indoor-bvv-750Tradiční indoorové centrum v pavilonu H Brněnského výstaviště se otevře pro veřejnost v pondělí 14. listopadu 2022 a jeho provoz je naplánován až do neděle 26. března 2023. Pokračovat v tréninku a zdokonalování své hry tak můžete bez omezení. Cena vstupného na celou sezonu zahrnující neomezený počet míčů je pro veřejnost nastavena na 6 000 Kč (denní vstupné přijde na 350 Kč). K dispozici jsou i dva FSG simulátory. A pokud byste rádi jezdili až k pavilonu autem, budou se dát i letos koupit povolení k vjezdu za 1 750 Kč.

Celý článek...

Ceska-Lipa-klub-750Konec golfové sezony se sice blíží, ale počasí stále umožňuje hrát. Platí to i pro osmnáctijamkové hřiště Golf Resortu Česká Lípa, kde si nyní můžete zahrát za zvýhodněné celodenní fee ve výši 750 korun. Zároveň ale musíte počítat s jistými omezeními, protože od 1. listopadu je recepce resortu v České Lípě uzavřená. Rezervování a zaplacení hry je tak možné pouze přes portál TeeTime. Míčky na driving je možné zakoupit za mince 20 korun přímo na místě z automatu na míčky.

Celý článek...

Slapy-ilux-750Spojit golfový a kulinářský zážitek můžete v golfovém resortu na Slapech. Počasí stále golfu přeje, a tak proč si nezahrát ještě nějaký turnaj. Co třeba Svatomartinský texas dvojic s postupným startem na Slapech v neděli 13. listopadu. Navíc v ceně každého startovného bude pro hráče připravená svatomartinská husička. Na Slapech si ale můžete zahrát i jen tak, hřiště je stále ve výborné kondici. Předpokládaný konec sezony je 20. listopadu 2022. Otevírací doba restaurace a recepce je od pondělí do neděle od 9 do 16 hodin, ale může být upravena i podle počasí.

Celý článek...

hluboka-ilu-x-750Pokud ještě stále přemýšlíte o novém členství, nepřehlédněte zajímavou nabídku golfového klubu Hluboká nad Vltavou a pořiďte si členství za polovinu. Podmínkou pro využití této výjimečné nabídky v podobě na 50% slevu na členství v klubu je členství na dva roky. První rok zaplatíte jen 50% z celkové částky za vybarný druh členství, další rok je pak nutné uhradit částku v plné výši. Tato nabídka je omezená na prvních 25 zájemců a platí pouze pro nové členy klubu. Využijte jedinečnou nabídku platnou do 1. prosince 2022.

Celý článek...

save-point-zabiny-750Přátelé, i díky vaší podpoře z léta letošního roku se náš projekt "Žabovřeské louky: Save Point" dostal až do finále, a tak už zbývá jen "malý krůček" k jeho realizaci, kterým jsou vaše kladné hlasy. Hlasovat mohou pouze obyvatelé Brna starší 15 let, kteří mají občanský průkaz (jeho číslo a datum narození se uvádějí při registraci).

Celý článek...

Ypsilon-ilu1-750Využijte akci Podzimní fee na Ypsilonce a zahrajte si osmnáct jamek nedaleko Liberce už od 630 korun. Podzim je na Ypsilonce nejbarevnějším obdobím roku, hřiště je v perfektním stavu, a tak si přijďte zahrát za neuvěřitelnou cenu 900 korun za osmnáct jamek. A pozor, klub navíc akceptuje reciprocity, a tak všichni hráči z hřišť v okolí Ypsilonky mohou využít 30% reciprocitu, čímž se cena fee na 18 jamek sníží na pouhých 630 korun. A ještě jednou pozor. Do konce sezony je k mání bugy na jednu hru za 500 korun.

Celý článek...

horehledy-osmicka-750Na přechodu října a listopadu byla v Hořehledech uzavřena golfová recepce. Odbavení na hřiště je nadále možné pouze přes aplikaci TeeTime pomocí Samoodbavení, pro nečleny platí cena celodenní hry 300 Kč (zaplatí platební kartou při rezervaci přes aplikaci). V platnosti rovněž zůstávají 100% reciprocity. Několik odpališť je na hřišti zkráceno, postupně bude sklizeno značení, odpadkové koše, lavičky,...Hra na drivingu je omezena pouze na rohožky a v tomto týdnu dojde rovněž k uzavření cvičné jamky. Jakékoli omezení provozu naleznete rovněž na našem webu, sociálních sítích nebo na telefonu 775 012 892.

Celý článek...

Hostivar-jam14-750Zahrajte si na hřišti Galerie Golf Hostivař od 1. listopadu až do konce letošního roku zdarma. Hra do konce roku zdarma je určená pro všechny stávající členy klubu, kteří se rozhodnou zůstat věrní Hostivaři i v příští sezoně. Členské příspěvky na příští sezonu je možné hradit od 1. 11. 2022, ve stejný den pak startuje i akce Hra do konce roku zdarma. Takže platí, že čím dřív si členství na rok 2023 zakoupíte, tím víckrát si hřiště zahrajete letos zdarma. Platí ale, že na hřišti je možné hrát pouze v případě, kdy to počasí a greenkeeper dovolí.

Celý článek...

oaks-osmnactka-750Přestože se blíží konec sezony, hřiště je ve výborném stavu a příroda jej zahalila do kouzelných barev. Pokud si přijdete zahrát na nejlepší hřiště v České republice s nově otevřenou klubovnou a užijte si poslední podzimní dny na golfu. Každý den od středy 2. 11. do neděle 6. 11. bude cena green fee na 18 jamek za 2 500 Kč, pro hosty členů za 2 000 Kč.

Celý článek...

Strana 2 z 207

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...