Kaskada1Káskáda Golf Academy připravila golfové kempy, které jsou určeny pro děti od 4 let a to jak pro začátečníky, tak pokročilé mladé golfisty. Konají se v červenci a v srpnu přímo na Kaskádě. Zájemce o golf povedou profesionální trenéři, kteří je během čtyř nebo pěti dnů naučí základy této hry, případně jejich dovednosti zdokonalí. V ceně kempu je zahrnuto celodenní stravování a také půjčení golfového vybavení, pokud děti nemají vlastní.

Celý článek...

ilustrace-ohenTaké na letošní rok jsme pro vaše děti připravili letní prázdninové golfové kurzy. Nabízíme dva typy, vyberte si z naší nabídky a přihlaste své děti včas.

Celý článek...

T-mobile-250Letošní šestý ročník Morava Golf Tour se po zastávkách v Olomouci a na Kořenci vrací na hřiště nejtradičnější, do Golf Resortu Telč. Na tomto hřišti se účastníci tůry potkávají každou sezonu a proto se nemůžeme divit, že se připojil i nejvěrnější partner MGT, telekomunikační společnost T-Mobile. Pro všechny hráče bude přichystána speciální vložení soutěž partnera turnaje. Nebude to ale jediné zpestření, vložených soutěží bude více. Od nejtradičnějších Longest Drive, přes charitatvní Nearest to Pin až po pokus o Hole in one s možností výhry v podobě nádherného vozu XC 40 od společnosti Auto Cardion.

Celý článek...

Kemp-250Od 9. 7. začíná na golfovém hřišti ve Mstěticích první příměstský golfový tábor pro děti. Tento tábor je vždy od pondělí do pátku, od 9 hodin do 17 hodin. Celková částka za 5 dní je 4.500,- (za 1 den 1.000,-). Cena zahrnuje: míče, půjčení golfového vybavení a pomůcek, trenéry, hru na hřišti, svačinu, oběd a celodenní pitný režim.

Celý článek...

HostivarRádi bychom vás pozvali na naše pravidelné tréninky členů 65+, které se konají každé pondělí (začínáme již 14. 5.) od 10:30 u nás na drivingu v Hostivaři, pod vedením našeho profesionálního trenéra Pavla Hepnara. Za trenérské lekce nic neplatíte, zaplatíte si pouze celodenní vstup na driving range.

Celý článek...

Strana 7 z 253

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...