Hluboka-ilu-2-750Přijďte si zahrát 18 jamek za sníženou cenu: pondělí až čtvrtek 790 Kč; pátek až neděle 990 Kč. A navíc máme pro vás i jedinečnou nabídku na 50% slevu na členství! Nabídka je platná do 31.12.2021 a vztahuje se na členství Plné individuální, Public a Basic Combi.

Celý článek...

Ropice-stavba-750Společnost Beskydská golfová, a.s. byla založena v roce 1996 s cílem výstavby a následného provozování golfového hřiště. Jako architekt byl vybrán Hans Georg Erhardt, který navrhl golfový areál o rozloze 27 jamek.

Celý článek...

Hluboka-ilu-2-750Zámecký Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na Vánoční turnaj, který se koná v sobotu 4. 12. 2021 od 12:00 hodin. Hrát se bude 9 jamek a to pouze třemi holemi! Každý si odnese dárek, který si vybere pod vánočním stromečkem. Startovné 100 Kč (plus dárek), green fee 500 Kč.

Celý článek...

Kacov-club1-750Podzim už je sice tady, ale sezona v Panorama Golf Resortu v Kácově ještě zdaleka nekončí. Takže proč si ještě neužít golf na některé ze tří devítek River, Forest či Meadows? A k tomu využít služeb místní restaurace, Panorama hotelu a nově otevřeného Panorama Wellness. Sáhnout můžete třeba po balíčku Stay & Play, který obsahuje jeden den neomezeného golfu a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní. V ceně balíčku je welcome drink, neomezená hra na hřišti (27 jamek), zapůjčení bugy, volný vstup na cvičné plochy včetně žetonů na driving a vstup do Whirlpool na hotelové terase. To vše za 3200 Kč za osobu a noc.

Celý článek...

Hostivar-750Pokud ještě váháte a přemýšlíte o tom, jaké členství a kde si pořídíte pro novou sezonu 2022, máme pro vás tip. Kupte si členství v golfovém klubu Hostivař na další rok do 20. ledna 2022 a zařadíte se do slosování o zájezd do proslulého skotského domova golfu v St. Andrews na dvě noci se dvěma green fee na hřiště Kittocks a The Dukes. Losovat se bude ze všech členů s variantou VIP, kteří si své členství obnoví, nebo zakoupí do 20. 1. Vedle členství VIP za 18 000 korun si můžete vybírat i další typy členství – Drive za 3600 korun a Plus za 9000 korun.

Celý článek...

hluboka-ilu-x-750Přemýšlíte o golfovém dárku k Vánocům? Advent už začíná za pár týdnů, a tak je na čase vybrat hezký dárek svým blízkým. A pokud hrají golf, tak proč nevybrat dárek, který se promění v příjemný golfový zážitek. Třeba dárkový poukaz na golf. Golfový resort Hluboká nad Vltavou nabízí hned několik možností na služby, které si sami vyberete – voucher tak můžete využít nejen na hru, ale i na služby trenéra, green fee a mnoho dalšího.

Celý článek...

marianky-750Organizovaný český golf slaví letos 90 let, ale první golfová hřiště existovala mnohem dříve, dokonce ještě před vznikem samostatného Československa. Centrem všeho golfového dění tehdy byly západní Čechy, ale později se přidala i další místa. Víte, kde se v tuzemsku hrálo vůbec nejdříve? Na počátku byly Karlovy Vary a Mariánské Lázně (na snímku). Zcela nejdříve se hrálo už v roce 1904 v Karlovy Varech u řeky Teplá. Ale ve stejné době se začalo s budováním hřiště v Mariánských Lázních, které slouží golfistům dodnes. Nutno však dodat, že v obou případech klientelu tvořili především lázeňští hosté ze zahraničí, tuzemských hráčů bylo v té době naprosté minimum.

Celý článek...

Kacov-club1-750V Kácově se k zimnímu spánku nechystají a letošní sezonu prodloužili až do poloviny prosince. A protože počasí golfu stále ještě přeje, určitě oceníte zvýhodněné ceny podzimního fee.

Celý článek...

Ypsilon-oba-750Když se řekne Ypsilonka, srdce každého golfisty se nejspíš zatetelí blahem. Není divu, tohle hřiště má vše, po čem hráči golfu touží: špičkovou kvalitu hracích ploch, neustálé výzvy, krásnou přírodu všude kolem, žádné dráty či hluk silnice. A jako bonus oku lahodící výhledy do krajiny nebo třeba, pokud zatoužíte strávit v resortu více dní, netradiční ubytování v hausboatech na vodní ploše mezi jamkami 9 a 10. Pravda ale také je, že start do letošní sezony měla Ypsilonka poněkud pomalejší. Paní zima se totiž jen tak nehodlala vzdát své vlády, a tak zkraje roku nabrala sezona zpoždění. Zhruba měsíc a půl, shodují se dva Martinové, Trita (na snímku vpravo) a Šíma (na snímku vlevo), od začátku roku 2021 dva noví muži ve vedení resortu.

Celý článek...

Strana 2 z 185

2

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...