Cihelny-club-750Dvacet let, to už je pěkná řádka let. Přesně tolik slaví golfový klub Cihelny a jako dárek si přichystal akci All inclusive unlimited golf. Využít ho mohou všichni – ti, kdo chtějí vylepšit svůj golfový švih, stejně jako ti, kteří chtějí s golfem začít, nebo jen strávit čas s přáteli. „Balíček" obsahuje neomezený golf, neomezený vstup do wellness s bazénem, čtyřmi druhy saun a relaxační zónou, svačinu do bagu, 40 míčků na driving range, to vše za 1990 korun.

Celý článek...

Kacov-il2-750Strávit den a noc v příjemném prostředí, krásné přírodě a ještě si zahrát golf na 27 jamkách špičkově připraveného hřiště, to vše lze v resortu Panorama Kácov. Stačí využít některý z nabízených pobytových balíčků Stay & Play. Základní balíček obsahuje jeden den neomezného golfu na 27 jamkách a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní. To vše za 3200 korun. K tomu je ale volný vstup na cvičné plochy včetně žetonů na driving a vstup do relaxační zóny s whirpoolem. Připravené jsou i rodinné balíčky Family Stay.

Celý článek...

cebr klubovna 750V pořadí už čtvrtým podnikem pokračuje v neděli 1. srpna série jedinečných turnajů Čertovo břemeno Golf Tour. Strávit na Čertově břemeni ale můžete celý víkend. V rámci Gurmánských víkendů tentokrát předvede své umění jeden z nejznámějších českých kuchařů Jan Punčochář. Na sobotu a neděli pro návštěvníky připraví výběr svých oblíbených jídel a chybět nebude ani degustační menu.

Celý článek...

mstetice-750Prázdniny ve Mstěticích nejsou rozhodně ve znamení dovolených, ale naopak zajímavých akcí a za ještě zajímavější ceny. Každé pondělí si zahrajete 18 jamek za 700 korun, využít můžete i tzv. sunset fee za 850 korun, které platí každý den od 17 hodin. Host člena Golf Clubu Mstětice si zahraje se slevou 30% z plného fee, dítě v doprovodu dospělé osoby si zahraje dokonce zdarma.

Celý článek...

Berovice-750Mít kamaráda, který je řádným členem Golf Clubu Beřovice, se rozhodně vyplatí. Pokud vyrazíte na golf do Beřovic ve flightu se svým kamarádem a řádným beřovickým členem, dostanete na recepci slevu 30% na green fee. Včetně volného vstupu na akademii, kde se můžete před hrou rozehrát. Pokud ale zaplníte s řádným členem celý flight, zaplatíte všichni dohromady jen 1500 korun, což znamená, že vás hra na 18 jamek vyjde na pouhých 500 korun. Tato nabídka platí každé úterý po celý den.

Celý článek...

Ceska-Lipa-ilu1-750Využijte dny otevřených dveří v Golf Resortu Česká Lípa a odhalte kouzlo golfu. Každé úterý až do 27. července od 18:30 do 20 hodin si zájemci o golf mohou vyzkoušet golf v uzavřeném skupinovém tréninku trvajícím 90 minut pod vedením profesionálního trenéra. Včetně zapůjčení holí a míčků zdarma. Pokud vás golf chytne, máte po absolvovaném tréninku celý následující týden zapůjčení holí a míčů na driving range zdarma. Po třech trénincích se dostanete i na hřiště a zahrajete si jednu jamku s výkladem trenéra. Od srpna je pak možnost využít zvýhodněné nabídky na skupinové tréninky, případně individuální lekce s trenéry včetně získání osvědčení golfové způsobilosti, která vám umožní hrát i na hřišti samostatně.

Celý článek...

Kynzvart-ilu2-750Využijte společnou nabídku golfových resortů Sokolov a Kynžvart (na snímku) a zahrajte si na špičkových hřištích, které i letos v srpnu hostí profesionální turnaj ze série Pro Golf Tour. Zahrajte si na obou hřištích za cenu 2000 korun a navíc dostanete slevu 20% na ubytování v hotelu Metternich jen pár kroků od kynžvartského hřiště a v nádherném prostředí zámeckého parku. Navíc máte i možnost si dokoupit bugy za 700 korun.

Celý článek...

Beroun-nadhled-750Trefit hole-in-one je samo o sobě svátkem a výjimečným okamžikem pro každého golfistu. Ale když se to povede na čtyřparu a ještě v rámci turnaje Ladies European Tour, pak je to teprve něco extra. Povedlo se to Fince Sanně Nuutinen ve třetím kole turnaje LET Tipsport Czech Ladies Open na deváté jamce na hřišti v Berouně.

Celý článek...

HlubVážení golfisté i negolfisté, gurmáni, milovníci ryb a středomořské kuchyně, naše restaurace La Cantina del Golf a Zámecký Golf Resort Hluboká vás zvou na tradiční odpolední turnaj na 9 jamek GOLF & FOOD tentokrát s tuňákem a proseccem, který se koná v sobotu 10. 7. 2021. Náš šéfkuchař Jesus Comino Ramiro a jeho tým si pro vás připravili jedinečný zážitek, na který jen tak nezapomenete!

Celý článek...

Strana 6 z 181

6

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...