Golf v ČR

svoboda 250Golf je relaxační záležitost – představuje přirozený pohyb v krásně upraveném přírodním prostředí. Proto je optimální protiváhou dnešnímu sedavému životnímu stylu. Golf je sport, který rozvíjí veškeré vlastnosti a schopnosti hráčů.

Celý článek...

pga-tour-250Tak výsledkově kvalitní turnaj ještě Czech Pro-Am Teching Tour ve svých osmi ročnících nezažila. Přesně ve čtvrtině prázdninového času se odehrálo letošní čtvrté klání a na Karlštejně to byly parádní výkony. Na top 10 bylo u profesionálů potřeba zahrát nejhůře par hřiště 72 a u amatérů pak nejméně 37 bodů! A to se hrálo na náročném hřišti, které nedá nikomu nic zadarmo, o čemž se ostatně přesvědčilo všech 88 startujících.

Celý článek...

me drostenci 250Muži museli nejprve strávit zklamání ze sestupu, čekalo je však ještě jedno utkání se Slovinskem o 15. místo. Soupeř obsadil s velkou ztrátou 26 ran na Čechy poslední místo v kvalifikaci na rány, ale v jamkové hře tento rozdíl nebyl dlouho patrný. V singlech si oba týmy body spravedlivě rozdělily, o vítězství nad Slovinskem (3:2) tak rozhodla až čtyřhra. Dorostenci po výhře nad Nizozemskem (4,5:0,5) berou 11. místo.

Celý článek...

me zeny 250Do české golfové historie se dnes zapsal ženský reprezentační tým na ME družstev v Itálii. Naše reprezentantky vybojovaly vítězstvím nad Francií deváté místo. Dívky do 18 let dnes podlehly Nizozemkám a umístily se na konečném šestém místě.

Celý článek...

ogs-1-250Vyhlášené hřiště a báječné počasí přilákaly na devátý turnaj OGS, který se hrál ve středu 10. července téměř devadesátku hráčů. Nejlepšími ve svých kategoriích byli Luděk Číhal, Robert Janík a Ivan Macho. Cenu za Gecco Nearest v hodnotě 80 cm si odvezl Jakub Vrba.

 

 

 

Celý článek...

Zach-2019-250Profesionální premiéra Šimona Zacha, nejlepšího českého amatéra posledních let, je jedním z největších taháků golfového turnaje WGM Czech Open s dotací 600 tisíc korun. Letošní, v pořadí už šestý ročník se hraje od 1. do 4. srpna, stejně jako v předchozích pěti letech na hřišti Beroun Golf Clubu. Ten předchozí nastavil laťku hodně vysoko a přinesl řadu rekordních zápisů...
„Každý rok se snažíme posunout turnaj kvalitativně o něco výš, organizačně i hráčským polem. I díky konkurenci loni padlo několik rekordů, ať už v hodnotě konečného skóre, nebo rekordu hřiště. Těšíme se, co přinese letošek, který ozdobí svým prvním startem Šimon Zach, který uzavřel svou amatérskou kariéru a u nás si odbyde premiéru jako profesionál," uvedl Pavel Suchánek, promotér turnaje a majitel pořadatelské společnosti WGM.

Celý článek...

Matus-2019-250Další turnaj kategorie Challenge Tour se odehrál ve slovenském Penati Golf Resortu ve dnech 4.–7. července. Z českých hráčů se nejlépe dařilo Stanislavu Matušovi (na snímku), který po kolech 69, 70, 69 a 70, celkem 278/-10 obsadil samostatnou osmnáctou příčku oceněnou částkou 2 600 euro. O ránu víc měl v celkovém součtu Jan Cafourek, protože však stejný výsledek sdílelo dalších pět hráčů, hodnota jeho šeku činila něco málo přes 2 000 euro. Výkonem -18 zvítězil Rhys Enoch z Walesu.

Celý článek...

ogs-kynzvart-250V pořadí osmý turnaj Open Golf Series se uskutečnil ve čtvrtek 4. července ve spektakulárním Golf Resortu Lázně Kynžvart. Na hráče čekalo perfektně připravené hřiště s jehož nástrahami si nejlépe poradil Marek Liška (druhý zleva).

Celý článek...

Lieser 2019 vozik 250Ondřej Lieser si nové spolupráce velmi váží: „Nikdy jsem se nebál ničeho nového a Decolt Grand je opravdu přelomová záležitost. Už se těším jak mi pomůže cestovat a také přispěje k větší herní pohodě na hřišti. Navíc mám radost, že se česká značka prosazuje ve světě je mi ctí ji na té cestě doprovázet.."

Celý článek...

Silkova 2019 ofic 250„Byla jsem pořád unavená, po tréninku nebo po devíti jamkách hraní. Myslela jsem si, že je to způsobeno nějakými zažívacími potížemi z jídla. Kvůli tomu jsem také odstoupila po prvním kole KPMG Women´s PGA Championship," ohlédla se Klára Spilková za posledním turnajem, po němž odletěla z USA.

Celý článek...

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...