Inzerce

Black-Bridge-xV sobotu 28. října pořádáme tradiční turnaj na závěr sezóny – Podzimní Texas Scramble čtveřic, na který Vás tímto srdečně zveme. Startovat se bude v 10:00 canon startem.

Celý článek...

Inzerce

YpsilonPodzim nám zbarvil hřiště do krásných barev, hřích nevidět, a tak jsme od čtvrtku 19. října pro vás připravili podzimní akci na fee. V týdnu máte možnost hrát 18 jamek za 800 Kč (9 jamek za 500 Kč). O víkendu je cena green fee na 18 jamek 1 000 Kč a 600 Kč za 9 jamek. Z těchto cen je dále možno čerpat další reciprocity a slevy.

Celý článek...

MysakDvanáctý ročník Mstětického Myšáka zná vítěze. Letošní turnajové série se zúčastnilo 558 hráček a hráčů. Během sezony, tedy od dubna do října, se uskutečnilo 22 kvalifikačních turnajů systémem stableford. Hráči dělali maximum, aby získali co nejvíce bodů do průběžného žebříčku. Myšák je se Mstěticemi neodmyslitelně spjat a mezi golfisty má obrovskou popularitu.

Celý článek...

Hluboka ranyVe dnech 30.9. – 1.10. 2017 probíhalo v Golf Resortu Hluboká nad Vltavou 18. Mistrovství klubu ve hře na rány. Počasí se na tento dlouho očekávaný turnaj vydařilo a bylo krásné babí léto. Oba dva dny hráči předváděli skvělé výkony. Po velmi vyrovnaných výsledcích se Mistrem klubu stal Jiří Lála ml. a pozici Mistryně klubu obhájila Dominika Šiplová (oba na úvodním snímku).

Celý článek...

Hluboka jamkyDne 25.9.2017 se u Golf Resortu Hluboká konala finálová část mistrovství klubu v jamkové hře. Dámská část pavouku vyústila ve finálový souboj Dominiky Šiplové a Barbory Šimkové. Zápas skončil na 15. jamce vítězstvím Dominiky. Tím obhájila titul z loňského roku. Pánská část proběhla ve finálové režii Pavla Ambrože a jeho soupeřem byl Štěpán Daněk. Po obratu se z vítězství radoval na 17. jamce Pavel, čímž získal mistrovský zlatý hattrick.

Celý článek...

Strana 8 z 239

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...