Black Stork

Hluboka zimaOd soboty 2. prosince budou v provozu už jen zimní greeny. Prosíme dodržujte pravidla zimní hry, což zahrnuje také odpalování mimo odpaliště. Recepce na Podskalské louce bude za příznivého počasí nadále v provozu každý všední den od 9 – 16 hodin.

Celý článek...

Pysely il2 reznySymbolický novoroční odpal se uskuteční 1. ledna 2018 od 13:30 do 15:00 na driving range. Vyzkoušíte si, jestli se vás forma drží i v roce 2018, připijeme si na start nové sezony a zahřejeme vás domácím svařákem a teplým čajem.

Celý článek...

ilustrace-emoceGolfové členství klubu Bestgolf Blue Sky je tu pro každého, kdo sní o možnosti neomezené hry bez nutnosti platit vysoká fee. Za více než 15 let jsme zdokonalili nabízená golfová členství takovým způsobem, aby nabízela širokou paletu možností a umožnila Vám výběr ideálních hřišť právě pro Vás. Naším cílem je poskytovat maximální množství služeb a výhod za nejlepší cenu na trhu. I proto jsme v roce 2018 přistoupili k navýšení herní kapacity o 38% a zařadili jsme do nabídky 11 golfových hřišť.

Celý článek...

Korenec branaJako každé jiné hřiště vítá golfový klub Sokrates na Kořenci během roku firemní a jiné komerční turnaje. Ale podzimní soboty jsou vyhrazeny pro turnaje klubové. Jejich složení se během let ustálilo, každý z nich je něčím jiný, ale jedno mají všechny společné – atmosféru!

Celý článek...

HamryVážení členové a přátelé našeho klubu, jak jste si již zřejmě všimli, golfová sezona 2017 byla ukončena. Hřiště je uzavřeno, lépe řečeno pro nadšence je možná hra na zimní greeny. I přesto přinášíme několik novinek.

Celý článek...

Strana 10 z 246

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...