kacov sportovistePanorama Golf Resort v nejbližších dnech rozšíří nabídku sportovišť o tenisové a beach volejbalové kurty a multifunkční hřiště, kde bude možné hrát fotbal, basketbal, volejbal a další sporty. Samozřejmě Vám zapůjčíme potřebné vybavení a míče. Sportoviště je možné využívat od 15. 7. po předchozí rezervaci.

Celý článek...

Bavte-se-golfem-250Zahrajte si hostivařskou devítku a druhou máte zdarma. Prostě a jednoduše – zaplatíte devítku, hrajete osmnáctku. Devítku můžete hradit i z hracích karet nebo poukazů. Doporučujeme rezervovat tee time. Druhou devítku je potřeba zahrát ten samý den. Akci můžete využít jednou denně po celé prázdniny. Nevztahuje se na hostivařské turnaje.

Celý článek...

Korenec 2019-250Loni byly problémy s vodou snad všude. Nevyhnuly se ani jednomu z našich nejvýše položených hřišť, moravskému Kořenci. Proto jsem se při první jarní návštěvě zeptal ředitele resortu Vlastimila Štefla, jak jsou letos připraveni a co plánují do budoucna.

Celý článek...

Ropice-16-2019-250Golfové hřiště v Ropici, ležící pod úpatí Slezských Beskyd, najdete mezi Třincem a Českým Těšínem. Dominantou tohoto místa není jen linksový vzhled nádherně se vlnících fervejí, ale také pohled na nedaleký Javorový vrch. Díky své lokalitě a zvolenému místu si na své pravidelně přijdou golfisté jak z Moravskoslezského kraje a slezské části Polska, tak hráči z celé republiky i ze zahraničí. Každoročně Ropice hostí nejvýznamnější celostátní soutěže, což resort řadí jednoznačně mezi desítku nejlepších hřišť v České republice.

Celý článek...

Cristina-Aguilera-250Festival Ibérica už neodmyslitelně předznamenává začátek letních prázdnin. I letos se příznivci iberoamerické kultury mohou koncem června těšit na bohatý program zahrnující taneční, hudební i divadelní představení, gastronomickou fiestu, mistrovské workshopy, tvůrčí dílny, přehlídku iberoamerických filmů nebo cestovatelskou přednášku.

Celý článek...

Strana 7 z 272

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...