Pysely il2 reznyTřetí vítězství v řadě v anketě Hřiště roku a premiérové vítězství pro místní restauraci. Kdo by to byl před pěti lety řekl. Na Loretě se teprve sela fairway osmnáctky, počasí nám nepřálo a ekonomická situace pro otevření hřiště nebyla nijak lákavá...

Asi právě fakt, že nám od začátku nikdo nedal nic zadarmo, zformoval filozofii a tým, který od začátku vítězí. Majitelé hřiště se od prvních dnů nebáli dát zelenou v té době inovativním způsobům propagace. Od začátku byl kladen důraz na maximálně proklientský přístup s akcentací klubového života.

Když jsme po roce provozu přibrali do party Marina Cimburka jako provozovatele restaurace, reagovali jsme na neuspokojivou úroveň restauračních služeb. Dělat gastro na golfu není žádná legrace. Jak říkáme na Loretě: „Jó, Cimba ten tvrdej chleba má." Za čtyři sezóny se mu nicméně podařilo vybrousit nabídku a úroveň služeb a vystoupal v anketě Restaurace roku 2017 na stupínek nejvyšší. Je to pro nás skvělá zpráva, neboť golfista vždy vnímá celkovou zkušenost z návštěvy hřiště.

Každé ocenění je pro nás velkým závazkem do budoucna. Uvědomujeme si, že je s tím spojeno vysoké očekávání hráčů. Trvale pracujeme na tom, aby kvalita hřiště, služeb i restaurace nadále rostla.

Letošní vítězství v anketě slavíme s golfisty soutěží o celoroční hru na Loretě a další hodnotné ceny: https://soutez.loretagolf.cz/

V letošním roce jsme se ale rozhodli rozšířit naše pole působnosti. Po pěti letech intenzivní práce s již existujícími golfisty jsme se rozhodli věnovat čas, energii a finance do rozvoje golfu v Pyšelích a okolí. Vede nás k tomu nejen chladný obchodní kalkul, ale především skutečný zájem o přiblížení našeho sportu lidem, kteří bydlí v blízkém okolí hřiště. Český golf není z ekonomického hlediska v dobrém stavu. Je příliš mnoho hřišť na malý počet golfistů. Díky tomu, že patříme ke šťastnějším z hřišť, cítíme závazek podílet se aktivně na rozvoji golfu v České republice. Nově také rozvíjíme dětskou akademii a zahajujeme spolupráci s mateřskými a základními školami v okolí.

Přeji všem golfistům vydařenou sezónu a alespoň jednu hru měsíčně na Loretě!

Zdroj: TZ, Jirka Novosad


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...