Slapy zahajeni21. 5. od 12 hodin je na programu slapský meníčkový turnaj. Připraveno je lákavé jarní menu, přihlašujte se! Oblíbená série Tour sv. Jana začíná! Vždy v neděli po poledni zakončená delikátním tříchodovým menu.

V průběžných kolech výborná a oceňovaná vína od společnosti VinoDoc s.r.o., knižní novinky od partnera Euromedia – Knižní klub, balíčky od společnosti Dermacol, poukázky na odběr zboží v obchodech Sanu Babu a další.
Plánovaná kola 2017: 21. 5., 11. 6., 23. 7., 13. 8., 10. 9. a na závěr 15. 10. finále.

Degustační menu 14. 5.
Polévka: jarní kapustový krém se zakysanou smetanou a řeřichou
Hlavní chod: vepřová panenka sous vide s chřestem a holandskou omáčkou
Dezert: bezinková pana cotta s jahodami a mátou

Doporučené víno: Aglianico del Vulture „Taglio del Tralcio" DOC 2013 - Terre degli Svevi http://www.vinodoc.cz/vinarske-oblasti/aglianico-del-vulture-taglio-del-tralcio-doc
Víno je na pohled mladistvé, temně purpurově zbarvené, s bohatou, vysoce koncentrovanou vůní, ve které dominuje lesní ovoce, kakao, hořká čokoláda, s dotekem rumových pralinek a aromatických bylinek, zejména divokého tymiánu. Na patře připomíná portské svojí bohatou strukturou a mocnými tříslovinami. Symbol na etiketě láhve představuje švábského černého orla (Svevi).

Jednotlivá menu – nově bude součástí také vybrané italské víno laděné přímo k pokrmům z menu! Kompletní seznam všech menu i s popisem doplněných vín naleznete na našich stránkách v sekci Hřiště-Výsledky turnajů v popisu Tour sv. Jana. Vítězové na prvních třech místech v celoročním žebříčku získají hodnotnou cenu v podobě golfového zájezdu dle vlastního výběru v předem daných hodnotách od společnosti CK NEMO & SELECTA provozovatele golfového portálu nemogolf.cz.

V roce 2017 opět pokračuje série páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 18 jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, jednotlivé turnaje bez vyhlášení, ideální pro všechny zájemce o úpravu HCP na serveru ČGF, cenu obdrží každý hráč, který si zaplatí fee, a to stravenku v hodnotě 100 Kč na konzumaci v naší restauraci! Celoroční žebříček se nevede. Turnaje slouží pouze pro sportovní golf a úpravu HCP.
Těšíme se na vás!

Zdroj: Golf Park Slapy sv. Jan


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...