Lazne-Bohdanec-750Klubové tréninky s Robertem Schovánkem v golfovém resortu Lázně Bohdaneč pokračují i během září. A platí i to, že pokaždé na dané téma. Takže pokud chcete vylepšit svou krátkou hru a stát se králem, či královnou přihrávek na green, nebo více proniknout do tajů herní strategie, nenechte si ujít úterní tréninky od 17 hodin. V úterý 19. 9. na téma chip a pitch, o týden později 26. 9. pak hru na hřišti na dvě hodiny. Cena hodinového tréninku je 250 korun a nezahrnuje míčky na driving a vstup na hřiště.

Celý článek...

Mnich-ilu-750Vyzkoušejte si na vlastní kůži, že golf je nádherný sport a dostupný pro každého. Přesně na to je určený kurz pod názvem Golf na zkoušku v golfovém resortu Monachus na hřišti Mnich u Nové Bystřice. Pod dohledem zkušeného profesionálního trenéra Tomáše Kamase si vyzkoušíte první golfové kroky. Kurz obsahuje jednu hodinu tréninku, cvičné míčky, zapůjčení golfového vybavení a zkušební hru na hřišti. To vše za 490 korun. Kurz je určený pouze pro zájemce bez předchozích zkušeností s golfem.

Celý článek...

panorama-mcr-750Mistryní ve hře na rány se letos stala Eliška Zejdová a mistrem klubu Lukáš Ješátko. Oběma velice gratulujeme k nádherným výsledkům!

Celý článek...

esplanade-ilu-750Velkolepou noblesní ozdobou Mariánských Lázní je hotel Esplanade Spa & Golf Resort, který svými třemi budovami, blízkostí mnoha rozmanitých golfových hřišť a vlastním golfovým zázemím tvoří moderní pěti hvězdičkový Spa & Golf areál s historickou atmosférou.

Celý článek...

mstetice-ilu-750Chcete si zahrát golf za výhodné green fee, nebo mít za dobrou cenu míčky na driving, případně si pořídit vouchery pro sebe a přátele? To všechno najdete na e-shopu Golf Clubu Mstětice. Co třeba green fee 3+1 zdarma na 18 jamek za 4100 korun? Koupíte tři green fee, čtvrté je zdarma. Platí pro celý flight a od pondělí až do neděle mimo turnaje. Green fee nelze ani rozdělit na 9 jamek a platnost akce je do 31. října 2023.

Celý článek...

berovice-18-750Od 21. srpna je pro zájemce o členství v Golf Clubu Beřovice připravena zajímavá nabídka na doživotní řádné členství. Standardně lze takové členství získat uhrazením vstupního příspěvku 15 000 korun plus ročního příspěvku ve stejné výši. Pokud ale nyní zájemce uhradí 24 000 korun, stane se řádným členem s uhrazeným vstupním příspěvkem, hracím příspěvkem na rok 2023 i na rok 2024. Takže ho čeká neomezená hra po celý rok 2024. Kromě toho má člen volný vstup na cvičné plochy, tréninkové míčky s 50% slevou a možnost pozvat až tři hosty do svého flightu za zvýhodněnou cenu se slevou 30% ze základního fee.

Celý článek...

black-bridge-il-750Začít s golfem můžete na pražském Černém Mostě. Golfový resort Black Bridge připravil golfové kurzy pro začátečníky, které zahrnují 10 lekcí golfu s trenérem každá po 55 minutách, 6 lekcí golfu s trenérem přímo na hřišti (6x3 jamky), půjčení golfových holí, 50 košů tréninkových míčů do golfových lekcí, roční členství v klubu a závěrečnou zkoušku golfové způsobilosti s možností získat tzv. zelenou kartu. Cena pro jednoho hráče ve skupině je 13 900 na osobu, při dvou hráčích ve skupině 10 400 Kč na osobu.

Celý článek...

Kynzvart-ilu2-750Zahrajte si na jednom z nejkrásnějších hřišť v Česku za výhodnou cenu. Na osmnáctijamkovém hřišti v golfovém resortu Kynžvart zasazeném do úžasného anglického parku s kulisou klasicistního zámku si můžete zahrát za výhodnou cenu v rámci akce Sunset green fee už od 14 hodin. Osmnáct jamek za 1000 korun, nově i devět jamek za 500 korun.

Celý článek...

Ypsilon-ilu1-750Dětský den a zároveň den otevřených dveří se koná na liberecké Ypsilonce 23. září 2023 od 13 do 17 hodin. Den na golfu si ale mohou naplno užít nejen děti, ale rovnou celé rodiny, navíc na jednom z nejhezčích a nejkvalitnějších hřišť v Česku. A co vás čeká? Golfové soutěže o ceny, ukázka i výuka základních úderů, jízda na golfové buggy, exhibice golfových profesionálů, prohlídka golfového muzea, ukázka greenkeeperské techniky, samozřejmostí je možnost zapůjčení golfového vybavení zdarma a spousta další zábavy.

Celý článek...

Strana 1 z 227

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...