indoor-bvv-750Od pondělí 1. listopadu byl v pavilonu H brněnského výstaviště zprovozněn tradiční indoor. Otevírací doba: pondělí až neděle od 9:00 do 19:30 hodin. Ve všední dny je možný vstup přes služební vchod pro zaměstnance BVV (ten se nachází cca 10 m vlevo od vchodu do kongresového centra). O víkendech a o svátcích je vstup pouze přes bránu č. 5 z ulice Bauerova. Povolení vjezdu na indoor (za 1 100 Kč) si můžete zakoupit na recepci Kaskády nebo na recepci indooru.

Celý článek...

sokolov-klub-750Podzimní čas je na většině golfových hřišť obdobím intenzivní údržby hracích ploch. Nejinak je tomu i v golfovém resortu Sokolov. Na druhou stranu je to také příležitost pro všechny golfisty, aby si ještě před zimní přestávkou stihli zahrát, navíc za výrazně nižší ceny, než v plné sezoně. To platí i pro Sokolov. Vzhledem k hloubkové aerifikaci, která proběhla ve dnech 25. a 26. 10. na všech osmnácti jamkách, se hraje za podzimní fee se slevou 50% oproti obvyklým ceníkovým cenám.

Celý článek...

kotlina-terezin-750Na konci golfové sezony se golfisté nezřídka rozhodují i o tom, kde a jaké členství zvolí pro další rok. Golfový resort Kotlina Terezín nabízí řádné členství na sezonu 2022 za 9400 korun, a pokud zaplatíte částku už nyní, do konce letošní sezony budete hrát na Kotlině zdarma. Na Kotlině nabízejí i další zajímavé akce, například fee na devět jamek za 490 korun, které platí každé pondělí a až do čtvrtka v dopoledních hodinách do 12 hodin mimo státní svátky.

Celý článek...

Cesky-Krumlov-klub-750Podzimní golf přináší nejen nevšední zážitky ze hry, ale také nižší ceny fee a další lákavé akce. To platí i pro Golfový klub Český Krumlov. Od října se hraje za ceny se slevou 40 procent, ale připraveno je také množství dalších zajímavých lákadel. Jedním z nich je využití místního wellnessu Paleo Spa. Konkrétně na 13. a 14. listopadu je připravený Svatomartinský turnaj – v sobotu se hraje texas dvojic a o den později individuální turnaj na úpravu HCP (pouze zlepšování). A samozřejmě po dohrání je připravené nadmíru lákavé Svatomartinské menu.

Celý článek...

Pysely-clubhouse1-750Sezona pomalu končí, ale už se vyplatí myslet na tu příští. Třeba, kde si pořídit členství. A jaké? Golfový klub Loreta Pyšely nabízí v rámci členství na rok 2022 hned několik možností. Členství SWING za 1590 korun, které obsahuje jednu hru na 18 jamek, členství v ČGF a reciprocity na partnerských hřištích. Nebo členství SWING Plus za 3990 korun obsahují už čtyři hry na 18 jamek, které si lze navíc rozdělit na 9 jamek ve dnech pondělí až pátek. Třetí možností je členství TWIST za 7990 korun nabízející 8 her na 18 jamek, které lze opět rozdělit na devítky ve všední dny. Navíc pokud koupíte členství už v roce 2021 od 1. 10. do 31. 3. 2022, získáte slevu na fee 25%.

Celý článek...

ilu-recka-kuchyne-750Spojit příjemný golf s gastronomickým zážitkem, proč ne? Obojí si můžete vychutnat v golfovém resortu Hluboká nad Vltavou při turnaji Golf & Food Řecko, který se koná 29. října a společně ho pořádá restaurace La Cantina del Golf a Zámecký Golf Resort Hluboká. Hraje se na devět jamek od 15 hodin a poté následuje vyhlášení výsledků a slavnostní večeře, při níž na vás čekají, jak už název napovídá vyhlášené speciality řecké kuchyně.

Celý článek...

cihelny-wellness-750Zahrát si golf, zasportovat a přitom ještě relaxovat, to vše v jednom „balíčku" můžete zažít v resortu Cihelny Golf & Wellness. Co takový balíček obsahuje? Ubytování na 2, 3 nebo 5 nocí s polopenzí, neomezený vstup do hotelového wellness Spa Academy, 25% slevu z plných cen green fee, pro golfisty seniory nad 60 let dokonce slevu 50% na fee plus jednou Oxy-led Spa Kapsle s relaxačním programem a jednou thajskou masáž s aromatickými oleji. Vyrazit ale můžete i do okolí na procházku, k dispozici je wi-fi.

Celý článek...

Ceska-Lipa-Solfronkovi-750Nejdřív to bylo hledání společné zábavy. Vyhrál to golf, byť se pohled na to, jak „demokratické" to bylo rozhodnutí, poněkud rozchází. Pak už ježdění za golfem nestačilo a padlo druhé rozhodnutí – postavit si vlastní hřiště. Tak nějak, samozřejmě v hodně stručné verzi, vypadá příběh Zuzany a Ivana Solfronkových a vzniku osmnáctijamkového golfového hřiště a všeho dalšího, co k němu náleží, nedaleko České Lípy u obce Pihel. Letos má českolipské hřiště za sebou už pět let své existence. A nutno říct, že se během krátké doby stalo pro hráče všech kategorií oblíbenou golfovou zastávkou. Pět let je vlastně takové malé „půlkulaté" jubileum. A také příležitostí k povídání s majiteli golfového resortu, který potěší každého golfového nadšence. Nejen pro svou kvalitu, herní atraktivitu, ale i umístění v příjemném kousku krajiny s bonusem poutavých výhledů do okolí.

Celý článek...

HoreKaždý rok se do světa rozeběhnou stovky našich vánočních voucherů a my jsme hrozně moc rádi, že dárky z Hořehled dělají radost. Proto vám i letos nabízíme možnost obdarovat sebe či své blízké některým z našich poukazů. Postačí, když si některý vyberete (nebo si i můžete vymyslet vlastní, rádi vám na něj vytvoříme kalkulaci) a přes náš nový e-shop zakoupíte. Dárkový voucher vám automaticky dorazí do emailu!

Celý článek...

Strana 4 z 185

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...