Matus-kaskada-750Stanislav Matuš je golfový profesionál, který se jako první Čech dostal do nejvyšší evropské soutěže European Tour a několik let si udržel kartu také na Challenge Tour.
Podařilo se nám se Standou navázat spolupráci a od letošní sezóny bude předávat své bohaté golfové zkušenosti právě na Kaskádě. V průběhu své golfové kariéry se setkal s několika mezinárodními trenéry a své nabité zkušenosti chce předávat dále, a to nejen dospělým hráčům a členům klubu, ale hlavně dětem a mládeži.

Celý článek...

Roznov-ilu-750Pokud máte rádi golf, klid přírody, pohodlí a relaxaci, to vše zarámované krásou Moravskoslezských Beskyd, je pro vás nabídka Valašského golfového klubu Rožnov pod Radhoštěm tím pravým. Stačí využít některý z nabídky golfových pobytů v penzionu Adéla, buď na třídenní, nebo čtyřdenní, v obou případech s neomezeným golfem. Při dvoudenním pobytu vás čekají tři dny neomezeného golfu, pouze je třeba rezervace fee předem. Bez omezení je i využití tréninkových ploch, parkování a wifi v celém objektu penzionu. To vše za 4 580 korun na osobu.

Celý článek...

Kacov-ilu1-750Zahrát si golf opravdu do sytosti můžete na Panoramě Kácov. Jak na to? V rámci pobytového balíčku Stay&Play si můžete užít jeden den neomezeného golfu na 27 jamkách, tedy třech devítkách River, Meadows a Forest, plus ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní. K tomu se se můžete těšit na welcome drink. V ceně je i zapůjčení bugy s GPS a také vstup do Whirlpool na hotelové terase. Od pondělí do čtvrtka je cena na osobu a noc 3400 korun, od pátku do neděle pak 3650 Kč na osobu a noc.

Celý článek...

Potocny-Martin-750Řadu let byl aktivním hokejistou. Prošel několika domácími kluby a okusil i soutěže v Norsku, Dánsku nebo v Polsku. Pracoval v hokejovém managementu a v sezoně 2018/19 se ještě vrátil na led, aby si v Orlové zahrál společně se svým synem. Po konci hokejové kariéry se ale začal věnovat golfu a nedávno se Martin Potočný (48) stal manažerem golfového klubu v Šilheřovicích.

Celý článek...

Pysely ilux 750Pokud přemýšlíte už s předstihem o členství v některém z golfových klubů, může vás zaujmout nabídka na rok 2023 v Loretě Pyšely. Vybírat totiž můžete hned z několika možností – od členství Swing za 1590 korun, přes Swing Plus za 3990 Kč až po členství Twist za 7990 korun. V členství Swing máte i jednu hru na osmnáct jamek, v členství Swing Plus jsou už čtyři hry na 18 jamek, a pokud si členství zakoupíte do konce roku, dostanete jako bonus ještě jednu hru na 9 jamek. V členství Twist už máte 8 her na 18 jamek a v případě zakoupení členství do konce roku 2022 získáte navíc ještě dvakrát hru na 9 jamek. Plus další výhody.

Celý článek...

Berovice-ilu-750Možná to může vypadat jako předčasné, ale v Beřovicích se vyplatí přemýšlet o členství na příští rok 2023 už nyní. Proč? Pokud se totiž stanete nyní členem v Golf Clubu Beřovice za 23 000 Kč, máte za tuto zaplacen vstupní příspěvek, hrací poplatek na rok 2022 i hrací příspěvek na rok 2023. Znamená to, že můžete hrát neomezeně až do konce roku 2023. Díky tomu získáte množství dalších výhod, jako například volný vstup na cvičné plochy, poskytnutí tréninkových míčků s 50% slevou, nebo vstup do indoorové haly za zvýhodněnou cenu 160 korun za hodinu. A především, v Beřovicích se v zimě nezavírá, a pokud to počasí dovolí, hraje se na hřišti celý rok.

Celý článek...

Albatross-il-750Když začít s golfem, tak proč ne rovnou na hřišti, kde každoročně válí hvězdy evropského i světového golfu na turnaji DP World Tour? Stačí využít některý z kurzů v golfové akademii v resortu Albatross. Třeba ten určený pro začátečníky, při němž se nejen seznámíte se základy hry a různými situacemi na hřišti. Sedm lekcí obsahuje analýzu švihu, krátkou hru, putting, driving range a hru na hřišti na 9 jamek. Cena kurzu při minimálním počtu 4 osob a maximálním šesti, je 4500 Kč na osobu.

Celý článek...

black-bridge-il-750Golfová sezona ještě zdaleka nekončí. Rozhodně ne na pražském Černém Mostě. Stačí si vybrat z bohaté nabídky na osmnácti jamkách golfového resortu Black Bridge. Navíc hřiště je v perfektním stavu. Takže, co třeba si zahrát 9. 10. finále Cool Golf Tour, nebo 12.10. finále Prague Senior Golf Tour. Vybere si i ten, kdo má rád netradiční herní formáty. Mezi tradiční turnaje na Černém Mostě se řadí i Podzimní Texas Scramble čtveřic, který se odehraje 22. 10. a bývá symbolickým rozloučením s končící sezonou.

Celý článek...

oaks-klub-750Máme radost, že se s vámi můžeme podělit o skvělou zprávu týkající se golfové klubovny. Renovace historického zámku byla dokončena a my se moc těšíme, že vás od soboty 1. října budeme moci přivítat již v nově otevřené klubovně. Pevně věříme, že tato událost je dalším milníkem, který podpoří jedinečný zážitek ze hry na nejlepším hřišti v České republice. Těšíme se na vás.

Celý článek...

Strana 4 z 207

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...