Pravidla

Horehledy vanoceKaždý rok se do světa rozeběhnou stovky našich vánočních voucherů a my jsme hrozně moc rádi, že dárky z Hořehled dělají radost. Proto vám i letos nabízíme možnost obdarovat své blízké některým z našich poukazů. Postačí, když si některý vyberete.

Celý článek...

Ksirovka ilKšírovka, nabízí využití v multifunkčním areálu kousek od centra města. Darujte svým nejbližším vánoční dárkový poukaz na naše služby. Vyberte si vlastní vzhled a napište svoje věnování. Věnujte sportovní zážitek, který je vhodný i pro začínající hráče. Můžete si vybrat z online nabídky, nebo Vám rádi připravíme poukaz dle Vašeho přání.

Celý článek...

grcm 3668Vánoce už se pomalu blíží a na Black Bridge jsme si pro Vás opět připravili několik zajímavých tipů na golfové dárky, které zaručeně potěší každého golfistu.

 

Celý článek...

Kas ilustraceTéma fittingu jsme už v časopise Golf probírali několikrát horem dolem. Detailním průvodcem nám v minulosti byl profesionální trenér Lukáš Horák, pracující na brněnské Kaskádě. A právě tam jsme zamířili, abychom se ho zeptali na nejnovější trendy a novinky, které v této oblasti na Kaskádě připravují. Upustili jsme proto od technických detailů a spíš jsme se zaměřili na to, co na Kaskádě aktuálně nabízejí a komu.

Celý článek...

Vys zdarske-vrchyPodzimní Vysočina hraje všemi barvami. Její čistá příroda se zbarví do žluta, oranžova, ranní mlhy přidávají scenériím na autenticitě a všechno přímo vybízí k využití posledních slunečních paprsků, ať už prostřednictvím procházek, cyklovýletů nebo třeba podzimního putování za historií Vysočiny. Golf bude muset v našich zeměpisných šířkách na chvíli stranou, a tak jsme pro vás připravili několik tipů, jak se dá naplno využít podzim, ale také zima na Vysočině i bez golfu.

 

Celý článek...

Strana 5 z 260

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...