cebr-750Golfová sezona se pomalu chýlí ke svému konci, a tak není nad to si její závěr opravdu vychutnat. Na Čertově břemeni doslova a do písmene. O víkendu 30. – 31. října si můžete nejen zahrát závěrečný turnaj Texas dvojic, případně si na drivingu pod dohledem profesionálního trenéra a s možností zapůjčení holí a míčků vyzkoušet své první odpaly, ale také si užít další z gurmánských víkendů, tentokrát na téma úžasné dary z lesů, polí a rybníků. Takže pozvání je na zvěřinu a ryby z nedalekých rybníků a těšit se můžete na tradiční i netradiční recepty z ryb a zvěřiny.

Celý článek...

Zbraslav-750Už je to tradice. Výzva jako z filmu Zelený svět. Turnaj sedmičkou železem na hřišti Prague Golf City na pražské Zbraslavi se odehraje 16. října a jedná se už o čtvrtý ročník. Není tajemstvím, že turnaj našel inspiraci i ve filmu Zelený světa se slavným Kevinem Costnerem v hlavní roli. Základní pravidlo turnaje je zřejmé – hraje se pouze sedmičkou železem. Pouze pro ty, pro které by to byla příliš náročná výzva, mohou na greenech použít putter. Hraje se v kategoriích jednotlivci a dvojice.

Celý článek...

cgc-250Členství v Central Golf Clubu Vám umožní hrát a čerpat své benefity na všech hřištích TMR zcela rovnocenně, takže se na všech hřištích budete cítit jako domácí hráči. Konkrétně se jedná o Golf resort Ostravice, Golf resort Kaskáda, Golf resort Olomouc, Golf resort Skalica a Golf resort Kunětická hora.

Celý článek...

Lazne-Bohdanec-750Pokud se chystáte na golf na hřiště Golf Resortu Lázně Bohdaneč, můžete si nejprve hřiště „osahat" virtuálně. Díky aplikaci CaddyView se podíváte na každou z osmnácti jamek v kombinaci s videoprůletem nad jamkou a s informacemi o jamkách včetně profilu greenů. Virtuálně můžete navštívit a procházet se i Clubhousem s novou klubovnou a možností ubytování. Přijďte si zahrát.

Celý článek...

Kynzvart 3 750Podzimní golf má své kouzlo. Platí to i pro golf na hřišti Golf Clubu Kynžvart, který připravil pro zájemce zajímavý golfový balíček Play & Stay. Za dvě green fee na hřišti GC Kynžvart, za jednu noc s bohatou snídaní pro dvě osoby v hotelu Metternich a možnost parkování po celou dobu pobytu zaplatíte „podzimní" cenu 2900 korun. Termín si rezervujte na čísle +420 778 426 113 a akce platí ve všední i o víkendu.

Celý článek...

Oktober-Golf-Fest-750Jedinečný koncept turnaje, který se uskuteční v sobotu 9. října, je inspirován světově proslulým Oktoberfestem. Těšit se můžete na stánky s ochutnávkou piva od pivovarů Budějovický Budvar, Pilsner Urquell, Samson, Beeránek, Hluboká, Hulvát a další, které také věnovaly hodnotné ceny do turnaje. Po celý den Vás budou obsluhovat na hřišti hostesky v tematických oděvech a budeme rádi, když i Vy se vyladíte do bavorských krojů. Můžete totiž získat cenu za nejlepší kostým! Chybět nebudou ani další zábavné soutěže jako např. pití piva na čas apod.

Celý článek...

cebr-lanyzeChcete ochutnat lanýže z Alby a vína z Piemonte? Pak stačí vyrazit na další z gurmánských víkendů na Čertově břemeni, který se koná 2. – 3. října 2021. Znalec lanýžů Petr Synek přiveze bílé a černé lanýže, z nichž kuchařský tým na Čertově břemeni připraví nadmíru lákavé a chutné menu. V rámci gurmánských víkendů je ale tradičně připravený i bohatý doprovodný program – vedle golfového turnaje se ti, kdo ještě s golfem nezačali, mohou s touto hrou seznámit pod dohledem profesionálního trenéra, pro děti je připravená sobotní akademie, nebo cyklo tréninky s bývalým mistrem světa Ivanem Rybaříkem.

Celý článek...

Berovice-750Golfový klub v Beřovicích slaví letos už 22 let své existence. A slaví je stylově. Nabízí už nyní členství na příští rok, ale zároveň i na zbytek toho letošního. Zaplatíte 22 tisíc korun a dostanete patnáct měsíců golfu. Jestli je to výhodné? Rozhodně ano. To proto, že v Beřovicích se pravidelně hraje skoro celou zimu. Když se stanete členem golfového klubu Beřovice nyní za 22k, včetně hracího a vstupního poplatku na zbytek roku 2021, hrajete i celý příští rok. Beř, nebo nebeř? Určitě beř!

Celý článek...

ilu-golf-750Golfové kurzy Začni s golfem se rozšiřují. Nově se otevírají také v Průhonicích a Poděbradech. Kurzy jsou určené všem zájemcům o golf, kteří se chtějí naučit základní golfovou techniku pod dohledem profesionálních trenérů za velice příznivou cenu. Během tříhodinové kurzu se naučíte základy golfových dovedností a pravidel za pouhých 590 korun. V této ceně je i zapůjčení potřebného golfového vybavení a k dispozici máte neomezený počet tréninkových míčků. Termíny kurzů jsou vypsány až do konce října.

Celý článek...

Strana 6 z 185

6

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...