Slapy jamkovkaLetošní ročník jamkovky byl na Slapech opravdu napínavý a přinesl velmi zajímavé hry nečekaných dvojic! Přihlášení hráči od května sehrávali jednotlivá kola a v průběhu sezony došlo i na souboj otce se synem (Radek a Adam Škardovi), do předposledního kola se probojoval také jeden z nejmladších účastníků David Fára, který byl tajným tipem a favoritem na výhru několika dalších hrajících členů klubu.

Devatenáctiletý David Fára s HCP 4,4 postupoval pavoukem jamkovky až ke kolu, ve kterém se utkal s budoucím celkovým vítězem Gregory Bechem. Ačkoli vstupní HCP pana Becha byl 9,7, nakonec Davidovi přece jen „utekl" v počtu uhraných jamek a probojoval se do finále, kde porazil pro změnu vítěze klání otec-syn Radka Škardu...

V jednu chvíli to ale na Slapech vypadalo, že do finále postoupí dva nejmladší účastníci jamkovky, což by bylo opravdu napínavé a nečekané! Mnoho favoritů s nízkými jednocifernými HCP letos vypadlo dokonce už v prvním kole, takže průběh letošní jamkovky byl jedno velké překvapení. Zcela zaslouženě se vítězem celého letošního ročníku stal již zmiňovaný Gregory Bech. Gratulujeme!

Zdroj: Golf Park Slapy sv. Jan


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...