cebr-750Pokud hledáte ještě golfový program na neděli 14. 11., co takhle vyrazit na Čertovo břemeno? Zahrajete si nejen závěrečný turnaj sezony texas trojic nebo čtveřic, navíc zpestřený i gurmánským zážitkem. Konkrétně svatomartinskou husou po hře. Těšit se ale můžete i na to, že některé jamky se mohou hrát jinak, než je obvyklé. Takže vezměte sebou přátele a přijďte se rozloučit s golfovou sezonou na Čertovo břemeno.

Celý článek...

Hodkovicky-750Za členství v golfovém klubu nemusíte platit žádné horentní sumy, ani desítky, nebo dokonce stovky tisíc korun. V pražských Hodkovičkách připravili na rok 2022 čtyři varianty členství podle věku – Play, Senior, Junior a Kid. Za členství Play zaplatí zájemci od 24 do 64 let roční příspěvek 3000 korun bez jakéhokoliv dalšího vstupního poplatku. A další typy členství? Senior od 65 let roční příspěvek 2500, Junior pro hráče od 19 do 23 let za 2500 a Kid pro děti do 18 let za 2000 korun na rok.

Celý článek...

Hluboka-mikulas-750Zámecký Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na Mikulášskou nadílku, která se bude konat v pátek 3. 12. 2021 v klubovně Golf Resortu Hluboká. Od 15:00 bude připravena mikulášská dílnička, příchod Mikuláše, anděla a čerta je naplánován na 17:00. Místo vstupného můžete donést trochu cukroví

Celý článek...

Ropice-klubovna-750Podzimní cenobraní si můžete užít v Ropice Golf Resortu. Ale vzhledem k výstavbě třetí devítky v místním resortu se musí počítat s jistými omezeními - hraje se pouze na devět jamek. Takže za hru na dvakrát 9 jamek aktuálně zaplatíte od pondělí do čtvrtka 880 korun, za devět jamek 550, od pátku do neděle pak ze dvakrát 9 jamek 990 korun a za devítku 660. Vstup na veřejné hřiště po celý den stojí 100 korun. Zahrajte si za výhodnější ceny.

Celý článek...

Ostravice-ilux-750Listopad v Česku sice není obdobím, které by golfisté nějak intenzívně milovali, protože už přináší i riziko zavírání golfových hřišť, na druhou stranu ale nabízí jiné možnosti. Tradiční. Jako třeba Svatomartinské hody v Golf & Ski Resortu Ostravice. Těšit se můžete na paštiku z husích jater, husí kaldoun, či pomalu pečené husí stehno, jako desert lívance a samozřejmě i svatomartinské víno. Kompletní menu stojí 559 korun, ale jednotlivé chody si lze objednat i samostatně.

Celý článek...

Hluboka-cross-750Zámecký Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na golfový turnaj – Cross Country, který se koná v sobotu 20. 11. 2021. Přijďte si zahrát jedinečný styl hry s mnoha speciálními vloženými soutěžemi a oslavit narozeniny našeho maršála Pepy Píchy!

Celý článek...

Oaks-14th-750Konec roku bývá tradičně obdobím vyhlašování všemožných anket a žebříčků. Jedním takovým je ocenění Nejlepší golfové hřiště v České republice, které udílí World Golf Awards. Pro rok 2021 tuto cenu získalo hřiště PGA National Oaks Prague. A jedním dechem je nutno dodat, že opět. Oaks Prague svou pozici obhájilo. Poprvé totiž ocenění získalo loni jen pár měsíců od svého oficiálního otevření.

Celý článek...

Slapy-restaurace-750Od čtvrtka 11. 11. můžete vyrazit do Golf Parku Slapy nejen za golfem – pokud to podzimní počasí ještě dovolí – ale také si pochutnat na svatomartinském menu s láskou vytvořeným místním šéfkuchařem Michaelem. Těšit se můžete na tradiční konfitovanou husu s variací knedlíků, ale třeba i na zajímavé deserty jako lokše plněné povidly, nebo staročeský trhanec. Akce potrvá až do neděle 14. 11. a rozhodně je nutné si jídlo zarezervovat.

Celý článek...

Hluboka-husa-750Zámecký Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na turnaj Martinská Husa Open, který se koná v sobotu 13. 11. 2021. Servírovat se bude svatomartinské menu a vyhrávat dárkové balíčky od italské sýrárny La formaggeria Gran Moravia!

Celý článek...

Strana 3 z 185

3

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...