Lazne-Bohdanec-750Pokud se chystáte na golf na hřiště Golf Resortu Lázně Bohdaneč, můžete si nejprve hřiště „osahat" virtuálně. Díky aplikaci CaddyView se podíváte na každou z osmnácti jamek v kombinaci s videoprůletem nad jamkou a s informacemi o jamkách včetně profilu greenů. Virtuálně můžete navštívit a procházet se i Clubhousem s novou klubovnou a možností ubytování. Přijďte si zahrát.

Celý článek...

Kynzvart 3 750Podzimní golf má své kouzlo. Platí to i pro golf na hřišti Golf Clubu Kynžvart, který připravil pro zájemce zajímavý golfový balíček Play & Stay. Za dvě green fee na hřišti GC Kynžvart, za jednu noc s bohatou snídaní pro dvě osoby v hotelu Metternich a možnost parkování po celou dobu pobytu zaplatíte „podzimní" cenu 2900 korun. Termín si rezervujte na čísle +420 778 426 113 a akce platí ve všední i o víkendu.

Celý článek...

Oktober-Golf-Fest-750Jedinečný koncept turnaje, který se uskuteční v sobotu 9. října, je inspirován světově proslulým Oktoberfestem. Těšit se můžete na stánky s ochutnávkou piva od pivovarů Budějovický Budvar, Pilsner Urquell, Samson, Beeránek, Hluboká, Hulvát a další, které také věnovaly hodnotné ceny do turnaje. Po celý den Vás budou obsluhovat na hřišti hostesky v tematických oděvech a budeme rádi, když i Vy se vyladíte do bavorských krojů. Můžete totiž získat cenu za nejlepší kostým! Chybět nebudou ani další zábavné soutěže jako např. pití piva na čas apod.

Celý článek...

cebr-lanyzeChcete ochutnat lanýže z Alby a vína z Piemonte? Pak stačí vyrazit na další z gurmánských víkendů na Čertově břemeni, který se koná 2. – 3. října 2021. Znalec lanýžů Petr Synek přiveze bílé a černé lanýže, z nichž kuchařský tým na Čertově břemeni připraví nadmíru lákavé a chutné menu. V rámci gurmánských víkendů je ale tradičně připravený i bohatý doprovodný program – vedle golfového turnaje se ti, kdo ještě s golfem nezačali, mohou s touto hrou seznámit pod dohledem profesionálního trenéra, pro děti je připravená sobotní akademie, nebo cyklo tréninky s bývalým mistrem světa Ivanem Rybaříkem.

Celý článek...

Berovice-750Golfový klub v Beřovicích slaví letos už 22 let své existence. A slaví je stylově. Nabízí už nyní členství na příští rok, ale zároveň i na zbytek toho letošního. Zaplatíte 22 tisíc korun a dostanete patnáct měsíců golfu. Jestli je to výhodné? Rozhodně ano. To proto, že v Beřovicích se pravidelně hraje skoro celou zimu. Když se stanete členem golfového klubu Beřovice nyní za 22k, včetně hracího a vstupního poplatku na zbytek roku 2021, hrajete i celý příští rok. Beř, nebo nebeř? Určitě beř!

Celý článek...

ilu-golf-750Golfové kurzy Začni s golfem se rozšiřují. Nově se otevírají také v Průhonicích a Poděbradech. Kurzy jsou určené všem zájemcům o golf, kteří se chtějí naučit základní golfovou techniku pod dohledem profesionálních trenérů za velice příznivou cenu. Během tříhodinové kurzu se naučíte základy golfových dovedností a pravidel za pouhých 590 korun. V této ceně je i zapůjčení potřebného golfového vybavení a k dispozici máte neomezený počet tréninkových míčků. Termíny kurzů jsou vypsány až do konce října.

Celý článek...

hluboka-x2-750Tak trochu netradiční golfový turnaj můžete zažít v Hluboké nad Vltavou. Jak už napovídá název – Oktober Golf Fest 2021 – nebude v hlavní roli pouze golf, ale také ochutnávka pic z místních pivovarů. Turnaj se koná 9. 10. 2021 na hřišti Zámeckého Golf Resortu Hluboká. Startuje se od 8:00 postupně z jamky č. 1, po turnaji čeká na účastníky bohatý raut, živá hudba i vyhlášení nejlepšího kostýmu. Uzávěrka přihlášek je 7. 10. 2021.

Celý článek...

mlade-buky-750Strávit příjemné dny v atraktivním prostředí, odpočinout si, načerpat novou energii a ještě si užít pořádnou porci zábavy a zahrát golf, to vše nabízí speciální balíčky Grund Resortu Golf & Ski v Mladých Bukách. Například balíček Stay&Play obsahuje ubytování na dvě noci pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, dvakrát „porci" 34 drivingových míčků pro každého, dvakrát green fee na 18jamkové hřiště, 50% slevu na další greenfee, vstupy na driving a další tréninkové plochy, neomezený vstup do hotelového wellness v čase od 11 do 21 hodin, 20% slevu do Safari Parku ve Dvoře Králové, wifi a parkování u hotelu. A cena balíčku? 4990 Kč dvě noci v týdnu, 5990 Kč dvě noci o víkendu.

Celý článek...

pysely-x2-750Může se to zdát jako předčasné, ale golfový klub Loreta Pyšely už přichází s nabídkou členství na rok 2022. A vedle tradičních a osvědčených typů členství Swing, Swing Plus a Premium přichází i s jednou novinkou – členstvím Twist. Za cenu 7990 korun hráč obdrží osm her, které ale lze rozdělit i na jednotlivé devítky, a samozřejmě i registraci v ČGF. Součástí členství jsou i reciprocity na partnerských hřištích a sleva 10% na zapůjčení bugy. A pokud uzavřete členství v období od 1. 10. 2021 do 31. 3. 2022 získáte slevu na fee 25%.

Celý článek...

Strana 2 z 181

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...