Hluboka jamkyDne 25.9.2017 se u Golf Resortu Hluboká konala finálová část mistrovství klubu v jamkové hře. Dámská část pavouku vyústila ve finálový souboj Dominiky Šiplové a Barbory Šimkové. Zápas skončil na 15. jamce vítězstvím Dominiky. Tím obhájila titul z loňského roku. Pánská část proběhla ve finálové režii Pavla Ambrože a jeho soupeřem byl Štěpán Daněk. Po obratu se z vítězství radoval na 17. jamce Pavel, čímž získal mistrovský zlatý hattrick.

Celý článek...

Kaskada Kids 250V sobotu 14. října proběhne na Kaskádě finálový turnaj této série dětských turnajů. Letos byly turnaje přístupné všem dětem, nejen těm z Kaskády. Těšíme se na všechny děti a jejich rodiče při příležitosti tohoto závěrečného turnaje.

Celý článek...

Hluboka DODV sobotu 23. 9. 2017 probíhal na driving range v Golf Resortu Hluboká Den otevřených dveří, kde si účastníci mohli vyzkoušet své první golfové odpaly s Trenérem roku 2016 - Pavlem Ambrožem a Matyášem Melíškem. V každou celou hodinu započala golfová lekce odpalů a puttování. Lekce i zapůjčení vybavení bylo zcela zdarma a navíc každý obdržel voucher na driving range včetně žetonů.

Celý článek...

Mstet clenstviPro rok 2018 začíná základní členství v GC Mstětice na částce 2 900 Kč, což je o pár set korun méně než letos nebo loni. „Člověk rád ušetří každou korunu a my chceme věrným členům oplácet jejich pouto ke klubu," vysvětluje manager GC Mstětice Jaroslav Kuracina. „Sice jsme i v tomto roce měli nemalé investice do hřiště a zázemí, nicméně rozhodli jsme se základní členství trochu ponížit," dodal a uvedl, že mstětický klub nabízí víc než deset druhů členství, od základního až po řádné roční.

Celý článek...

Hluboka zverina 250Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na turnaj Zvěřinové a rybí hody Open, který se koná v sobotu 28. 10. 2017.

Celý článek...

Strana 5 z 235

5

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...