Hluboka pilsnerPivovar Pilsner Urquell a Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovolují pozvat na turnaj Pilsner Urquell Golf Open, který se koná v neděli 02. 09. 2018.

Celý článek...

OGS KayaResort GolfPlanet 2Ve středu 15. srpna se v Olomouci uskuteční v pořadí 11. turnaj letošního ročníku Open Golf Series, ve kterém předplatitelé, čtenáři a příznivci časopisu Golf soutěží o hlavní výhru – pobyt v Turecku od CK Golf Planet. Pokud se na turnaj chystáte, možná oceníte nabídku resortu na zvýhodněné ubytování za cenu 1 600 Kč za 2lůžkový pokoj, respektive 1 200 Kč za 1lůžkový pokoj. Zahrát si můžete za 750 Kč. Cena zahrnuje startovné i green fee.

 

Celý článek...

Black-Bridge-01Polovina prázdnin je za námi, ale na Black Bridge se v srpnu rozhodně nudit nebudete. Připravili jsme si pro Vás spoustu (ne)tradičních turnajů, tak přijměte naše pozvání do hry! Těšit se můžete na MiniMyš, turnaj se 3 holemi, rodinný Texas i tradiční Cool Golf Tour.

Celý článek...

Hluboka kempO víkendu 20. až 22. července proběhl dlouho očekávaný Junior Golf Kemp, jehož se účastnilo patnáct dětí. Ty společně s trenéry stanovaly v blízkosti klubovny Golf Resortu Hluboká, v pátek, kromě výuky golfu, také společně opékaly špekáčky a užívaly si první večer kempu.

Celý článek...

PGA-OTEVRENY-TURNAJHřiště ve špičkové kondici, rychlé greeny a bohatý program. To jsou atributy úvodního turnaje českých profesionálů Ropice Golf Trophy, který je určen všem amatérům. Startuje se v pondělí 30. července od 12:00 a turnaj si může zahrát až 64 hráčů. Hraje se stableford, startovné 350 Kč zahrnuje i závěrečné grilování a green fee pro nečleny je nastaveno na 990 Kč.

Celý článek...

Strana 5 z 253

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...