Mstet akadV mládeži je budoucnost golfu. V golfové akademii Mstětice působí zhruba 120 dětí, které mají pravidelné tréninky. V těchto dnech byl doladěn podzimní program. Děti a mládež od 4 do 21 let mohou od 11. září podstoupit golfovou výuku zaměřenou na všechny výkonnostní kategorie od začátečníků po pokročilé. Hráči jsou rozděleni do skupin v maximálním počtu šesti hráčů pod vedením profesionálních trenérů a cvičitelů.

Celý článek...

TelcI tak můžeme smýšlet o hřišti nedaleko Telče. Jedná se totiž o jediný osmnáctijamkový resort na Vysočině. Je to přednost? Pokud jde o konkurenci, pak každopádně. I když platí otřepané, že „každá strana má dvě mince". Hřiště netrpí konkurencí okolních osmnáctek, jenže který golfový cestovatel se na dovolené spokojí s návštěvou jediného hřiště! Tolik druhá strana mince. Pestřejší golfový program budete skládat obtížněji. Rozhodně by vás to však nemělo odradit.

Celý článek...

Hluboka campChceš si užít skvělé prázdniny s golfem? Přijď k nám na Hlubokou. Co tě čeká?

Celý článek...

T-mobilePátý ročník tůry pro patrioty Morava Golf Tour se pomalu překlápí do druhé poloviny. Další prázdninový dvoudenní turnaj budeme hrát na obou osmnáctkách Prosper Golf Resortu v Čeladné. Na toto hřiště se s tůrou vracíme po loňské výborné zkušenosti. Hráči se mohou spolehnout na známé ingredience: souboje na jamkách o délku či přesnost, výtečné občerstvení či pokus o výhru vozu Volvo jednou ranou.

Celý článek...

Hor vsestrannostV neděli 3.9. proběhne na driving range PilsnerGolf Resortu Hořehledy druhý ročník a zároveň široko daleko ojedinělý projekt – otevřené mistrovství ve všestrannosti. Zapojte se mezi borce, co si to rozdají v pěti golfových disciplínách. Startovné je 300 Kč a jeho součástí bude opět raut v podobě masa, zeleniny a pečiva a samozřejmě pitný režim pro všechny účastníky. Od 8 hodin bude možné si jednotlivé disciplíny potrénovat, od 9 už pojedeme naostro. Turnaj je samozřejmě přístupný i pro zájemce, kteří ještě nemají zelenou kartu a HCP.

Celý článek...

Strana 9 z 235

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...