Kynzvart 1 250Tohle byste si neměli nechat ujít! Ve čtvrtek 4. července se uskuteční historicky první zastavení Open Golf Series na hřišti v Lázních Kynžvart a vy můžete být u toho. Startovné včetně green fee pořídíte za 850 Kč (držitelé dárkových poukazů časopisu Golf jen za 750 Kč). Přihlašovat se můžete tradičním způsobem přes server ČGF. Těšíme se na vás! Těšíme se na Lázně Kynžvart!

Celý článek...

Cerny-Most-2019-250Srdečně zveme všechny golfisty a golfistky (nejen) v měsíci červnu na Černý Most. Čekají nás nejdelší dny z celého roku, a toho se musí náležitě využít! Pro ranní ptáčata jsme otevřeli hřiště ve vybraných dnech už od 6:00 za nejvýhodnější ceny za fee. Akce Buďte první na greenu běží od úterý do čtvrtka od 6:00 do 6:50.

Celý článek...

Pysely 2019 1 250Loreta Golf Club Pyšely vítá hráče a své členy na prahu již své sedmé sezony. Přes zimu jsme tradičně nelenili. Připravili jsme řadu novinek a zapracovali na detailech, které by měly váš celkový zážitek ze hry na Loretě posunout zase o stupínek výš. Hlavní filozofií Loreta Golf Clubu Pyšely i nadále zůstává především budování klubu se silnou tradicí a vytváření nadstandardních podmínek pro své členy. Vysoký standard služeb, údržby hřiště, ale hlavně úsměvy a přátelská atmosféra čekají na všechny hráče. Na co se tedy můžete na Loretě těšit v roce 2019?

Celý článek...

horehledy11Díky počasí a především pečlivé práci a nadšení pro ni se nám podařilo dostat naše golfové hřiště do kondice, kterou já za 10 let práce v Hořehledech nepamatuji. A protože nechceme jen vychloubačně mluvit do větru a tvrdit to samé, co každé jiné hřiště v republice, nabízíme každému zájemci jednu hru u nás zcela zdarma. Aby se každý golfista na světě dozvěděl o tom, že v Hořehledech se krásně hraje.

Celý článek...

Lazne-Bohdanec-250Ve středu 5. června se poprvé v historii uskuteční turnaj Open Golf Series na 18jamkovém hřišti Golf Resortu Lázně Bohdaneč s parem 72, které hráčům ze žlutých (i červených) odpališť lehce přidává. Startovné včetně green fee je pouhých 750 Kč, přitom body do průběžného žebříčku se budou počítat v plné výši. Tak na shledanou v Lázních Bohdaneč!

Celý článek...

Strana 8 z 272

8

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...