: www.loretagolf.cz
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
GPS: 49°86'9,38" N | 14°67'24,87" E
Rok otevření: 2013
Služby: driving range | chipping & putting green | výuka golfu | půjčovna vybavení | klubovna | restaurace | ubytování | wellness
Počet jamek: 18 | Par: 72
Délka (m): 5 991 (bílá) | 5 586 (žlutá) | 5 280 (modrá) | 4 890 (červená)
Green fee: 1 090 (po–čt) | 1 350 Kč (st–pá) | 1 690 Kč (so–ne)


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...