KSI-zena-250Golfisté z Brna a okolí už dávno vědí, že lepší městský areál pro trénink a dokonalé procvičení všech herních aspektů široko daleko v okolí nenajdou. Mnohem méně se však píše i ví o dalších aktivitách, které Kšírovka nabízí. Záběr Kšírovky je velmi široký, a tak si zde na své přijdou samotní golfisté, kteří určitě uvítají i další přesah areálu, stejně tak však může být zajímavou alternativou pro sportovní, volnočasové či obchodní setkání golfem nedotčených. „V případě nutnosti můžeme celý areál uzavřít, ačkoliv k této možnosti přistoupíme tak jednou dvakrát do roka, abychom neomezili hráče," uvádí první muž Kšírovky Pavel Zeman.

Celý článek...

il Businest-Breakfast-250Při pohodové ranní devítce zakončené skvělou snídaní máte příležitost najít nové obchodní i golfové parťáky. Cena pro hostivařské členy 590 Kč, pro nečleny 790 Kč. Máte-li green fee v ceně členství, platíte pouze startovné 250 Kč. Přidáte se? Ve čtvrtek 25. července v 7:00 a v pátek 23. srpna v 7:30 se na vás v Hostivaři těší. Registrujte se na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Celý článek...

kacov sportovistePanorama Golf Resort v nejbližších dnech rozšíří nabídku sportovišť o tenisové a beach volejbalové kurty a multifunkční hřiště, kde bude možné hrát fotbal, basketbal, volejbal a další sporty. Samozřejmě Vám zapůjčíme potřebné vybavení a míče. Sportoviště je možné využívat od 15. 7. po předchozí rezervaci.

Celý článek...

Bavte-se-golfem-250Zahrajte si hostivařskou devítku a druhou máte zdarma. Prostě a jednoduše – zaplatíte devítku, hrajete osmnáctku. Devítku můžete hradit i z hracích karet nebo poukazů. Doporučujeme rezervovat tee time. Druhou devítku je potřeba zahrát ten samý den. Akci můžete využít jednou denně po celé prázdniny. Nevztahuje se na hostivařské turnaje.

Celý článek...

Korenec 2019-250Loni byly problémy s vodou snad všude. Nevyhnuly se ani jednomu z našich nejvýše položených hřišť, moravskému Kořenci. Proto jsem se při první jarní návštěvě zeptal ředitele resortu Vlastimila Štefla, jak jsou letos připraveni a co plánují do budoucna.

Celý článek...

Strana 4 z 270

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...