Inzerce

Slapy jamkovkaLetošní ročník jamkovky byl na Slapech opravdu napínavý a přinesl velmi zajímavé hry nečekaných dvojic! Přihlášení hráči od května sehrávali jednotlivá kola a v průběhu sezony došlo i na souboj otce se synem (Radek a Adam Škardovi), do předposledního kola se probojoval také jeden z nejmladších účastníků David Fára, který byl tajným tipem a favoritem na výhru několika dalších hrajících členů klubu.

Celý článek...

Nepodařilo se připojit k serveru.

InvestV sobotu 21. 10. 2017 se v Golf Resortu Hluboká konal tradiční golfový turnaj společnosti Hluboká Invest, a.s. Turnaje se zúčastnilo kolem 90 hráčů, kteří si nechtěli nechat ujít speciální atmosféru turnaje a mnoho hodnotných cen. Pro každého byl připraven welcome drink v podobě Prosecca a novinky letošního roku – likéru Black Fox.

Celý článek...

kacov-viewTitulem Stavba roku Středočeského kraje 2017 má právo se od čtvrtečního večera honosit Golf Resort Panorama, který ocenění získal v silné konkurenci dalších dvanácti staveb. Mezi nimi byly obytné stavby, rekonstruované historické objekty ale například i wellnes centrum zámku Roztěž u golfového resortu Casa Serena.

Celý článek...

Ms podzimLetošní sezona ve Mstěticích se přehoupla do poslední čtvrtiny a na řadu přicházejí turnaje pro odlehčení. Na druhou polovinu října je naplánováno několik tematicky zaměřených akcí, například Bramborový a Texaský den. Také listopad bude bohatý na podobný program, třeba Cross country či Svatomartinská husička.

Celý článek...

Zabovresky-close-250V sobotu 21. října proběhne na DR Žabovřesky rozloučení s letošní venkovní sezónou. Těšit se můžete na soutěž "Brněnský palič", výuku pod vedením profesionálního trenéra a pro nejmenší děti bude připraven SNAG golf.

Celý článek...

Strana 7 z 239

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...