m bolTradičního silvestrovského odpalu na mladoboleslavském golfovém hřišti Sand Martin's Holes se v poslední den roku 2019 zúčastnilo celkem sedmadvacet golfistů a golfistek. V individuální dovednostní soutěži v přesnosti odpalu čili nearest to pin pořadatelé z Golf Clubu Mladá Boleslav vyhlásili tři vítěze.

Celý článek...

kaskada-podzim-250Nejkvalitnější hřiště s největším počtem odehraných kol a nejpočetnější klubovou členskou základnou. To je Golf Resort Kaskáda. A že jste tam ještě nehráli? Nevadí. Věřím, že i vás bude zajímat, jak vidí její současný stav head greenkeeper Jiří Kapeš a jaké lahůdky připravuje pro nadcházející sezonu.

 

 

 

Celý článek...

olomouc-cg-250Dobrá zpráva pro všechny golfisty! Central Golf Club, který spojil golfové resorty Golf Kaskáda Brno a Golf & Ski Ostravice, rozšiřuje možnosti hry pro své členy na další hřiště. Na základě dohody se dalším partnerským hřištěm stává Golf Resort Olomouc.

Celý článek...

KV-kraj-250V Karlovarském kraji se nachází jedno z nejkrásnějších pohoří České republiky – Krušné hory. A tak je naprosto jasné, že v zimních měsících sem míří milovníci sjezdového lyžování, bílé stopy i snowboardingu. Nadšeni budou i ti, kteří si chtějí zimní radovánky vychutnat se svými dětmi nebo jen tak odpočívat v zasněžené krajině, která obzvlášť v zimním období působí až pohádkovým dojmem.

Celý článek...

bb-vanocni-darky-250Vánoce se pomalu blíží a na Černém Mostě mají pro golfisty připravených několik zajímavých tipů na golfové dárky. Vyberete si z nich nějaký?

Celý článek...

Strana 3 z 279

3

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...