Black Stork

Hostivar-clubhouseV kategorii 40+ nejslavnějších budov ve světě, které jsou známé pro svou netradiční architektonickou strukturu, se hostivařská klubovna umístila na šestém místě.

Celý článek...

Horehledy odpalRok 2017 je nenávratně pryč a v počasí charakteristickém pro konec roku, 10 stupňů nad nulou, se s ním rozloučilo takřka 30 hořehledských golfistů.

Celý článek...

Black-Bridge-xPřemýšlíte už o nadcházející golfové sezóně? A chcete si ji užít naplno? Staňte se členem Golf Resortu Black Bridge! Za svých 3 000 Kč od nás v roce 2018 dostanete:
minimálně 3 green fee zdarma v podobě účasti na mistrovství klubu,

Celý článek...

Kaskada1Přes zimu zůstává otevřená pouze Železná devítka. Startovní časy začínají od 9 hodin, rezervace je možná pouze přes recepci resortu (T: 731 530 679). Hraje se na zimní greeny, sledujte pozici praporku. Nevstupujte, prosím, na letní greeny ani během přecházení mezi jamkami. V zimním období je na každé jamce otevřeno jen jedno odpaliště, prosíme hrajte pouze z vyznačených odpališť. Na ostatní devítky je vstup zakázán. Golfová akademie a driving range jsou otevřeny v závislosti na počasí.

Celý článek...

Slavkov-17-nadhledSlavkovské hřiště, ležící na téměř holém kopci nad městem a starobylým zámkem s nádherným parkem, se zdá být na svém místě už odjakživa. Ale je to teprve dvacet let, co se plány zdejších golfových nadšenců začaly měnit ve skutečnost, co se z polí a zahrad zrodily základy dnešního Golf Clubu Austerlitz.

 

 

Celý článek...

Strana 8 z 246

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...