Slapy detOd začátku sezony 2015 vznikne na Slapech už čtvrté centrum uznávané Slavíček Golf Academy. Rádi bychom všem zájemcům, golfistům-rodičům i golfistům-dětem, nabídli možnost spolupráce s touto výtečnou trenérskou akademií přímo u nás na Slapech, a to již od jara 2015, resp. od této zimy (tréninky v indoorech).

Slavíček Golf Academy má dlouholeté zkušenosti s výukou dětí a aktuálně v ní trénuje na 160 dětí. Akademie je zastoupena na hřištích ve Zbraslavi, Loretě Pyšely a na Čertově břemeni. O děti se starají zkušení trenéři, psycholožka, fyzioterapeutka a kondiční trenéři pod vedením hlavního trenéra pana Petra Štrougala.
Tréninky probíhají celoročně, venku i v indooru. Děti mohou trénovat i přes prázdniny, akademie organizuje pravidelné letní týdenní soustředění pro děti od 6 do 10 let, stejně jako pro větší děti s vysokou výkonností. Před začátkem sezony, obvykle v březnu, se koná pravidelné výběrové soustředění v Itálii.

„Hned v úvodu bych vás chtěl ujistit, že tyto kroky činíme v souladu s vedením klubu . Nechceme měnit dosavadní zvyky a nahradit současnou výuku dětí na Slapech. Využijeme všech zkušeností, abychom se společně pokusili o budování dobré a respektované golfové akademie. Chceme dát výuce dětí zcela jiný rozměr a impuls. Naším společným zájmem musí být snaha o zkvalitnění výuky a perspektiva dětí a jejich výkonnostní posun," uvedl zakladatel akademie Tomáš Slavíček, který si klade za cíl v horizontu tří let postavit družstva dětí pro mistrovství ČR i ze Slap.

Zdroj: Pavla Charvátová, Golf Park Slapy sv. Jan


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...