Slapy zahajeniTen se uskuteční 17. dubna od 12 hodin a připraveno je lákavé jarní velikonoční menu. Nezapomeňte se přihlásit!, přihlašujte se! Oblíbená série Tour sv. Jana začíná! Vždy v neděli po poledni, zakončená delikátním tříchodovým menu. V průběžných kolech se hraje o výborná a oceňovaná vína od společnosti VinoDoc s.r.o., knižní novinky od partnera Euromedia – Knižní klub, balíčky od společnosti Dermacol, poukázky na odběr zboží v obchodech Sanu Babu a další.
Plánovaná kola 2017: výjimečně zahájíme celou tour na pondělí velikonoční 17. 4. – součástí bude také ochutnávka italských vín mimo menu – dále pokračujeme 14. 5., 11. 6., 23. 7., 13. 8., 10. 9. a na závěr 15. 10. finále.

Tour sv. Jana – degustační menu
17. 4. Velikonoční pondělí
polévka: jarní kopřivový krém s vejcem
hlavní chod: pečený králičí hřbet s bylinkovou nádivkou, silnou šťávou a salátkem z polníčku a ředkviček
dezert: řezy s vaječným likérem
doporučené víno: Chianti Rufina DOCG 2013 – Fattoria Selvapiana

Jednotlivá menu – nově bude součástí také vybrané italské víno laděné přímo k pokrmům z menu! Kompletní seznam všech menu i s popisem doplněných vín naleznete na našich stránkách v sekci Hřiště-Výsledky turnajů v popisu Tour sv. Jana.

Vítězové na prvních třech místech v celoročním žebříčku získají hodnotnou cenu v podobě golfového zájezdu dle vlastního výběru v předem daných hodnotách od společnosti CK NEMO & SELECTA.

V roce 2017 opět pokračuje série páteční odpolední hendikepové túry na Slapech! Hrajeme 18 jamek, formát hry na rány netto, tedy se zohledněním HCP, jednotlivé turnaje bez vyhlášení, ideální pro všechny zájemce o úpravu HCP na serveru ČGF, cenu obdrží každý hráč, který si zaplatí fee, a to stravenku v hodnotě 100 Kč na konzumaci v naší restauraci! Celoroční žebříček se nevede. Turnaje slouží pouze pro sportovní golf a úpravu HCP.
Pravidelné turnaje na Slapech začaly už v pátek 17. 3. 2017 – Páteční HCP. Každý pátek se můžete přihlásit.
Těšíme se na vás!

Zdroj: Golf Park Slapy sv. Jan


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
Kč,-

...