Cesky-Krumlov-klub-750Spojit golf a wellnes se zabíjačkovými hody? Jakkoliv může taková kombinace znít znít zvláštně, přesně to nabízí Golf Club Český Krumlov během října. Golfový klub ve spolupráci s resortem Svachovka i letos připravuje víkendové zabíjačkové hody v termínech 7.–9. 10, 14.–16. 10. a 21.–23. 10. Pro milovníky české zabíjačkové klasiky je připravené ubytování na dvě noci se snídaní, občerstvení v sobotu při zabíjačkovém turnaji, dvakrát vstup na 60 minut do Paleo wellness světa s vyhřívaným bazénem a dvě green fee. Celková cena balíčku za hráče je 4 500 korun.

Celý článek...

sezonka-750Pokud jste to ještě neudělali, vyzkoušejte kartu Golf-sezónka, která vám umožní hrát na pěti hřištích společnosti TMR, kterými jsou Kaskáda, Ostravice, Olomouc, Skalica a Kunětická Hora. Vybrat si můžete ze dvou možností. Golf-sezónka za 3900 korun nabízí 6 green fee na 9 jamek, nebo 3 fee na 18 jamek. Je jen na vás, jak si hry poskládáte a na jakých hřištích budete hrát. Druhou možností je Golf-sezónka za 5400 korun, díky níž můžete odehrát 10 her na 9 jamek, nebo pět na 18 jamek. A opět je jen na vás, která hřiště si vyberete a kolik jamek na nich odehrajete.

Celý článek...

Slapy-ilux-750Golfistou na zkoušku se můžete stát v golfovém resortu Slapy. Láká vás vyzkoušet si golf, ale nevíte, jestli to bude opravdu sport pro vás? Pak je balíček Golfistou na zkoušku na Slapech přesně pro vás. A co obsahuje? Jednu lekci s trenérem v délce 120 minut, zapůjčení holí, neomezené množství golfových míčků k tréninkovým lekcím s trenérem, vstup na tréninkové plochy plus 20% slevu na občerstvení v klubové restauraci. Cena balíčku pro dospělé je 1490 korun, pro děti do 12 let pak 990 korun.

Celý článek...

panorama-ceny-750Mistrovství Panorama Golf Clubu se koná již 17.-18.9. a jako vždy je otevřené i pro nečleny PANGC, pro které jsou přichystané speciální kategorie na stablefordové body.

Celý článek...

hluboka-ilu-x-750Poodhalit tajemství a krásu golfu můžete při jednodenních skupinových golfových kurzech pro začátečníky v golfovém resortu Hluboká nad Vltavou. Během celodenního kurzu Max se naučíte vše potřebné, abyste mohli s golfem začít opravdu naplno. Kurz obsahuje praktickou i teoretickou výuku na odpališti, vyzkoušíte si i hru na devítijamkovém veřejném hřišti, seznámíte se s pravidly golfu. Kurz ve dvou blocích trvá osm hodin a maximální počet účastníků je šest. Kurzy probíhají vždy v sobotu a v neděli a jejich cena je 2900 Kč.

Celý článek...

Terezin-il1-750Vyzkoušejte si rovnou od začátku naplno, jaké to je hrát golf jako člen golfového. Využijte členství v golfovém klubu Kotlina Terezín na zkoušku po dobu dvou měsíců pro úplné golfové začátečníky. Členstvím na zkoušku získáte úvodní lekce golfu s profesionálním trenérem, členské slevy na výuku golfu, slevy v golfovém a na zapůjčení golfového vybavení a žádný limit na počet odehraných kol. To vše za 1290 korun měsíčně.

Celý článek...

Horehledy-ilu-750Ideální způsob, jak zjistit, co všechno obnáší golf a jak si tento úžasný sport osahat, je kurz pro začátečníky Hraj golf, změň život v Hořehledech. Po dohledem zkušeného certifikované trenéra uděláte první golfové kroky, to znamená, že si vyzkoušíte, jak se golfové hole drží, dozvíte se něco o historii golfu, o pravidlech. To vše během úvodních dvou lekcí v délce po jedné a půl hodině včetně zapůjčení vybavení a míčků. To vše za 299 korun. Pak už je jen na vás, jestli budete ve zdokonalování svých golfových dovedností pokračovat včetně možnosti získat i osvědčení pro hru na hřišti.

Celý článek...

zbraslav-ilu2-750Tréninkové centrum mládeže v akademii Prague City Golf na pražské Zbraslavi pořádá i v letošním školním roce celoroční dětské kurzy, které jsou určené pokročilým i začátečníkům ve věku 5 až 9 let. V nabídce jsou kurzy Starter s tréninkem trvajícím 85 minut jednou týdně a Starter Plus s tréninkem v délce 85 minut dvakrát týdně. Podzimní část se uskuteční v areálu Prague City Golf, zimní v indooru Par3 v Třešňovce a na jaře se opět vrátí na Zbraslav do areálu Prague City Golf. Ve skupině jsou maximálně čtyři děti.

Celý článek...

capi-hnizdo-nadhled-750Tak trochu dosud neobjevené zůstává golfové hřiště v resortu, který jinak nemá o publicitu nijakou nouzi. Spíš naopak. Řeč je totiž o Čapím hnízdě a devítijamkovém hřišti, které je jeho součástí. Jedním dechem je třeba dodat, že ti, kdo tohle hřiště objeví poprvé, budou překvapeni. Velice mile. A to i navzdory tomu, že hřiště s parem 28 nabízí osm tříparových jamek a jedinou čtyřparovou.

Celý článek...

Strana 6 z 207

6

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...