ilu-recka-kuchyne-750Spojit příjemný golf s gastronomickým zážitkem, proč ne? Obojí si můžete vychutnat v golfovém resortu Hluboká nad Vltavou při turnaji Golf & Food Řecko, který se koná 29. října a společně ho pořádá restaurace La Cantina del Golf a Zámecký Golf Resort Hluboká. Hraje se na devět jamek od 15 hodin a poté následuje vyhlášení výsledků a slavnostní večeře, při níž na vás čekají, jak už název napovídá vyhlášené speciality řecké kuchyně.

Celý článek...

cihelny-wellness-750Zahrát si golf, zasportovat a přitom ještě relaxovat, to vše v jednom „balíčku" můžete zažít v resortu Cihelny Golf & Wellness. Co takový balíček obsahuje? Ubytování na 2, 3 nebo 5 nocí s polopenzí, neomezený vstup do hotelového wellness Spa Academy, 25% slevu z plných cen green fee, pro golfisty seniory nad 60 let dokonce slevu 50% na fee plus jednou Oxy-led Spa Kapsle s relaxačním programem a jednou thajskou masáž s aromatickými oleji. Vyrazit ale můžete i do okolí na procházku, k dispozici je wi-fi.

Celý článek...

Ceska-Lipa-Solfronkovi-750Nejdřív to bylo hledání společné zábavy. Vyhrál to golf, byť se pohled na to, jak „demokratické" to bylo rozhodnutí, poněkud rozchází. Pak už ježdění za golfem nestačilo a padlo druhé rozhodnutí – postavit si vlastní hřiště. Tak nějak, samozřejmě v hodně stručné verzi, vypadá příběh Zuzany a Ivana Solfronkových a vzniku osmnáctijamkového golfového hřiště a všeho dalšího, co k němu náleží, nedaleko České Lípy u obce Pihel. Letos má českolipské hřiště za sebou už pět let své existence. A nutno říct, že se během krátké doby stalo pro hráče všech kategorií oblíbenou golfovou zastávkou. Pět let je vlastně takové malé „půlkulaté" jubileum. A také příležitostí k povídání s majiteli golfového resortu, který potěší každého golfového nadšence. Nejen pro svou kvalitu, herní atraktivitu, ale i umístění v příjemném kousku krajiny s bonusem poutavých výhledů do okolí.

Celý článek...

HoreKaždý rok se do světa rozeběhnou stovky našich vánočních voucherů a my jsme hrozně moc rádi, že dárky z Hořehled dělají radost. Proto vám i letos nabízíme možnost obdarovat sebe či své blízké některým z našich poukazů. Postačí, když si některý vyberete (nebo si i můžete vymyslet vlastní, rádi vám na něj vytvoříme kalkulaci) a přes náš nový e-shop zakoupíte. Dárkový voucher vám automaticky dorazí do emailu!

Celý článek...

Telc-750Golf Resort Telč už zahájil od 1. 10. 2021 prodej členství na rok 2022. Pokud si zakoupíte členství ještě dnes, můžete jako bonus hrát ještě ve zbytku sezony 2021. Vybírat si můžete hned z několika různých druhů členství – od řádného členství, přes udržující řádné, Basic, roční hrací kartu, nebo prvočlenství. Stačí si vybrat a začít hrát.

Celý článek...

Dar-dvur-club-750Nejen tři devítijamková hřiště, ale také možnost podzimní dovolené v kouzelném místě uprostřed přírody nabízí golfový resort Darovanský Dvůr. Balíček podzimní dovolená pro dvě osoby obsahuje ubytování ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe se snídaní na jednu noc, neomezený vstup do hotelové Spa ve stylu antických lázní, wellness proceduru dle výběru v délce 30 minut pro dvě osoby, sobotní dýňové degustační menu včetně ochutnávky vín. Využít lze i bowling, tenisové kurty, nebo si zapůjčit horská kola k projížďkám po okolí. To vše za 7900 korun pro dvě osoby.

Celý článek...

Ypsilon-drak-750Tradiční a oblíbená série klubových turnajů Fojtecký drak, která v letošním roce píše již 16. ročník, měla letos na pořadí 12 turnajů. O body do celkového pořadí se hrálo od konce května do finálového turnaje v sobotu 9. října 2021. Jednotlivé turnaje byli pod záštitou významných partnerů golfového resortu, jakými byli například společnosti Syner, Pivovar Svijany, PRO-DOMA, SMWORKS nebo TMR Ještěd.

Celý článek...

hluboka-250Zámecký Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na golfový turnaj, který se koná v sobotu 23. 10. 2021 s účastí pozvaných profesionálních hráčů Czech PGA.

Celý článek...

Dolni-Dobrouc-1-750Golf Dobrouč, nové přírodní 18jamkové, plně zavlažované hřiště je rodinným projektem, pro který se nadchl Petr Kolář se svou ženou Hankou. Jejich obdiv k malebné krajině a záliba v golfu dala vzniknout tomuto golfovému hřišti. K realizaci jejich krásného snu se připojila i mladší dcera Petra Rychetská.

Celý článek...

Strana 4 z 185

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...