Ostravice-viewJe začátek sezony, a tak jsme se podívali na jedno z předních českých hřišť. Jen málo golfistů nezná osmnáctku na Ostravici. Těžko totiž budete hledat golfovou anketu, kde by neobsadila jedno z předních míst. Dokonce se toto mistrovské hřiště pravidelně objevuje i v zahraničních hodnoceních se skvělými výsledky.

Celý článek...

HostivarJe vás ve firmě víc golfistů? Nebo lákáte kolegy na golf a potřebujete o důvod víc proč by měli začít? Podívejte se na naše firemní členství. Je nejen o golfu, hře a tréninku ale také o reklamě, prostorech k jednání, školení nebo třeba teambuldingu.

Celý článek...

Kaskada uax 250Třetí ročník úspěšné série golfových turnajů pro děti do 14 let na Kaskádě startuje v neděli 13. května. Série turnajů je otevřena pro všechny děti - i ty, které nemají HCP a nejsou členy golfového klubu. Start je postupný od 9:00 a startovné je 250 Kč pro členy GCB a pro nečleny 350 Kč. V ceně je organizace turnaje, oběd a vstup na hřiště.

Celý článek...

bb-minimysV letošním roce jsme se poprvé připojili ke mstětické sérii Mini Myš. Ta poběží přes celou sezónu a skládá se z celkem 12 dětských turnajů na 9 jamek na hřištích Black Bridge a Mstětice.

Celý článek...

Lisnice ilNecelých 15 minut od Prahy po Strakonické silnici, tam najdete golfový klub Líšnice. Je tam již 90 let. A bylo to napínavých 90 let... Přečtěte si něco o historii hřiště, které tvořilo významnou část golfových dějin Československa.

Celý článek...

Strana 9 z 253

9

Přihlášení Golf NewsPoradna

Úleva od psychického překážení

Hráčův míč leží jen několik centimetrů vedle spinkleru. Sprinkler mu ale nepřekáží ani v postoji ani ve švihu, pouze ...

Poradna

Garmin Approach S 60 versus Garmin Fenix 3

Dobry den. Mate zkušenosti s golfovou aplikaci (módem) u hodinek Garmin Fenix 3? Jaky je rozdil oproti specializovany ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...