Kynzvart-ilu2-750Zahrajte si na jednom z nejkrásnějších hřišť v Česku za výhodnou cenu. Na osmnáctijamkovém hřišti v golfovém resortu Kynžvart zasazeném do úžasného anglického parku s kulisou klasicistního zámku si můžete zahrát za výhodnou cenu v rámci akce Sunset green fee už od 14 hodin. Osmnáct jamek za 1000 korun, nově i devět jamek za 500 korun.

Celý článek...

Ypsilon-ilu1-750Dětský den a zároveň den otevřených dveří se koná na liberecké Ypsilonce 23. září 2023 od 13 do 17 hodin. Den na golfu si ale mohou naplno užít nejen děti, ale rovnou celé rodiny, navíc na jednom z nejhezčích a nejkvalitnějších hřišť v Česku. A co vás čeká? Golfové soutěže o ceny, ukázka i výuka základních úderů, jízda na golfové buggy, exhibice golfových profesionálů, prohlídka golfového muzea, ukázka greenkeeperské techniky, samozřejmostí je možnost zapůjčení golfového vybavení zdarma a spousta další zábavy.

Celý článek...

zbraslav-ilu2-750Od začátku září startují dětské kurzy v Prague City Golf Academy pro začátečníky i pokročilé. Od 4. září až do 30. listopadu 2023 je na výběr ze čtyř programů o 12, nebo 24 tréninkových jednotkách. V jedné skupině je vždy maximálně pět dětí, které se pod vedením zkušených trenérů naučí základy golfu v případě začátečníků, nebo zdokonalí své golfové schopnosti v případě pokročilých hráčů. Délka tréninku je 85 minut.

Celý článek...

mstetice-ilu-750Od začátku září, konkrétně od 4. 9. až do 26. října 2023 startují skupinové golfové tréninky dětí od 6 let a nábor do nich začíná právě v těchto dnech. Tréninky jsou určené všem zájemcům o golf – začátečníkům i pokročilým v různých věkových kategoriích pod dohledem místních trenérů. Tréninky se uskuteční podle trenérů ve vybraných dnech v týdnu v čase od 16:30 do 18 hodin v rozsahu osmi až šestnácti lekcí v ceně 3440 korun až 6880 korun. Navíc každé pondělí od 18 do 19 hodin je možné absolvovat kondiční cvičení s Bohuslavem Langrem zdarma.

Celý článek...

dar-dvur-club-750Resort Darovanský dvůr nenabízí pouze 27 golfových jamek na třech devítkách zasazených do krásné přírody nad meandrem Berounky, ale k tomu množství dalších skvělých možností pro milovníky aktivního odpočinku. Na výběr je vedle tří mistrovských devítek i devítijamkové veřejné hřiště, driving, venkovní krytý bazén, fotbalové hřiště, hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty, bowling, možnost zahrát si laser game, nebo vyrazit pěšky za turistikou, či na kole do okolí na bezpočet cyklistický tras i singltrailových tratí.

Celý článek...

alfredov-750Zahrajte si golf a užijte ještě letní dny v Alfrédově za skvělé prázdninové ceny. Vedle golfu si můžete vychutnat místní wellnes, výborné jídlo a spoustu dalších aktivit, mezi něž patří třeba rybaření. Zkrátka si užít relax v Golf & wellnes resortu Alfrédov. Golfisté mohou využít některou z prázdninových nabídek 5+1 na osmnáct, či devět jamek, k tomu slevu na zapůjčení buggy plus dva žetony na driving range zdarma.

Celý článek...

Mlade-Buky-750Dopřejte si dvojitou porci golfu na hřišti Grund Resortu Golf & Ski v Mladých Bukách díky srpnové akci dvě green fee za cenu jednoho. Přijďte si zahrát na úžasné hřiště s kouzelnými výhledy na okolní vrcholky Krkonoš a načerpat energii horské přírody. Akce platí po celý srpen vždy od pondělí do čtvrtka, a to bez ohledu na čas. Užijte si golf s přáteli na maximum.

Celý článek...

cebr-klubovna2-750Rozpálený gril, voňavý kouř z udírny a skvělé maso. Grilování nebo barbecue? Obojí si můžete naplno užít během víkendu 25. – 27. srpna v resortu Čertovo břemeno v rámci tradičních Gurmánských víkendů. Ochutnáte trhané maso, hovězí steak, domácí hamburger a další skvělá jídla od našich kuchařů. A k tomu si samozřejmě můžete zahrát i golf na místních 18 jamkách. Postaráno bude i o vaše děti, pro které je připravená sobotní akademie nejen s golfovým tréninkem, ale i s dalšími aktivitami včetně třeba cyklistiky, či rybaření.

Celý článek...

vinor-hriste-750Prague City Golf připravilo pro golfisty ve svých areálech ve Vinoři (na snímku) a na Zbraslavi ve zbytku léta hned několik zajímavých akcí. Pokud jste ještě letos ve Vinoři nebo na Zbraslavi nehráli, máte možnost si zahrát 18 jamek za 990 korun. Akce trvá do 27. srpna, takže záleží jen na vás, kdy si zarezervujete svůj tee time. A vezměte sebou své děti, protože ty do 15 let hrají do konce prázdnin, přesněji do 3. září, zdarma. Pro seniory na 65 let v klubu připravili k hracímu fee na 18 jamek oběd zdarma.

Celý článek...

Strana 2 z 228

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...