Golfiq

Pyesly-skolaPoslední březnovou sobotu odstartoval na Loretě projekt „Golf pro Pyšeláky." Nejedná se o klasický den otevřených dveří, ale o dlouhodobou aktivitu (plánovanou v horizontu tří až pěti let). V rámci projektu mohou všichni golfem nepolíbení obyvatelé Pyšel a přilehlých obcí chodit na pravidelné bezplatné sobotní skupinové tréninky.
Neinvestujeme tedy do rozvoje golfisty jednorázově, nýbrž chceme zájemce dovést až do stádia, kdy budou schopni hrát samostatně na hřišti a stanou se členy klubu. Teprve až poté je zanecháme jejich golfovému osudu.

Celý článek...

ABF-fordecor

Mstetice-ilHřiště otevíráme v pátek 30. 3. 2018 a do odvolání platí zvýhodněné jarní fee

Celý článek...

Horehledy-openingPokud vše klapne jak má, tak na Velký pátek, 30. 3. 2018, otevíráme golfové hřiště. Otevřeno bude od 8:00 do soumraku s odbavením na restauraci Pod Kokšínem. Driving range je otevřen vždy od svítání do soumraku.

Celý článek...

egcoaDvanáctý ročník největší evropské konference provozovatelů golfových hřišť se uskutečnil 22. – 24. března ve Vídni. Cílem byly konzultace a sdílení zkušeností s nejnovějšími trendy v golfu nejenom v Evropě, ale z celého světa se zaměřením na customer experience. A přestože Vídeň leží téměř za humny, byl na konferenci jediným českým delegátem Jan Kastner z Golf & Ski Resortu Ostravice.

Celý článek...

HostivarPro všechny golfové nováčky, kteří se stanou našimi členy, jsme připravili golfový kurz zdarma. Už dlouho zvažujete, že byste rádi začali hrát golf? Tak teď máte jedinečnou šanci! Stačí se stát naším členem a máte od nás golfový kurz zcela zdarma. A co vše kurz obsahuje?

Celý článek...

Strana 8 z 250

8

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...