Spa Hotel Ulrika

horehledy-kryogolf-250Protože se sníh Hořehledům úspěšně vyhýbá a už není kam náš zimní turnaj Kryogolf Open 2020 odkládat, bylo rozhodnuto, že se 23. února sejdeme, a buď bude nějaký sníh ležet, nebo si dáme klasický jarní turnájek.

Celý článek...

gkbza-250I když by se mohlo zdát, že si prostřednictvím Kaskády a Austerlitzu rozdělili Brno mezi sebe dva velkokluby, není to tak úplně pravda. A nejde jen o nějaký pochybný underground, ale plnohodnotné alternativy. Nevěříte? Tak posuďte sami. Třeba na pestrosti členských variant! Zatímco velkokluby si vás ročním poplatkem doslova připoutají ke své „boudě", bývá – jako ve všech oborech lidské činnosti - charakteristickou vlastností těch menších především volnost a svoboda.

Celý článek...

indoor03-bvv-250Bez rezervace i bez vlastního vybavení! Stačí přijít v neděli 2. února 2020, v čase od 9:30 do 11:30, do pavilonu H na Brněnském výstavišti, kde si budou moci děti ve věku do 12 let bezplatně vyzkoušet základní golfové cviky pod vedením profesionála Lukáše Horáka z Kaskáda Golf Academy. Pro ty úplně nejmenší bude na místě připravena SNAG sada.
Není potřeba žádné rezervace ani vybavení, vše potřebné bude na místě k dispozici.

Hluboka-page-001-250Akce platí do 1. března pro prvních 50 zájemců, kteří ještě nikdy nebyli registrováni v golfovém klubu Hluboká nad Vltavou a podmínkou je i zachování členství v nadcházejícím roce při platbě plné částky.

Celý článek...

KV-il-skaly-250Karlovarský kraj si většina z nás spojuje s golfem... a také lázeňstvím a filmovým festivalem. Nabídnout toho však může mnohem více. Tajemné štoly hluboko v podzemí, uhrančivou přírodu podél řeky Ohře a nepřeberné množství kulturního i sportovního vyžití. Následující text vám poodhalí část jeho krás, kterými bychom vás rádi navnadili ke kratšímu či delšímu pobytu. Zažijte okamžiky, na jaké se nezapomíná. Nechte se hýčkat, uchvacovat i překvapovat. Věřte, že nebudete litovat. Vítejte v Karlovarském kraji, kde jeden den nikdy nestačí.

Celý článek...

Strana 10 z 288

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...