Hluboka-ilu-2-750Pokud ještě hledáte program na konec letních prázdnin pro své ratolesti, využijte příměstský tábor v golfovém resortu Hluboká nad Vltavou od 16. do 20. srpna. Tábor je určený pro děti od 6 do 15 let a během pěti dní je pro ně připravený nadmíru zajímavý a pestrý program. Na co se mohou těšit? Na intenzivní výuku golfu s trenéry, na sportovní hry, bohatý doprovodný program a spoustu další zábavy. Příměstský tábor je vhodný i pro úplné golfové začátečníky. Vybavení jim půjčíme a odhalíme taje této krásné hry.

Celý článek...

Mnich-nadhled-750Když se řekne golf v Nové Bystřici, zaplesá srdce téměř každého golfisty. Řada z nich totiž prošla první veřejnou devítkou v Česku, aby zúročené dovednosti posléze prodala na osmnácti jamkách hřiště Mnich. To, co má všech 27 místních jamek společného, je umístění v úžasné jihočeské krajině. Ale zdaleka to není to jediné, co Golfresort Monachus golfistům, ať už pokročilým nebo teprve začínajícím, nabízí. Více nám řekl sportovní manažer David Čech.

Celý článek...

Lazne-Bohdanec-750Členové klubů z Prahy a blízkého okolí zbystřete. V golfovém resortu Lázně Bohdaneč totiž můžete zažít opravdové pražské prázdniny. Po celý srpen totiž resort nabízí 50% slevu na fee při obsazení flightu minimálně dvěma hráči pro tyto kluby: Černý Most, Hodkovičky, Hostivař, Praha – Motol, Prague City Golf Zbraslav a Mstětice. Osmnáctijamkové hřiště rozhodně není ani trochu nudné a je ve skvělé kondici.

Celý článek...

Horehledy-golf8-750Strávit příjemné dvě noci přímo v golfovém resortu, užít si neomezený golf a jako bonus si užít i další radosti? Proč ne. Golfový resort Hořehledy totiž nabízí golfový balíček pro dvě osoby, který už jmenované obsahuje. A navíc polopenzi, neomezený vstup na tenisový kurt, čtyři žetony na driving, vstupenky do koupacího biotopu Blovice a do zámku a špejcharu ve Spáleném Poříčí. Navíc i zapůjčení kompletního golfového setu. To vše v balíčku pro dva za 5500 korun.

Celý článek...

Hluboka-kemp-750Chceš si užít skvělé prázdniny? Přijď k nám na Hlubokou. Zámecký Golf Resort Hluboká pořádá Junior Golf Příměstský tábor, který je vhodný i pro úplné golfové začátečníky! A co tě čeká?

Celý článek...

Kaskada-il2-750Zakoupením golfového balíčku 2 FEE + BUGY za cenu 2 400 Kč můžete kterýkoliv den v měsíci srpnu ušetřit až 2 000 Kč, protože plná víkendová cena je 4 400 Kč. Anebo se u nás ubytujte a golf hrajte úplně zdarma!

Celý článek...

Od soumraku do úsvitu je sice také název poněkud hororového filmu, ale v případě turnaje Od soumraku do úsvitu v golfovém resortu Slapy žádný strach. Naopak, užijete si golf i zábavu v poněkud netradičním pojetí. Stačí dorazit na Slapy 31. července v podvečer. Co vás čeká? Start turnaje na první místní devítce zhruba v 19 hodin. Startuje se canonem. Po návratu do klubovny následuje zábava, soutěže, dobré jídlo, grilování. A s rozedněním se vyrazí opět na první devítku. Po hře následuje ještě lehká snídaně. Co sebou? Svítící míčky a dobrou náladu.

Celý článek...

praha-motol-750Máte kamaráda, který je členem Golf Clubu Praha v Motole? Pak se vám nabízí možnost zahrát si v roli hosta našeho člena devítku za zvýhodněnou cenu 300, nebo o víkendech 400 korun. Využít ale můžete i slevové vouchery a další slevy. Například na voucher 1fee2 hráči si v Motole zahrajete od pondělí do čtvrtka od 7:30 do 15 hodin včetně. Na hřiště můžete vyrazit i před soumrakem a se slevou 25 procent. Hra začíná hodinu a 30 minut před soumrakem.

Celý článek...

Ypsilon-ilu1-750Lepší dát vědět s předstihem... Golf Club Ypsilon zve a především vaše ratolesti na den otevřených dveří v jednom z nejhezčích golfových resortů v Česku a zároveň na Dětský den golfu. Kdy? V sobotu 18. září 2021 ve 13 až 17 hodin. Golf u nás si užijete opravdu s celou rodinou. S golfem navíc můžete začít kdykoliv, v jakémkoliv věku. A co je pro vás přichystáno? Golfové soutěže o ceny, výuka ran s trenéry, zapůjčení golfového vybavení zdarma, exhibice golfových profesionálů, ale také prohlídka golfového muzea, dětské menu v restauraci a dárky pro každého.

Celý článek...

Strana 4 z 181

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...