Berovice-ilu-750Možná to může vypadat jako předčasné, ale v Beřovicích se vyplatí přemýšlet o členství na příští rok 2023 už nyní. Proč? Pokud se totiž stanete nyní členem v Golf Clubu Beřovice za 23 000 Kč, máte za tuto zaplacen vstupní příspěvek, hrací poplatek na rok 2022 i hrací příspěvek na rok 2023. Znamená to, že můžete hrát neomezeně až do konce roku 2023. Díky tomu získáte množství dalších výhod, jako například volný vstup na cvičné plochy, poskytnutí tréninkových míčků s 50% slevou, nebo vstup do indoorové haly za zvýhodněnou cenu 160 korun za hodinu. A především, v Beřovicích se v zimě nezavírá, a pokud to počasí dovolí, hraje se na hřišti celý rok.

Celý článek...

Albatross-il-750Když začít s golfem, tak proč ne rovnou na hřišti, kde každoročně válí hvězdy evropského i světového golfu na turnaji DP World Tour? Stačí využít některý z kurzů v golfové akademii v resortu Albatross. Třeba ten určený pro začátečníky, při němž se nejen seznámíte se základy hry a různými situacemi na hřišti. Sedm lekcí obsahuje analýzu švihu, krátkou hru, putting, driving range a hru na hřišti na 9 jamek. Cena kurzu při minimálním počtu 4 osob a maximálním šesti, je 4500 Kč na osobu.

Celý článek...

black-bridge-il-750Golfová sezona ještě zdaleka nekončí. Rozhodně ne na pražském Černém Mostě. Stačí si vybrat z bohaté nabídky na osmnácti jamkách golfového resortu Black Bridge. Navíc hřiště je v perfektním stavu. Takže, co třeba si zahrát 9. 10. finále Cool Golf Tour, nebo 12.10. finále Prague Senior Golf Tour. Vybere si i ten, kdo má rád netradiční herní formáty. Mezi tradiční turnaje na Černém Mostě se řadí i Podzimní Texas Scramble čtveřic, který se odehraje 22. 10. a bývá symbolickým rozloučením s končící sezonou.

Celý článek...

oaks-klub-750Máme radost, že se s vámi můžeme podělit o skvělou zprávu týkající se golfové klubovny. Renovace historického zámku byla dokončena a my se moc těšíme, že vás od soboty 1. října budeme moci přivítat již v nově otevřené klubovně. Pevně věříme, že tato událost je dalším milníkem, který podpoří jedinečný zážitek ze hry na nejlepším hřišti v České republice. Těšíme se na vás.

Celý článek...

ilu-golfer-750Začněte hrát pod dohledem opravdových profesionálů z PGA of Czech Republic. Stačí si vybrat některý ze skupinových kurzů Začni s golfem za zvýhodněnou cenu 790 korun. Kurz obsahuje tři hodiny skupinové výuky s profesionálním trenérem PGAC, zapůjčení veškerého potřebného vybavení a neomezený počet míčků na trénink. Pak už si stačí vybrat jen místo – kurzy se konají v Průhonicích, Hodkovičkách a Kunětické Hoře ve všední dny i o víkendech.

Celý článek...

Lisnice-il-01-750Golfové hřiště v Líšnici necelých třicet kilometrů od Prahy je druhým nejstarším v Česku a právě tady můžete stylově poznat tajemství golfu. Využijte akci Ochutnávka golfu, během níž vás trenér seznámí s golfem, vyzkoušíte si odpálit první míčky a projdete se po hřišti. Veškeré vybavení je možné si zapůjčit a jako dárek si odnesete golfový míček. Balíček obsahuje 2 hodiny s trenérem, zapůjčení golfových holí, neomezené množství míčků k tréninkovým lekcím s trenérem, vstup na tréninkové plochy a prohlídku hřiště. To vše za 590 korun. Využít ale můžete i další zajímavé nabídky klubu s nadmíru bohatou historií.

Celý článek...

Mnich-nadhled-750Babí léto, neomezený golf na osmnáctijamkovém hřišti Mnich v malebné jihočeské krajině a ubytování se vším komfortem, to všechno v jednom můžete zažít v Golresortu Monachus v Nové Bystřici. Ubytujte se v prostorné vile Amenity Resortu Česká Kanada jen tři kilometry od hřiště a můžete v rámci balíčku hrát neomezený golf. K tomu dostanete žetony na driving range během pobytu zdarma (80 míčků na osobu a den) a lze si půjčit e-cart se slevou 200 korun. Takže pokud vyrazíte třeba ve čtyřech lidech, za dvě noci a tři dny neomezeného golfu vás přijdou na 6950 korun na osobu.

Celý článek...

ypsilon-akce-750Golfu není nikdy dost a na Ypsilonce o to víc. Hřiště je ve skvělé kondici a každý má nyní možnost hrát do konce sezóny 2022 úplně ZDARMA. Ypsilon Golf Resort Liberec, stříbrné „Golf Digest – Hřiště roku 2021", si pro všechny golfisty připravilo neodolatelnou akční nabídku.

Celý článek...

cebr-jednicka-750Tak trochu jiné turnaje spojené s Gurmánskými víkendy a dalšími doprovodnými akcemi, to vše můžete zažít na Čertově břemeni. Ve dnech 1. a 2. 10. 2022 si milovníci dobrého jídla a pití přijdou na své – v menu mistrů svého řemesla totiž najdou lanýže a vína z Piemonte. A nechybí ani golf. V neděli se hraje finálový turnaj Geum Golf Tour Čertovo břemeno, a jak už název napovídá, celkový vítěz se může těšit na hodně atraktivní cenu. Tradičně nechybí ani doprovodný program. Ti, co ještě golf nehrají, si ho mohou vyzkoušet pod dohledem profesionálního trenéra, připravená je i akademie pro děti s turnajem na 9 jamek.

Celý článek...

Strana 4 z 207

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...