Step1Dnes už se ani v třeskutých mrazech nemusíte vzdávat svého oblíbeného sportu a můžete mít z golfu velký požitek. Stačí zamířit do indooru a můžete jít na věc. I tady platí, že nabídka se postupně rozšiřuje. Chcete-li opravdovou kvalitu, zamiřte do Indoor Golfu Step. Se vším, na co zde narazíte, vás na následujících řádcích seznámí manažer stejnojmenného hotelu Petr Košátko.

Celý článek...

ilustrace-dvahraciGolfové členství klubu Bestgolf Blue Sky je tu pro každého, kdo sní o možnosti neomezené hry bez nutnosti platit vysoká fee. Za více než 16 let jsme zdokonalili nabízená golfová členství takovým způsobem, aby nabízela širokou paletu možností a umožnila Vám výběr ideálních hřišť právě pro Vás. Naším cílem je poskytovat maximální množství služeb a výhod za nejlepší cenu na trhu. A co jsme si pro vás v nadcházející těžké sezoně připravili, abychom zachovali naše vysoké standardy a i nadále mohli být vaším dobrým partnerem ve světě golfu?

Celý článek...

Horehledy vanoceKaždý rok se do světa rozeběhnou stovky našich vánočních voucherů a my jsme hrozně moc rádi, že dárky z Hořehled dělají radost. Proto vám i letos nabízíme možnost obdarovat své blízké některým z našich poukazů. Postačí, když si některý vyberete.

Celý článek...

Ksirovka ilKšírovka, nabízí využití v multifunkčním areálu kousek od centra města. Darujte svým nejbližším vánoční dárkový poukaz na naše služby. Vyberte si vlastní vzhled a napište svoje věnování. Věnujte sportovní zážitek, který je vhodný i pro začínající hráče. Můžete si vybrat z online nabídky, nebo Vám rádi připravíme poukaz dle Vašeho přání.

Celý článek...

grcm 3668Vánoce už se pomalu blíží a na Black Bridge jsme si pro Vás opět připravili několik zajímavých tipů na golfové dárky, které zaručeně potěší každého golfistu.

 

Celý článek...

Strana 8 z 263

8

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...