black-bridge10Září uteklo jako voda, ale golfová sezóna na Black Bridge ještě zdaleka nekončí! Hřiště je v perfektním stavu a v říjnu bychom Vás rádi pozvali na zajímavé turnaje.

Celý článek...

Pysely il 6Dny se nezadržitelně krátí, a tak pokud již nestíháte svůj oblíbený golf po práci, ať již na 18 nebo 9 jamek, určitě oceníte novinku, v rámci které si můžete přijet do Pyšel zahrát jen 6 jamek za cenu o 30 % nižší, než je cena hry za devítku.

Celý článek...

Lisnice-9021. listopadu uplyne přesně 90 let od okamžiku, kdy byl v bytě Adolfa Hoffmeistera založen Golfový klub Líšnice. Protože však již jeho byt k dispozici není, a i kdyby byl, nevměstnal by se tam již nynější počet členů, který se z původních 12 zvýšil na 550, oslavili členové a příznivci výročí přímo na líšnickém hřišti, a to v sobotu 9. června.

Celý článek...

Panorama iluPanorama Golf Resort je špičkové 27jamkové hřiště, nacházející se pouze šest kilometrů od dálnice D1. Devítky Forest, River a Meadows nabízejí hráčům unikátní zážitky díky své herní i designové rozmanitosti a jsou citlivě zasazené do krásné přírody Posázaví. Moderní a plně vybavená klubovna obdržela titul Stavba roku Středočeského kraje 2017. V zázemí resortu najdete Panorama Restaurant, proslulý gastronomií na vysoké úrovni, hotel (14 pokojů), šatny i konferenční prostory (45 osob) s veškerým vybavením.

 

 

Celý článek...

gccm kurzy 250Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a letní golfové kempy na Černém Mostě střídají podzimní dětské golfové kurzy. Lekce probíhají na drivingu a děti učíme základy golfu zábavnou formou, a to nejen na driving range, ale i přímo na hřišti a golfové akademii. Každý všední den Vám nabízíme tréninkové časy od 15:00 a od 16:30 tak, abyste mohli golf pohodlně skloubit s dalšími aktivitami Vašeho dítěte.

Celý článek...

Strana 3 z 253

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...