CGF-kopieV sobotu 14. října se na Dýšině uskuteční závěrečný turnaj s cenami v hodnotě přes 300 000 Kč! Startovné člena GCG 1 200 Kč i startovné a fee pro nečlena 2 700 Kč zahrnuje celodenn catering a večerní program.

Celý článek...

kaskada elektromobilyZbrusu novou službou na Kaskádě je nabíjecí stanice pro elektromobily, kterou najdete na vrchním velkém parkovišti (po pravé straně při příjezdu na Kaskádu).

Celý článek...

Hostivar logoStáhněte si do svých telefonů nebo tabletů naší aplikaci a budete mít aktuální informace z našeho areálu stále po ruce. Pokud máte účet na stránkách teetime.cz, tak po přihlášení v naší aplikaci se budete moct jednoduše přihlašovat na turnaje.

Celý článek...

Kacov mkPrvní víkend v září byl v Panorama Golf Resortu zasvěcen historicky prvnímu klubovému šampionátu, který opanovali Filip Klazar a Adéla Koukalová (oba na snímku).

Celý článek...

Hluboka pozGolfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na Den otevřených dveří, který se uskuteční v rámci projektu Evropský týden sportu v sobotu 23. září 2017 na driving range Golf Resortu Hluboká. Lekce golfu a zapůjčení vybavení jsou zcela zdarma!

Celý článek...

Strana 7 z 235

7

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...