Inzerce

Korenec branaJako každé jiné hřiště vítá golfový klub Sokrates na Kořenci během roku firemní a jiné komerční turnaje. Ale podzimní soboty jsou vyhrazeny pro turnaje klubové. Jejich složení se během let ustálilo, každý z nich je něčím jiný, ale jedno mají všechny společné – atmosféru!

Celý článek...

Pravidla - test

HamryVážení členové a přátelé našeho klubu, jak jste si již zřejmě všimli, golfová sezona 2017 byla ukončena. Hřiště je uzavřeno, lépe řečeno pro nadšence je možná hra na zimní greeny. I přesto přinášíme několik novinek.

Celý článek...

DD ilustraceGolf klub Darovanský dvůr nabízí pro rok 2018 hned několik druhů členství i zajímavých slev. Myslí přitom mimo jiné na rodiny nebo seniory. Chcete-li se tak stát členy a využívat všech tří devítek, které resort nabízí, včetně širokého zázemí, neváhejte a vyberte si optimální variantu. Více informací najdete v přiloženém letáku, případně se své dotazy směřujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Celý článek...

Cepice KaskadaMomentálně se hrají devítky Železná a Kamenná. Fee na 18 jamek stojí 800 Kč, 9 jamek 500 Kč a cvičné hřiště (Akademie) 300 Kč. Od pátku 1. 12. bude uzavřena Kamenná devítka (případně dříve podle počasí), až do odvolání tedy bude otevřena pouze devítka Železná.

Celý článek...

Slavkov odpalisteLetos poprvé vám v zimním období nabídneme nová krytá odpaliště, částečně vyhřívaná a osvětlená. V provozu budou od 24. 11. až do jara (jen v případě velké nadílky sněhu budeme nuceni provoz omezit). Po celou zimu bude také nově v provozu recepce pro hřiště, driving i indoor.

Celý článek...

Strana 4 z 239

4

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...