Hodkovicky-il-750Vyzkoušejte Zero Golf v pražských Hodkovičkách. Mohou ho vyzkoušet i děti, které objeví radost ze hry a nové kamarády. Pod vedením zkušených trenérů Otakara Mareše a Jameli Sahliho jsou připravené lekce pro všechny věkové skupiny od 6 do 17 let rozdělené podle věku a golfových dovedností do skupin max. šesti dětí. Zero Golf je zábavný a snadný způsob, jak děti naučit hrát golf intuitivně. Kurz v ceně 4400 korun zahrnuje devět tréninků jednou týdně na 90 minut ve flexibilních časech v úterý, středu, nebo čtvrtek od 16:30 do 18 hodin.

Celý článek...

oaks-osmnactka-750Pokud už s předstihem přemýšlíte o tom, co budou vaše ratolesti dělat během letních prázdnin, mohou pro vás být zajímavým tipem dětské golfové kempy resortu Oaks Prague na hřišti PGA National. Kempy jsou pro děti ve věku od 6 do 17 let a maximálním počtem v jednom turnusu je 8 dětí, které mají na starost dva trenéři. Kempy se konají v termínech 2. – 5. 7, 16. – 20. 7. a 22. – 25. srpna. Děti se mohou těšit na pohybové aktivity, skupinové lekce na cvičných plochách a jednou denně na hru na hřišti, oběd v klubovně, plus odpolední lekce a soutěže v krátké hře. Cena kempu pro člena klubu je 11 690 korun, pro nečlena 13 590 korun.

Celý článek...

celadna-55-tiskovka-750-1Propojením dvou atraktivních golfových resortů v podhůří Beskyd - Prosper Golf Resortu Čeladná & Golf Resortu Ostravice vznikla největší golfová destinace v České republice nabízející golfovou hru, ubatování a další služby v nadstandardní kvalitě. Hosté golfové destinace 55holes mají k dispozici tři 18 jamková mistrovská hřiště, která jsou obklopena malebnou přírodou Beskyd, 2 restaurace, 3 hotely, 2 konferenční haly pro pořádání společenských akcí a konferencí, wellness a 2 golfové akademie.

Celý článek...

Kacov-club1-750Vzhledem k úpravám pro zvýšení komfortu hráčů na devítce Forest nebyla ještě tato část hřiště letos pro veřejnost otevřena. Máme pro Vás však dobrou zprávu, a to, že Forest otevíráme tuto sobotu 20.4.! Přijeďte si užít hřiště s překrásnými výhledy na městys Kácov a prozkoumat nové úpravy na hřišti.

Celý článek...

Ypsilon-ilu1-750Liberecká Ypsilonka se každoročně řadí mezi nejoblíbenější golfové resorty nabízející služby s visačkou nejvyšší kvality. I do letošní sezony vstupuje v plné síle. Golfisté se tak mohou těšit nejen na 18jamkové hřiště v top kvalitě, ale i na další služby včetně vyhlášené restaurace, nebo možnosti originálního ubytování v místních hausboatech na jezeře mezi devátou a desátou jamkou. A také na řadu zajímavých akcí. Patří mezi ně i Jamkovka 2024, neboli mistrovství klubu na jamky. Přihlásit se lze nejpozději do 30. dubna 2024 a jamkovka je vypsána v kategoriích ženy a muži.

Celý článek...

Bohdanec-jamky-750Hřiště v perfektní kondici, otevřený zbrusu nový driving a od 11. dubna i místní kuchyně, to vše jsou lákadla pro návštěvu golfového resortu Lázně Bohdaneč. Zahrát si můžete už také první letošní turnaje, nebo si prostě jen tak přijet zahrát s přáteli. A pokud s golfem teprve chcete začít, můžete využít akci Začni s golfem za 400,- Kč. Jde o startovní balíček určený pro úplné začátečníky, který obsahuje tři lekce po 50 minutách s kvalifikovaným cvičitelem, či trenérem ve skupině, plus neomezené množství míčků pro trénink a zapůjčení golfových holí k tréninku.

Celý článek...

black-bridge-il-750Milovníci golfových turnajů si letos v resortu Black Bridge na pražském Černém Mostě opět přijdou na své. Vybírat totiž mohou z bohaté nabídky sérií i turnajů. Tradičními pilíři turnajové nabídky resortu patří Cool Golf Tour, což je víkendová série turnajů během celé sezony s velkým říjnovým finále. Na své si přijdou i senioři při Prague Senior Golf Tour, sérii určené pro muže nad 55 a ženy nad 50 let. Hraje se i na dalších hřištích na Karlštejně, Albatrossu a v Poděbradech. I letos se hraje dětská tour Mini Cool pro děti od 5 do 15 let a v nabídce nechybí ani série pro ženy v podobě Ladies Days a Ladies Cool.

Celý článek...

mstetice-klubovna-750Pořiďte si kartu Kredit Play v golfovém resortu Mstětice a váš golfový život doslova ožije. To proto, že ušetříte až 45 procent za platby fee a o víkendu na místním 18 jamkovém hřišti si zahrajete už od 910 korun. Karta Kredit Play je vhodná pro rodinné příslušníky, stejně jako pro obchodní partnery, navíc je přenosná a můžete ji využít až pro desítku parťáků. Kredit lze kdykoliv během roku dobít a čerpat z něj lze i na platby za drivingové míče za zvýhodněnou cenu, nebo využít slevy i v restauraci.

Celý článek...

olomouc-klub-750Golfová sezona se rozjíždí naplno, tak proč si naplno neužít i hru. Stačí si vybrat některou z variant golfové balíčku Stay & Play v Golf Resortu Olomouc. Na jednu noc za 2390 korun na osobu, na dvě noci za 3890 Kč, či na tři noci za 4990 korun v pracovní dny pondělí až pátek. A co balíček obsahuje? Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Golf Resortu Olomouc přímo na hřišti, bohatou snídani, neomezený golf na 18jamkovém hřišti, 40 míčů na drivin na každý den pobytu, neomezený vstup na tréninkové plochy plus 200 Kč sleva na bugy.

Celý článek...

Strana 4 z 247

4

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...