HostivarV zimě se u nás nudit opravdu nebudete, dáme vám pádný důvod neuklízet hole do garáže nebo sklepa a přijet si zatrénovat, i když venku chumelí nebo mrzne. Máme totiž indoor, a tak můžeme soutěžit bez ohledu na počasí. Zvlášť na dvě akce byste si měli udělat čas. Tou první je Indoorová soutěž o tříměsíční členství ve Wellness & Spa hotelu Carlo IV. Stačí, abyste se k nám do indooru vydali alespoň jednou. Na konci března ze všech návštěv v tomto období vylosujeme šťastlivce, který si bude po tři měsíce zdarma užívat a relaxovat. Mějte na paměti, že čím více návštěv, tím větší šance vyhrát.

Celý článek...

Konopiste lyzeVzhledem k mrazivým nocím a čerstvému sněžení se nám daří udržet sjezdovku ve velmi dobrém stavu. K dispozici jsou stále trenéři z lyžařské školky, kteří se na Vás již těší. Doporučujeme rezervovat si čas 24 hodin předem - pro rezervaci prosím volejte recepci od 8:00 do 16:00 hodin na tel. čísle 317 784 044.

Celý článek...

FomeiNavštivte Indoor centrum Fomei v Hradci Králové, jež svým vybavením patří k největším v okolí. Využít můžete pět golfových simulátorů Fullswing (z toho 3 verze LS 3 a 2 verze E6 ), tři tréninková odpaliště na sítě , indoor chipping a prostory k příjemnému posezení u kávy v nové zimní zahradě.
Fullswing je profesionální golfový simulátor, nabízející možnost pořádání on-line turnajů. Věrně simuluje hru na padesáti reálných hřištích, poskytuje vizualizace úderů i analýzu řady dat užitečných pro trénink. Díky špičkovému vybavení slouží zařízení širokému okruhu zájemců z řad golfistů i Golfového klubu Hradec Králové a jeho TCM.

Celý článek...

Krumlov 4Pokud chcete letošní velikonoční svátky, které vycházejí na termín 19.–22. dubna, strávit v golfovém resortu u Českého Krumlova, máte nejvyšší čas zajistit si skvělé ubytování v hotelu Svachovka a rezervaci neomezené golfové hry na hřišti GC Český Krumlov.

Celý článek...

celadna zimaPoznejte své oblíbené golfové hřiště i z jiné stránky a rezervujete si termín pro sportovní dovolenou v jedinečném prostředí Beskyd. Nabízíme balíčky s ubytováním vč. snídaně, neomezeným vstupem do Cream Snow Arény (běžkařský areál přímo v areálu), celodenní permanentkou do SKI areálu Malenovice (12 km od resortu, shuttle k dispozici) a slevou 20 % na wellness služby v nedalekém hotelu.

Celý článek...

Strana 5 z 263

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...