mba banner
Jak hrát golf

CamiloVýkony jako na houpačce zažil snad každý golfista. A ani ti nejlepší nejsou vůči ztrátě formy imunní. Potvrzuje to i Camilo Villegas, jehož tělesné proporce vzbuzují obdiv. Z fyzických předností vychází i jeho švih, který je velmi dynamický, nicméně občas potřebuje učesat.

Celý článek...

rekreantAmerický novinář, spisovatel a komentátor stanice ESPN Mike Greenberg je toho názoru, že golf je hra nekonečných chyb a frustrací. Je to tak doopravdy? Zkusme se na to podívat očima rekreačních golfistek a golfistů. Zkusme hledat, zda je skutečně nevyhnutelné, aby každé kolo průměrného golfisty bylo provázeno několika „velkými čísly", která zase všechno zkazí.

Celý článek...

Hlava klidVe všech oborech mezilidské komunikace existuje nebezpečí, které lze definovat slovy: Nezáleží na tom, co vy říkáte, ale na tom, jak to ostatní slyší. Tento problém vždy kontaminoval golfovou výuku a bylo a je jen málo trenérů schopných žákům předávat přesně tu myšlenku, kterou sdělit chtěli a měli. A asi ještě méně těch, kteří jsou natolik svědomití, že soustavně ověřují, zda žačka či žák chápou správně jejich slova.

Celý článek...

ZacatekMožná se pamatujete, že jsem kdysi napsal, že golfový švih je nedělitelný organismus. Když ho rozpitváme, bude jako mrtvá kočka. V podstatě je to pravda, ale přece jen jsem během desítek let v golfu a okolo golfu nabyl přesvědčení, že existuje jedna část golfového švihu, o které se dá říci, že je zcela nejdůležitější.

Celý článek...

LelekCítíte se nesví, když kolem vás není vzruch a kvas? Máte pocit, že při nicnedělání jen maříte čas? Tentokrát bude řeč o klidu a tichu i o tom, co nám může občasné či dokonce pravidelné lelkování přinést. Čeština nabízí krásné slovo: pohoda. Proč toho tedy nevyužít a pravidelně nezačlenit do praxe. Takže se pohodlně usaďte, přečtěte si článek a pak si třeba ještě v klidu zalelkujte.

Celý článek...

Rafa driveTrojnásobný vítěz na EPGA Tour Rafael Cabrera Bello vám tentokrát prozradí, co se ukrývá v pozadí jeho drajvů. Konkrétně se dotkne síly i konzistence, které dosahuje bez zjevného úsilí.

Celý článek...

Strana 4 z 61

4

Přihlášení Golf NewsPoradna

Může být profík kedíkem amatéra?

Pekne pozdravujem pán Slezák. Prosím Vás môže mi na komerčnom dospeláckom turnaji robiť caddyho môj golfový tréner. N ...

Poradna

Žena, začátečník - nákup holí

Dobrý den, jsem úplný začátečník a ráda bych si pořídila své první vybavení. Na výběr je mnoho možností a nevím jaké. ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...