Golf v ČR

FP2015-win-sluka650Otevřený šampionát ČR 2členných firemních týmů se odehrál ve středu 20. května 2015 nejenom jako závěrečný turnaj Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy, ale současně i jako národní finále světového seriálu WCGC (World Corporate Golf Challenge). Vítězný tým tak tentokrát postupoval ze Slavkova přímo do světového finále, které se odehraje na přelomu června a července v portugalském Cascais.

Celý článek...

spilkova-tur-letČeská golfová profesionálka Klára Spilková má za sebou čtvrtý turnaj letošní sezony, Turkish Airlines Ladies Open, který se hrál od 17. do 20. května 2015. Na hřišti Carya Golf Club zahrála ve čtyřech kolech 77 (+4), 69 (-4), 75 (+2) a 77 (+4) ran a s celkovým výsledkem +6, obsadila dělené 43. místo.

Celý článek...

PGA-AGTZa téměř letního počasí dohráli dnes přední čeští i zahraniční profesionálové golfový turnaj UNIQA Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy 2015 ze série Czech PGA Tour. Ve dnech 17. až 19. května jej hostil Slavkov u Brna, kam se sjelo na šest desítek hráčů a hráček, na něž čekalo perfektně připravené hřiště.

Celý článek...

Mruzek SlavkovZa téměř letního počasí zahájili dnes přední čeští i zahraniční profesionálové prvním dnem golfový turnaj UNIQA Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy 2015 ze série Czech PGA Tour na hřišti v moravském Slavkově. Na šest desítek hráčů a hráček čekalo perfektně připravené hřiště.

Celý článek...

Lieser OŠpičkové golfové hřiště Austerlitz – Slavkov se stane první letošní moravskou zastávkou golfové Czech PGA Tour. Pro zdejší příznivce golfu to bude ideální příležitost vidět v akci to nejlepší, co tuzemská golfová scéna nabízí. Turnaj UNIQA Czech PGA Austerlitz & Golf Trophy 2015 se hraje od 17. do 19. května.

Celý článek...

korinek-turV Beleku skončil v neděli 10. května turnaj European Challenge Tour, na kterém poprvé v sezóně prošel cutem český golfista. Aleš Kořínek byl po prvním kole dokonce dělený čtvrtý, nakonec obsadil 66. místo a bral šek na 411 Euro. V posledním kole Turkish Airlines Challenge zahrál 79 ran. Celkové skóre se po výsledcích 68, 74, 75 a 79 zastavilo na +8.

Celý článek...

marianky-JT-250Více než čtyři desítky novinářů, hostů a partnerů Royal GC Mariánské Lázně přijaly pozvání na druhý ročník Royal Journalist Trophy. Hře předcházela tisková konference, na níž zazněla spousta zajímavých detailů. Mariánské Lázně v loňském roce získaly např. tituly Golfový areál roku 2014, Nejoblíbenější hřiště mezi českými hráči či Superbrand of the Czech Republic.

Celý článek...

Spilkova-BognerNaše nejlepší profesionálka má za sebou třetí turnaji LET této sezony. Buick Championship 2015 se hrál 7. až 10. května v Šanghaji na 72parovém hřišti Shanghai Qizhong Garden GC. Klára zde ve čtyřech kolech zahrála 72 (E), 73 (+1), 76 (+4) a 75 (+3) ran a s celkovým výsledkem +8 obsadila dělené 48. místo.

Celý článek...

Spilkova-BognerČeskou profesionálku Kláru Spilkovou čeká po měsíční pauze třetí turnaj sezony LET, který se hraje od 7. do 10. května jako Buick Championship na soukromém hřišti Shanghai Qizhong Garden Golf Club s parem 72 ran. Dotace pro tento turnaj činí £ 600 000 a Klára Spilková do něj vstupuje z 52. místa žebříčku LET.

Celý článek...

sebrleZápadoslovenská Skalica se stane první letošní zahraniční zastávkou golfové Czech PGA Tour, kde se 10.–12. května na vždy skvěle připraveném hřišti utká na šest desítek předních českých, slovenských, maďarských, ale i nizozemských a britských profíků s tím nejlepším, co může nabídnout místní amatérská scéna.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...