Spa Hotel Ulrika

golf-hero-250Tato těžká doba zasáhla i nás, ano bohužel nás všechny. Golfová hřiště se potýkají se stejnými problémy, jako mnoho dalších uzavřených zařízení. Lidé zodpovědní za jednotlivá hřiště dělají maximum pro jejich záchranu a možnost pokračovat v poskytování služeb golfistům i nadále. Jediný, kdo tomu může aktuálně pomoci jste Vy!

Celý článek...

Kapes il 250Přestože se s headgreenkeeperem Kaskády moc často osobně nepotkáváme, známe ho všichni. Vždyť nikdo z nás nechodí na Kaskádu pro krásné smutné oči servírky Aleny, ale především kvůli hřišti, na které můžeme být právem pyšní, protože patří k nejlepším nejenom v našem regionu. Teď sice musíme sedět doma, ale věřím, že každého bude zajímat, jak se s nečekanou příležitostí vyrovnává Jiří Kapeš, který za úroveň hřiště zodpovídá.

Celý článek...

Black-bridge-2018Také už se nemůžete dočkat, až vyrazíte na greeny a fairwaye? Máme pro vás menší rozptýlení - tipněte si (na kterýkoli den v dubnu), kdy si konečně zahrajeme golf. Pokud jste trefili den otevření, dostanete poukaz na další hru zdarma. A pokud bude stále zavřeno? O nic nepřijdete, protože vám dáme voucher na budoucí hru.

Celý článek...

stop-250Na základě vládního usnesení ze dne 15. března je veřejnosti zakázáno na sportoviště vstupovat. Tento výslovný zákaz jednoznačně ukončuje jakékoliv debaty a úvahy z předchozích dnů a znamená, že každý, kdo na sportoviště (golfové hřiště, indoor, akademii, fotbalgolf, footgolf, driving atd.) vstoupí, poruší explicitní zákaz se všemi hmotněprávními (až 3 miliony korun) a trestněprávními (porušení zákazu je nově trestným činem) důsledky pro občany (ať již hráče či návštěvníky).

Celý článek...

kaskada-x-250Od pátku 13. března 2020 bude na letní greeny otevřeno celé hřiště! Pokud jste si tedy ještě nepřišli po zimě zahrát, máte na to skvělou příležitost a k dispozici všech 27 jamek.

Celý článek...

Strana 7 z 288

7

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...