Mnich-ilu-750Pokud přemýšlíte o zajímavém golfovém vánočním dárku pro své blízké, nebo přátele, můžete si vybrat z nabídky golfového resortu Monachus v Nové Bystřici. Darovat můžete nejen různé počty voucherů na hru na 18jamkovém hřišti Mnich za zvýhodněné green fee, např. čtyři kusy za 3690 korun, ale také třídenní golfový kurz s Tomášem Kamasem, který je tím nejlepším způsobem, jak vstoupit do golfového světa. Nebo věnujte golf na zkoušku. Opět s Tomášem Kamasem za skvělých 490 korun.

Celý článek...

jezera-750I v zimních měsících si můžete zahrát na Jezerech. Již od pondělí 29.11.2021 platí celodenní zimní FEE 250 Kč. I když bude Golf Resort Jezera uzavřen od 22.12.2021 do 23.1.2022. Platba bude možná přes platební bránu a rezervace přes aplikaci TEETIME nebo SMS na telefon 602 629 642.

Celý článek...

stara-boleslav-750Konec roku je časem, kdy se golfisté poohlíží po možnostech členství. Se zajímavou nabídkou přichází Golf Club Stará Boleslav. Při úhradě nového ročního členství do 31. 12. 2021 totiž navíc získáte tzv. First Moment Bonus. O co jde? V případě, že se koupíte a do konce roku zaplatíte roční hráčský poplatek s neomezenou hrou a vstupem na driving za 13 000 korun, získáte navíc First Moment Bonus v podobě 7 voucherů na hru na 9 jamek na hřišti ve Staré Boleslavi. V případě ročního hráčského poplatku s 50% slevou za 5000 korun získáte 5 voucherů, při zaplacení ročního poplatku s 30% slevou za 3000 korun pak 3 vouchery na hru na 9 jamek.

Celý článek...

horehledy-podzim-750Udělejte svým blízkým na Vánoce radost. Jak? Stačí jim darovat některý z vánočních voucherů, který nabízí golfový klub Hořehledy ve svém e-shopu. Mezi možnostmi dárků najdete poukazy na trénink, ubytování, na hru, drivingové míčky, nebo na jógu. Vyberou si i ti, kteří se s golfem teprve chtějí seznámit. V Hořehledech jsou ale schopní vánoční dárek individuálně „ušít na míru".

Celý článek...

Kuneticka-hora-750Pokud hledáte způsob, jak udělat radost svým blízkým, obchodním partnerů, nebo zaměstnancům, nepřehlédněte nabídku golfového resortu Kunětická Hora, který nabízí vystavení dárkových poukazů na všechny služby, které resort poskytuje. A jako novinku nabízí i karty s možností nabití kreditu, kterou potom může obdarovaný platit v celém resortu. Objednávky jsou během omezení kvůli covidu možné pouze prostřednictvím e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Celý článek...

Hluboka-ilu-2-750Přijďte si zahrát 18 jamek za sníženou cenu: pondělí až čtvrtek 790 Kč; pátek až neděle 990 Kč. A navíc máme pro vás i jedinečnou nabídku na 50% slevu na členství! Nabídka je platná do 31.12.2021 a vztahuje se na členství Plné individuální, Public a Basic Combi.

Celý článek...

Ropice-stavba-750Společnost Beskydská golfová, a.s. byla založena v roce 1996 s cílem výstavby a následného provozování golfového hřiště. Jako architekt byl vybrán Hans Georg Erhardt, který navrhl golfový areál o rozloze 27 jamek.

Celý článek...

Hluboka-ilu-2-750Zámecký Golf Resort Hluboká si Vás dovoluje pozvat na Vánoční turnaj, který se koná v sobotu 4. 12. 2021 od 12:00 hodin. Hrát se bude 9 jamek a to pouze třemi holemi! Každý si odnese dárek, který si vybere pod vánočním stromečkem. Startovné 100 Kč (plus dárek), green fee 500 Kč.

Celý článek...

Kacov-club1-750Podzim už je sice tady, ale sezona v Panorama Golf Resortu v Kácově ještě zdaleka nekončí. Takže proč si ještě neužít golf na některé ze tří devítek River, Forest či Meadows? A k tomu využít služeb místní restaurace, Panorama hotelu a nově otevřeného Panorama Wellness. Sáhnout můžete třeba po balíčku Stay & Play, který obsahuje jeden den neomezeného golfu a ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní. V ceně balíčku je welcome drink, neomezená hra na hřišti (27 jamek), zapůjčení bugy, volný vstup na cvičné plochy včetně žetonů na driving a vstup do Whirlpool na hotelové terase. To vše za 3200 Kč za osobu a noc.

Celý článek...

Strana 1 z 185

Začátek
Předchozí
1

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...