Jak hrát golf

LeftyHra není jen o dokonalém švihu a rovných ranách, ale také o volbě správné strategie. Augusta je v tomto ohledu zajímavým studijním materiálem. Zatímco takový Zach Johnson tu při svém triumfu spoléhal na pětiparech na přihrávky a následná birdie, Phil Mickelson či Tiger Woods volili agresivní přístup.

Celý článek...

Thompson chipNa letošním Honda Classic určovaly ráz finálové rundy opravdu náročné podmínky, zejména nepříjemný vítr. Michael Thompson se s nimi nicméně zdárně vyrovnal, a to především zásluhou vybroušené krátké hry.

Celý článek...

Daly hitterDo třetice vám předkládáme tři jednoduché tipy, s jejichž pomocí můžete prodloužit své odpaly. Snad vám přinejmenším stejnou službu odvedou dalčí tři rady, díky nimž na odpališti překonáte trému a hlavně přidáte nějaký ten metr délky navíc.

Celý článek...

chip kuceraChip je rána charakteristická tím, že míček se větší část své dráhy kutálí po greenu, než letí. Slouží k překonání vzdálenosti mezi míčkem a začátkem greenu.

Celý článek...

Ian WoosnamMinulý týden jsme vám předložili tři jednoduché tipy, s jejichž pomocí můžete prodloužit své odpaly. Snad vám přinejmenším stejnou službu odvedou dalčí tři rady, díky nimž na odpališti překonáte trému a hlavně přidáte nějaký ten metr délky navíc.

Celý článek...

Bubba WatsonDevětadevadesát procent hráčů sice nejspíš nikdy nedosáhne takových ran jako Bubba Watson, nicméně některé z jeho rad určitě stojí za zvážení. Navíc hrajeme v době, kdy výbava dokáže divy. Třeba některá z Bubbových tří rad pomůže také vám.

Celý článek...

Přihlášení Golf NewsPoradna

Rozpor mezi hráčem a zapisovatelem

Dobrý deň prajem pán Slezák, prosím Vás, aké je pravidlo, alebo ako sa mám chovať v situácii,aká sa mi stala tento ví ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...