FichardtDomácí favorit Darren Fichardt udržel nervy na uzdě a na Joburg Open získal svůj pátý titul na EPGA Tour. Hráče pořádně prověřilo i počasí, a tak se nakonec odehrála pouze tři kola. Fichardt si na šestnácti jamkách vedl bezchybně a své skóre stlačil o čtyři rány, na sedmnáctce ale zakolísal, což mohlo rozhodnout. Hned vzápětí ale berdíkem svou chybu na pravil a o jedinou ránu za sebou nechal skvěle hrajícího Stuarta Manleyho z Walesu.

Walesan musel hořce litovat double bogey z jedenáctky, protože do té doby nasázel pět berdíků a k tomu přidal další dva v samém závěru třetí runda. A protože čtvrtá se už nehrála, ani zdařilý finiš nestačil na turnajový vavřín. Manelyho na děleném druhém místě doprovodil Angličan Paul Waring (oba -14).

„Je pěkné sledovat, že poctivá práce nese své ovoce," pochvaloval si Fichardt. „V několika uplynulých měsících má forma za moc nestála, nakonec jsem se rozhodl, že v začátku sezony odehraju tolik turnajů, kolik bude možné, a vyšlo mi to!"

Kompletní výsledky na www.europeantour.com/europeantour/season=2017/tournamentid=2017014/leaderboard/index.html?showLeaderboard=Y#/leaderboard

Foto: TaylorMade Golf/Getty Images


Související články:
Poslat na email Tisk Přidat mezi oblíbené TwitterFacebook googleLinkujGoogle Buzz

Přihlášení Golf News


OMEZENÝ POČET ZA SUPER CENY
100 Kč,-

Nejnovější edice nejdéle a nepřetržitě vycházejícího průvodce po českých golfových hřištích je opět k dispozici. ...