HlubokaBonusová akce platí do 15.8. a vzathuje se i na hosty členů s udržovacím poplatkem popř. členstvím Basic. Věříme, že této nabídky využijete a potěšíte tak nejen sebe, ale i své přátele.

Celý článek...

ypsilon-muzeum-250Genezi nápadu umístit muzeum do areálu golfového hřiště vysvětluje Petr Pastrňák, ředitel resortu Golf Club Liberec takto: "Ten nápad vznikl někdy před rokem, kdy za mnou s tímto přišel Víťa Hoffmann a chtěl mi představit svoji sbírku. Já tomu příliš nevěřil, ale měli jsme na Ypsilonce málo používané patro, tak jsem využil jeho pozvání podívat se k němu domů. Návštěva se nakonec protáhla asi na čtyři hodiny. Když jsem viděl, co všechno má a jak fundovaně o tom dokáže vyprávět, začal jsem tomu nápadu věřit a osobně ho podporovat. Výsledkem je, že máme na Ypsilonce jedinečné muzeum, které má navíc potenciál se dál rozvíjet."

Celý článek...

nase-volba-250Letošní druhý prázdninový výjezd Morava Golf Tour bude mířit na sever, na obě osmnáctky Prosper Golf Resortu v Čeladné. Ve středu si hráči vyzkouší Old Course s tradičním partnerem naší tour, telekomunikační společností T-Mobile. Druhý den bude na řadě New Course s podporou téměř místního partnera, společností RETIGO.

Celý článek...

Slov-LGK ilu-25018. otvorené Majstrovstvá Lomnického golfového klubu (LGK) na rany, zaradené vo WAGR (World Amateur Golf Ranking) prebehli na golfovom ihrisku Black Stork vo Veľkej Lomnici od 26. do 28.júla 2019. Záujem o majstrovstvá bol enormný: na turnaji hralo 103 golfistov z krajín V4 a z toho 18 profesionálnych hráčov golfu, ktorí hrali o price money vo výške 3500€.Juraj Zvarík hneď v prvý deň zahral rekord ihriska 65 rán (PAR ihriska je 72), druhý deň zahral 67, tretí 69 - so skóre 201 rán (-15 rán za 3 dni) sa stal víťazom PRO kategórie a odniesol si za svoj vynikajúci výkon 1500€. Na druhom mieste sa umiestnil Adam Puchmelter (v roku 2017 zahral prvýkrát rekord ihriska 65 rán) s výsledkom 68/70/68, skóre 206 a price money 870€. Tretie miesto obsadil Tomáš Beck (74/77/73; skóre 224) a získal 600€. Za ním nasledoval Michal Brezovský (skóre 226) a Tomáš Jusko (skóre 229).

Celý článek...

Grosshof 1 250Znáte lepší doporučení než od samotných golfistů? Já tedy ne. Zvlášť pokud jde o skutečné nadšence, kteří v touze poznávat brázdí republiku křížem krážem. Najdeme je i mezi Všudehrály, golfisty, co navštívili alespoň šedesát tuzemských hřišť. Pravidelně pořádají také anketu, v níž hřiště poměrně podrobně hodnotí. Grosshof je v jejich očích pravidelným kandidátem medailových příček. Osobně mám ke Grosshofu blízko, a zdaleka nejen proto, že při návštěvách devítky se vracím do míst nedaleko narození. Získal si mě od prvních okamžiků a s klidným svědomím se podepíšu pod tvrzení, že to, na čem devítka na Kladském pomezí staví, je úžasná atmosféra.

Celý článek...

Strana 5 z 272

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...