ilu-golf-750Golfové kurzy Začni s golfem se rozšiřují. Nově se otevírají také v Průhonicích a Poděbradech. Kurzy jsou určené všem zájemcům o golf, kteří se chtějí naučit základní golfovou techniku pod dohledem profesionálních trenérů za velice příznivou cenu. Během tříhodinové kurzu se naučíte základy golfových dovedností a pravidel za pouhých 590 korun. V této ceně je i zapůjčení potřebného golfového vybavení a k dispozici máte neomezený počet tréninkových míčků. Termíny kurzů jsou vypsány až do konce října.

Celý článek...

hluboka-x2-750Tak trochu netradiční golfový turnaj můžete zažít v Hluboké nad Vltavou. Jak už napovídá název – Oktober Golf Fest 2021 – nebude v hlavní roli pouze golf, ale také ochutnávka pic z místních pivovarů. Turnaj se koná 9. 10. 2021 na hřišti Zámeckého Golf Resortu Hluboká. Startuje se od 8:00 postupně z jamky č. 1, po turnaji čeká na účastníky bohatý raut, živá hudba i vyhlášení nejlepšího kostýmu. Uzávěrka přihlášek je 7. 10. 2021.

Celý článek...

mlade-buky-750Strávit příjemné dny v atraktivním prostředí, odpočinout si, načerpat novou energii a ještě si užít pořádnou porci zábavy a zahrát golf, to vše nabízí speciální balíčky Grund Resortu Golf & Ski v Mladých Bukách. Například balíček Stay&Play obsahuje ubytování na dvě noci pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, dvakrát „porci" 34 drivingových míčků pro každého, dvakrát green fee na 18jamkové hřiště, 50% slevu na další greenfee, vstupy na driving a další tréninkové plochy, neomezený vstup do hotelového wellness v čase od 11 do 21 hodin, 20% slevu do Safari Parku ve Dvoře Králové, wifi a parkování u hotelu. A cena balíčku? 4990 Kč dvě noci v týdnu, 5990 Kč dvě noci o víkendu.

Celý článek...

pysely-x2-750Může se to zdát jako předčasné, ale golfový klub Loreta Pyšely už přichází s nabídkou členství na rok 2022. A vedle tradičních a osvědčených typů členství Swing, Swing Plus a Premium přichází i s jednou novinkou – členstvím Twist. Za cenu 7990 korun hráč obdrží osm her, které ale lze rozdělit i na jednotlivé devítky, a samozřejmě i registraci v ČGF. Součástí členství jsou i reciprocity na partnerských hřištích a sleva 10% na zapůjčení bugy. A pokud uzavřete členství v období od 1. 10. 2021 do 31. 3. 2022 získáte slevu na fee 25%.

Celý článek...

Matl-Ladislav-750Pětadvacet let, čtvrtstoletí, to už je pěkná řádka let, znamenajících tradici, výdrž a samozřejmě i vášeň a nadšení pro věc. V tomto případě pro golf v Nové Bystřici. Historie místního golfového klubu – protože po 25 letech existence už se dá hovořit o historii – je neobyčejně pestrá a poutavá. A nejen to, GC Nová Bystřice se významným způsobem zapsal do rozvoje golfu v Česku. Jak a čím? O tom jsme si povídali s Ladislavem Mátlem (na fotografii vlevo), současným prezidentem klubu a společně s Romanem Khaurem osobou, která u toho byla takříkajíc od začátku.

Celý článek...

Panorama-Malec-750Jen málokteré golfové hřiště se od okamžiku, kdy na něm golfisté odpálili první rány a odehráli první rundy, tak rychle vyhouplo mezi ta nejlepší v českých luzích a hájích. Pro Panorama Golf Resort v Kácově to platí bezezbytku. Měřeno lidským věkem patří pořád mezi dítka předškolního věku, měřeno tím golfovým se zdá, jako by v malebné posázavské krajině stálo odjakživa. O předchozích letech, o současnosti i budoucnosti jsme si povídali s managing directorem Tomášem Malcem.

Celý článek...

kaskada-750Plný flight - přijeďte na Kaskádu ve čtyřech, kupte si celý flight a získejte slevu 55% z ceníkové ceny (místo 7 200 Kč zaplatíte 3 900 Kč). O víkendu tak ušetříte 3 300 Kč a greenfee pro jednoho hráče vás vyjde 950 Kč. Navíc na vás čeká zvýhodněná cena za bugy. Na tuto akci se již nevztahují další slevy.

Celý článek...

ypsilon-750Golf Club Ypsilon Liberec zve děti i jejich rodiče na dětský den na golfu, který se uskuteční 18. září 2021 přímo na golfovém hřišti Ypsilon, a bude zároveň i dnem otevřených dveří pro všechny zájemce o golf. A protože golf je sportem, se kterým můžete začít kdykoliv, nemusí mít nikdo žádné zábrany. Těšit se můžete na golfové soutěže o zajímavé ceny, na ukázky techniky používané našimi greenkeepery, na jízdu na golfových bugy, na prohlídku golfového muzea a samozřejmě na to, že si vyzkoušíte golf pod dohledem trenérů. Golfové vybavení zapůjčíme zdarma.

Celý článek...

black-bridge-il-750Oslavte 10. výročí otevření kompletního osmnáctijamkového hřiště Black Bridge. Nejlépe golfem. Při příležitosti kulatého jubilea se 11. září koná turnaj O pohár prezidenta. Těšit se můžete na canon start s vloženými soutěžemi pro jednotlivce i týmy, bohatý a chutný gastronomický program na jamkách a v klubovně, na losování o zájezd od společnosti Golfové cesty.cz a na další doprovodné akce a soutěže. Pokud sestavíte a přilásíte celý čtyřčlenný flight, zaplatíte za turnaj, raut a veškerý program pouze 1500 korun. A když se vám nebude chtít večer cestovat domů, můžete využít ubytování v našich apartmánech se slevou 10%.

Celý článek...

Strana 2 z 181

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...