Ypsilon-ilu1-750Využijte akci Podzimní fee na Ypsilonce a zahrajte si osmnáct jamek nedaleko Liberce už od 630 korun. Podzim je na Ypsilonce nejbarevnějším obdobím roku, hřiště je v perfektním stavu, a tak si přijďte zahrát za neuvěřitelnou cenu 900 korun za osmnáct jamek. A pozor, klub navíc akceptuje reciprocity, a tak všichni hráči z hřišť v okolí Ypsilonky mohou využít 30% reciprocitu, čímž se cena fee na 18 jamek sníží na pouhých 630 korun. A ještě jednou pozor. Do konce sezony je k mání bugy na jednu hru za 500 korun.

Celý článek...

horehledy-osmicka-750Na přechodu října a listopadu byla v Hořehledech uzavřena golfová recepce. Odbavení na hřiště je nadále možné pouze přes aplikaci TeeTime pomocí Samoodbavení, pro nečleny platí cena celodenní hry 300 Kč (zaplatí platební kartou při rezervaci přes aplikaci). V platnosti rovněž zůstávají 100% reciprocity. Několik odpališť je na hřišti zkráceno, postupně bude sklizeno značení, odpadkové koše, lavičky,...Hra na drivingu je omezena pouze na rohožky a v tomto týdnu dojde rovněž k uzavření cvičné jamky. Jakékoli omezení provozu naleznete rovněž na našem webu, sociálních sítích nebo na telefonu 775 012 892.

Celý článek...

Hostivar-jam14-750Zahrajte si na hřišti Galerie Golf Hostivař od 1. listopadu až do konce letošního roku zdarma. Hra do konce roku zdarma je určená pro všechny stávající členy klubu, kteří se rozhodnou zůstat věrní Hostivaři i v příští sezoně. Členské příspěvky na příští sezonu je možné hradit od 1. 11. 2022, ve stejný den pak startuje i akce Hra do konce roku zdarma. Takže platí, že čím dřív si členství na rok 2023 zakoupíte, tím víckrát si hřiště zahrajete letos zdarma. Platí ale, že na hřišti je možné hrát pouze v případě, kdy to počasí a greenkeeper dovolí.

Celý článek...

oaks-osmnactka-750Přestože se blíží konec sezony, hřiště je ve výborném stavu a příroda jej zahalila do kouzelných barev. Pokud si přijdete zahrát na nejlepší hřiště v České republice s nově otevřenou klubovnou a užijte si poslední podzimní dny na golfu. Každý den od středy 2. 11. do neděle 6. 11. bude cena green fee na 18 jamek za 2 500 Kč, pro hosty členů za 2 000 Kč.

Celý článek...

Malec-Tomas-Kacov-750Duben 2017 je datem, kdy se golfové veřejnosti otevřely všechny tři devítky na dohled od posázavského Kácova. A jedním dechem je třeba dodat, že do české golfové společnosti vstoupily hodně razantně. Jména každé z nich – River, Meadow a Forest – se skloňovala ve všech pádech. A i když se tu a tam objevily i kritické připomínky, obliba golfového resortu Panorama Kácov vystoupala během krátké doby raketově vzhůru. Jak je na tom golfový resort v Posázaví po pěti letech? Nejen o tom jsme hovořili s manažerem Panorama Golf Resortu Tomášem Malcem.

Celý článek...

Horehledy-golf8-750Do Vánoc sice ještě nějaký čas chybí, ale kdo hledá s předstihem inspiraci, může ji nalézt v eshopu golfového klubu Hořehledy. Vedle golfové klasiky tam totiž najdete i zajímavé a originální dárky. Můžete třeba na vlastní kůži zažít den hořehledského manažera. Rovnou ale zapomeňte na nažehlený oblek, pracovní schůzky, nebo příjemné tlachání s návštěvníky. Zažijete opravdový pracovní den, v němž nechybí údržba hřiště, či starost o ekofarmu. Chybět nebude ale ani golfový trénink a hra na místních devíti jamkách. To vše za 2500 korun.

Celý článek...

Kestrany-ilu-750Ubytování v krásné přírodě přímo na golfovém hřišti se může stát nezapomenutelným zážitkem. Využijte akční balíček v Golf & Country Clubu Kestřany a něco takové můžete zažít. Co nabízí? Například jednu noc přímo na hřišti a k tomu dva dny neomezeného golfu. To vše pro jednu osobu za 2100 korun, pro dvě osoby pak za balíček zaplatíte 4200 korun. A co balíček obsahuje? Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, neomezený golf, žetony na driving range během pobytu zdarma (80 míčků na osobu a den) a zapůjčení e-cartu se slevou 200 korun.

Celý článek...

Berovice-ilu-750Golfový klub Beřovic nabízí tři druhy členství pro všechny kategorie golfistů. Stačí si jen vybrat to, které vám a vaší hře nejvíc vyhovuje. Tím základním je řádný členství Beřky, které umožňuje celoroční volný vstup a množství dalších výhod. Třeba i takovou, že každé úterý si člen může pozvat až tři hosty a celý flight si zahraje za zvýhodněnou cenu 1800 Kč. Vstupní poplatek členství Beřky stojí 15 000 korun plus roční příspěvek také 15 000 korun. Další členství MGM (Member Gets Member) znamená, že pokud řádný člen dovede do klubu nového zletilého člena, který uhradí vstupní i roční příspěvek, obratem dostane zpět vlastní již uhrazený roční příspěvek. Klub ale nabízí i přidružené členství Beřky1 za 1800 korun s jednou hrou na 18 jamek, nebo Beřky3 za 3600 korun se třemi fee na 18 jamek.

Celý článek...

ceska-lipa-il-750Čtyři 18jamková hřiště na severu Čech se spojila a vytvořila golfový balíček Golf Sever, díky němuž si zahrajete za výhodných podmínek hned na čtyřech hřištích, a to v Golf Resortu Česká Lípa (na snímku), Golf Clubu Liberec, Golf Resortu Malevil a Ypsilon Golf Liberec. Golf Pass Sever umožňuje hráčům výhodný nákup fee se slevou až 30% z ceny, pro řádné členy všech klubů partnerských hřišť nabízí vzájemnou reciprocitu ve výši 30% z pultových cen a také zajímavé programy na podporu začínajících hráčů. A samozřejmě nechybí ani turnajová série hraná na všech čtyřech hřištích.

Celý článek...

Strana 2 z 207

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...