Spa Hotel Ulrika

KsiroKšírovka nabízí k pronájmu obchodní prostor o velikosti 25,5 m2 (5,5 x 4,4 m). Prostor se nachází v 2.NP hlavní budovy golfového areálu Kšírovka na adrese K Lávce 705/8. Budova v klidné části Brna-jih disponuje vlastním parkováním a je obklopena golfovým hřištěm a dalšími sportovišti.

Celý článek...

kacov-fitting-250Přemýšlíte o obnově Vašeho golfového vybavení? Přijďte se poradit s odborníkem a vyzkoušet si nejnovější modely holí od značek Titleist, TaylorMade a dalších, a to v pátek 15. května od 10 do 18 hodin.

Celý článek...

shop Ostravice 250Od pondělí 27. dubna bude otevřen nejenom zbrusu nový obchod na Ostravici, ale i na Kaskádě, a to s doprovodným programem včetně občerstvení a soutěže. Těšit se můžete na značky Chervo, Tony Trevis, Abacus, Rohnish, Under Armour, FootJoy a spoustu dalších.

Celý článek...

Lazne-Bohdanec-250Pokračujeme v putování po hřištích hostících v roce 2020 turnajovou sérii Open Golf Series, tentokrát se zastávkou v Lázních Bohdaneč, které na vás dýchnou nefalšovanou domáckou atmosférou. A kdy tam hrajeme? V závislosti na vládních vyhláškách je prozatím ve hře buď středa 3.6. nebo pondělí 8.6.

Celý článek...

Jin-Hradec-il-250Jindřichův Hradec patří mezi nejvzácnější historická sídla, kde i v současné době dýchá na návštěvníka minulá sláva jeho obyvatel. Historický význam města je doložen mnohými dokumenty, a tak je zřejmé, že v dějinách sehrálo město samotné i jeho majitelé velmi důležitou úlohu.

Celý článek...

Strana 5 z 288

5

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...