Golfiq

HL Dolce-CabanaGolfová restaurace Dolce Cabaňa si Vás dovoluje pozvat na večerní společenskou událost, která se koná v sobotu 14. 04. 2018.

 

 

 

 

Celý článek...

ABF-fordecor

Kaskada kempyIMG 2832Golf patří mezi nejzdravější sporty a je ideální pro děti všech věkových kategorií, které při této hře stráví celý den na čerstvém vzduchu. Díky pobytovým a golfovým kempům, které připravila Kaskáda Golf Academy, si golf můžou vyzkoušet i děti, které ještě nikdy golf nehrály a nemají ani golfové vybavení.

Celý článek...

HOS-inzerat-zahradnikRozšiřujeme náš tým a hledáme novou posilu na pozici zahradník. Dobrá práce. Skvělý tým. Slušné peníze. Staň se naším kolegou.

Celý článek...

Jezera 1Cena celodenního jarního je fe 350 Kč, roční členové GCUH 250 Kč. Jarní cena platí do 31. března. K dispozici už i restaurace s celodenním provozem.

Celý článek...

horehledy-vyzvaPro rok 2018 jsme na našem hřišti připravili zcela originální celoroční soutěž o velmi pěkné ceny pro členy i návštěvníky, pro začátečníky i pokročilé, pro muže, ženy, děti, prostě pro každého milovníka hořehledského hřiště, zábavy a soutěžení. Odměnou za splnění je buď 250 Kč voucher do restaurace Pod Kokšínem nebo jedno celodenní fee.

Celý článek...

Strana 9 z 250

9

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...