Pysely-il3Hřiště v Pyšelích pomalu spěje k závěru své první plné sezony. Zdá se až neuvěřitelné, že má za sebou nyní Loreta pouhých dvanáct měsíců provozu a již bylo odehráno přes dvacet pět tisíc kol. Hřiště si rychle našlo své fanoušky z řad členů klubu, fee hráčů i promotérů golfových turnajů. Stále však na Loretě každý den potkáte hráče, kteří jsou zde poprvé a hřiště teprve objevují.

Hlavní filozofií Loreta Golf Clubu Pyšely i nadále zůstává především budování klubu se silnou tradicí a vytváření nadstandardních podmínek pro své členy.
Byť rok 2014 není z pohledu golfisty zdaleka za námi, Loreta se již připravuje na sezonu 2015. A v té se hráči mohou těšit na mnoho zajímavých nabídek a vylepšení stávajících služeb.

Životní členství Premium na zkoušku
Na Loretě je v první řadě kladen důraz na členský život a budování klubu s tradicí a spokojenými členy. Jedinečnou možností, jak se o tom přesvědčit, je nabídka životního členství Premium na roční zkoušku. Můžete tak prožít rok jako člen Premium s možností volné hry a všemi výhodami člena. Po roce je na vás, zda využijete výhodné individuální nabídky pro setrvání v klubu na permanentní bázi. Členem na zkoušku se můžete stát již za 25 000 Kč na rok. Zvýhodněnou cenu mají junioři, studenti a senioři nad 60 let.
Pro všechny golfové cestovatele, kteří se nechtějí vázat na jednom hřišti, nabízíme opět i pro rok 2015 roční členství Swing, které za cenu od 1 690 Kč nabízí výjimečný poměr cena/výkon.

Trápí vás pomalé tempo hry?
Od roku 2015 pro vás mají na Loretě řešení. Pomalá hra a doba, kterou trvá odehrát kolo golfu, je podle mnoha renomovaných výzkumů důvodem, proč golf nehraje celosvětově více lidí. Zkrátka nemají čas na pětihodinové a delší kolo golfu. Vychovat ze dne na den hráče ke svižnějšímu tempu neumíme.
Co ale od roku 2015 můžete využít, je „ranní rychlík." Prvních šest flightů dne budeme startovat ve skupinách po dvou hráčích. Pokud tak chcete obejít svižnou osmnáctku v čase nějakých tří hodin za kolo, pak je rychlík určený právě pro vás. V poledne tak již budete mít odehráno a můžete být v Praze v kanceláři nebo na jednání.

Loreta Hotel nabízí ubytování v krásné krajině Posázaví
Golfisté pomalu objevují, že z Lorety je škoda po hře golfu odjíždět. Dobrá večeře, víno na terase a spánek v hotelu uprostřed golfového hřiště v překrásné posázavské krajině určitě stojí za to. Přijeďte na Loretu za skvělým golfem a v příjemném prostředí relaxujete a dobijete baterky na další náročné dny.

Kvalita hřiště? Stále je na čem pracovat!
Hřiště na Loretě si za svou krátkou existenci vydobylo velmi dobré renomé, co se týče kvality hracích ploch. Místy však logicky nezapře drobné mladické nedostatky. Hřiště s věkem zrají a na Loretě tomu není jinak. Aktivním přístupem a investicemi do moderních technologií na údržbu golfového hřiště jdeme zkvalitňování naproti.
Mnozí hráči si již se zájmem všimli, že jsme za dva roky provozu neprováděli, golfisty tolik neoblíbenou, klasickou hlubokou aerifikaci. Investovali jsme do stroje na mikroaerifikaci greenů, kterou provádíme s větší četností a která má na kvalitu hracího povrchu minimální vliv. Stejně tak pomocí stroje vertidrain pravidelně provzdušujeme ferveje a okolí greenů, tudíž kvalita těchto ploch také neustále roste. Údržba hřiště je nikdy nekončící proces a snažíme se, abyste na jaře 2015 našli hřiště v zase o kousek lepší formě.

Přejeme všem golfistům úspěšný závěr golfové sezony a těšíme se na setkání na Loretě!

Převzato z časopisu GOLF 10/2014
Text: Jiří Novosad, foto: Radomír Režný


Pysely-il2LORETA GOLF CLUB PYŠELY
Adresa: Šibeniční 520, 251 67 Pyšely
Tel.: +420 606 602 422
Web: www.loretagolf.cz
Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
GPS: 49°86'9,38" N | 14°67'24,87" E
Rok otevření: 2013
Počet jamek: 18 | Par: 72
Délka (m): 5 991 (bílá) | 5 586 (žlutá) | 5 280 (modrá) | 4 890 (červená)
Fee: 990 Kč (po–út) | 1 200 (st–čt) | 1 550 Kč (pá–ne)
Služby: akademie | driving range | chip & putt | výuka golfu | půjčovna vybavení | klubovna | restaurace | ubytování | wellness & spa


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...