Pravidla

Lisnice-9021. listopadu uplyne přesně 90 let od okamžiku, kdy byl v bytě Adolfa Hoffmeistera založen Golfový klub Líšnice. Protože však již jeho byt k dispozici není, a i kdyby byl, nevměstnal by se tam již nynější počet členů, který se z původních 12 zvýšil na 550, oslavili členové a příznivci výročí přímo na líšnickém hřišti, a to v sobotu 9. června.

Celý článek...

Panorama iluPanorama Golf Resort je špičkové 27jamkové hřiště, nacházející se pouze šest kilometrů od dálnice D1. Devítky Forest, River a Meadows nabízejí hráčům unikátní zážitky díky své herní i designové rozmanitosti a jsou citlivě zasazené do krásné přírody Posázaví. Moderní a plně vybavená klubovna obdržela titul Stavba roku Středočeského kraje 2017. V zázemí resortu najdete Panorama Restaurant, proslulý gastronomií na vysoké úrovni, hotel (14 pokojů), šatny i konferenční prostory (45 osob) s veškerým vybavením.

 

 

Celý článek...

gccm kurzy 250Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a letní golfové kempy na Černém Mostě střídají podzimní dětské golfové kurzy. Lekce probíhají na drivingu a děti učíme základy golfu zábavnou formou, a to nejen na driving range, ale i přímo na hřišti a golfové akademii. Každý všední den Vám nabízíme tréninkové časy od 15:00 a od 16:30 tak, abyste mohli golf pohodlně skloubit s dalšími aktivitami Vašeho dítěte.

Celý článek...

Hostivar-DT„S golfem přišel táta. Myslel si, že to bude sport, při kterém ho tak brzy neporazím a neuhoním," říká Elisabeth Křenovská. Stejně jako řadu dětí, ze začátku ji to vlastně moc nebavilo. Ale byl tu táta, aby ji naučil, že ke sportu patří píle a vytrvalost. A emoce, protože bez nich je to nuda. „Najednou mě to chytlo," vzpomíná Eli. Dnes hraje golf na turnajích i s tátou jen tak pro radost.

Celý článek...

KayaResort GolfPlanet 250Zahrajte si s námi otevřenou turnajovou série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu GOLF o pobyt v tureckém Beleku od CK Golf Planet a pozlaceného rytíře za vítězství v GECCO Nearest. Hraje se ve středu 22.8., přihlašování přes server cgf.cz a startovné včetně green fee: 750 Kč!

Celý článek...

Strana 10 z 260

10

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...