Golf v ČR

Pravidla2016Oba nejvyšší orgány (R&A a USGA) dnes 25. dubna 2017 zveřejnily zbrusu nové Rozhodnutí 34-3/10, které zavádí normy pro používání videa (respektive televizních záznamů) při rozhodování o porušení golfových pravidel během turnaje. Rozhodnutí platí okamžitě.

Celý článek...

EOHT-2017-Slovenia prevTýmová soutěž je určena pro hráče a hráčky do šestnácti let. V pátém ročníku, který se uskutečnil 20. - 23. dubna na Kaskádě, nastoupily reprezentace šesti zemí: České republiky, Slovenska, Maďarska, Slovinska, Polska a Německa. Hrála se jamkovka a poháry si odvážejí papíroví favorité – dívky ze Slovinska (na snímku) a hoši z Německa.

Celý článek...

PGAC karlstejn-250V pátek 21. dubna byla na Karlštejně oficiálně zahájena letošní sezona, a to utkáním mezi Teaching PRO a Playing PRO. Na duel šestičlenných týmů čekalo před startem mrazivé počasí, teploměr ukazoval -2 stupně, v čase startu to pak byla „příjemná nula".

 

 

Celý článek...

OGS 2017 Pysely-250Zahajovací turnaj Open Golf Series (turnajové série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu GOLF) se uskutečnil tradičně v Pyšelích, tentokrát ve středu 19. dubna. Na hráče zde čekalo nádherné, perfektně připravené hřiště, dokonce i sluníčko. Pouze teplota a vítr odpovídaly spíš skotskému létu, než druhé polovině dubna u nás. Díky počasí prořídlému startovnímu poli dominoval Antonín Jízdný z GC Brno.

Celý článek...

Kodejs ZdenekV březnu 2017 se na volební konferenci České golfové federace ujal Zdeněk Kodejš posledního čtyřletého období své vlády. Nejenže musel svou pozici obhájit v soutěži s protikandidátem, ale na podzim na něj čekají povinnosti ve vedení Evropské golfové asociace a Česká golfová federace si poprvé v historii vyzkouší i roli promotéra profesionálního turnaje. A co si o tom všem myslí on sám?

Celý článek...

Spilkova-maroko-win„Byla jsem ráno strašně slabá, dala jsem si černý čaj a housku a na houskách jsem pak žila celý den. Chtěla jsem finále nějak přežít a nic jsem neřešila," uvedla Klára, která zvítězila na stejném místě, kde před šesti lety začínala kariéru na Ladies European Tour.

Celý článek...

ilu treninkKaždý den nám život přináší různé příležitosti, které nedokážeme využít, protože je buď vůbec nevnímáme, nebo je neumíme „chytit za pačesy". Jednou z cest, které vedou k úspěchu v životě, ve sportu a tedy i v golfu, je naučit se tyto příležitosti vidět a využívat je ve svůj prospěch.

Celý článek...

SpilkovaČeská profesionálka Klára Spilková má před sebou první letošní LET turnaj - LALLA MERYEM CUP, který se hraje od 13. do 16. dubna 2017 v Maroku. Turnaj se odehraje na hřišti Blue Course s parem 72 resortu Royal Golf Dar Es Salam. Dotace činí pro letošní rok 450 000 EU.

Celý článek...

Prag Golf TeamPrague Golf Team vstupuje do své druhé plné sezóny se Stanislavem Matušem, již takřka jeden rok na světovém žebříčku nejvýše postaveným českým golfistou, a Romanem Šebrlem, olympijským vítězem, mistrem světa a nezastupitelným ambasadorem golfu i sportu obecně.

Celý článek...

Ski-gof-1Devátý ročník sportovního klání, které spojuje dvě disciplíny lyžování a golf, se uskutečnil v termínu 7. a 8. dubna 2017, opět „na červené" ve Špindlerově Mlýně a tradičně na hřišti Golf & Spa Kunětická Hora.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...