Panorama-Malec-750Jen málokteré golfové hřiště se od okamžiku, kdy na něm golfisté odpálili první rány a odehráli první rundy, tak rychle vyhouplo mezi ta nejlepší v českých luzích a hájích. Pro Panorama Golf Resort v Kácově to platí bezezbytku. Měřeno lidským věkem patří pořád mezi dítka předškolního věku, měřeno tím golfovým se zdá, jako by v malebné posázavské krajině stálo odjakživa. O předchozích letech, o současnosti i budoucnosti jsme si povídali s managing directorem Tomášem Malcem.

Celý článek...

kaskada-750Plný flight - přijeďte na Kaskádu ve čtyřech, kupte si celý flight a získejte slevu 55% z ceníkové ceny (místo 7 200 Kč zaplatíte 3 900 Kč). O víkendu tak ušetříte 3 300 Kč a greenfee pro jednoho hráče vás vyjde 950 Kč. Navíc na vás čeká zvýhodněná cena za bugy. Na tuto akci se již nevztahují další slevy.

Celý článek...

ypsilon-750Golf Club Ypsilon Liberec zve děti i jejich rodiče na dětský den na golfu, který se uskuteční 18. září 2021 přímo na golfovém hřišti Ypsilon, a bude zároveň i dnem otevřených dveří pro všechny zájemce o golf. A protože golf je sportem, se kterým můžete začít kdykoliv, nemusí mít nikdo žádné zábrany. Těšit se můžete na golfové soutěže o zajímavé ceny, na ukázky techniky používané našimi greenkeepery, na jízdu na golfových bugy, na prohlídku golfového muzea a samozřejmě na to, že si vyzkoušíte golf pod dohledem trenérů. Golfové vybavení zapůjčíme zdarma.

Celý článek...

black-bridge-il-750Oslavte 10. výročí otevření kompletního osmnáctijamkového hřiště Black Bridge. Nejlépe golfem. Při příležitosti kulatého jubilea se 11. září koná turnaj O pohár prezidenta. Těšit se můžete na canon start s vloženými soutěžemi pro jednotlivce i týmy, bohatý a chutný gastronomický program na jamkách a v klubovně, na losování o zájezd od společnosti Golfové cesty.cz a na další doprovodné akce a soutěže. Pokud sestavíte a přilásíte celý čtyřčlenný flight, zaplatíte za turnaj, raut a veškerý program pouze 1500 korun. A když se vám nebude chtít večer cestovat domů, můžete využít ubytování v našich apartmánech se slevou 10%.

Celý článek...

stirin-driving-750Začít s golfem se dá všelijak, ale tím nejlepším způsobem, jak udělat první golfové kroky, je začít pod dohledem zkušených trenérů. Přesně to nabízí projekt Začni s golfem ve spolupráci s PGAC Golf Academy a pod dohledem profesionálních trenérů. To vše v krásném prostředí zámku Štiřín. Golfové kurzy jsou určené jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé hráče. Na září jsou vypsané lekce nejen ve všední dny každé úterý a čtvrtek od 15 hodin, ale také na soboty od 14 hodin.

Celý článek...

Pysely-il18-750Golf vám nemusí zabrat celý den. Pro všechny, kdo mají rádi svižnou hru a nevadí jim brzký ranní budíček, je stále připravený „k odjezdu Ranní rychlík" na Loretě v Pyšelích. Připravený je pro prvních pět ranních flightů od 7:30 maximálně po dvou hráčích. Výhodou je sleva 20% procent na fee. Vyrazit můžete pěšky, ale využít lze u bugy, taktéž se slevou 20 procent. Jediným omezením je HCP maximálně 36. To proto, že ranní rychlík musí být opravdu rychlý.

Celý článek...

Stirin-750Chcete si vyzkoušet golf a nevíte, kde a jak začít? Využijte projekt Začni s golfem, který je určený pro všechny zájemce o golf mající zájem naučit se základní golfovou techniku pod dohledem profesionálních trenérů PGAC. Navíc za velmi příznivou cenu. Kurz Začni s golfem obsahuje 3 hodiny s profesionálním trenérem, výuku základních golfových dovedností a pravidel, zapůjčení vybavení a neomezený počet tréninkových míčků. To vše v krásném prostředí zámeckého parku Štiřín a za pouhých 590 korun.

Celý článek...

Mnich-nadhled-750Vychutnat si golf na osmnáctijamkovém hřišti golfového resortu Monachus u Nové Bystřice v malebné jihočeské krajině a jako bonus zažít atmosféru zapadajícího slunce? Žádný problém. Stačí využít aktuální nabídku na Sunset Fee platící už od 14 hodin. Od pondělí do čtvrtka si 18 jamek na Mnichu zahrajete za 790 korun, od pátku do neděle za 1190 korun.

Celý článek...

panorama-wellnesss-750Golfový resort Panorama rozšiřuje od pátku 20. srpna své služby o designový wellness nabízející nejmodernější technologie. Těšit se můžete na vnitřní bazén s vodními atrakcemi, dvě vířivky, finskou saunu, parní lázeň, pravé thajské masáže od společnosti Tawan a mnoho dalšího!

Celý článek...

Strana 3 z 181

3

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...