RossFisherRoss Fisher si šel na Tshwane Open za svým cílem hned od úvodního kola, kdy na vedení ztrácel jedinou ránu. Po druhé rundě už byl ale v čele a od té doby před sebe nikoho nepustil. V cíli měl nakonec náskok tří ran na nejbližší pronásledovatele – domácího Danieho van Tondera a Michaela Hoeye ze Severního Irska (oba 271/-17).

Angličan přidal do své kolekce už pátý evropský vavřín, ovšem naposledy se radoval v roce 2010 a na svůj další přírůstek čekal přesně 3 roky a 213 dní. „Jsem šťastný, že si mi to podařilo," oddychl si Fisher a vysvětloval, „počasí nás pořádně prověřilo, navíc Mike (Hoey) mi neustále dýchal na záda."

Důležitý okamžik si vítěz schoval na 15. jamku, kde zahrál eagle. Tím se uklidnil a zároveň přeci jen srazil ambice soupeřů. „Možná to byl z mého pohledu nejlepší moment," ohlížel se za průběhem klání Angličan, kterého nakonec nemuselo mrzet, že se mu v závěrečném kole nepodařilo výsledek stlačit pod 70 ran.

Kompletní výsledky turnaje zde

Ross Fisher si pro pátý titul v kariéře na EPGA Tour došel v Jihoafrické republice. Foto: Petri Oeschger/Sunshine Tour


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
350 Kč,-

Zahájen prodej voucherů 1fee2hráči na sezonu 2024, které umožňují na vybraných hřištích ve vymezeném čase po uhrazení jednoho fee hru dvěma hráčům. S ...