Inzerce

Kaskada Kids 250V sobotu 14. října proběhne na Kaskádě finálový turnaj této série dětských turnajů. Letos byly turnaje přístupné všem dětem, nejen těm z Kaskády. Těšíme se na všechny děti a jejich rodiče při příležitosti tohoto závěrečného turnaje.

Celý článek...

Inzerce

Hluboka DODV sobotu 23. 9. 2017 probíhal na driving range v Golf Resortu Hluboká Den otevřených dveří, kde si účastníci mohli vyzkoušet své první golfové odpaly s Trenérem roku 2016 - Pavlem Ambrožem a Matyášem Melíškem. V každou celou hodinu započala golfová lekce odpalů a puttování. Lekce i zapůjčení vybavení bylo zcela zdarma a navíc každý obdržel voucher na driving range včetně žetonů.

Celý článek...

Mstet clenstviPro rok 2018 začíná základní členství v GC Mstětice na částce 2 900 Kč, což je o pár set korun méně než letos nebo loni. „Člověk rád ušetří každou korunu a my chceme věrným členům oplácet jejich pouto ke klubu," vysvětluje manager GC Mstětice Jaroslav Kuracina. „Sice jsme i v tomto roce měli nemalé investice do hřiště a zázemí, nicméně rozhodli jsme se základní členství trochu ponížit," dodal a uvedl, že mstětický klub nabízí víc než deset druhů členství, od základního až po řádné roční.

Celý článek...

Hluboka zverina 250Golfový klub Hluboká nad Vltavou si Vás dovoluje pozvat na turnaj Zvěřinové a rybí hody Open, který se koná v sobotu 28. 10. 2017.

Celý článek...

Hluboka zahrejte-sePři zaplacení plné ceny Green Fee 18 obdržíte svařené víno v golfové restauraci Dolce Cabaňa zdarma.

Celý článek...

Strana 9 z 239

9

Přihlášení Golf News

Poradna

Nehratelný míč u krtince v křoví

Můj míč skončil v nehratelné pozici v hustém křoví, přitom však ležel na krtinci. Mám nárok na beztrestnou úlevu?

Poradna

TaylorMade Burner vs. Cobra Fly-Z

Dobrý den, Mám dotaz na faiwayové dřevo Taylor Made Burner? Mám možnost ho výhodně koupit. Myslíte si, že je lepší ne ...

OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...