Slapy HCPNa konci října na Slapech ukončili a vyhlásili vítěze dlouhodobé soutěže Páteční hendikepka Slapy. V dlouhodobém žebříčku vede a vítězný zájezd do Španělska získal Tomáš Honig, který nahrál 411 bodů, přičemž nevynechal ani jedno bodované kolo. Druhý skončil s 386 body Tomáš Kolář, který se může těšit na zájezd do Toskánska, třetí místo a s ním i pobyt v Maďarsku vybojoval s 263 body Marek Kuncl.

Všechny golfové zájezdy věnoval partner tour – společnosti CK Nemo & Selecta. Všem výhercům gratulujeme a partnerům děkujeme za podporu. Už teď se na Slapech těšíme na další ročník páteční hendikepky pro všechny!

Slapy tourJen o dva dny později bylo na Slapech ukončeno i celoroční klání v tradiční meníčkové Tour sv. Jana, která vždy v neděli jednou do měsíce lákala nejen na hru, ale také na kvalitní degustační tříchodová menu. Tentokráte to bylo podzimní menu s paštikou a hlavním chodem z divočáka.
Poslední kolo patřilo Martinu Míkovi s 48 stablefordovými body, druhé místo obsadil Milan Vobořil a třetí Kateřina Koppová. Celkovým vítězem se stal slapský člen Milan Vobořil, který nasbíral 429 bodů a nevynechal ani jedno kolo během roku. Své vítězství zaslouženě oslavil, sklidil velký potlesk a také získal volný vstup na slapské hřiště v roce 2016. Už teď plánují na Slapech další ročník a těší se opět na vysokou návštěvnost oblíbených turnajů.

Zdroj: Pavla Charvátová, Golf park Slapy sv. Jan


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
6000 Kč,-

Set želez Exotics EXi (5–PW), shaft UST Mamiya 40 F3 (flex R). Tradiční tvar, menší offset, maximální kontrola i délka. Skvělý poměr cena/výkon! ...