Golf v ČR

Spilkova-2019-250Podruhé za sebou zvládla Klára Spilková těžký kvalifikační turnaj na LPGA Tour. Po osmi kolech Q-Series, která se v průběhu dvou týdnů konala na dvou hřištích v Severní Karolíně, si 24letá profesionálka zajistila hráčská privilegia na nejprestižnější světovou sérii také pro rok 2020.

Celý článek...

Korda GMR 250Narodila se v USA, ale v mládí reprezentovala Českou republiku. Ovšem když jí bylo patnáct let, rozhodla se, že změní barvy a bude bojovat za svou rodnou zem. Jessica Korda tohoto kroku rozhodně nelituje, za Atlantikem totiž její kariéra nabrala hodně zajímavý směr.

Celý článek...

pravidla-start-250Letošní rok byl první rok platnosti nových Pravidel golfu. Pro možnost osvojit si nejprve všechny změny v praxi byla platnost stávajících licencí všech rozhodčích ČGF ponechána do konce března 2020. Pokud však rozhodčí ČGF chce svou činnost v příští a dalších sezónách vykonávat, musí povinné přeškolení absolvovat...

 

 

Celý článek...

Spilkova 2019 ofic 250Navzdory silnému nachlazení zvládla Klára Spilková bravurně první ze dvou částí finálové kvalifikace o LPGA 2020. Čtyřiadvacetiletá golfistka vykročila k potvrzení členské karty na nejprestižnější světový okruh děleným 7. místem na hřišti Pinehurst 6 v Severní Karolíně.

Celý článek...

kniha-hul-kvetina-250Dnes už lidé u nás vědí o golfu daleko více než před 20 lety. Zařadil se do běžného života jako jeden z dalších sportů, dostupných široké veřejnosti. Řada z nás jej bere jako příležitost k setkávání se s přáteli v příjemném prostředí, mnohé žene touha vylepšovat svůj HCP na různých turnajích – možností je díky téměř osmi desítkám golfových hřišť po celé ČR nepřeberné množství.

Celý článek...

Woods-250Ve čtvrtek 23. října vychází v nakladatelství JOTA kniha s prostým názvem: Tiger Woods. Měli jsme šanci do knihy nahlédnout, a tak můžeme potvrdit, že portrét jedné z největších ikon světového sportu, nabízí mnohem víc než jen řadu senzačních odhalení.

Celý článek...

cgf-whc-250ČGF zveřejnila první informativní video k dlouhodobě plánované změně hendikepového systému, který je – zjednodušeně řečeno - postaven na průměru nejlepších osmi výsledků z posledních dvaceti odehraných. Přestože byla na přechod poskytnuta roční lhůta, měl by nový celosvětový hendikepový systém WHC platit v Česku již od 1. ledna.

 

 

Celý článek...

tipsport2019-winners-250Patnáctý ročník Tipsport Poháru Mistrů 2019 se odehrál 12. – 13. října na Konopišti za takřka ideálního počasí. Ze 36 mužů a 33 žen, kteří se postavili na start se po dvou kolech nejvíce radovali Gregg Lavoie z Erpetu a Michaela Kverková z Kunětické Hory.

Celý článek...

ogs-fin-win-250Závěrečný turnaj Open Golf Series, turnajové série pro předplatitele, čtenáře a přiznivce časopisu Golf, se odehrál v úterý 8. října ve Slavkově u Brna, a protože se finálový turnaj nejenom přepočítával koeficientem 1,5, ale započítával se navíc do žebříčku jako šestý, nechyběl na startu nikdo, kdo měl šanci získat titul celkového vítěze. Hrálo se ve třech kategoriích, které ovládli Petr Leicman, David Novák a Lukáš Pařenica. Celkovým vítězem túry se stal Jan Hovězák (na snímku uprostřed) a zlatostříbrného rytíře za vítězství v soutěži Gecco Nearest získal David Novotný.

 

Celý článek...

Spilkova 2019 ofic 250„Jsem ráda, že jsem podruhé za sebou prošla cutem a mohla si zahrát všechna čtyři kola. Hra byla solidní a turnajový tlak nic nenahradí. Věřím, že v příštích týdnech si vše sedne ještě lépe," dodala Klára Spilková.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...