ksirovka-trackman-750Když se technologie potkání s vášní, tak je z toho Trackman. Když se Trackman potká s Kšírovkou, vyjde z toho unikátní tréninkové centrum! O důvod víc, proč na brněnskou Kšírovku zavítat. Jak se nápad pořídit špičkové zařízení zrodil? Kdo za ním stál? A jak vůbec tato zařízení zapadají do celkové strategie areálu?

Celý článek...

Zahrajte si golf za skvělé prázdninové ceny v Golf & wellnes resortu v Alfrédově. A spojte golf s dalšími příjemnými zážitky, relaxací ve wellnesu, či výborným jídlem. Stačí si vybrat některý z pobytových balíčků. Ať už na jednu noc pro dvě osoby za 3890 korun, nebo na dvě noci za 4990 korun. A co balíček obsahuje? Jednu nebo dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, neomezený golf pro dvě osoby, žetony na driving, sleva 30 procent na golfovou bugy a sleva do wellnesu.

Celý článek...

cebr-jednicka-750Mistrovství klubu na Čertově břemeni se letos uskuteční o víkendu 9. – 10. září, ale především se odehraje v novém formátu. Novinkou bude především první kolo, které se odehraje formou hromadného startu od 13 hodin a po dohrání bude následovat společná vícechodová večeře a neformální posezení. Finálové kolo už se bude hrát klasicky postupným startem podle pořadí po prvním kole. Členové mají možnost pozvat si do turnaje své hosty za přátelskou cenu green fee. Hosté ale hrají pouze ve společné kategorii hrané na STB.

Celý článek...

Karlstejn-750Prázdniny už jsou ve své polovině, ale pořád máte dost času, abyste využili možnost zahrát si Karlštejn za zajímavou cenu. O prázdninách totiž na hřišti Golf Resortu Karlštejn hraje druhý hráč zdarma. Hráč, který zaplatí ceníkové green fee, má možnost vzít sebou zadarmo druhého hráče. Takže například v pondělí je ceníkové green fee 1450 korun, ale za tuto cenu si zahrají dva hráči. A to už zní docela dobře. Přijďte si užít proslulé hřiště s jedinečnými výhledy a špičkovou kvalitou.

Celý článek...

Kastner Jan 750Jan Kastner nám prozradil, co nového se děje v Čeladné, kterou má nově na starosti. Také se stará o golfová hřiště společnosti Tatry Mountain Resorts (TMR), sdružující několik golfových resortů v České republice i na Slovensku.

Celý článek...

Pysely-il18-750Pro všechny golfisty, kteří rádi hrají ve svižném tempu a také se chtějí vyhnout aktuálnímu nepříjemnému horku a ještě během dne něco stihnout, je na Loretě v Pyšelích stále připravený „k odjezdu" Ranní rychlík. Ranní ptáčata mohou vyrazit na místní osmnáctijamkové hřiště už od 7.30 a ve flightu jsou maximálně dva hráči, teetime startují po šesti minutách a omezením je handicap maximálně 36. Zkrátka ranní golf v Pyšelích není ani trochu pomalý.

Celý článek...

Kynzvart 3 750Přemýšlíte o letní akci pro své zaměstnance, nebo jste parta lidí a chcete zažít něco trochu jiného? Co takhle poznat golf? Golfový resort Kynžvart nabízí skupinové a firemní kurzy v podobě golfové akademie trvající 180 minut, kterou vede profesionální trenér. Akademie zahrnuje seznámení s golfem, dvě hodiny výuky na drivingu plus jednu hodinu výuky na putting greenu. To vše je zakončeno puttovací soutěží. Zapůjčení golfových holí a neomezené množství míčků na drivingu je v ceně. Cena se řeší individuálně podle počtu hráčů a dohodnuté délky akademie.

Celý článek...

Kestrany-750Vyzkoušejte si na vlastní kůži, že golf je nádherný a také dostupný sport pro každého. Jak na to? Využijte akci Golf na zkoušku v golfovém resortu Kestřany nedaleko Písku. Kurz je určený právě pro zájemce, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s golfem. A co zájemce čeká? Jedna hodina tréninku pod dohledem trenéra, v ceně kurzu jsou i cvičné míčky a zapůjčení vybavení včetně možnosti zkušební hry na hřišti. A jaké je cena? Kurz stojí 490 korun.

Celý článek...

cebr-jednicka-750Golf v krásné jihočeské přírodě a k tomu nadmíru zajímavé kulinářské zážitky, to vše můžete zažít ne Čertově břemeni během Gurmánských víkendů. Pro prázdninové měsíce platí pozvánka na letní grilování. Po prvním grilovacím víkendu ve stylu Seafood Grill následuje španělský víkend a v závěru srpna pak American Barbeque (25. – 27. 8.). Samozřejmě si zahrajete i golf a na své si přijdou i vaše ratolesti, pro které je připravena golfová akademie se spoustou her a aktivit včetně nedělního turnaje na 9 jamek.

Celý článek...

Strana 4 z 228

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...