Spa Hotel Ulrika

Hotel Ulrika Louda 250Moderní lázeňský komplex Ulrika, nedávno kompletně zrekonstruovaný ve stylu Art deco, je synonymem pohostinnosti, komfortu a individuálního přístupu ke každému klientovi. Na jeho znovuzrození má velkou zásluhu jeho generální ředitel Luděk Louda. Povídali jsme si nejen o ranných začátcích, ale i o tom jaké jsou jeho nynější cíle ve vedení hotelu.

Celý článek...

Golf Sunday tour logo 250Pokud hráváte golf převážně o víkendech, nejraději s rodinou, milujete soutěžení a chtěli byste za výhodných podmínek poznávat nová hřiště, pak by vás mohla zaujmout nejnovější turnajová série z dílny časopisu Golf. A co na vás čeká? Přátelské miniturnaje s možností složit si svůj flight, drobné ceny pro nejúspěšnější hráče a společný žebříček. Pokud máte čas v neděli 14. června, hrajeme v Darovanském Dvoře a Cihelnách.

Celý článek...

Slapy RRKdyby nic jiného, pak závěrečná jamka slapské osmnáctky se vám otiskne hluboko do paměti. Čtyřpar do prudkého kopce, kde první ranou překonáváte ošemetnou vodní překážku, končí doprava stočenou fervejí a greenem vysekaným ve skále. Kompaktní osmnáctka je dílem Jiřího Veldena. Není nijak dlouhá, což platí vyjma přesunu mezi oběma devítkami i pro přechody na jednotlivé jamky.

Celý článek...

kacov-250Využijte letní omezené nabídky na na golfový pobyt v Panorama Golf Resortu. Balíček obsahuje dva dny neomezeného golfu (27 jamek) s buggy, ubytování se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji, přístupu na tréninkové plochy a vstupu do relaxační zóny, to vše za 3 900 Kč za osobu. Příplatek za jednolůžkový pokoj 750 Kč.

Celý článek...

ceska-lipa-250Pokud hráváte golf převážně o víkendech, nejraději s rodinou, milujete soutěžení a chtěli byste za výhodných podmínek poznávat nová hřiště, pak by vás mohla zaujmout nejnovější turnajová série z dílny časopisu Golf. A co na vás čeká? Přátelské miniturnaje s možností složit si svůj flight, drobné ceny pro nejúspěšnější hráče a společný žebříček. Pokud máte čas v neděli 7. června, hrajeme v Šilheřovicích, České Lípě (na snímku) a Lázních Kynžvart; o týden později pak přijde řada na Dafrovanský Dvůr a Cihelny.

Celý článek...

Strana 2 z 288

2

Přihlášení Golf News



Poradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...