Golf v ČR

ProGolfTour-YpsDevětačtyřicet borců vyrazilo v pátek 6. května do finálového dne turnaje ProGolfTour. Na konci se radovali cizinci. Díky nejstabilnějším výkonům vavřín nejvyšší urval pro sebe Němec Benedict Staben (na snímku), kterému stačil výkon -4 (celkem 207/ -9) k uhájení vedení. O tři rány nechal za sebou dělené Němce Kurzenbachera, Francouze Schwarze a Švýcara Galliana.

Celý článek...

Lieser Ypsilon SlukaJestli před týdnem Ypsilonka ukázala svou drsnou tvář, tak dnes se pokusila startovní pole turnaje Ypsilon Cup 2016 zcela zničit. Zima, déšť, vítr provázely první den turnaje evropské série Pro Golf Tour a doplatily na to hlavně ranní flighty, odpoledne se počasí přece jenom trošku umoudřilo. Nejlépe se s nástrahami dnešního kola vypořádal Reeve Witson ze Severního Irska (- 3), z českých hráčů se nejlépe vedlo ypsilonskému odchovanci Ondřeji Lieserovi (+1, dělené 14. místo)

Celý článek...

challenge-allPremiéry v nové sezóně Challenge Tour čekají tento týden v Beleku Petra Dědka jun. a Daniela Suchana, druhé turnaje to budou pro Lukáše Tintěru a Aleše Kořínka. Právě Kořínek na tomto turnaji prošel loni cutem.

Celý článek...

SiakalaVelmi drsně dnes počasí otestovalo výdrž šesti desítek golfistů na finálovém dni turnaje Ypsilon Czechone. Nakonec se s nástrahami deště, sněhu a větru na zkráceném hřišti nejlépe Marek Siakala (-3). Na děleném druhém místě se umístili Milan Vantuch, Marek Nový a Rakušan Benjamin Weilguni.

Celý článek...

Czech One logoPromotérská společnost Česká 1 pořádající od roku 2014 golfovou Czech PGA Tour a profesní organizace českých profesionálních golfistů PGAC v uplynulých dnech dosáhly shody v oblasti řešení jak minulosti, tak především budoucnosti své spolupráce. Klíčové body shody byly vtěleny do Memoranda, které je vítězstvím pro celý český golf.

Celý článek...

CGAT-winNa Slavkově proběhl první turnaj nejvyšší české amatérské série Raffeisenbank Czech Golf Amateur Tour 2016. K vidění přitom bylo asi vše - plné startovní pole, milostivé i "typické" počasí, těsné výsledky, dramatické zvraty i neuvěřitelné výkony. Vítězství si nakonec odnesli Hana Ryšková (221/+5) a Jiří Zuska (219/+3); oba na snímku.

Celý článek...

Spilkova hokej1Klára Spilková, členka olympijského týmu a ambasadorka projektu Praha Evropské město sportu 2016, se v neděli 24. dubna zúčastnila slavnostního vhazování 6. finále play off hokejové extraligy Sparta - Liberec.

Celý článek...

marschal-kurzV polovině dubna 2016 proběhl v Queen´s Park Golf Club Myštěves v řadě již devátý Kurz maršálů gofových resortů, kterého se zúčastnilo 19 zájemců z Čech i Moravy.

Celý článek...

DEdek SlukaVyjádření společnosti Relmost k tiskové zprávě Prague Golf Teamu. Startovní listina turnaje D+D REAL Czech Challenge se uzavře v úterý 24. května odpoledne. Do té doby mají své jisté hráči na základě uhraných kategorií, do kterých se přihlásí. Další možností je čekat na udělení hrací karty promotérem. To může být až do zmíněného 24. května. Například Filip Mrůzek se proto může přihlásit do své kategorie 15, kterou si uhrál postupem do poslední fáze Q-school European Tour. Přihlásit se! To je první předpoklad, že se na turnaj dostane.

Celý článek...

PGT-team-1Podle dne vydané tiskové zprávy dva nejlepší čeští profesionální golfisté, Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, nebudou hrát na českém zastavení European Challenge Tour, které se koná v termínu 26.-29.5.2016 na Kunětické hoře. Totéž se týká i třetího hráče Prague Golf Teamu Marka Nového.

Celý článek...

Strana 100 z 179

100

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...