Jak hrát golf

Thomas vyskaClub de Golf Chapultepec, dějiště WGC-Mexico Championship v Mexico City, se nachází v nadmořské výšce nějakých 2 250 metrů. Čím vyšší nadmořská výška, tím řidší vzduch. Co z toho plyne?

Celý článek...

UceniAť už se učíte cokoliv, informace, které naleznete v tomto článku, vám pomohou osvojit si nové znalosti a dovednosti rychleji. Jako golfový trenér neustále říkám lidem, co se mají naučit, přitom je mnohem důležitější pochopit, „jak" se to naučit. Pojďme si představit několik strategií, které lze použít ve vlastním tréninku. Urychlí učení a pomohou vám do švihu začlenit nový koncept.

Celý článek...

MozekKdyž má člověk hlad, tak to snadno pozná. Ale co když hladoví mozek? Jistě to nedá znát nějakým hlasitým kručením v hlavě. I když každý jedinec informace zpracovává jinak, je zde jistá souvislost s nadbytkem nebo nedostatečným příjmem určitých živin, pro mozek příznivých, aby nám fungoval na plné obrátky.

Celý článek...

Donald bankrBývalá světová jednička Luke Donald zažil i vinou zranění ústup ze slávy a momentálně hledá cestu zpět mezi nejlepší golfisty, přesto v jeho hře stále objevíme řadu inspirativních prvků. Ne náhodou se Angličan řadí mezi nejlepší hráče, pokud jde o krátkou hru. S wedgemi i patrem si počíná nadmíru obratně.

Celý článek...

mildfulnessMindfulness, v překladu všímavost, je schopnost, kdy dokážeme vědomě prožívat činnost, kterou děláme v přítomném okamžiku, bez hodnocení a omezujícího očekávání. Kdo tohle trénuje, dokáže dobře ovládat své myšlení. Známe to určitě všichni. Mysl se nám plní negativními myšlenkami právě tehdy, když chceme, aby se soustředila na úplně jiné věci. Potřebujeme se soustředit na práci, na důležitou soutěž nebo na cokoliv podstatného, ale mysl si dělá, co chce. Skoro každý klient si na tento problém stěžuje a chce se ho naučit zvládat. Můžeme v takto nežádoucím stavu podávat skvělé výkony? Cítit vyrovnaně a šťastně?

Celý článek...

Wesley BrianČelíte ráně z obřího bankru u greenu? Základní rada v takovém případě zní: snažte se z něho dostat. Jakkoliv, abyste minimalizovali škody na skóre. Volte jistý únik před heroickou ranou. Wesley Bryan patří mezi hráče, kteří se s podobnou situací umějí vypořádat, zkuste proto využít jeho rady.

Celý článek...

Strana 4 z 54

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

První dohraný míček nebyl vytažen z jamky před dohráním dalšího

Dobrý den. Dohrál jsem míček do jamky. Nežli jsem ho stačil vyndat spoluhráč také doputoval do jamky. Oba jsme byli n ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...