Pysely-il18-750Pro všechny golfisty, kteří rádi hrají ve svižném tempu a také se chtějí vyhnout aktuálnímu nepříjemnému horku a ještě během dne něco stihnout, je na Loretě v Pyšelích stále připravený „k odjezdu" Ranní rychlík. Ranní ptáčata mohou vyrazit na místní osmnáctijamkové hřiště už od 7.30 a ve flightu jsou maximálně dva hráči, teetime startují po šesti minutách a omezením je handicap maximálně 36. Zkrátka ranní golf v Pyšelích není ani trochu pomalý.

Celý článek...

Kynzvart 3 750Přemýšlíte o letní akci pro své zaměstnance, nebo jste parta lidí a chcete zažít něco trochu jiného? Co takhle poznat golf? Golfový resort Kynžvart nabízí skupinové a firemní kurzy v podobě golfové akademie trvající 180 minut, kterou vede profesionální trenér. Akademie zahrnuje seznámení s golfem, dvě hodiny výuky na drivingu plus jednu hodinu výuky na putting greenu. To vše je zakončeno puttovací soutěží. Zapůjčení golfových holí a neomezené množství míčků na drivingu je v ceně. Cena se řeší individuálně podle počtu hráčů a dohodnuté délky akademie.

Celý článek...

Kestrany-750Vyzkoušejte si na vlastní kůži, že golf je nádherný a také dostupný sport pro každého. Jak na to? Využijte akci Golf na zkoušku v golfovém resortu Kestřany nedaleko Písku. Kurz je určený právě pro zájemce, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s golfem. A co zájemce čeká? Jedna hodina tréninku pod dohledem trenéra, v ceně kurzu jsou i cvičné míčky a zapůjčení vybavení včetně možnosti zkušební hry na hřišti. A jaké je cena? Kurz stojí 490 korun.

Celý článek...

cebr-jednicka-750Golf v krásné jihočeské přírodě a k tomu nadmíru zajímavé kulinářské zážitky, to vše můžete zažít ne Čertově břemeni během Gurmánských víkendů. Pro prázdninové měsíce platí pozvánka na letní grilování. Po prvním grilovacím víkendu ve stylu Seafood Grill následuje španělský víkend a v závěru srpna pak American Barbeque (25. – 27. 8.). Samozřejmě si zahrajete i golf a na své si přijdou i vaše ratolesti, pro které je připravena golfová akademie se spoustou her a aktivit včetně nedělního turnaje na 9 jamek.

Celý článek...

Berovice-ilu-750Léto je ideálním obdobím k tomu vyzkoušet si golf. Přesně to lze v Beřovicích v rámci akce Zkus golf. Co obnáší? Stručně řečeno, je to golfový ochutnávka se třemi lekcemi s golfovým trenérem, při kterých proniknete do základních tajů golfové hry, seznámíte se s tradicí, základními pravidly, etiketou a naučíte se základy hry. Každá lekce trvá 50 minut a cena pro jednu osobu je 2200 korun, pro dvě osoby 3000 korun a pro 3 až 4 osoby 3900 korun. Ve třetí lekci si už vyzkoušíte i hru na hřišti.

Celý článek...

oaks-osmnactka-750Červenec patří v golfovém resortu Prague Oaks rodinám na golfu. Během prvního prázdninového měsíce si tak mohou užít společný golf na špičkovém hřišti PGA National rodiče se svými dětmi. Dítě, které přijde v doprovodu rodiče, který zaplatí plné fee, získá hru zdarma. Zvýhodnění platí pro jedno dítě s rodičem každý den od 12:30. V případě zájmu volejte recepci na číslo: +420 731 615 846.

Celý článek...

Dobrouc-ilu4-750Osmnáctka v Dolní Dobrouči se v Česku řadí mezi nejmladší – golfistům se otevřela teprve v červnu 2020, ale po necelých třech letech už srostla s místní krajinou takřka dokonale. Ostatně i to byl záměr těch, kteří hřiště tvořili – majitele Petra Koláře a architekta Jakuba Červenky. A jak se jim to podařilo? Vyzkoušet to můžete na vlastní kůži již ve středu 12. července za přátelské green fee 900 Kč zahrnující i startovné.

Celý článek...

Dobrouc-ilu-750Když stojíte na odpališti jedničky golfového resortu v Dolní Dobrouči, jako by vám hřiště široce otevřelo svou náruč na uvítanou. Před vámi se k úvodní ráně lákavě nabízí široká fervej orámovaná čistou a ryzí přírodou podhůří Orlických hor. Od první jamky je to tak trochu útok na všechny lidské smysly: úžasné výhledy do krajiny, vůně i zvuky přírody všeho druhu. Samozřejmě nesmíme zapomenout na to hlavní – na golf. Hřiště, měřeno délkou 5 130 metrů ze žlutých odpališť, je spíš kratší, ale díky svému profilu, převýšení a zajímavému řešení jamek „sakra" prověří, jak umíte zacházet s holemi a jestli sáhnete do bagu po té pravé.

Celý článek...

Celadna-750Užijte se ještě víc golfu ve vyhlášených rezortech Čeladná a Ostravice. Na Čeladné (na snímku) si můžete zahrát na Old Course a New Course, ale také můžete využít tzv Double green fee, což je kombinace Čeladná a Ostravice, nebo rovnou Triangl green fee, kdy si můžete zahrát Old Course ai New Course v Čeladné a k tomu Ostravici. Prostě si stačí vybrat a užit si golf do sytosti.

Celý článek...

Strana 4 z 228

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...