Cesky-Krumlov-klub-750Hledáte-li golfový program na září, máme pro vás tip. Co třeba v pořadí už 16. mistrovství na rány Golf Clubu Český Krumlov? Letos se mistrovství klubu hraje jako dvoudenní 18. a 19. září a je otevřené nejen pro členy a členky klubu, ale také pro přátele českokrumlovského hřiště a klubu. Kapacita turnaje je ale omezená na 72 hráčů a hráček.

Celý článek...

Cihelny-hriste-750Golf bez omezení a ještě k tomu příjemnou relaxaci najdete v Golf Resortu Cihelny. Stačí si vybrat z některého balíčku, například ten na vylepšení svého švihu spojeného s relaxací. Co obsahuje? Ubytování na 2, 3 až 5 nocí se snídaní formou bufetu, neomezené green fee na 18jamkovém hřišti i na tzv. 9jamkovém Honey Course. K dispozici na každý den je 40 míčků na drivingu a v ceně i jedna thajská masáž na osobu. Využít ale můžete neomezený vstup do hotelového wellness světa Spa Academy s bazénem s vířivkou a čtyřmi druhy saun. Vybírat si ale můžete i z dalších atraktivních balíčků.

Celý článek...

Ostravice-ilux-750Ostravice patří již mnoho let k tomu nejlepšímu, co moravský golf nabízí, a patří také mezi nejnavštěvovanější resorty v celé České republice. Na druhou stranu samotný GC Ostravice patřil spíše mezi menší kluby. Na konci loňského roku poprvé v historii přesáhl počet členů 270 hráčů.

Celý článek...

Kynzvart-zamek-750Užít si golf na krásném hřišti v zámeckém parku, přenocovat jen pár metrů od golfového hřiště, tak přesně to nabízí Golfový klub Kynžvart. V baličku pro dvě osoby najdete ubytování na jednu noc v Hotelu Metternich se skvělou snídaní v ceně, k tomu dvě green fee na 18 jamek na místním hřišti, parkování zdarma. To vše za 3400 korun. Přijeďte si zahrát na 18jamkové hřiště, které v závěru srpna hostí profesionální turnaj Pro Golf Tour.

Celý článek...

Spojit golf s gastronomickými zážitky, ale také zažít cyklistický trénink s mistrem světa, to vše lze na jednom místě. Na Čertově břemeni. Začátek září, přesněji 4. – 5. 9. se uskuteční další ze seriálu Gurmánských víkendů, tentokrát ve stylu Gril s chutí Orientu dle Marka Fichtnera. Dorazit na víkend mohou klidně celé rodiny, protože pro děti je připravena sobotní golfová akademie pod vedením zkušených trenérů. Pro děti i pro dospělé jsou připravené golfové turnaje, a komu by jen golf nestačil, může si vyzkoušet cyklo trénink s Ivanem Rybaříkem.

Celý článek...

Hluboka-ilu-2-750Pokud ještě hledáte program na konec letních prázdnin pro své ratolesti, využijte příměstský tábor v golfovém resortu Hluboká nad Vltavou od 16. do 20. srpna. Tábor je určený pro děti od 6 do 15 let a během pěti dní je pro ně připravený nadmíru zajímavý a pestrý program. Na co se mohou těšit? Na intenzivní výuku golfu s trenéry, na sportovní hry, bohatý doprovodný program a spoustu další zábavy. Příměstský tábor je vhodný i pro úplné golfové začátečníky. Vybavení jim půjčíme a odhalíme taje této krásné hry.

Celý článek...

Mnich-nadhled-750Když se řekne golf v Nové Bystřici, zaplesá srdce téměř každého golfisty. Řada z nich totiž prošla první veřejnou devítkou v Česku, aby zúročené dovednosti posléze prodala na osmnácti jamkách hřiště Mnich. To, co má všech 27 místních jamek společného, je umístění v úžasné jihočeské krajině. Ale zdaleka to není to jediné, co Golfresort Monachus golfistům, ať už pokročilým nebo teprve začínajícím, nabízí. Více nám řekl sportovní manažer David Čech.

Celý článek...

Lazne-Bohdanec-750Členové klubů z Prahy a blízkého okolí zbystřete. V golfovém resortu Lázně Bohdaneč totiž můžete zažít opravdové pražské prázdniny. Po celý srpen totiž resort nabízí 50% slevu na fee při obsazení flightu minimálně dvěma hráči pro tyto kluby: Černý Most, Hodkovičky, Hostivař, Praha – Motol, Prague City Golf Zbraslav a Mstětice. Osmnáctijamkové hřiště rozhodně není ani trochu nudné a je ve skvělé kondici.

Celý článek...

Horehledy-golf8-750Strávit příjemné dvě noci přímo v golfovém resortu, užít si neomezený golf a jako bonus si užít i další radosti? Proč ne. Golfový resort Hořehledy totiž nabízí golfový balíček pro dvě osoby, který už jmenované obsahuje. A navíc polopenzi, neomezený vstup na tenisový kurt, čtyři žetony na driving, vstupenky do koupacího biotopu Blovice a do zámku a špejcharu ve Spáleném Poříčí. Navíc i zapůjčení kompletního golfového setu. To vše v balíčku pro dva za 5500 korun.

Celý článek...

Strana 4 z 181

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...