vinobrani 1 250Když se léto chystá předat své žezlo barevnému podzimu, jsou to chvíle, které stojí za to náležitě oslavit. V hotelu Port to vědí velmi dobře, a proto se zde v neděli 1.9. od 13 hod. bude už poosmé konat oblíbené Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti. A protože osvědčené tradice se nemají měnit, leda snad vylepšovat, těšte se už teď na odpoledne plné zábavy, soutěží, hudby... a samozřejmě vybraných pochoutek, burčáků a skvělých vín!

 

Celý článek...

Kacov 1Od 12. do 31. srpna 2019 platí v Golf Resortu Panorama Last Minute Stay & Play nabídka, v rámci které při pobytu ve dnech mezi nedělí a čtvrtkem, máte za super cenu 3 200 Kč jednu noc v Panorama Hotelu se snídaní, 2 dny neomezeného golfu s buggy, vstup do whirlpoolu a 2 dny volného vstupu na naše nová sportoviště.

Celý článek...

MSK uvodni-foto-250Moravskoslezský kraj oplývá nejen překrásnou přírodou pohoří Beskyd a Jeseníků, ale známý je především svými technickými památkami. Nejvyšší hora Moravskoslezského kraje je Praděd (1492 m). Je zde řada lyžařských středisek, síť běžkařských tras a cyklostezek. Rozprostírají se zde Horské lázně Karlova Studánka, kde se léčí problémy dýchacího ústrojí. Bylo prokázáno, že je zde nejčistší vzduch ve střední Evropě. Také golf má v Moravskoslezském kraji dlouhou tradici. Nachází se zde velký počet golfových hřišť, patřících k nejstarším v České republice. Přijďte si do kraje industriálního bohatství zahrát nejenom golf, ale udělejte si čas na návštěvu dalších zajímavých míst.

Celý článek...

Titleist TS Hybrids 250Před několika dny dorazila do fitting centra na Kaskádě žhavá zásilka ze společnosti Titleist. Obsahovala fittingové komponenty, díky kterým si můžete vyzkoušet nová železa modelové řady T100, T200, T300 a hybridy TS2 & TS3.
Hole z rodiny T-Series zastupují zcela unikátní přístup inženýrství k vývoji a výrobě želez. Díky průlomové technologii poskytují tak vyvážený poměr mezi sílou a výkonem, kterého se inženýrům společnosti Titleist doposud nikdy nepodařilo dosáhnout.
Nové hybridy pak kombinují rychlost a délku dřeva s precizní technologií, a právě proto jsou jedničkou na Tour.

Celý článek...

Slapy-web-250Žhavé letní fee - jen 750 Kč kdykoli! Slapské hřiště je tu pro Vás - těšíme se na Vaši návštěvu!

Celý článek...

Strana 3 z 272

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...