West MsGolfové hřiště ve Mstěticích poctil svou přítomností hráč nejužší světové špičky Lee Westwood. Stalo se tak v rámci jeho startu na D+D REAL Czech Masters ze série European Tour, která v posledním srpnovém týdnu probíhala na Albatrosu. Prezidentu mstětického klubu Liboru Vrbovi se podařilo po náročném jednání najít volné okénko v nabitém programu někdejší světové jedničky. „Moje vize byla jednoduchá. Udělat radost členům našeho klubu a ukázat dětem a mládeži z naší akademie, jak vypadá golf v podání opravdového mistra. Děti potřebují vzory a doufám, že si setkání s Westwoodem budou dlouho pamatovat," uvedl k setkání prezident klubu.

Celý článek...

Slpay menuTak jako každý rok i letos na Slapech bojují hráči v jednotlivých kolech Tour sv. Jana o lákavé ceny v podobě poukazů, zájezdů či letenek. Vítězové na prvních třech místech v celoročním žebříčku získají hodnotnou cenu v podobě golfového zájezdu dle vlastního výběru v předem daných hodnotách od společnosti CK NEMO & SELECTA provozovatele golfového portálu nemogolf.cz.

Celý článek...

Mstet mistryCelkově už popatnácté se ve Mstěticích pořádalo Mistrovství klubu na rány. Do dvoudenního turnaje se přihlásilo celkem 66 golfistů a golfistek. O mistrovské tituly se bojovalo ve hře na rány bez vyrovnání v kategoriích ženy a muži. Vypsány byly ještě soutěže – společná stableford, dívky do 15 let a chlapci do 15 let. Mistry ve hře na rány pro rok 2017 se stali Tereza Málková a Marek Zíta.

Celý článek...

Black BridgePrázdniny se pomalu chýlí ke konci a letní golfové kempy střídají podzimní dětské golfové kurzy. Dětem se na Černém Mostě intenzivně věnujeme po celý rok. V dětských kurzech děti učíme základy golfové techniky zábavnou formou, která se vašim ratolestem zaručeně bude zamlouvat. Lekce probíhají na drivingu, ale děti chodí s trenéry hrát i na akademii nebo přímo na hřiště.

Celý článek...

hostivar1Nově si můžete v Hostivaři trénink oživit hrou na třech cvičných jamkách o délce 86, 56 a 48 metrů. Jsou tak přímo ideální k nácviku ran do greenu. Za trénink na těchto jamkách neplatíte ani korunu navíc – jsou v ceně vstupného do tréninkového areálu. Jamky byly pro tento účel „uvolněné" v rámci zprovoznění tří nových jamek 9jamkové golfové akademie. V budoucnosti by měl být v oblasti těchto tří tréninkových jamek green 18. jamky připravované druhé devítky.

Celý článek...

Strana 8 z 235

8

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...