Inzerce

celadna silvestrRezervujte si balíček s ubytováním od 28. 12. 2017 do 1. 1. 2018 s polopenzí a silvestrovským večírkem v Golf Resortu Čeladná za skvělé podmínky!

 

 

 

Celý článek...

Pravidla - test

erpet-OteviraciDoba2017Těšíme se na vás v pondělí 1. ledna od 14:00 do 16:00 hodin

Hluboka zimaOd soboty 2. prosince budou v provozu už jen zimní greeny. Prosíme dodržujte pravidla zimní hry, což zahrnuje také odpalování mimo odpaliště. Recepce na Podskalské louce bude za příznivého počasí nadále v provozu každý všední den od 9 – 16 hodin.

Celý článek...

Pysely il2 reznySymbolický novoroční odpal se uskuteční 1. ledna 2018 od 13:30 do 15:00 na driving range. Vyzkoušíte si, jestli se vás forma drží i v roce 2018, připijeme si na start nové sezony a zahřejeme vás domácím svařákem a teplým čajem.

Celý článek...

ilustrace-emoceGolfové členství klubu Bestgolf Blue Sky je tu pro každého, kdo sní o možnosti neomezené hry bez nutnosti platit vysoká fee. Za více než 15 let jsme zdokonalili nabízená golfová členství takovým způsobem, aby nabízela širokou paletu možností a umožnila Vám výběr ideálních hřišť právě pro Vás. Naším cílem je poskytovat maximální množství služeb a výhod za nejlepší cenu na trhu. I proto jsme v roce 2018 přistoupili k navýšení herní kapacity o 38% a zařadili jsme do nabídky 11 golfových hřišť.

Celý článek...

Strana 3 z 239

3

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...