Inzerce

Berovice-1Náročný a spravedlivý. Těmito slovy nejeden člověk vzpomíná na školní léta a na kantory, kteří nic neodpustili, ale naši snahu dokázali spravedlivě ocenit. Stejnými přívlastky však můžeme hodnotit i některá z golfových hřišť. Na Beřovice u Slaného padnou jako ulitá.

Celý článek...

Pravidla - test

restaurace 01Ve Mstěticích se v letošním roce rozhodli, že menu v klubové restauraci budou měnit vždy po dvou měsících. Nicméně podle managera restaurace Karla Vacka zůstává v platnosti to, co je ověřené, například akce „Objednej si kachničku před hrou pro čtyři hráče a až dohraješ, budeš mít vše připraveno".

Celý článek...

Slapy mistrSlapský klub už zná klubové šampiony pro rok 2017! Stali se jimi Pavel Hoffman s uhranými 79 ranami a Lucie Vydrová s 91 ranami, oba dva obhájili titul z předchozích let. Gratulujeme oběma vítězům a děkujeme všem, kdo se turnaje zúčastnili.

Celý článek...

panorama podzim

CGF-kopieV sobotu 14. října se na Dýšině uskuteční závěrečný turnaj s cenami v hodnotě přes 300 000 Kč! Startovné člena GCG 1 200 Kč i startovné a fee pro nečlena 2 700 Kč zahrnuje celodenn catering a večerní program.

Celý článek...

Strana 10 z 239

10

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...