ypsilon-blak-750Black Friday poprvé na Ypsilonce a Vy čekejte šílené slevy na vybrané služby a produkty. Akce "Black Friday" poběží POUZE 25.–27. 11. 2022, začínáme na černý pátek minutu po půlnoci.

Celý článek...

Brno-hlasovani-750xVážené dámy a pánové, vážení Brňané, rádi bychom Vás informovali, že projektu „Žabovřeské louky: Save Point" se ve finálním hlasování podařilo vyšplhat těsně pod hranici vítězných projektů, avšak stále chybí pár hlasů pro jeho úspěšnou realizaci. Do konce listopadu je stále ještě možné hlasovat a dostat tak projekt mezi ty, které bude město realizovat.

Celý článek...

zlonin-ilu1-750Pokud chcete mít golf opravdu jako zábavu, vyzkoušejte členství na rok 2023 v golfovém klubu Zlonín už od částky 1500 korun. Co tím získáte? Členství v klubu, který disponuje příjemným hřištěm PAR3, útulnou klubovnou, nabízí zajímavé reciprocity, start na mistrovství klubu a v týmu 3. ligy. To vše na malé devítce kousek za Prahou. A navíc – pro začátečníky seznámení s golfem a možnost hrát na hřišti bez „zelené" karty, pro děti příměstské tábory a golfové kurzy a pro golfisty tréninkové možnosti a hry.

Celý článek...

Ypsilon-ilu1-750Užijte si golf s maximem benefitů v kůži klubového hráče v roce 2023 na liberecké Ypsilonce. Pokud zakoupíte hrací kartu na rok 2023 do 30. listopadu letošního roku, dostanete roční členství v hodnotě 4000 korun zcela zdarma. Získáte tak 20% slevu na pronájem a služby Ypsilonky (bugy, ruční vozík, úschovna golfového vybavení), 25% sleva na služby driving range (žetony na golfové míčky), či 20% slevu na pronájem hausbótu a ještě mnohem více.

Celý článek...

Lazne-Bohdanec-750Přemýšlíte o změně golfové členství, nebo hledáte zkrátka nové? Co třeba roční golfové členství na zkoušku v Golfovém klubu Pardubice na hřišti v Lázních Bohdaneč? Za poplatek ve výši 3000 korun získáte roční členství v klubu s plnými právy člena. Tuto nabídku ale nelze využít opakovaně. Po roce se musíte rozhodnout, jestli se chcete stát plnohodnotnými členy klubu. Pokud se rozhodnete pro standardní (doživotní) členství, bude vám investovaná částka 3000 korun odečtena od vstupního poplatku.

Celý článek...

indoor-bvv-750Tradiční indoorové centrum v pavilonu H Brněnského výstaviště se otevře pro veřejnost v pondělí 14. listopadu 2022 a jeho provoz je naplánován až do neděle 26. března 2023. Pokračovat v tréninku a zdokonalování své hry tak můžete bez omezení. Cena vstupného na celou sezonu zahrnující neomezený počet míčů je pro veřejnost nastavena na 6 000 Kč (denní vstupné přijde na 350 Kč). K dispozici jsou i dva FSG simulátory. A pokud byste rádi jezdili až k pavilonu autem, budou se dát i letos koupit povolení k vjezdu za 1 750 Kč.

Celý článek...

Ceska-Lipa-klub-750Konec golfové sezony se sice blíží, ale počasí stále umožňuje hrát. Platí to i pro osmnáctijamkové hřiště Golf Resortu Česká Lípa, kde si nyní můžete zahrát za zvýhodněné celodenní fee ve výši 750 korun. Zároveň ale musíte počítat s jistými omezeními, protože od 1. listopadu je recepce resortu v České Lípě uzavřená. Rezervování a zaplacení hry je tak možné pouze přes portál TeeTime. Míčky na driving je možné zakoupit za mince 20 korun přímo na místě z automatu na míčky.

Celý článek...

Slapy-ilux-750Spojit golfový a kulinářský zážitek můžete v golfovém resortu na Slapech. Počasí stále golfu přeje, a tak proč si nezahrát ještě nějaký turnaj. Co třeba Svatomartinský texas dvojic s postupným startem na Slapech v neděli 13. listopadu. Navíc v ceně každého startovného bude pro hráče připravená svatomartinská husička. Na Slapech si ale můžete zahrát i jen tak, hřiště je stále ve výborné kondici. Předpokládaný konec sezony je 20. listopadu 2022. Otevírací doba restaurace a recepce je od pondělí do neděle od 9 do 16 hodin, ale může být upravena i podle počasí.

Celý článek...

hluboka-ilu-x-750Pokud ještě stále přemýšlíte o novém členství, nepřehlédněte zajímavou nabídku golfového klubu Hluboká nad Vltavou a pořiďte si členství za polovinu. Podmínkou pro využití této výjimečné nabídky v podobě na 50% slevu na členství v klubu je členství na dva roky. První rok zaplatíte jen 50% z celkové částky za vybarný druh členství, další rok je pak nutné uhradit částku v plné výši. Tato nabídka je omezená na prvních 25 zájemců a platí pouze pro nové členy klubu. Využijte jedinečnou nabídku platnou do 1. prosince 2022.

Celý článek...

Strana 1 z 207

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...