hluboka-ilu-x-750Přemýšlíte o golfovém dárku k Vánocům? Advent už začíná za pár týdnů, a tak je na čase vybrat hezký dárek svým blízkým. A pokud hrají golf, tak proč nevybrat dárek, který se promění v příjemný golfový zážitek. Třeba dárkový poukaz na golf. Golfový resort Hluboká nad Vltavou nabízí hned několik možností na služby, které si sami vyberete – voucher tak můžete využít nejen na hru, ale i na služby trenéra, green fee a mnoho dalšího.

Celý článek...

marianky-750Organizovaný český golf slaví letos 90 let, ale první golfová hřiště existovala mnohem dříve, dokonce ještě před vznikem samostatného Československa. Centrem všeho golfového dění tehdy byly západní Čechy, ale později se přidala i další místa. Víte, kde se v tuzemsku hrálo vůbec nejdříve? Na počátku byly Karlovy Vary a Mariánské Lázně (na snímku). Zcela nejdříve se hrálo už v roce 1904 v Karlovy Varech u řeky Teplá. Ale ve stejné době se začalo s budováním hřiště v Mariánských Lázních, které slouží golfistům dodnes. Nutno však dodat, že v obou případech klientelu tvořili především lázeňští hosté ze zahraničí, tuzemských hráčů bylo v té době naprosté minimum.

Celý článek...

Kacov-club1-750V Kácově se k zimnímu spánku nechystají a letošní sezonu prodloužili až do poloviny prosince. A protože počasí golfu stále ještě přeje, určitě oceníte zvýhodněné ceny podzimního fee.

Celý článek...

Ypsilon-oba-750Když se řekne Ypsilonka, srdce každého golfisty se nejspíš zatetelí blahem. Není divu, tohle hřiště má vše, po čem hráči golfu touží: špičkovou kvalitu hracích ploch, neustálé výzvy, krásnou přírodu všude kolem, žádné dráty či hluk silnice. A jako bonus oku lahodící výhledy do krajiny nebo třeba, pokud zatoužíte strávit v resortu více dní, netradiční ubytování v hausboatech na vodní ploše mezi jamkami 9 a 10. Pravda ale také je, že start do letošní sezony měla Ypsilonka poněkud pomalejší. Paní zima se totiž jen tak nehodlala vzdát své vlády, a tak zkraje roku nabrala sezona zpoždění. Zhruba měsíc a půl, shodují se dva Martinové, Trita (na snímku vpravo) a Šíma (na snímku vlevo), od začátku roku 2021 dva noví muži ve vedení resortu.

Celý článek...

Berovice-750V Beřovicích je zvykem, že se na zimu brány hřiště golfistům nezavírají a hraje se, dokud to počasí dovolí. Navíc se hřiště udržuje stále v co nejlepší kvalitě a lákadlem může být i to, že se nejen neplánují aktuálně žádné aerifikace greenů, ale navíc se od 1. listopadu hraje za zvýhodněné zimní fee. Co to znamená? Že si dospělí zahrají osmnáct jamek od pondělí až do neděle za 900 korun, ale pokud si člen klubu přivede tři hosty do flightu, vyjde je fee na pouhých 630 korun.

Celý článek...

cebr-750Pokud hledáte ještě golfový program na neděli 14. 11., co takhle vyrazit na Čertovo břemeno? Zahrajete si nejen závěrečný turnaj sezony texas trojic nebo čtveřic, navíc zpestřený i gurmánským zážitkem. Konkrétně svatomartinskou husou po hře. Těšit se ale můžete i na to, že některé jamky se mohou hrát jinak, než je obvyklé. Takže vezměte sebou přátele a přijďte se rozloučit s golfovou sezonou na Čertovo břemeno.

Celý článek...

Hodkovicky-750Za členství v golfovém klubu nemusíte platit žádné horentní sumy, ani desítky, nebo dokonce stovky tisíc korun. V pražských Hodkovičkách připravili na rok 2022 čtyři varianty členství podle věku – Play, Senior, Junior a Kid. Za členství Play zaplatí zájemci od 24 do 64 let roční příspěvek 3000 korun bez jakéhokoliv dalšího vstupního poplatku. A další typy členství? Senior od 65 let roční příspěvek 2500, Junior pro hráče od 19 do 23 let za 2500 a Kid pro děti do 18 let za 2000 korun na rok.

Celý článek...

Hluboka-mikulas-750Zámecký Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na Mikulášskou nadílku, která se bude konat v pátek 3. 12. 2021 v klubovně Golf Resortu Hluboká. Od 15:00 bude připravena mikulášská dílnička, příchod Mikuláše, anděla a čerta je naplánován na 17:00. Místo vstupného můžete donést trochu cukroví

Celý článek...

Ropice-klubovna-750Podzimní cenobraní si můžete užít v Ropice Golf Resortu. Ale vzhledem k výstavbě třetí devítky v místním resortu se musí počítat s jistými omezeními - hraje se pouze na devět jamek. Takže za hru na dvakrát 9 jamek aktuálně zaplatíte od pondělí do čtvrtka 880 korun, za devět jamek 550, od pátku do neděle pak ze dvakrát 9 jamek 990 korun a za devítku 660. Vstup na veřejné hřiště po celý den stojí 100 korun. Zahrajte si za výhodnější ceny.

Celý článek...

Strana 2 z 185

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...