Golf v ČR

ogs-ropice-03Čtvrtý turnaj série pro předplatitele, čtenáře a příznivce časopisu Golf se uskutečnil ve středu 23. května v Ropici a jen potvrdil, že je zdejší vyhlášený resort doslova magnetem na golfisty, protože navzdory nepříznivé předpovědi se v turnaji objevila devadesátka hráčů. A jak se jim dařilo? Ve vypsaných kategoriích zvítězili Michal Tureček, Radim Starosta a Robert Bojda. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 136 cm si odvezl David Bárta.

Celý článek...

Spilkova micekKlára Spilková prošla při Kingsmill Championship na LPGA cutem a splnila tak svůj základní cíl při svém prvním zámořském startu letošní sezony. Na hřišti ve Williamsburgu ve Virginii, kde hraje na sponzorskou pozvánku, byla Spilková po prvním kole za 71 ran (par) o jeden úder pod postupovou čarou a dělila se o 71. místo. Ve druhém kole však zabrala, zahrála 70 (-1) a na ránu přesně postoupila do finále turnaje s celkovou dotací 1,3 milionu USD.

Celý článek...

mcrjamky-2018Premiérový titul pro Janu Melichovou a již čtvrtý pro Jakuba Bareše přinesl závěrečný den Mezinárodního mistrovství České republiky na jamky, které se hrálo od středy do neděle (16. - 20. května) v Golf Resortu Ypsilon na Liberecku.

Celý článek...

agt-2018-mruzek-1Tradiční zahajovací turnaj české profesionální série se uskutečnil 17.–18. května ve Slavkově u Brna, a přestože se místní links v podobě čtvrtečního deště a pátečního větru bránil těmi nejsilnějšími zbraněmi, dokázala ho česká profesionální elita pokořit. Nejlepší formu si na jih Moravy přivezl Filip Mrůzek, který dvěma vyrovnanými koly 68, 68, celkem 136/-8 zvítězil s náskokem čtyř úderů, žádná velká tlačenice se ale nekonala ani na ostatních pódiových pozicích, které si rozebrali Michal Pospíšil (140/-4) a Tadeáš Sedláček (141/-3).

Celý článek...

00 team winTřináctý ročník otevřeného šampionátu ČR dvoučlenných firemních týmů se odehrál ve Slavkově u Brna ve středu 16. května a celý se nesl ve znamení rozehrávek.

Celý článek...

Spilkova-KPMG-2018Další etapu své úspěšné kariéry směřuje golfistka Klára Spilková k americkému okruhu LPGA. Třiadvacetiletá profesionálka, která loni vyhrála poprvé na Ladies European Tour a letos na stejném turnaji v Maroku obsadila druhé místo, se chystá na sérii startů ve Spojených státech.

Celý článek...

OGS-Slapy-win-1aTřetí turnaj Open Golf Series 2018 se odehrál 9. května na Slapech a nejlépe se ve vypsaných kategoriích dařilo Janu Černému (na snímku uprostřed) a Tomáši Klesovi. Žolíka Gecco Nearest s hodnotou 62 cm si odváží Tomáš Pikula a po slapském turnaji se v čele průběžného žebříčku usadil Jan Hovězák. Další turnaj se odehraje 23. května v Ropici.

Celý článek...

Korinek-SlukaUž od druhé jamky nenechával Aleš Kořínek nikoho na pochybách, že mu ypsilonské hřiště prostě sedí. Vloni na něm vybojoval své první body do světového žebříčku a i v letošním turnaji Oaza Distribuce II Trophy by Atomic Drinks, který se odehrál 9. května, zazářil výkonem -6, když za sebou nechal dělené Ondřeje Liesera a Rakušana Fabiana Winklera s – 4.

Celý článek...

ProGolfTour2017Hřiště Ypsilonka ve Fojtce na Liberecku hlásí „Vše připraveno" pro vrchol letošní sezony. Tím bude třídenní klání evropské série ProGolfTour mezi 11. a 13. květnem o 30.000 eur hraný pod názvem EXTEC Trophy 2018 by Atomic Drinks. Ve startovním poli uvidíme na 156 skvělých profesionálních golfistů z Německa, Rakouska a dalších 10 zemí, včetně České republiky.

Celý článek...

1 Cesky-KrumlovPřicházející jaro a hezké počasí stále více láká vyrazit ven na výlet nebo prodloužený víkend za památkami, krásnou přírodou a nevšedními zážitky. Jižní Čechy jsou pro to ideální destinací. Můžete zde propojit sport, kulturu, pobyt v přírodě, zábavu. A samozřejmě golf.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...